Vlastnosti fasádneho systému AMK: Výhody a nevýhody

Každý majiteľ chce naplniť svoj dom komfort zvnútra a dať mu odvolanie vonku, pretože ak kniha je posudzovaná podľa obalu, potom o dome – pri jeho fasáde. Predný systém AMK umožňuje nielen oddeliť steny, ale aj na ochranu pred vonkajším prostredím. Zvážte funkcie, klady a nevýhody systému, ako aj nuansy jeho inštalácie.

Vlastnosti a výhody

AMK je určený na implementáciu dekoratívneho a ochranného obloženia vonkajších stien domu a interné. Dokonale zapadá do akéhokoľvek interiéru, účinne napodobňuje tehlové alebo kamenné murivo. Systém je dosky vo forme tehál z mramorových omrviniek a vodnej akrylovej disperzie. Je to analóg mramorovej omietky alebo flexibilného kameňa, ale je to oveľa lacnejšie. Takéto fasády majú vysoký výkon, sú trvanlivé a veľmi trvanlivé.

AMK plne pozostáva z prírodných zložiek, ktoré majú väčšiu odolnosť voči prírodným javom a takmer všetky vonkajšie vplyvy. Systém BIG PLUS je ohňovzdorný, nie je zapálený. Tiež dlaždice majú vysokú úroveň priepustnosti pár. Okrem vysokej kvality má systém veľmi estetický vzhľad.

Mount AMK je jednoduchý a rýchly, opravárenské práce nevyžadujú odborné zručnosti. Táto položka poteší muži, ktorí neboli nikdy opravené nezávisle. Jednou z hlavných výhod tohto typu dekorácie je udržiavateľnosť. V prípade poškodenia jedného z platní sa dá ľahko demontovať a nahradiť novým.

Montážny proces

Vzhľadom k tomu, inštalačná technológia je celkom jednoduchá, opravárenské práce bude stáť celkom lacno. Spravidla sa majstri užívajú 250-300 rubľov na meter štvorcový. Môžete tiež nainštalovať na vlastnú päsť. Mali by sa brať do úvahy teplotné podmienky, pretože práca by sa mala vykonávať pri +5 ° C (nie nižšie), ktoré by sa mali udržiavať na ďalší týždeň, takže neexistujú žiadne problémy s problémami.

Pred pokračovaním s priamym usporiadaním dosiek na povrchu sa má vykonať prípravné práce. Je potrebné založiť základňu, zatvoriť všetky trhliny a nezrovnalosti a potom ho opatrne vyčistite pred prachom a nečistotami.

Značka sa ďalej robí, potom sa lepidlo so špachtľou so zubami 4-6 milimetrov aplikuje na rovnomernú vrstvu na stene. Adhezívna zmes by mala byť striktne chová podľa pokynov výrobcu. Odporúča sa pripraviť zloženie častí, takže nespadá do kontajnera a nestratil svoje vlastnosti. Potom sa aplikuje AMK sám. Musí byť silne lisovať, zbaviť sa zbytočného vzduchu a odstránenie nadbytočného lepidla vychádzajúceho z dosiek.

Potom, čo je zmes mrazená, švy sú steh. Zároveň sa nemôžete starať o stav povrchu dosiek, pretože ochranný film sa aplikuje na každú položku, ktorá sa dá ľahko odstrániť po 48 hodinách.

Prehľad sortimentu

Fasády AMK systémy sú prezentované v pomerne širokom rozsahu. Hodnota materiálu sa líši od 500 do 650 rubľov na meter štvorcový v závislosti od zvoleného modelu. Produkty majú dve formy: tehál a blok. Prvé rozmery sú 250 * 65 milimetrov, druhý – 400 * 195 milimetrov.

Farebná paleta sa skladá z troch hlavných odtieňov: šedý, hnedý a piesčitý, z ktorých každý má tri tóny s prechodom zo svetla do tmy. Stena môže byť oddelená od monofónneho materiálu a pomocou všetkých troch tónov (táto možnosť sa nazýva zmes).

Mix hnedej AMK vyhrá a pripomína „Bavorskému polovice“. Piesok dá dom veľmi jemný a elegantný. Šedá verzia vyzerá striktne, ale zároveň nie je menej „bohatá“.

Recenzie

Názory o fasádnom systéme AMK, vľavo užívatelia v sieti, výnimočne pozitívne. Držitelia súkromných domov sú potešení analógom mramorovej omietky a jej demokratickou cenou. Výrobky sa vyznačujú pevnosťou a odolajú rozdielom vlhkosti a teploty.

Existuje dlhoročná životnosť materiálu, jednoduchosť náhradných platní. Jednoduchá inštalácia pre niektorých kupujúcich je rozhodujúcou výhodou v prospech tohto systému fasády. Dokonca aj nováčikovia v opravách vytvárajú AMK, bez toho, aby sa uchýlili k pomoci profesionálnych majstrov.

Atraktívny vzhľad fasád sú viditeľné z diaľky, okamžite upozorňuje ľudí prechádzajúcich ľuďmi. Obrovské plus sa tiež považuje za maľované materiálovými a vnútornými zariadeniami, ako je kuchyňa alebo chodba. Podobný dekor dáva interiér originalitu. Väčšina používateľov dôrazne odporúčame systém AMK fasády svojim priateľom a príbuzným.

O výhodách a nevýhodách predného systému „AMK“ Pozrite si nasledujúce video.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: