Vlastnosti PROFListov NS44

Článok stručne popisuje funkcie NS44 Professional. Pozornosť sa venuje ich veľkosti a hmotnosti, nosnosti a iné technické špecifikácie. Hlavné rozdiely v zozname súborov C44, údajov o aplikáciách a inštalačných tipoch.

Čo je to a ako profesionálne podlahy?

Už dlho dlhý čas používať profilované plechy z kovu pre rôzne úlohy. Táto technológia je dnes spracovaná na najmenší detail a môže byť kombinovaný s použitím ochranných povlakov s vysokým obsahom. Ale je to preto, že je tak dôležité pochopiť, čo profesionál NC44 sa líši od iných možností. A najmä, aké sú ich rozdiely od C44, sú tieto materiály zameniteľné a do akej miery. List s ukazuje, že ide o profil steny, ale označovanie NA – hovorí o väčšej všestrannosti.

Poukazuje na Zvýšená sila dosiahnutá zavedením špeciálnych rebier. Sú zverejnené v hornej časti a v nižších rovinách zvrátenia. V dôsledku toho ukazuje materiál, ktorý môže vydržať zaťaženie nielen v statike, ale aj v dynamike. Dôležitou okolnosťou tiež vykonáva tvorbu na bočných steniach špeciálnych drážok kapilárneho typu.

Zvyšujú tesnosť štruktúry a vylučujú riziko, že do montáže spadne niečo cudzie, vrátane vlhkosti a prachu.

Profesionálne podlahy NS44, ako aj iné podobné materiály, sa získavajú na valcovacom hardvéri. Špeciálna montáž výrobnej linky je zodpovedná za odvíjanie oceľových rolí prebieha čo najefektívnejšie, synchrónne s prácou ostatných strojov. Čo je dôležité, len hydraulické nožnice špeciálneho dizajnu môžu znížiť listy vo veľkosti. Bežné ploché nožnice nebudú schopné poskytnúť dostatok kvalitného rezu. Konečný produkt má spravidla jasnú nasýtenú farbu, ale spotrebitelia často vyrábajú bezfarebné výrobky.

Valcovanie profesionálnych listov zvyčajne ide Studený spôsob. To umožňuje minimalizovať nežiaduce zmeny v molekulárnej štruktúre ocele. Počiatočný povlak je často kombináciou zinku a polyméru. Nemenej populárne s výrobcami, avšak použitie hliníkových zmesí.

Voľba medzi týmito možnosťami je určená inžinierskymi úvahami.

V prospech vysoko kvalitných profesionálnych podláh označujú:

 • Vynikajúca nosnosť;
 • Vysoká mechanická pevnosť;
 • Porovnávacia ľahkosť (ktorá je dôležitá nielen počas prepravy, ale aj počas vykladania, nakladania, pri pohybe podľa výstavby);
 • Zrušená odolnosť proti korózii v dôsledku správneho zvoleného a náterov;
 • Vizuálne odvolanie hotových výrobkov.

technické údaje

Prenosná kapacita Profesionálnej podláh NS44 je vyššia ako v mnohých iných značkách univerzálneho profilu. Iba určité typy takýchto výrobkov môžu nahradiť a prekonať. Preto je možné úspešne absolvovať tento profesionál a pre vysoké bariérové ​​štruktúry s významnými plachetnicami a na zdobenie strechy malého svahu. V závislosti od konkrétneho listu listov sa ich rozlišujú. V prvom rade, rôzne hrúbky – v pozinkovaných profiloch, môže to byť 0,55, 0,7 alebo 0,8 mm. V súlade s tým bude hmotnosť 1 m2 užitočného priestoru listu:

 • 6.6;
 • 8.3;
 • 9,4 kg (veľmi pracovná šírka listov v akýchkoľvek typoch je identická a je 1000 mm hladká).

Populárne výrobcovia

Nákup Metalware kategórie NS44 vo všetkých stavebných a špecializovaných trhoch. Je však oveľa výhodnejšie kúpiť priamo od výrobcov. Samozrejme, že hrúbka materiálu, tým viac váži, a tým významnejšia cena bude. Ovplyvňuje aj náklady, či sa používa polymérový povlak alebo nie. Nemalo by to byť považované za to, že len v zahraničí produkujú bezchybne vysokokvalitný profil; Domáce spoločnosti zachytili túto zručnosť, nie horšie.

Primárnym príkladom je produkt:

 • Profmodul LLC;
 • „Steleks“;
 • „TPK“;
 • „Europhil’s“;
 • „NK-SIBERIA“;
 • „PROFOMETAL“;
 • „Specmetall“;
 • „AMK GROUP“;
 • „ANEAP-METAL“.

Pôsobnosť

Profesionála NS44 celkom vhodné ako strešný materiál. A v tejto funkcii sa používa celkom často. Antikorologická odolnosť je pre väčšinu našej krajiny veľmi dôležitá. Ale tá istá vlastnosť motivuje ho a počas výstavby plotov, iných uzavretých štruktúr. A zvýšená sila vytvára optimálne podmienky pre použitie profesionálnych podláh ako debnenia, primárne pod páskou alebo monolitickými základmi.

Tipy na montáž

Je veľmi dôležité pripojiť hárok s prepravkou as inými listami pre všetky pravidlá. Len v tomto prípade je zaručená dlhé obdobie prevádzky a stabilitu všetkých dizajnových kvalít. Pozinkované skrutky sa dobre ukázali. Nie sú povinní zdvihnúť otvory vopred a sila kĺbov je celkom optimálna. Upevňovacie prvky sa používajú len v dolných segmentoch zvlnenia.

Medzi samo-kresbami, ako aj medzi nitmi, Musí existovať prestávka maximálne 250-300 mm. Inak, mechanická spoľahlivosť príslušného zhromaždenia. Je mimoriadne dôležité: zvárať profesionála kategoricky nemožné. Zvárané švy určite oslabujú celý dizajn, napriek úsiliu zváračov. Mal by som si spomenúť na I O hydroizolácii, o odparovacom substráte – Hoci samotný materiál nie je nepreniknutý pre vodu a parou, dodatočná ochrana nebude presne.

NS44 pre technické štandardy výrobcov je umiestnené na prepravu s rozstupom uzla 500-1000 mm. Na streche je tento krok určený sklonom a na zvislé povrchy – vznikajúce. Je užitočné kontaktovať profesionálov na výpočet všetkých vedľajších hercov ako bezpečne. Ak je profesionál namontovaný na strechu, prejdite na neho, kým konečná fixácia nie je nevhodná.

Na svahu je silnejší, používajú sa veterné prúžky.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenie )
Zdieľať s priateľmi
Vybudova.info - výstavba a opravy, dacha pozemok, byt a vidiecky dom, užitočné tipy a fotografie
Pridať komentár