Všetko o značkách Sandbetone

Peskrobeton je stavebný materiál, ktorý sa stáva čoraz obľúbenejší so spotrebiteľom. V súčasnej dobe existuje veľký počet výrobcov, ktorí výroba podobných výrobkov. Technologicky Sandbetone je rozdelený do značiek, z ktorých každý potrebuje podrobný prehľad.

Vlastnosti peskrobeton M300

Stojí za to začať s tým, že tento typ Sandbetonu je najobľúbenejší medzi bežnými spotrebiteľmi. A na nej existujú určité dôvody. Hlavnými sú hustota a spoľahlivosť materiálu, ktoré sú spôsobené samostatnými vlastnosťami. Medzi nimi môžete označiť veľkú frakciu dosahovať 5 mm. Okrem, M300 má skvelú dobu chôdzu (48 hodín), takže môžete vykonať zmeny, pokiaľ sa spustí piesok betón.

Priemerný teplotný rozsah od 0 do 25 stupňov umožňuje použitie materiálu v rôznych klimatických podmienkach. Hrúbka vrstvy, na rozdiel od iných surovín, môže byť od 50 do 150 mm.

Táto funkcia umožňuje vykonávať úlohy celkom rýchlo, najmä ak je pracovný priestor veľký. Spotreba zmesi závisí od špecifických technických metód výroby, ale vo všeobecnosti je 20-23 kg na 1 kV. merač.

Životaschopnosť riešenia, ktorá sa rovná dve hodiny, dáva zamestnancovi možnosť správne rozdeliť zmesi v súlade s jej plánom stavby. M300 je aj univerzálny, ako aj pre dekoráciu interiéru a pre externé. Maximálna hladina tlaku, ktorá môže viesť k zničeniu materiálu, je 30 MPa, čo je dôvod, prečo táto značka môže byť nazývaná veľmi trvanlivá a spoľahlivá.

Popularita M300 je tiež spôsobená skutočnosťou, že je to najlepší pomer cien – kvalita. Vďaka tomu má táto zmes veľmi široký rozsah aplikácie, od domácnosti a jednoduchých úloh, končiace s veľkými stavebnými predmetmi. Po použití materiálu na technológiu sa môže použiť pri teplotách od -35 do +45 stupňov.

Charakteristika značiek M200 a M250

Tieto varianty Sandbetone majú menej výhodné charakteristiky ako M300, ale tento nedostatok je kompenzovaný menšou cenou. Životaschopnosť je 2 hodiny, odporúčaná hrúbka vrstvy – od 10 do 30 mm. Táto funkcia vám umožňuje charakterizovať tieto značky ako materiál na výstavbu malých a stredných objemov. Hustota chemických materiálov, ktoré sa používajú pri vytváraní M250 a M200, sa začína objaviť po 2-3 dňoch a celková tvrdosť príde po dosiahnutí 20 dní.

Odolnosť proti mrazu na 35 cykloch je dosť na dlhé vykorisťovanie, pretože každý cyklus je schopnosť absorbovať veľké množstvo kvapaliny po roztavení snehu alebo silných dažďov. Spotreba vody je 0,12-0,14 litrov na 1 kg suchej zmesi. Táto trieda Sandbetonu má široký rozsah aplikácie: betónové povrchy, podlahové potery, horolezecké trhliny a iné zraniteľné časti konštrukcií. Dostupné charakteristiky a ich úroveň sú najlepšie zobrazené v oblasti domácnosti domácej konštrukcie.

M250 a M200 sú stredné v ich kvalitných značkách. Profesionálne stavitelia ich charakterizujú ako modely, ktoré možno úspešne aplikovať v jednoduchých projektoch, kde neexistujú žiadne špeciálne požiadavky na pevnosť a stabilitu materiálu na poveternostné podmienky a iné dopady vonkajšieho prostredia. Sú to tieto značky, ktoré sú prezentované v najväčšom sortimente na trhu, pretože umožňujú väčšinu úloh bez prítomnosti špeciálnych prevádzkových podmienok.

Kompozície iných značiek

Medzi ďalšie značky by sa mali zaznamenať M100 a M400. Prvá odroda má základné charakteristiky. Pevnosť v tlaku – asi 15 MPa, ktorá je dosť na jednoduché stavebné akcie. To možno pripísať viac opravám. Obmedzenie trhlín a diery, môžete zabezpečiť správnu silu štruktúry, ale M100 v tomto prípade by nemal pôsobiť ako základ, ale ako doplnkový prvok.

Stojí za zmienku malú frakciu 1-1,25 mm, vďaka ktorým môžete zvládnuť malé objekty. Životaschopnosť roztoku je asi 90 minút, 1 kg materiálu vyžaduje 0,15-0,18 litrov vody.

Odolnosť proti mrazu na 35 cykloch je dosť na doplnenie stability dizajnu. Sila tejto značky je malá, vďaka ktorej sa neodporúča používať ako základ pre naplnenie podláh – lepšie modely sa s tým vyrovnať.

M400 – najdrahšia a moderná zmes. Jeho hlavné znaky sú veľmi vysoká pevnosť a odolnosť voči rôznym negatívnym environmentálnym účinkom. M400 sa používa na špeciálne profesionálne objekty, ktoré si vyžadujú určité razenie vo výstavbe. Takéto môže byť nazývané mrakodrapy, viacpodlažné domy, ako aj budovy, ktoré sa nachádzajú v nie najvhodnejších lokalitách.

Táto značka sa používa pri nalievaní obzvlášť odolných podláh. Životaschopnosť sa rovná 2 hodiny, spotreba vody na 1 kg – 0,08-0,11 litrov. Výrobcovia naznačujú, že najlepší M400 sa prejavuje pri naliečení hrúbky od 50 do 150 mm, takže môžete vykonať veľký pracovný objem. Stojí za zmienku, že táto špecifikácia vyžaduje osobitné podmienky skladovania, aby mohol spotrebiteľ získať najlepší výsledok.

Ktorý je lepší?

Odpoveď na túto otázku závisí od akých cieľov a cieľov používania Sandbetone. Každá značka má svoje vlastné vlastnosti, aby zvážili obstarávanie materiálu. Najobľúbenejšie je možné nazvať M200, M250 a M300. Prvé dve môžu byť opísané ako najviac médium, ktoré majú široký rozsah pôsobnosti. V spojení s cenou môžu byť tieto možnosti nazývané optimálne pre väčšinu kupujúcich.

M300 má zlepšené technologické indikátory, vďaka ktorej základ stavebných projektov, ako je plná náplň, je lepšie vykonať túto zmes. Ak potrebujete vysokú kvalitu, silu a odolnosť voči zaťaženiu, profesionáli odporúčajú túto možnosť.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: