Všetko o programách C15

Tí, ktorí sa chystajú zapojiť do stavebných prác, budú užitočné naučiť sa všetko o dolnom zozname C15, o jeho veľkosti a ďalších špecifikáciách. Článok predstavuje odporúčania pre výber samoobslužných pások pre profesionálny list. Opísané vlnité drevené listy a ich iné odrody.

Čo je to a ako profesionálne podlahy?

Najdôležitejšia vec v popise Proflift C15 je, že je vyrobená z valcovanej ocele. Povrch takéhoto materiálu po špeciálnych technologických manipuláciách sa získa vlny alebo vlnitým. Hlavnou úlohou spracovania je zvýšenie tuhosti v pozdĺžnej rovine a zvýšenie nosnosti. Inžinieri sa podarilo vypracovať technológiu takým spôsobom, že výrazne zvyšuje materiálnu trvanlivosť na zaťaženie tak v statike, ako aj v dynamike. Hrúbka zdroja kovu sa môže pohybovať od 0,45 do 1,2 mm.

Písmeno c v označení hovorí, že je to striktne nástenný materiál. Použite ho na zastrešenie práce nie je príliš výhodne a len pre nevýznamné štruktúry. Moderné profesionálne podlahy sa vyznačujú dôstojnými operačnými parametrami a stojí relatívne málo. Kovový prenájom sa zvyčajne vykonáva so studeným spôsobom.

Nielen jednoduchú pozinkovanú oceľ sa môže brať ako obrobok, ale aj kov s polymérnym povlakom.

Profilovanie simultánna metóda znamená, že všetky zvlnenia valcované v jednom bode, referenčným bodom je prvá prepravka valcovania. Tento prístup vám umožňuje výrazne skrátiť čas na spracovanie. Okrem toho je zabezpečená zvýšená jednotnosť. Takmer nemožné sa objavujú chybné hrany. Typická výrobná linka okrem neprislátia zahŕňa:

 • Valcovacia mlyn;
 • bielky;
 • Hydraulické nožnice typu gilotínu;
 • Automatický blok podporujúci jasnú a koordinovanú prevádzku.

Minult Spotchair Steel vstupuje do tvarovacieho stroja. Je to profilovaný jeho povrch. Špeciálne nožnice vám umožňujú znížiť kov podľa dizajnových rozmerov. Ak chcete ovplyvniť profil, použite rôzne valce. Vyťažené z prijímacieho zariadenia na prístrojové zariadenie podľa príslušenstva.

Disperzia konzoly má skutočne dvojité podanie, ak môžete vyjadriť. Samozrejme, je riadený spoločným automatickým systémom. Jeho zloženie však zahŕňa vnútornú automatizáciu, ktorá je zodpovedná za synchronizáciu prijímania oceľových pások a rýchlosť spracovania valcovania. Počet aktivít v valivých mlynoch je určený zložitosťou vytvoreného okruhu. Tvarovacie zariadenia sú rozdelené typom pohonu do pneumatických a hydraulických strojov; Druhý typ je silnejší a môže produkovať list teoreticky neobmedzenej dĺžky.

technické údaje

Profesor C-15 začal vstúpiť na trh relatívne nedávno. Inžinieri si všimli, že vzal výklenok medzi tradičnou stenou s nízkym profilom s nízkym profilom C8 a Hybrid C21 (vhodné pre strešné strešné krytie). V tuhosti je tiež v medziľahlej polohe, ktorá je pre mnohých zákazníkov veľmi dôležitá. Veľkosti Proflift C15 podľa GOST sa môžu líšiť. V jednom prípade je to „Long-bar“ C15-800, ktorej celková šírka je 940 mm. Ale ak je list priradený index 1000, už dosiahne 1018 mm, a namiesto „ramien“ na okraji bude orezaná vlna.

Problém je, že v praktickom používaní nebolo odôvodnené veľkosť štandardu štátu. Pretože väčšina technických podmienok znamená celkovú šírku 1175 mm, z toho 1150 klesá na pracovnú stanicu. V popisoch a katalógoch sa hovorí, že je to profil s indexom. Podobné označenie vám umožňuje vyhnúť sa zmäteniu. ale Rozdiel medzi výrobkami GOST nie je na tom vyčerpaný, že sa týka aj:

 • Krokové profily;
 • hodnoty úzkych profilov;
 • veličiny políc;
 • stupňov skosenia;
 • nosných charakteristík;
 • mechanická tuhosť;
 • Hmotnosť jedného produktu a iných parametrov.

Preskúmanie druhov

Jednoduchý vlnitý list je nudný a monotónny. Mnoho desiatok kilometrov odolných stien a žiadne menej smutné ploty z neho už nespôsobia nič iné ako podráždenie. Dizajnéri sa však naučili vyriešiť tento problém z dôvodu imitácie vzhľadu iných materiálov. V ohromnej väčšine prípadov sa snažia kúpiť profesionálne oblečenie orezané. Takýto povlak vyzerá prirodzene a dlho sa neobťažuje.

Technológia je už vypracovaná, ktorá umožňuje spolu s profilom dreva, aby sa reprodukovala aj jeho textúra. Špeciálny povlak nielenže robí materiál krajší, tiež zvyšuje jeho odolnosť proti nepriaznivým účinkom. Takáto technika bola prvýkrát vypracovaná veľkým výrobcom Južného Kóreu na začiatku 90. rokov. Najčastejšie je požadovaná bezpečnosť zabezpečená Aluzinom. Profesionálna sova môže tiež napodobniť povrch:

 • Bruus;
 • tehál;
 • Prírodný kameň.

Najlacnejšia možnosť zabezpečenia je klasická pozinkovaná. Ale jeho charakteristiky majú dosť presne to len pre minimálnu odolnosť voči nepriaznivým faktorom. Niekedy sa uchyľujú na kovové pasivácie. Dôležitú úlohu zohráva polymérny povlak tváre.

Iba kvalitatívna aplikácia vám umožňuje vyhnúť sa vyblednutiu a kontaktovať základňu s agresívnymi vonkajšími faktormi.

Pôsobnosť

Profesionálne podlahy C15 v dopyte v meste a vo vidieckych oblastiach v rovnakom rozsahu. Jeho ochotne získavajú jednotlivcov aj organizácie. Takýto list sa stáva vynikajúcim základom pre plot. Dôležitou výhodou pozostáva nielen v krásnej forme, ale aj v tom, že inštalácia nie je obzvlášť ťažká. Sila je tiež dosť na to, aby zabezpečila bariéru.

Avšak, „nie jeden plot“, samozrejme. Profesionálna sova C15 v dopyte po veľkej výstavbe. To vám umožní budovať hangary a sklady významnej oblasti. V krátkom čase, pavilóny, stánky a podobné objekty sú postavené v krátkom čase. Inštalácia plechov môže byť dokonca vykonaná sám.

Alternatívne aplikácie:

 • oddiely;
 • pokazené stropy;
 • Vzory;
 • Výstrely.

Tipy na montáž

Najdôležitejšou vecou je, možno si vyberiete samoobslužnú skrutku. Lepšie, ak sú okamžite s zástrčkami, ktoré vylučujú vlhkosť vstupu do Tallis a ďalšieho vývoja korózie. Treba zrejmé, že existuje rozdiel medzi niekoľkými rôznymi situáciami:

 • vstup do pripravenej steny;
 • Inštalácia do zbernej steny;
 • Vykonávanie profesionálnej funkcie podlahy samotnej steny.

V prvej verzii sa predpokladá, že už pred inštaláciou vlnitej štruktúry bola izolovaná. Začíname – Inštalácia konzol. Sú upevnené nielen na samo-kľubnej skrutke, ale niekedy na hmoždinku (v závislosti od nosného materiálu). Potom sa nainštaluje s použitím „FUNGI“, je nainštalovaná izolácia dosky. Namiesto „húb“ môžete použiť jednoduché samoobslužné skrutky, ale budú musieť byť doplnené so širokými podložkami. Potom na vrchole polyetylénu už vytvoril rámec pod profilovanými listami.

S druhou metódou, ktorá sa používa zvyčajne pre rámu konštrukciu, je potrebné pripojiť listy na ráme pomocou vlastných vzoriek. Sú vybavené podšívkou pod klobúkom. Nadácia musí byť pred-vodotesná, a len potom je na ňom nainštalovaný profil pripojený univerzálnymi vlastnými kresbami. Potrebujú interné odparovanie. Iba na vrchu je izolácia nastavená, dodatočne uzavretá s polyetylénom.

Uľahčiť prácu na tretej schéme. Potom nastavte stenu takmer nie je odlišná od usporiadania plota. Bashed listy potrebujú v dolných častiach vĺn. Dokovacie body sú spojené nitmi v kroku 300 mm.

Žiadne ďalšie jemnosti tohto procesu nemá.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: