Všetko o transparentnej profesionálnej podlahe

Profesionálne podlahy sa považuje za jeden z najvyhľadávanejších stavebných materiálov. Pri inštalácii uzavretých konštrukcií je dopyt po inštalácii konštrukcií, strešných prác a stien obklady. Medzi jeho výhody patrí vysoká mechanická pevnosť, jednoduchosť inštalácie, odpor hrdze a prijateľné náklady. Najväčšia distribúcia dostala transparentný polymér.

Čo to je?

Profesionálna podlaha je polykarbonátový listový panel, PVC alebo kompozitný materiál, v ktorom bola línia dlhej strany bolej lichobežníkovú vlnu. Takýto materiál je veľmi ocenený majiteľmi vidieckych domov pre ich vysokú priesvitnosť – je schopný preskočiť až 80-90% slnečných lúčov.

Medzi hlavné výhody profesionálnych podláh patrí niekoľko faktorov.

 • Uľahčiť. Plastové profesionálne podlahy vážia približne 1,1 kg / kV.M. Pre porovnanie: hmotnosť kovového profesionálneho listu je 3,9 kg / kV.M.
 • Požiarna odolnosť. Plastové panely nie sú osvetlené a keď sa vyhrievajú prchavé toxíny.
 • Silový. Profilovanie vám umožňuje pripojiť taký povlak na streche bez uskutočnenia, ktorý počas prevádzky sa deformuje. Samozrejme, len ak budete sledovať všetky pravidlá inštalácie.
 • Odolnosť voči agresívnym chemickým riešeniam. Materiál InerTon na účinky solí, uhľovodíkov, ako aj kyselín a alkálie.
 • Odolnosť voči ultrafialovému žiareniu. Transparentný profesor je schopný dlhodobo odolať pôsobeniu UV žiarenia bez zníženia jeho technických a výkonnostných charakteristík. Okrem toho bráni ich prenikaniu do priestorov.
 • Odolnosť voči korózii. Plasty, na rozdiel od kovových výrobkov pod pôsobením vody a kyslíka, nie je oxidovaný, takže sa môže použiť aj v pomerne tvrdých prírodných podmienkach, dokonca aj na pobrežiach morí a soľných jazerách.
 • Transparentnosť. Vlnitý plastový list môže preskočiť až 90% svetlého toku.
 • Dostupnosť na spracovanie. Jednoduchý kovový profesionál môže byť rezaný výhradne špecializovanými nástrojmi. Candle plast môže byť najjednoduchšia brúska.
 • Jednoduchá montáž. Plastové podlahy sa často používajú na dizajn „vetry“ v stenách a streche z kovového profesionálneho listu, pretože ich farba, tvar a hĺbka vĺn sú úplne zhodné.
 • Estetické druhy. Na rozdiel od vznikajúceho stanoviska, moderné vysoko kvalitné plasty v priebehu času nezmení svoje parametre KEL a TRANSPRESS.

Profesionál polyméru sa považuje za jeden z najpraktickejších priesvitných materiálov. Nebolo to však bez nedostatkov.

V porovnaní so zvyčajnými strešnými materiálmi, vlnitý plast nevydrží bodové zaťaženie. Pri servise strechy nie je možné chodiť po takomto nátere: všetky práce sa uskutočňujú len po inštalácii špeciálnych schodov a podpory.

Väčšie použitie. Výrobca poskytuje záruku na jeho vlnitý vek 10 rokov, hoci za výhodných podmienok môže slúžiť dve desaťročia. Avšak, toto číslo je nižšie ako oceľové profesionálne podlahy. Kovový povlak bude slúžiť až 40-50 rokov.

Krehkosť. Čím nižšia je teplota spustená, čím viac krehkou bude vlnitý list z plastu. Aj keď teplotný režim nepresahuje limitnú úroveň (pre polykarbonát IT je -40, a pre polyvinylchlorid -20 stupňov), v mrazivom zime môže prasknúť z nárazu.

Hlavné charakteristiky

Plastová vlnu – Toto je nárazový materiál. Parameter jeho špecifickej viskozity zodpovedá 163 kJ / m2, je 110-krát väčší ako pri silikátovej sklo. Takýto materiál nebude trpieť biť detskú guľôčku, ani z krupiny. Plug zastrešenie polypofil môže byť len veľkým legálnym, padajúcim z výšky, – vidíte, je ťažké atribútovať spoločným situáciám.

Nie je horší ako plastový profesionálny list odoláva dlhodobé statické zaťaženie. Vďaka predaným vlnám sa materiál stáva tvrdým a zachováva svoj tvar aj pod tlakom 300 kg / kV.M V prípade, že je zaťaženie rovnomerne rozdelené po celom povrchu. Vďaka tejto vlastnosti sa PVC a polykarbonátový materiál často používa na montáž strechy v oblastiach s vysokým zaťažením.

Avšak, v tomto prípade, svahové svahy musia byť maximálne, takže na strešnej konštrukcii je veľký klobúk zo snehu a ľadu.

Rozmery

Moderní výrobcovia produkujú profesionálne podlahy v niekoľkých veľkostiach. V závislosti od výšky vlny sa môže použiť ako stena alebo strešná krytina. Nástenné panely majú malé profilovanie, vďaka tomu je zabezpečená maximálna prevádzková šírka panelu. Výška vlny týchto plechov zvyčajne zodpovedá 8, 10, 15, 20 alebo 21 mm.

Strešný list má veľkú vlnovú hĺbku. To vedie k zníženiu funkčnej šírky listu. Ale v tomto prípade jeho priepustnosť sa zvyšuje – medzitým je to základná charakteristika pre všetky typy strešných materiálov. Vlny takýchto profesionálnych listov majú výšku 20, 21, 35, 45, 57, 60, 75, 80, ako aj 90 a 100 mm.

Pôsobnosť

Vlnitý list profesionálnych podláh – jeden z najlacnejších a jednoduchších spôsobov, ako používať prirodzenú izoláciu pre osvetlenie priestor. Neodkladá viditeľnú časť solárneho spektra, ale zároveň vytvára spoľahlivú ochranu proti ultrafialovaniu. V podstate plastická profesionálna podlaha ide do kurzu pre vybavenie takzvaného okna na nevyháčených podkroví, pretože klasické sluchové alebo podkrovné okná budú stáť oveľa viac. To nie je spomenúť vysoké riziko ich netesností v prípade, že sú priľahlé uzly vykonané v rozpore s technológiou.

ale Pre rezidenčné podkrovie je takýto materiál nemožný používať. Ak v blízkej budúcnosti plánujete zmeniť svoj podkrovie do obytnej zóny, potom bude transparentný vlnitý list ďaleko od najlepšieho riešenia. Zmešká vietor, je to zvlášť viditeľné v jesennom zimnom období. A okrem toho, v horúcom letnom počasí pod pôsobením priameho slnečného svetla, profesionálne podlahy výrazne zvyšuje teplotu vzduchu v spodných dĺžkach. Takéto mikroklímat spôsobuje nepohodlie a môže spôsobiť zdravotné problémy.

List priehľadných kapucňou môže byť dobrou alternatívou k plotu. Typicky sú takéto boomy inštalované na deliacich hraniciach v súkromnom sektore alebo medzi záhradníckou sektorom.

V súlade so zákonom je na takýchto lokalitách zakázané inštalácia ľahkých ochranných plotov, pretože môže vytvoriť stmavnutie susedných území.

V predchádzajúcich rokoch sme použili výzvu GRID alebo STABYK. Ale majú svoj vlastný mínus – nevytvárajú rušenie, aby prenikli do pozemku zahraničných domácich miláčikov a výstupu. Transparentný plastový profesionál rozhoduje dve úlohy naraz. Na jednej strane, nezasahuje do priechodu svetla a na druhej – jeho klzký povlak nebude nechať a dokonca neohrabané mačky.

Transturené strešné strechy zvlnenia sa stane optimálnou voľbou pre dizajn terás, lodkov, ako aj verandy a arbors. Plastové profesionálne podlahy drží späť ultrafialové, ale ponecháva príležitosť si vychutnať jemné svetlo a najlepší solárny teplo bez nebezpečenstva, aby ste sa napáliť. Transparentnosť týchto stavebných materiálov vizuálne znižuje všetok dizajn, uľahčuje ľahšie svetlo a vzduch. S týmto prístupom bude altánok harmonický aj v najmenších oblastiach.

Plastové vlnité listy – toto je klzký materiál. Ak je zaujatosť strechy presiahnu 10%, potom vlhkosť na povrchu nebude pretrvávajúca a začne vykonávať všetky kontaminácie. Dokonca aj ľahký dážď purifikuje takúto strechu, podporujú svoju transparentnosť bez akejkoľvek dodatočnej starostlivosti. Kvôli vysokej svetelnej transpodovej kapacite sa profilová vlnitá osoba stáva nepostrádateľnou pre konštrukcie skleníkov, zimných záhrad a skleníkov.

Okrem toho je možné použiť materiál:

 • Pre zasklenie športových zariadení, vnútorných prechodov a anti-lietadlá;
 • Vytvorenie obrazoviek s hlukom vložky v blízkosti živej diaľnice;
 • Pre výstavbu oddielov v kancelárskych centrách a výrobných dielňach.

Profesionálny list polymérov sa používajú na určité typy interiérových výzdoby obytných priestorov, napríklad pre firmware šitie krídla. Harmonicky sa hodí do všetkých moderných interiérov. Vyzerá to dosť štýlovo, má miernu hrúbku a zároveň sa vyznačuje výnimočnou silou.

Vlastnosti montáže

Najčastejšie sa plastový profesionál používa na montáž strechy. Táto práca je jednoduchá, každá osoba, ktorá má minimálnu konštrukciu a dokončovacie schopnosti, sa s ním môže vyrovnať. Je však dôležité dodržiavať určité pravidlá.

Stohovanie Profesionálny list sa vykonáva pri teplote vzduchu od +5 do +25 stupňov. Listy by mali byť pevné kolmo na osud, riadky, zo spodnej časti strechy, pohybujúce sa hore.

Práca by sa mala začať z oblasti oproti dominantným vetrom. Napríklad, ak je južný vietor prevažne fúka na stavenisku, potom musíte začať stohovať profesionála zo severu.

Je dôležité, aby sa cieľ. Pre pozdĺžnu fixáciu zachytáva jednu vlnu, v veterných miestach – dve vlny. Priečna báza by mala byť aspoň 15 cm, na strechách so svahom menším ako 10 stupňov – 20-25 cm.

Počas prevádzky by ste nemali zaútočiť na vrstvy polyprofilu – to vedie k ich deformácii. Pred začatím práce by mal substrát oneskorený (počítadlá plechu, faneer alebo doska s dĺžkou najmenej 3 metra), umožní, aby sa záťaž rovnomerne maximalizoval. Upevnenie strechy strechy je vyrobená v hornej časti vlny, na stenách alebo plotoch – na dne.

Pred zaistením skrutiek je potrebné kompenzovať expanzie teploty. Na tento účel je v mieste fixácie vŕtaná otvor s priemerom 3-5 mm. Napriek jednoduchosti a jednoduchosti práce sa pokúste získať aspoň jeden pomocník. Tým sa výrazne urýchľuje vašu prácu, najmä v časti, ktorá sa týka výťahu materiálu na streche. A okrem toho, že je to najbezpečnejšie.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: