Všetko o Cakarniki

Všetko o Cakarniki

Námestná sezóna, ak nie hmyz, najmä krvi. V mestskom byte od nich sa môžete chrániť, uvedenie sieťovej siete na oknách alebo zapnutie „Raptor“. Kým v lese alebo na rieke môže spoľahlivá ochrana slúžiť len ako lepivosť. Skúsení prírodovedci, turisti, rybári a lovci sú s ním dobre oboznámení, ale začiatočníci stojí viac o tomto spoľahlivom asistentovi. Bude to užitočné pre letných obyvateľov, najmä ak sa stránka nachádza v blízkosti lesa alebo rieky. Prezentujte kávový stroj ľahko – to je klobúk, ktorého polia sú pripevnené s valecou, ​​šité z jemnej siete. Podobné zariadenie používa včelári, ochrana tvárí a krku z včela.

Všetko o Cakarniki

Všetko o Cakarniki

Všetko o Cakarniki

Charakteristický

Capacarcasters sú sieťové zariadenia, ktoré položili hlavu na ochranu pred krvným hmyzom: komáre, strety, mláďatá, gnus. Dizajn je iný v odrode. Najjednoduchší produkt vyzerá ako obyčajná sieťovina, namontovaná na hlave. Takáto mriežka má mnoho nevýhod:

 • robí dýchanie ťažké;
 • otravné pokožku hlavy a tvárovej kože;
 • V miestach kontaktu s tvárou nerá chráni pred hmyzom uhryznutia;
 • lipot na spotený tvár.

Všetko o Cakarniki

Všetko o Cakarniki

Rozšírená možnosť je možné vyrobiť s krúžkom z oceľového drôtu. Tento krúžok posúva mriežku v mene, čím sa spínací priateľ pohodlnejší. Tkanina nevyužíva do úst a očí, nebude sa držať tela, je ľahšie dýchať. Cez mriežku vo vzdialenosti od kože, hmyz nebude uhryznúť. Zdá sa, že teraz je všetko perfektné. Ale nie, pretože mriežka, ktorá sa nachádza pred očami, pneumatiky.

S dlhým pobytom v tejto čelenke, aj hlava môže začať chorý. V tomto prípade je možné použiť model s okuliarmi. Je jasné, že nie je o opaľovací krém alebo optické okuliare. Ich úloha hrá kúsok transparentného plastu alebo obyčajného skla, umiestneného oproti oku.

V tomto prípade sú položky viditeľné lepšie a jasnejšie a fluttering tkanina nie je nepríjemná vízia.

Všetko o Cakarniki

Všetko o Cakarniki

Účel

Conquer – To je anti-komárový klobúk, na ktorého polia siete proti komárom, ktorý chráni majiteka od komárov, Moshcars, Gnus.

Rôzni ľudia majú montované:

 • Profesionáli: geodesists, geografi, geológovia, prírodovedci, armáda;
 • Aktívne operácie: Travellers, lovci, rybári, fotografií živočíchov;
 • Osobnosti, ktorých práca je spojená s prírodou alebo pasákov vonku: záhradkári, zelenina, katagety.

Všetko o Cakarniki

Všetko o Cakarniki

Všetko o Cakarniki

  Každodenná práca geológov alebo kartografov je nemožná bez ochrany tváre od komárov a bengánu. Každý rok robia dlhé prechody v lesoch alebo mokradiach, obojstranných krvných. Ornitológ, po ktorom nasleduje vták, ktorý sleduje hniezdiac život vtákov. Vedec má dlho sledovať život vtákov, snaží sa pohybovať. Komáre v tomto čase ho veľmi otravujú.

  Armáda, zamaskovaná v „tajomstve“, je stále bez pohybu, aby sa nestiahne. Taký bojovník ležiaci v tráve alebo ker je tiež napadnutý nepríjemným hmyzom. Na príjmoch prichádza tag, ktorý môže byť umiestnený na Panamsku alebo helmu. Lovec, nehybné posedenie v ambufes, by nemalo strčiť od hmyzu, inak bude vystrašiť hru. A tu opäť pomôže prílohu. Na rybolov je tiež potrebné, pretože takáto položka chráni rybár sedí vo veľmi komároch.

  Všetko o Cakarniki

  Všetko o Cakarniki

  Všetko o Cakarniki

  Potrebujete ochranu a fotografi natočené vtáky a zvieratá. Úspešný rám póry musí čakať dlho, sedí nehybné hodiny na samote. Dokonca aj Dacha, zber maliny, je napadnutá komármi. Surové húšky maliny veľmi veľa hmyzu. Bez obhajobu tváre budete musieť zaplatiť drahé pre bobule. Travels dávajú ľuďom radosť a pozitívne emócie. Vstúpiť cez lesy, kde mraky komárov žijú, turisti bez ochrany tváre nedostanú očakávané potešenie.

  Často sú ľudia chránení pred hmyzom, ani nevedeli, že si užívajú auto. Takže rodičia chodia s dieťaťom, pokrývajú kočík s plytkou mesh, takže muchy sa nezhodujú na dieťa alebo komáre. Takáto úprava sa nazýva baldachýn. Malý baldachýn zavrie len dieru v tvári dieťaťa a veľké prístrešky celý kočík. Snow-White Canopy s čipkou nielen chráni dieťa pred uhryznutím, ale tiež zdobí kočík.

  Conquercarsar-Canopy sa používa na ochranu ľudí pred hmyzom pri spaní v lesnom dome, v krajine, v stane. Vyzerá to ako veľkosť oka obdĺžnik s posteľou, ktorá je pripojená k stropu nad posteľou. Podobné produkty sa používali v dávnych časoch, chrániace posteľ z krvi.

  Šiť takýto baldachýn môže byť z krbu alebo gázy. Rozmery musia zodpovedať veľkosti postele. Spodný okraj sa musí prihlásiť na podlahu alebo sa pripojiť k matracu, prevenciu prieniku komárom v kupole.

  Všetko o Cakarniki

  Všetko o Cakarniki

  Voľba

  Špecializované obchody ponúkajú širokú škálu zlúčenín schopných uspokojiť všetky požiadavky.

  Tu sú niektoré spoločné modely.

  • Model ČĽR je maskovací panea s poliami, na ktoré je pripojená ochranná mriežka. Dva kovové obruče sú upevnené v mriežke. Dno je dotiahnuté gumou.
  • Mosquito Net na hlave „Biely kameň“. Je sieťová taška, ktorá je umiestnená na hlavu alebo čelenku. Nie je neodumná hladina hlavy, chýbajú kovové krúžky.
  • Dobyť „elementárny“ je Panama, ku ktorej je položená komisková sieť. Žiadne oceľové krúžky.
  • Cowber „Alom-Dar“ s sieťovou sieťou. Táto čelenka vyzerá štýlovo. Panama má kamuflážový odtieň a sieťovinu bez krúžkov.
  • „Východ“. Model s plytkou sieťovinou a dvoma krúžkami. Panama má reed farbu.
  • Klobúk s anti-mosquito NET ATOM. Pohodlná čelenka, s mäkkými poliami. Mosquito Net nemá prstene.

  Všetko o Cakarniki

  Všetko o Cakarniki

  Všetko o Cakarniki

  Výber modelov, mali by ste zvážiť, aký druh cieľov sú zakúpené. Kapacita z jednej siete je ľahšia na prepravu, trvá menej miesta a môžete ho nosiť na akejkoľvek hladetík alebo tvrdom klobúku. Hunter je lepšie kúpiť model s kamuflážnou panamou. Turistické alebo Dácko – mäkký klobúk s mesh.

  Podmienky používania

  Získané alebo nezávisle vyrábané zviazacie zariadenie je možné nosiť, len dať ho na hlavu. Toto nie je najvhodnejšia možnosť. V tomto prípade Panama bude blázon a mriežka začne dráždiť tvár alebo držať. Aby sa predišlo takýmto problémom, je potrebné vložiť krúžok z oceľového drôtu v hornej časti výrobku. Takéto jednoduché zariadenie posunie mriežku na určitú vzdialenosť, ale neopravuje ochranné sedadlo na hlave.

  Je pohodlnejšie pre všetok taký model nosiť na ktorejkoľvek čelenke: čiapky, čiapky, dokonca tvrdého klobúka.

  Všetko o Cakarniki

  Ako to urobiť sami?

  Kartán sa predávajú v športe, turistických, poľovníctve, rybárskych predajniach. Môžete ich kúpiť cez internet. V prípade potreby trávite dosť trochu síl a čas, takáto čelenka môže byť vyrobená a seba. Aby ste to urobili, musíte vedieť, ako a z toho, čo môžete šiť.

  Na šitie budete potrebovať:

  • malá syntetická mriežka pľúc, ale trvanlivých a tenkých nití (priemer buniek by mal byť 0,5-1 mm, ale nie viac ako 1,5 mm);
  • Šijací stroj alebo ihla so závitom;
  • salónik elastický alebo stuhou;
  • Zaokrúhlený plátok ľahkého plášťa tkaniva s priemerom približne 15 cm.

  Všetko o Cakarniki

  Všetko o Cakarniki

  Najjednoduchšia možnosť bude prispôsobiť sieťový valec, ktorý je umiestnený na hlavu. Na šitie, použite plátok šírky mriežky 75-80 cm a 50 cm. Na tento účel si môžete vziať FATIN alebo MOSQUITO NET. Okno TULL ALEBO MARMU V tomto prípade sa nezmestí. Odporúča sa používať čierne tkaniny, pretože cez ne bude ľahšie sledovať.

  Algoritmus práce je nasledovný.

  1. Široká časť materiálu je zadržaná na centimeter a blesk. Používa sa na dno. To je tiež dotiahnuté s rezivom alebo opletením.
  2. Ďalej pevne šiť dve strany 50 cm, dostať výšku výrobku.
  3. Z vyššie uvedeného valca vytvoril šitie oválu z plášťa.

  Všetko o Cakarniki

  Záhradníctvo alebo prírodovedci potrebujú nádrž, ktorá je bezpečnejšia na hlave. Pre jeho výrobu je vhodný klobúk alebo Panama. Urobil to takto:

  1. Obdĺžnikový kus 75×50 cm je vyrezaný z plytkej siete alebo osudu;
  2. Dlhá časť oka sa odlučuje na centimeter a blesk;
  3. Ak chcete získať spodnú časť modelu, musíte nakresliť rezivo alebo opláchnutie;
  4. Bočné časti s výškou 50 centimetrov prešitých.

  Horná časť je položená na túžbu hlavy, klobúk alebo Panama, aby bol zvislý šev zozadu.

  Všetko o Cakarniki

  Všetko o Cakarniki

  Takže mriežka nezasahuje do hodiniek, v prednej časti sieťového valca môžete vložiť body.

  Toto sa vykonáva nasledovne:

  1. Podľa vyššie opísanej vzorky je vyrobený valcový valček, ktorý je pripevnený k hornému okraju k klobúku, panamu alebo tkaniva oválu;
  2. Asseir je umiestnený na hlavu, potom určí a umiestni miesto, kde sa budú vložiť body;
  3. Na označenom mieste sa vykonáva otvor 10×15 cm, ku ktorému sme lemovaní alebo vložia kus plastu rovnakej veľkosti.

  Všetko o Cakarniki

  Takže to, aby krvné, neinterferovali so spaním na chate, posteľ je umiestnená na posteli. Toto je veľkosť obdĺžnika s posteľou alebo clmshellom, pozastaveným na strop. Šiť môže byť z osudu alebo gázy. Farba týchto materiálov nehraje. Dóm Canolu musí byť kompatibilná, takže je dostatok priestoru pre spiaceho človeka. Je dôležité, aby dolné okraje na podlahe, prevenciu prieniku komár.

  Produkt je šitý tak:

  1. Meria sa dĺžka a šírka lôžka;
  2. Časti sú rezané s rezervou (do veľkostí približne 10 cm);
  3. Pripravené časti sú prešité.

  Podobne, šije Canopy pre detské kočíky. Takýto produkt sa stane skutočnou dekoráciou. To môže byť ozdobené čipkou a tlačenými vzormi.

  Všetko o Cakarniki

  Všetko o Cakarniki

  O tom, ako sa dostať na ruku, pozrite sa na nasledujúce video.

  Hodnotiť článok
  ( Zatiaľ žiadne hodnotenie )
  Zdieľať s priateľmi
  Vybudova.info - výstavba a opravy, dacha pozemok, byt a vidiecky dom, užitočné tipy a fotografie
  Pridať komentár