Vlastnosti profesionálnych podlahových ns20

Poznať funkcie profesionálnej podlahy NS20 a pokyny pre jeho inštaláciu na streche musia nielen profesionálov, ale aj pre bežných zákazníkov. Presne pochopenie veľkosti profesionála a jeho ďalšie vlastnosti, môžete eliminovať mnohé chyby a problémy. Stojí za to, že je to vždy pozinkovaný materiál – a táto okolnosť tiež ukladá niekoľko pohľadávok na to, aby ho kontaktovali, spôsobuje mnoho nudantov použitia.

Pôsobnosť

Profesionálne podlahy NS20 je takmer ideálne pre strechu na:

 • súkromný dom;
 • obytný dom;
 • Saraj;
 • Chata;
 • Pomocné konštrukcie rôznych druhov.

Je potrebné okamžite vykonať rezerváciu, že strešné diela nie sú jediným možným uplatňovaním takýchto výrobkov. Často NS20 berie na budovanie plotov. Je vhodný aj na navrhovanie budov na pozemku alebo na mieste výroby.

Samostatný dôležitý rozsah – obloženie steny. Inžinieri tiež poznamenávajú, že ložisková schopnosť NS-20 je celkom prijateľná na prípravu priečok v priestoroch; Spotrebitelia si môžu vybrať maľované a bezfarebné úpravy takéhoto profesionálneho.

technické údaje

Typické rozmery pozinkovaných profesionálnych listov sú jasne vybrané výrobcami už dlho. Dĺžka sa líši od 50 do 1500 cm. Celková šírka je 115 cm, ale na pracovnom pozemku len 110 cm. Hrúbka plechu sa pohybuje od 0,035 do 0,07 mm. Takéto parametre nie sú vybrané náhodou – to boli ich najviac praktické, posudzovaní skúsenosťami dlhodobého použitia.

Profesionálny majetok sa vykonáva na základe oceľových valcov získaných metódou valcovania za studena. Okrem toho sa na ňu aplikuje vrstva zinku s horúcou metódou. Po ochladení môže byť materiál natretý rôznymi farbivami, ale podľa štandardu musia prísne zodpovedať konkrétnej polohe RAL stupnice. Stojí za zmienku, že výška profilov je tiež typická vo väčšine prípadov a je 2 cm. Prítomnosť viacerých výrobcov z obzvlášť dlhých (až 12 m) výrazne zjednoduší výber a prípravy na prácu.

Prevádzkové tipy

Najčastejšie sa inštalácia profesionálnej podlahy vykonáva na ženskej prepravke. Ale v niektorých prípadoch môže byť oceľové dráhy aplikovať na to. Veľkosť horizontálnej adhézie je vybratá podľa zaujatosti. V náročných prípadoch utesnenie adolescentu pomocou silikónových tesniacich materiálov alebo tiocola. Okraj sú vybrané s prihliadnutím na výšku profilov.

Typické inštrukcie predpisuje, že sa navzájom upevňujú a pripojte ich do prepravky len vďaka sebeckej skrutky s vonkajšou zinkovou vrstvou. Takéto samolepiace skrutky sú vybavené tesniacou podložkou získanou na základe neoprénovej gumy. Korčule sú upevnené hornými zvracaniami. Dĺžka self-kresby berie tak, že zodpovedá profilu plechu. Nesmiete zabúdať, keď zlepšenie strechy je, že by mal byť izolovaný z pary a vody.

Správne práce nám umožňujú vylúčiť:

 • výskyt kondenzátu;
 • tvorba hniezd na formy;
 • Akumulácia vlhkosti na prepravky a krokvy;
 • cirkulujúce krytiny a základné štruktúry;
 • Porušenie dekorácie interiéru.

A samotná „správna“ inštalácia znamená organizáciu medzier pre vetranie a použitie prenosu parného hydroizolačného filmu. Ak sklon lisuje na stenu pozdĺžne, rohová tyč je upevnená pozinkovanými skrutkami. Vzdialenosť medzi nimi je 0,2-0,3 m. Dosky by mali byť umiestnené s allenom 0.1-0,15 m.

Prepravka je nevyhnutne liečená antiseptikou a antipiden. Ak sa namiesto toho použije oceľový profil, mal by mať hrúbku steny do 2 mm, pretože hrubší kov skrutky „neberie“.

MARNATE Profesionálne podlahy možno zvýrazniť len. Ak sú podložky opité a trhlina, pravdepodobne sa objavia pravdepodobné, že sa objavia netesnosti vody a rýchlu koróziu.

Pracovať zo spodného okraja na vrchol; Inštalácia v opačnom poradí je porušením technológie.

Dôležité pravidlá:

 • Prvý list musí byť opravený okamžite nastavený na potrebnú SVE, dočasne stlačenie s jednou samočinnou skrutkou;
 • Druhý list sa snaží ako na prvom, a na umývadle;
 • Upínanie na dokončenie sa vykonáva až po konečnom zarovnaní na umývadle strechy;
 • Backstage všetkých riadkov by malo byť presne rovnaké.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: