Všetko o lampách z muchy

Flys – otravné a škodlivé hmyz. Biť dom, sedia na výrobkoch a pokazili ich. Je nepravdepodobné, že by spôsobil, že je to potešenie alebo chuť klamať v zaseknutom džem. Ešte horšie to, čo sú nosiče mnohých nebezpečných chorôb. Jedna z metód, ako sa zbaviť týchto nepríjemných hmyzov, je špeciálna lampa. O tom, ako zariadenie funguje, o typoch a populárnych modeloch budú diskutované v tomto článku.

Čo to je?

Umyte sa v miestnosti Single Fly Destroy Easy. Môže byť zabitý ručným klapkom alebo dokonca valcovanými novinami. Ak tieto hmyz pravidelne letí, stačí zavesiť lepiacu pásku na ich prenos. Lepšie, vo všeobecnosti im neumožňujú preniknúť do miestnosti. Aby ste to urobili, stačí prekrývať cestu, uvedenie sieťovej siete na Windows a balkónové dvere.

Je tiež dôležité zatvoriť trhliny, ak sú cesty prieniku letí, alebo používajú iné prostriedky.

Zbavte sa muchy letí v priemyselných priestoroch, potravinárskych dielňach alebo skladoch, ťažšie. Faccation nenarodených hostí nebude prekonať a jedy v takýchto priestoroch nemožno použiť. V tomto prípade je potrebné použiť špeciálne insekticídne zariadenia. Vhodným asistentom môže byť lampa z muchy.

Základom jeho práce je použitie ultrafialového žiarenia. Rámy vylučované svietidlom sú vybrané takým spôsobom, že sú čo najviac atraktívne pre množstvo lietania hmyzu. Preto je adaptácia úspešne zvyknutý na zničenie muchy, ako aj komáre, sudcov, mory. Svietidlo, mäkké. Pre osobu je úplne neškodné, môžete sa na neho bezpečne pozrieť, netrporte poškodzujúce oči, ale hmyz je zabíja.

Konštrukcia lampy je veľmi jednoduchá:

 • Vnútri je zdroj ľahkého žiarenia;

 • Mimo lampy je uzavretá ochrannou mriežkou;

 • Mriežka je usporiadaná lepkavou pascou, ku ktorému sa hmyz priľne;

 • Za pascou je špeciálny systém s vysokým napätím napätia, v kontakte, s ktorým muchy zomrú;

 • V spodnej časti lampy sa nachádza paleta, v ňom a mŕtvy hmyz sa zbierajú.

Starostlivosť o zariadenie leží v pravidelnom čistení palety.

Názory

Existuje mnoho rôznych svietidiel na zničenie a vystrašiť hmyz. Niektoré insekticídne zariadenia sa líšia od iných veľkostí a kompletnú sadu.

 • Modely vybavené ventilátorom prispôsobeným na rybolov a komáre. Inštalované v interiéri, vytvárajú prúd vzduchu a utiahnite lietajúci hmyz.

 • V iných zariadeniach je možné nainštalovať jedno ultrafialové elektrické svietidlo. Výkonnejšie výrobky majú dve žiarovky.

 • Zahŕňa niektoré zariadenia Modrá lampa.

Produkty a spotrebované energie – to môže byť od 5 W do 30 W.

Populárne modely

Existuje veľa zariadení, ktoré sa používajú na zničenie hmyzu.

 • Najobľúbenejšie s spotrebiteľmi si užívajú lucern proti muchy, ktoré ponúka dobre. Používa sa na priemyselné a verejné zariadenia. Vybaviť ich sklad a priemyselné priestory. Pri splnení navrhovaného sortimentu produktu upozorňuje na skutočnosť, že všetky zariadenia majú väčšiu silu, ktorá sa líši v rozsahu od 8 do 80 W. Okrem hotových výrobkov ponúka spoločnosť komponenty pre nich a ultrafialové žiarečné lampy. Realizované svietidlá, ktoré môžu byť prevádzkované vonku. Majú špeciálnu bilaterálnu ochranu proti vlhkosti a tiež rôzne modely, my – 150-2, my – 200-2, my – 400-2. Okrem muchy, výrobky zastúpené spoločnosťou, úspešne bojuje s Mothom, Blindimi a dokoncami záhradnými škodcami.

 • Modely ponúkané MO EL. Rozlišujú sa obrovským rozmanitým a originálnym dizajnom. Môžete nájsť výrobky vyrobené vo forme pozastavených MO-BUTTERFLY 700 PALETY ALEBO NÁKUPUJÚCEHO STRÁNKU MO-PLICK 398

 • Insektviva. Tieto produkty sú umiestnené ako insekticídne pasce s nainštalovaným ventilátorom. Vďaka neobvyklému vzhľadu môžu byť použité v obytných priestoroch. Zariadenie sa súčasne používa ako dekorový prvok, nočná lampa a lucerna proti muchym.

Stojí to za zvýraznenie zariadení z Hiltonu. Sú zamerané na ich používanie v izbách s malým priestorom, v apartmánoch, verejných zariadeniach, v kaviarňach a reštauráciách, kulinárskych dielňach.

Najdôležitejšie niekoľko modelov.

 • Čierne monštrum gp-4. Nádherné, cenovo dostupné lampy z muchy malého výkonu v 4 w. Je navrhnutý tak, aby zničil lietajúci hmyz v malých obytných priestoroch.

 • Power hmyz vrah BN-30W. Toto je zariadenie s vysokým výkonom (30 W). Odporúča sa používať pre veľké objekty – veľké kaviarne alebo reštaurácie, sklady.

Navrhované modely sú praktické a spoľahlivé, v rovnakom čase vyzerajú jednoduché a nenuly, ktoré možno považovať za nedostatok.

Ako si vybrať?

Pred pokračovaním s výberom svietidiel z muchy je potrebné jasne reprezentovať, kde sa bude lampa použitá, v ktorej miestnostiach bude nainštalovaný. A tiež berú do úvahy, aký hmyz sa použije zariadenie. Len s týmto prístupom môže správne vybrať požadovaný model.

 • Ak je vyvolená lampa pre domácnosť, a inštalovať v obytných priestoroch,Je žiaduce, aby mala atraktívny dizajn a dobre sa hodí do interiéru.

 • V prípade používania zariadenia v nebytových priestoroch, Napríklad v sklade alebo vo výrobných obchodoch sa konštrukčná otázka stáva irelevantným.

 • V prípade lampy na otvorenom vzduchu, Model je vybraný so spoľahlivou ochranou elektrických častí pred vlhkosťou.

 • Pri výbere zariadenia je potrebné zohľadniť jeho výkon. Výpočet zhody je celkom jednoduchý – na 1 m štvorcový. Štvorcový je 1 w.

Výber zariadenia pre obytné priestory, malo by sa pripomenúť, že modely, ktoré zničia hmyz s vysokým napätím, môžu byť nebezpečné pre ľudí. Umiestnite ich na miesta, kde je nemožný náhodný kontakt s osobou.

Možnosti pre produkty, kde hmyz sa držia na lepkavé pasce, je potrebné skontrolovať raz za tri dni a zmeniť lepiaci prvok, inak pasca prestane chytiť. Je potrebné ich vytvoriť tak, aby bol vlastník vhodný na výrobu takejto služby.

Nákup zariadenia, mali by ste zistiť, pre ktorý je hmyz tento model vhodný. Väčšina zariadení je dokonale vyrovnať s komátormi a muchy, ale zničiť nočné motýle alebo poľnohospodárske škodcov, zariadenia s predpísanými funkciami v technickom pase. Správne umiestnenie zariadenia a jeho prevádzku podľa pokynov ho umožní používať s maximálnym návratom.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: