Vypracujeme interiér domu v štýle „loft“

Premýšľajte o dizajne a dizajne domu, mnoho majiteľov dnes čelia obrovským výberom možností. Prítomnosť množiny myšlienok a štýlov skutočne robí lámanie hlavy a často nestačí na implementáciu požadovaného výsledku. V tomto prípade dizajnéri odporúčajú uprednostňovať „dobre zabudnuté staré“, ktoré sa opäť rýchlo vracajú na módu.

Vynikajúca voľba bude interiérový dizajn v štýle Loft.

Funkcie a charakteristické funkcie

Nie je možné povedať, že podkrovie je absolútna novinka vo svete interiéru. Tento štýl vznikol v Amerike späť do vzdialených 50 rokov. Nedostatok priestorov a nových budov prinútili tvorivú časť obyvateľstva vybaviť svoje štúdiá priamo v podkroví alebo v priemyselných budovách. Aspoň nejako dávajte izbu rezidenčné druhy, majitelia kráčali do všetkých druhov trikov, získavanie krásny nábytok a dekorácie. Je to taká neuveriteľná kombinácia a viedla k novému smeru, ktorý je uznaný ako jeden z najviac módnych.

Loft štýl je kombináciou nedbanlivosti a jemnej chuti, umožní premýšľať o najmenších veciach, ako bude mať dom. Rozlišovacie znaky smeru sú predovšetkým veľké priestory a jasné geometrické formy. Nebudete tu nájsť veľa dverí a oddielov tu, pretože podkrovná vizitka je priestor a sloboda. Okrem toho stojí za zmienku veľké okná, ktoré umožňujú prirodzenému svetlu naliať miestnosť.

Loft Country House – ideálne riešenie pre kreatívnu a nezvyčajnú osobnosť. Odborníci však odporúčajú okamžite venovať pozornosť všetkým jemnosti a myslieť na umiestnenie rôznych zón v budúcnosti. Bude to tiež považované za zvážiť veľkosť domu – so správnym prístupom, jeden podlažný súkromný dom sa bude pozerať, a dvojpodlažná malá chata bude vyzerať.

Vyznačuje sa množstvom priestoru, Loft štýl bude vhodný v pôvodných mini domoch, ktorí s dôverou zaberajú svoj výklenok na trhu s nehnuteľnosťami. Takéto izby sa tiež nazývajú „Domíci“, a niekedy majú 1,5 poschodia. Vďaka praktickému usporiadaniu sa všetky zóny takéhoto domu môžu používať čo najefektívnejšie, ak je možné zariadiť ho v štýle loftu. Vyberte si jednoduché formuláre bez preťaženia fasády domu s nadmernými detailmi.

Rámové domy sú tiež vhodné na experimenty. Po prvé, takýto dom je postavený veľmi rýchlo a jeho stavba nezasiahne peňaženku. Po druhé, keď prilákal dobrého špecialistu, bude mať dom dlhý čas a poteší majiteľa s silou. Stojí za to, že to nebude možné reflash reflash, takže ak sa rozhodnete vyhovieť obytnému prostrediu v štýle loftu, musí byť vnútorné usporiadanie vykonať okamžite. Dobrým nápadom bude rám chatu, dokonale prispôsobený na odpočinok kedykoľvek v roku.

Malé drevené budovy, ako nie je možné poskytnúť charakteristické vlastnosti smerovania. Ak chcete zariadiť externú časť, môžete použiť protokoly, pretože mierne hrubý a naliehavý pohľad spolu so správnosťou čiar okamžite priťahuje pozornosť. To isté možno povedať o priestoroch vykonaných v „ekologickej“ trende. Vysoké stropy, rozsiahly interiérový priestor, možnosť dokončenia druhého poschodia bude schopná uspokojiť aj tých najnáročnejších majiteľov.

Interiérová dekorácia interiérov

Usporiadať dom vnútri nezávisle nepredstavuje problém v rovnakom čase, že nie je potrebné uchýliť sa k pomoci dizajnéra. Po prvé, pozornosť by sa mala venovať účinnému územnému územnému priestoru, takže každá miestnosť je čo najpravdepodobnejšia. Je potrebné pripomenúť, že keď je vybraný štýl „Loft“, iba jedna izba môže byť vybavená v súlade s týmto trendom.

Spálňa

Do tohto dňa sa spory neprihlásili, presne, ako umiestniť strop spálne. Niektorí dizajnéri ponúkajú skosené, nerovnomerné stropy na posilnenie podobnosti podkrovie. Iní ako vysoké hladké top v chladných sivých alebo kovových tónoch. Obe tieto možnosti vyzerajú úplne originálne a každý z nich zdôrazňuje ducha smerov. Pokiaľ ide o steny, vyberte si textúry s umelou stratou alebo dekoratívnou dlaždicou „pod tehál“.

Paul v spálni by mal tiež spĺňať štandardy štýlu. Hrubá parketná doska bude vyzerať dobre, sivý laminát, parkety vo farbe mokrého asfaltu. Zastavenie vášho výberu na drevenom povlaku, majte na pamäti, že by to malo vyzerať ako už dávno, ale neskôr navštívil ruky skúseného pána.

Posteľ je hlavnou zložkou spálne a s tým nebude nič zlého, ak dostanete mierne pohrebný model. Lôžko je žiaduce kúpiť tmavé, žiadne kresby a dekoratívne prvky. Blízko postele, môžete dať nočné stoly, ktoré vytvoria svetlý kontrast s miestom na spanie s ich jednoduchosťou. Uistite sa, že sa postaráte o osvetlenie – niekoľko stien alebo útulných svietidiel bude len na miesto. Kompletné interiérové ​​modulárne vzory s abstraktnými obrazmi a niekoľkými malými kobercami so vzormi.

V interiéri spálne, zrkadlové a chrómové povrchy budú vyzerať dobre. Môže to byť pôvodný šatník so zrkadlovými dverami alebo kovovým stolom. Docela zaujímavou myšlienkou bude pobočka spálne z obývacej izby pomocou skleneného oddielu. Tiež nezabudnite na dôležitosť prirodzeného osvetlenia – dať veľké okná, ktoré nepotrebujete záclony a záclony.

Kuchyňa

Súkromné ​​domy krajiny sú jednoducho nemožné si predstaviť bez štýlovej kuchyne. Jej dizajn by mal byť praktický a zároveň avantgardný. Loft Smer neznamená, že kuchynské plánovanie ako samostatná miestnosť, bar stánok je oveľa efektívnejší, rozdeľovacia kuchyňa a obývacia izba. Veľa priestoru pre kulinárske experimenty nie je pridelené, ako v tomto štýle, kuchyňa slúži len „ostrovom“, kde môžete variť jedlo. Avšak, blíži sa k jej dizajnu.

Najlepšie zo všetkých v kuchyni Oblasť Použite červené tehly na stenu dekorácie. To následne vytvorí jedinečný kontrast s preplnením strieborných a chrómových povrchov a objektmi technológie. Jedlá by mali byť moderné a šumivé. To isté platí pre dosku a chladničku.

Koncept štýlu nebude zlomený, ak dávate prednosť tehlu. Drevené steny alebo povrchy musia byť kombinované s najmodernejšími inováciami zariadení a príborov. Krásne doplnenie takejto kuchyne bude sklenené a chrómové prvky. Stôl môže byť vybraný z dreva aj skla a stoličky sú vhodné pre jej štýl. Nie je zlé vyzerať ako prísne kvetináče, ultra moderné sconce, malé modulárne vzory, žalúzie.

Detí

Často, mnohí spájajú podkrovie s tehlovými a betónovými prvkami, ale stojí za zmienku, že je potrebné okamžite poznamenať V detskej izbe, viac teplých tónov bude vyzerať výhodné:

 • Základným komponentom môže byť štandardná farba stien v bielej, béžovej a pastelovej farby. To pomôže vizuálne rozšíriť miestnosť a dať jej ľahký a priestranný pohľad.
 • Uistite sa, že sa starajte o jasné akcenty: lôžko, koberec, keid, hračky, maľby a fotografie.
 • Chlapci môžu ako červená, hnedá, sivá a modré tóny, a pre dievčatá je lepšie si vybrať malin, tyrkysové, ružové, jasne žlté farby.

Lôžko – ďalší dôležitý prvok detskej izby. Najporupiginálnejšou možnosťou je rám alebo z modelu „kovové potrubia“. Takéto výrobky sú rovnako dobre prispôsobené a chlapci a dievčatá. Ak má miestnosť dva deti, nádherná voľba bude búda podkrovná posteľ, ktorá spĺňa trvalé štandardy. Posteľná bielizeň zriedi situáciu, ak získate teplé žlté, slonoviny alebo ružové modely.

Keď už hovoríme o osvetlení, mali by ste okamžite venovať pozornosť tomu, že mnohé deti nemajú radi svetlé, slepé svetlo.

  • Pod štýlom Loft Fit Fit Classic lampy alebo lustre minimalistických tém.
  • Krásne lustre vyzerajú krásne na reťazach s krištáľovo suspenziou, ako aj vstavaných fanúšikov.
  • Kompletné izby môže byť útulné podlahové lampy alebo steny.

  Nezabudnite na dostatočné osvetlenie hry a akademické zóny. Neobvyklý dizajn Je ľahké dosiahnuť, umiestniť veľké žiarivé písmená alebo hviezdy na stenách.

  Pokiaľ ide o dekor izby, tu šla fantasy interiérových dizajnérov ďaleko. Je vhodné takmer všetko, od vintage plagátov a končiac dekoratívnymi bicyklami, pokladovými truhmi a závesné hojdačky v hernej oblasti. Dobrá možnosť bude pridávanie retro prvkov do celkového štýlu miestnosti, napríklad plagáty alebo zberateľské stroje. Kreatívne deti budú veľmi spokojní s veľkými stojacami na kreslenie.

  Chodba

  Loft štýl sám o sebe nezahŕňa koncepciu chodby, pretože solídny a hromadný priestor – charakteristické znamenie štýlu. Avšak, v modernom byte, nie je to bez miesta, kde môžete opustiť topánky alebo vonkajšie oblečenie, takže musíte na tieto účely nastaviť malý kútik. Najlepšie je urobiť chodbu v jasných farbách, aby sa zdalo viac. Ale príslušenstvo môže mať rôzne odtiene.

  Najbežnejšie sú:

  • Červený.
  • Strieborný.
  • Modrá.
  • Hnedý.
  • Tmavo-sivá.

  Pre osvetlenie vyzdvihnúť denné svetlá. Stropné reflektory budú tiež vyzerať dobre.

  Brick Murárstvo – jeden z dialkov loft štýl a bude ohromujúca možnosť pre chodby rôznych veľkostí. Ak nie je možné urobiť skutočné murivo, môžete ho nahradiť dlaždice alebo tapety tohto dizajnu. Vizuálne zvýšiť priestor pomôže aj množstvo zrkadiel, napríklad jednu stenu vhodnú na vytvorenie úplne zrkadla. Štandardný farebný strop – biela alebo svetla sivá, a mala by vyzerať ako oprava bola dokončená. Stropné strop sušičky.

  Vďaka otvorenosti a priestore smeru loftu si kúpte masívny a priestranný šatník – nie najlepší nápad. Store veci a príslušenstvo pre domácnosť bude musieť byť niekde inde, ale aj množstvo otvorených regálov a závesov bude úplne. Pôvodné rozhodnutie bude polica pod stropom, pripomínajúc všetkými známymi batožinami v vlakoch. Môžete umiestniť topánky na podlahu alebo na otvorených policiach. A za jeho skladovanie sa používajú špeciálne nočné stolíky, ktoré sú určené, ktoré sa pripomínajú veľké boxy z lepenky.

  Z príslušenstva, v prvom rade, stojí za to starať sa o zrkadlo. Tento prvok môže byť akákoľvek forma: so širokým dekoratívnym rámom alebo úplne bez neho. Dobrý nápad bude podsvietený zrkadlo. Zvyšok príslušenstva je vybraný, aby sa hostia mohli ponoriť do priemyselnej éry. Dosky s nápisom „Exit“, červené šípky, núdzové lampy, bicykli vo forme závesov – to všetko pomôže zdôrazniť jedinečnosť štýlu.

  Možnosti externého

  Fasáda domu je vždy prvým dojemom z neho, takže je potrebné pracovať s jeho dizajnom od samého začiatku. Zaujímavé projekty, ktoré návrhári ponúkajú dnes, pomôžu bytom získať úplný pohľad, ale stojí za to premýšľať o svojej praktickosti. Vyberte si materiály, ktoré budú odolné a odolné voči vlhkosti, pohybovať mrazom a vystavením ultrafialovým, a bude tiež schopný zahriať dom.

  Bytové domy v štýle Loft sa môžu čoraz viac považovať za kaštieľ a prospešné medzi celkovou hmotnosťou. Na prvý pohľad sú takéto budovy jednoduché a stručné, a ich povrch nie je niečo nadprirodzené. Avšak, po bližšie, je jasné, že prírodné materiály a správne geometrické tvary sú presne to, čo potrebujete, aby ste sa cítili domáce. V takýchto domoch je veľmi dôležité množstvo okien, ktoré umožňuje, aby sa slnečnému žiareniu voľne prenikli do každého rohu miestnosti. Vonku bude vždy vhodné tabuľky alebo stoličky, ako aj malú záhradu alebo záhradu.

  Docela krásna vyzerá, že malé izolované chaty v Svetelnom rozsahu. Obrovské okná a zrkadlové dvere dávajú takéto domy moderné a zároveň minimalistický vzhľad. Dobrý nápad bude vybavený letnou kuchyňou alebo len malou miestnosťou, kde si môžete vychutnať čerstvý vzduch a samotu.

  Doplnok entourage symetrických stromov a rastlín okolo domu.

  Nevykonávajte sa v štýle podkrovia pomocou tmavého sfarbenia. Je to obzvlášť zaujímavé, že sa pozerá na dvojpodlažné domy, kde spodná časť bude v jasných odtieňoch a top – v tme. V rovnakej dobe, horné poschodie sa skrýva nad dne. Po koncepcii smerov sa tu bude musieť postarať o dostatočné množstvo prírodného a umelého svetla. Vonkajšie množstvo takéhoto domu môžete zahrnúť malé množstvo drevených povrchov, vybavenie miestnosti ako kúpeľ, letná kuchyňa alebo rekreácia a tvorivosť.

  Kombinácia v fasáde jej domu sklo, strom a kameň, dosiahnete úžasný efekt, s použitím takmer všetkého, čo štýl sám ponúka. Takéto budovy najčastejšie objemné a zahŕňajú všetko, čo potrebujete. Veľmi zaujímavé projekty domov s garážou pod jedným alebo viacerými strojmi, ktoré zaberajú celé spodné poschodie. Ak chcete vybaviť nádvorie pomôžu terénne úpravy – krásne exotické stromy a kvety budú dokonale harmonizované s prírodnými povrchovými materiálmi.

  Prehľad exteriéru súkromného domu v štýle Loft Pozrite sa na video nižšie.

  Hodnotiť článok
  ( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
  Pridať komentáre

  ;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: