Všetko o obchodoch C20

V tomto článku vám povieme, že potrebujete vedieť o profiloch C20. Veľkosti a pracovná šírka pozinkovanej profesionálnej podláh, hmotnosti a technických charakteristík listov. Opisuje sa aj na streche a plot, odporúčania pre výber materiálu.

Opis a rozsah

Profesionálny list C20 má dobre zaslúženú popularitu medzi staviteľmi a opravármi. Často ho používajú na montáž práce na rôznych objektoch. Takéto výrobky sú pomerne tenké, ale stále si to dostatočne silní, aby ste ich mohli s istotou aplikovať na nástenný strih. List s názvom listov listov znamená, že ide o výrobky na zakrytie stien a pre plot na pozemkoch. Povrch materiálu je schopný odolať výrazným mechanickým a tepelným zaťažením.

Vzhľadom k tomu, C20 sa vyznačuje významnou rezervou pevnosti, môže byť bezpečne použitý nielen pre obklady na stenu. Tento výrobok je vhodný aj na podporu konštrukcií v sekundárnych zariadeniach. Používa sa na vyzdobenie súkromných domov a výrobných zariadení, administratívnych budov a obchodných komplexov. Krok tieň musí byť najmenej 40 cm – to je povinná technická požiadavka.

V súkromnom dome-Budova C20 brať a strechu.

Príčina – Vysoká spoľahlivosť a úžasná odolnosť voči zničeniu externých environmentálnych faktorov. Krv sa odporúča navrhnúť list s farebnou vonkajšou vrstvou na báze polyméru. Na tento účel však niekedy používajú štruktúry s vonkajším shellom zinku. TRUE, takýto povlak nie je príliš spoľahlivý, a preto je vhodný pre príliš významné budovy. Bude to úspešne fungovať na svojich 10-15 rokoch, „bitie“, čím sa všetky investície v nákupe a inštalácii a viac spotrebiteľov, ak si o tom premýšľate, a nie.

Veľmi dôležitý bod – rozdiel medzi plechy C20 a podobne ako MP20. Variant steny sa vyznačuje zvýšenou cenou. Oba typy majú vynikajúce praktické charakteristiky. Ale stále, C20 je oveľa vyššia ako mechanická sila.

Z tohto dôvodu, plytvanie prostriedkov na jeho nákup je dosť odôvodnené.

Ako urobiť profesionálne podlahy?

Počiatočné suroviny pre tento materiál sú tenké listy ocele (menej často ako iné kovy). Musia dať danú výšku profilu, to znamená 2 cm. Oceľ je vopred valcovaná studeným spôsobom. Kov valcovaných za tepla sa zriedka používa, pretože tento prístup narúša integritu látky a jej vlastnosti. Vonku, zinkový polymér alebo polymérna hliníková hmota sa aplikuje.

Aby sa výrobok stal silnejší a tvrdší, je ohnutý v danom uhle, čo dáva určitú úľavu. Moderné stroje vám umožňujú vyrábať zvlnený alebo trapézový. Príležitostne na trhu spĺňa medené profesionálne podlahy. Považuje sa za dobrú voľbu pre návrh kapitálovej steny alebo interného oddielu.

Niektorí experti tiež veria, že hliníkové výrobky sú vhodnejšie pre strechu, ale stále takýto názor je pochybný.

Treba tiež zdôrazniť, že prevalencia výrobkov valcovaných za studena je spojená s jeho technologickou jednoduchosťou. Technika horúcej techniky možno aplikovať len na vybavenú metalurgickú výrobu. Ale kovový kov so studenou metódou v akejkoľvek poloprofesionálnej dielni. Veľkého významu však má zloženie použitého zariadenia a gramotnosti manipulácií. Najjednoduchšie manuálne stroje dávajú len listy prísne uvedenej formy; Moderné automatické linky produkujú oveľa rôznorodejšie výrobky, ktoré sa dosahujú nastavením polohy valcov.

Minus Manuálna technológia je, že je k dispozícii len pre silných ľudí. Okrem toho žiadna sila ani nezaručuje prijatie vysoko kvalitných profilov. Sú vhodné pre plot a iný plot, ale rozhodujúce steny a strechy sú už trochu nepríjemné. Manuálne zariadenia však môžu byť vyrobené nezávisle. Na čiastočne automatizovaných komplexoch sa získavajú silnejšie výrobky s elektrickým pohonom; Mobilita tejto techniky – významná výhoda kompenzuje aj vysoký výkon automatizovaných plných línií.

Moderné výkonné riadky zahŕňajú:

  • Rolling mlyny s rôznymi valcami;

  • Dizajn, rezanie profesionáli vo veľkosti – najčastejšie gillotínske nožnice;

  • Prístroje, ktoré uplatňujú potrebné povlaky;

  • pohony a rollové podávače;

  • Korektor poskytovania medzier (je dôležité, pretože manuálna kontrola je neefektívna pri moderných rýchlostiach).

Profesionáli sa snažia vybrať dovozné vybavenie najčastejšie z Fínska. Práca na tejto technike, ako aj na ruských jednotkách, umožňuje kvalitné výrobky vyrábať. Ale zariadenia z ázijských krajín nevytvárajú žiadny špeciálny dojem a zle fungujú. Odporúča sa uprednostniť nové stroje a nepoužívať predtým.

Faktom je, že ten často má vážne opotrebenie.

technické údaje

Rozmery

Názov značky ukazuje, že je uvedené vyššie, že výška zvlnenia (to znamená, že vlny) je 2 cm. Užitočná pracovná šírka plechov sa rovná 110 cm. Celková šírka je 114 cm (rozdiel spadá na vonkajšiu časť). Zvyčajná hrúbka profilu je najmenej 0,045 a maximálne 0,07 cm. Pokiaľ ide o dĺžku, sa značne líši od 50 do 1400 cm, hoci na praktické účely je materiál viac ako 600 cm úprimne nepracovaný, len v niektorých prípadoch.

Hmotnosť

Určite, koľko váži špecifický list, nie tak tvrdý. Hromadné zariadenie je viazané na veľkosť a špecifickú hustotu materiálu. Nech je profesionálne vlastníctvo 1×2 metrov. Potrebujeme veľa 1. M profil danej hrúbky vynásobená dĺžkou. Existuje iná technika: Závažnosť pozemku 1 m2 s rovnakou vrstvou sa vynásobí užitočnou šírkou; V prípade výpočtov takým spôsobom sa výsledky nemusia zbierať, čo je ľahko eliminované základným zaokrúhľovaním čísel.

Hlavné parametre zoznamu súborov C20 sú striktne položené v súčasnej GOST 24045, prijaté v roku 1994. Výrobky musia tiež dodržiavať normy TU-11 2000-004-1394544-06. Pre plechy potiahnuté zinočnatou je povolené aplikovať oceľ, ktorá spĺňa štátnu normu 52246 v platnosti od roku 2004. Pri vytváraní materiálu v jasných farbách pre väčší dekoratívny a ochranný účinok sa oceľ aplikuje, normalizuje podľa GOST 52146-2003.

Profesionálne podlahy C20 môžete natreté v hnedej tóne a ďalších farbách pre výber zákazníka. Relatívne malá hrúbka vám umožňuje prispôsobiť listy priamo na mieste, aplikovať najjednoduchšie ručné náradie. Uľahčuje jednoduchú prepravu a skladovanie. Štandardizované rozmery sú vybrané takým spôsobom, že počet kĺbov je minimalizovať. Z tohto dôvodu prudko znižuje prácu a nebezpečenstvo poškodenia tesnosti.

V prospech takéhoto materiálu tiež svedčia:

  • schopnosť opätovného použitia;

  • dlhé obdobie prevádzky;

  • Odolnosť voči vetru a dažďu;

  • Relatívne dostupná cena.

Materiálové nátery

Profesionálny list s pozinkovanými povrchmi je lacný – to je pravda. Takýto povlak však však; Nie je to príliš spoľahlivo a slúži malým množstvom. Počet výrobcov uprednostňuje použitie polymérneho akrylového profilu. Porovnávacia lacnosť tohto polyméru sa zmení na jeho obmedzenú silu a jednoduchosť zničenia aj v procese montáže. Akryl je považovaný za protichodný teplo do 120 stupňov.

Ale stále, keď v kontakte s slnečným lúčom za 5 rokov je do značnej miery vyblednuté. Prvé problémy sa začínajú objavovať aj skoršie – korózia sa zvyčajne zistí v 3 sezóne prevádzky. Akryl tenký (hlavne do 25 mikrónov). Všetky spolu vám umožní aplikovať výlučne na dočasné a sekundárne štruktúry.

Vo vážnejších prípadoch musíte venovať pozornosť aspoň polyesteru.

Je tiež relatívne dostupné za cenu a dokonale sa prejavuje v akejkoľvek mechanickej zóne. Niekedy polyester zvyšuje, postrekovač kremeň piesok. Takýto materiál však bude stáť viac. Ďalší mínus spočíva v riziku narušenia spodnej vrstvy plechu. Dôvodom je trecia sila, ktorá sa objavuje v procese dopravy.

Hodnota plaserisolu pre zvýšenú dekoratívnosť. Získa sa pridaním do modifikujúcich činidiel PVC. Vrstva môže byť 175 alebo 200 mikrometrov. Tento roztok je mechanicky veľmi pevný, ktorý sa nedá povedať o tepelnej a ultrafialovej odolnosti. Bohužiaľ, plastisol C20 preto nie je vhodná pre čierne more, azov a kaspické pobrežie.

Stojí za to odpovedať na dôležitú otázku: je nemožné kúpiť jednoduchú pozinkovanú rovnačku a potom ju maľovať svojimi vlastnými rukami. Technicky je možné, a nie príliš ťažké. Výsledok však bude presne horší ako pri používaní aj najjednoduchších priemyselných zariadení. Po narušení technológie aplikácie, čelia odhaleným a praskaním.

Preto bude musieť pracovať veľmi opatrne a úzkostlivo.

Tipy na výber

Samozrejme, je potrebné si vybrať produkty veľkých a pevných firiem. Mnohé z nich sa správajú samostatne vyvíjať nové recepty a technológie. Často sú presné kompozície farbív, iné nátery a metódy ich aplikácie sa uchovávajú tajné, čo umožňuje dosiahnuť výnimočný účinok. Farbenie je určené chuťou spotrebiteľov a koncepcií dizajnérov. Je užitočné pre profesionálne podlahy harmonicky v súlade s okolitými výrobkami a návrhmi.

Mnohé podniky v desiatkach krajín sa zaoberá vydaním profesionála. Patriotické výrobky s dôverou súťaží s tureckými a čínskymi výrobkami. Dobrý tovar sa dodáva z Indie a Južnej Kórey. Je však potrebné starostlivo študovať rozsah dodávaného listu.

Tiež stojí za to spoznať recenzie na nezávislých lokalitách.

Vlastnosti montáže

Štandardná metóda pokládky plechov C20 na stenu znamená použitie samoobslužných skrutiek bez zálohového vŕtania. V niektorých prípadoch môžu byť nahradené hexagónovými skrutkami so zmyslovou gumovou podložkou. Hlavným obmedzením je, že nie je možné opraviť svoj vlastný profil pomocou nechtov. Odborníci to nikdy neurobia, pretože okamžite narúša integritu materiálu. Odporúča sa vziať listy tejto dĺžky, aká je výška ošetrenej steny.

Potom sa ukázalo, že zabráni tvorbe priečnych švov, ktoré komplikujú prácu a zhoršujú sa odolnosť proti poveternostným vplyvom. Ale niekedy si kúpiť list požadovanej dĺžky zlyhá. Výstup sa ukáže, že je riešenie na položenie materiálu a nechať celkom 8 cm. Počítanie výpočtu sa vykonáva z najnižších riadkov. Priložte materiál je potrebný, kde sa spodná časť vĺn týka rámca.

Ak je list nastavený na extrémne cerebrálne strú, je pripojené vo všetkých vybraniach.

Upevňovacie prvky v pozdĺžnych spojoch by mali byť oddelené vzdialenosťou nie viac ako 5 cm. Je prísne zakázané zvárať listy žiadnymi zváracími strojmi, ako aj reznými otvormi s plynovými rezačkami. Príliš silný úsek nie je povolený. Kontrola je potrebná, ak je hydroizolácia splnená, aby poskytovala poslednú vzdialenosť vetrania. To je veľmi dôležité pri používaní izolácie, ktoré nie sú schopné prežiť vystavenie vody.

So usporiadaním kovového rámca potreby pre kontrolu, pretože jej pásy sú tak vložené na zátvorkách, odchádzajúc zo steny do zadanej vzdialenosti. Izolácia a hydroizolačné vrstvy sú fixované pomocou hubí. Upozornenie: Všetky práce sú žiaduce vyrábať vopred nakreslené. Takže riziko chyby bude menej.

Je veľmi užitočné aplikovať p-plač.

Je to krásne a dekoratívne zarámované profilové produkty. Poznámka: Príchody pre C20 sa môžu niekedy splniť pre iné odrody materiálu. Okrem zvýšenia atraktívnosti zvyšujú životnosť štruktúr a zvyšujú ich tuhosť. Výroba dosiek prvky znamená použitie ocele valcovanej za studena s vysokou antikoróznou charakteristikou. Dizajn je veľmi rôznorodý.

Rozstup prepravku a samotné povolanie je určené veľkosti zaťaženia. Parná bariéra by mala ísť do veternej bariéry a nie za ním. Optimulovaný krok montáže od 30 do 40 cm. To znamená, že ani sa nezapojte do disperzie, ani bližšie k podporným prvkom nestojí. Uhly sú oddelené špeciálnymi uhlovými detailmi, ktoré je potrebné dať a ukotviť rovnakým spôsobom ako samotná profesionálna sova; Jeho padajúce v konkrétnom prípade je tiež určené pohodlím.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: