Všetko o uzáveroch polykarbonátových valcov

Alternatívou k systému Windows v otvorených budovách typu verandy a arbors boli transparentné valcovacie rolety z flexibilného a odolného polykarbonátu. Táto rôznorodosť ochranných konštrukcií okien a dverí majú vynikajúcu schopnosť preskočiť svetlom blokovaním ultrafialového.

Všetko o uzáveroch polykarbonátových valcov

Moderný materiál je obdarený takýmito vlastnosťami ako odolnosť voči UV žiareniu a mechanické zaťaženie, teplotné kvapky a vysoká vlhkosť. Zároveň vykonáva dekoratívnu funkciu. Preto je použitie priehľadných valcov vhodné pre vonkajšie a vnútorné umiestnenie.

Všetko o uzáveroch polykarbonátových valcov

Zvláštnosť

Štandardný priesvitný dizajn je polykarbonát, hliníkové a boxové vodiace lišty. Výrobcovia používajú spoľahlivý monolitický polykarbonát na výrobu takýchto valcov.

Pre lamely sa valca aplikuje metódu vytláčania, aby im poskytla optimálnu hustotu.

Všetko o uzáveroch polykarbonátových valcov

Polykarbonát je nehorľavý a netoxický materiál, je bezpečný pre ľudí a atmosféry, odolné voči chemicky agresívnym komponentom. Cez kolieske uzávery z polykarbonátu prenikajú na 95% prirodzeného svetla. Podľa potreby na vŕtanie, twist a lepidlo materiálu, takže je možné vytvoriť roll rôznych foriem. Polykarbonátové uzávery sú schopné slúžiť až do 15 rokov a viac – záleží na prevádzkových podmienkach.

Všetko o uzáveroch polykarbonátových valcov

Priehľadné návrhy môžu byť chránené pred nepriaznivým počasím, uchovávajte optimálnu mikroklímu v miestnosti. V rovnakej dobe, priestor bude môcť udržiavať otvorenú atmosféru. Inštalácia rolety z polykarbonátu sa môže vykonávať nezávisle, a je tiež možné nabíjať toto podnikanie rukami skúsených špecialistov.

Všetko o uzáveroch polykarbonátových valcov

Názory

Dnes, nielen transparentné polykarbonátové valce sú k dispozícii v predaji, ale aj farebné možnosti: biela, mliekarenské, sivé, hnedé a béžové odtiene. Tmavo hnedý, zlatý dub, červený rubíny a bronz sú považované za najvyhľadávanejšie.

Všetko o uzáveroch polykarbonátových valcov

Polykarbonátové žalúzie sa líšia nielen vizuálne, ale aj ich zamýšľaným účelom:

  • ochrana;
  • Dekoratívna zložka;
  • Absorpcia svetla;
  • Hluk a tepelná izolácia.

Všetko o uzáveroch polykarbonátových valcov

Podľa mechanizmu ovládacích roletých riek z polymérneho priesvitného bunkového plastu 3 mm sú rozdelené do mechanických a automatických zobrazení. Manuálne nastaviteľné jarné a páskové inerciálne a jednotky prevodovky. Konštrukcie sa vyznačujú prípustnou úrovňou zaťaženia: redukčný kábel alebo páskový inerciálny pohon pre valček do 20 kg.

Ťažké štruktúry z monolitického polykarbonátu, s odkladným zaťažením 100 kg, vybavené pružinovými inerciálnymi blokmi.

Všetko o uzáveroch polykarbonátových valcov

Elektrický pohon sa považuje za najdrahšiu možnosť, pričom maximálne to umožňuje načítať na 200 kg. Rolds Management sa vyskytuje v automatickom režime pomocou tlačidiel, magnetickej mapy alebo digitálneho kódu na diaľkovom ovládači.

Všetko o uzáveroch polykarbonátových valcov

Dizajn

S pomocou polykarbonátu môžete vybaviť verandu pre útulné stretnutia pre šálku čaju v priateľskej spoločnosti. V takom pohodlnom prostredí je príjemné byť v kruhu blízkych. Priesvitné žalúzie sú pripojené k jednoduchému a trvanlivému hliníkovému rámu na ochranu dizajnu pred nárazovými vetrami. Konštrukcia RollPost pre verandu je možné vyrobiť z bezfarebného plastu alebo vo farebných verziách s rôznymi úrovňami svetelného priepustnosti.

Výrobok je možné nainštalovať na miestach dočasného (chaty) a celoročné ubytovanie.

Všetko o uzáveroch polykarbonátových valcov

Priehľadné panely sa odporúčajú vybaviť altány. Takýto typ panelov uprednostňuje inštalovať na terasu, ako plot v súkromnej záhrade alebo iných malebných miestach. Povrchové úpravy pri pohľade s valcami vám umožňujú chrániť pred zlým počasím, ale nie presunúť od krásy prírody a nie znížiť prirodzené osvetlenie, čo mu umožňuje byť dostatočne.

Všetko o uzáveroch polykarbonátových valcov

Rollerové žalúzie pre verandu, letnú kuchyňu a takéto otvorené priestory sa líšia v rozmeroch a forme, takže kupujúci si môže vybrať možnosť pre určité merania. Polykarbonátové oplotenie vám umožňuje používať ľahké budovy nielen v teplej sezóne, pretože materiál je odolný voči počasím a teplotným zmenám.

Všetko o uzáveroch polykarbonátových valcov

Pravidlá MONTAJA

Ak chcete úplne zatvoriť otvorenie rolovacích rolety, je dôležité správne odstrániť veľkosť hotového okna alebo dizajnu dverí. Môžete zistiť parametre otvorov, vyzbrojených opatrením na stavbu. Ak je šírka až 2 metre, nerobte bez ďalších zosilňovačov. A so šírkou otvoru okna sa už viac metrov bude musieť postarať o zvýšenie hliníkových profilov.

Všetko o uzáveroch polykarbonátových valcov

Inštalácia priehľadných polykarbonátových valcov je možná niekoľkými spôsobmi, z ktorých každý má svoje vlastné výhody a funkcie.

  • Nad hlavou. Inštalácia žalúzií sa vykonáva na vonkajšej strane, na vrchole pracovného výklenku.
  • Vstavaný. Táto inštalácia krabice vytvára účinok pevnej konštrukcie, bez toho, aby zbytočne prispel. Mechanizmy nachádzajúce sa vo vnútri nie sú kontaktované s vlhkosťou a nepodliehajú nepriaznivým faktorom zvonku.
  • Kombinované vnútri. Vloženie krabice do medzier alebo okna. Dizajn je ťažké si všimnúť, zatiaľ čo je kompaktné, čo zvyšuje estetiku interiéru.
  • Kombinované vonku. Zariadenie na otváranie z ulice. Vytvára ilúziu integrity a nepokazuje estetiku otvoru. Najvhodnejšia možnosť pre verejné a obytné budovy, ktoré umožňujú plné využitie otvorenia okna. Základňa valcov nezostane v dohľade, takže keď sú zatvorené, vyzerajú ako pevná látka. Je to veľmi veľkolepá a štýlová verzia dizajnu, ktorá robí moderný interiér ešte atraktívnejší.

Všetko o uzáveroch polykarbonátových valcov

O tom, ako otočiť otvorenú terasu do uzavretej glazovanej verandy s valčekovým uzáverom z polykarbonátu, pozrite si nasledujúce video.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenie )
Zdieľať s priateľmi
Vybudova.info - výstavba a opravy, dacha pozemok, byt a vidiecky dom, užitočné tipy a fotografie
Pridať komentár