Anti-gumové vankúše

Organizovať najprijateľnejšiu zábavu imobilizovaného pacienta a vyhnúť sa vzhľadu na jeho kožných zónach vo forme lôžok, je potrebné použiť špeciálne zdravotnícke produkty. Jedným z najúspešnejších preventívnych opatrení v tomto prípade môže byť nazývaná prevádzka protig gumových vankúšov.

Akcia a rozsah

Vankúš proti lôžkom je mimoriadne potrebný tým, ktorí títo ľudia, ktorí vzhľadom na prítomnosť rôznych chorôb, alebo po ťažkej prevádzke, sa vykonáva len ležiaci alebo sedavý životný štýl. Z tohto dôvodu majú bolestivé vredy na ich koži – v dôsledku porušenia normálneho krvného obehu v tých častiach tela, na ktorom má pacient dlhý čas.

Telo so všetkou ich hmotnosťou v tomto prípade silne lisuje na koži. Hlavnými miestami tvorby vredov sú oblasti:

 • zadok;
 • Cervikálna a sakrálna chrbtica.

Vankúš proti spani bráni vzhľadu tejto patológie na ľudskom tele. Okrem toho sa používanie týchto produktov čoraz viac odporúča ako jeden z najúčinnejších spôsobov, ako sa zbaviť už prejavovaných vredov (v komplexe s inými postupmi).

Takýto vankúš môže byť užitočný na uľahčenie bolesti nielen ležiace, ale pacientov, ktorí môžu sedieť. Je obzvlášť potrebná pre tých, ktorí sa nemôžu pohnúť nezávisle – kvôli vážnej chorobe alebo nedávnom zranení.

Vankúš proti lôžkom odstráni nadmerný tlak z určitých lokalít a zlepší krvný obeh v dôsledku špeciálnej masáže. Zastaví trenie a posunutie pokožky.

Okrem pacientov, ktorí sú nútení sedieť alebo klamať, tieto výrobky úspešne prevádzkujú ľudia, ktorí trpia závažnými formami iných chorôb – napríklad majú porušenie funkcií vozidla. Vankúše proti sotva odporučil s problémami, ako je paralýza, vážne popáleniny.

Okrem toho, Anti-Strike vankúše môžu byť použité konvenčnými ľuďmi – odstrániť únavu, znížiť vážne zaťaženie na stavcom a zbaviť sa bolesti v ňom. Tieto produkty sú ideálne pre tých, ktorí trpia radiculitídou alebo takou chorobou ako osteochondróza sú vodiči, kancelárske pracovníci.

To znamená, že vankúše proti lôžkom môžu byť použité nielen v bežnej lôžku a na invalidnom vozíku, určené pre osoby so zdravotným postihnutím, ale aj v kancelárii, na automobilovej stoličke.

Názory

Anti-gumové výrobky používané na zbavenie sa veľkých vredov na koži možno rozdeliť na rôzne typy – to všetko závisí od vnútorného materiálu. Najčastejšie opakujte obrysy tela choroby pomáha gélu alebo vzduchu. Môžete nájsť produkty, ktoré sa skladajú z penového vnútorného materiálu, kombinovaný vankúš.

Prečítajte si viac  Selekčný uterák Poncho

Akýkoľvek typ plniva má svoje vlastné vlastnosti:

 • Najlepší odborníci zavolajú gél proti-náboženského vankúša. Pomáha normalizovať krvný obeh na týchto miestach, kde je to nevyhnutné pre pacienta v prvom. Takýto unikátny vankúš môže dokonale podporovať telo pacienta, ktorý sa nachádza v sediacej polohe. Nebude kĺzať a výrazne znížiť tlak v najproblematickejších zónach.

Silikónový gél dáva účinok chladenia, ktorý znižuje potenie u pacienta.

Stojí však za zmienku, že gélové vankúše proti položeniu môžu dodať veľa starosti v prípade náhodného poškodenia. Zároveň vážia dosť, takže nemusia prísť s týmito pacientmi, ktorí majú slabé ruky.

 • Pomerne lacné a jednoduché môžu byť nazývané ortopedické vankúše proti podstielke, ktoré sa skladajú z Pena guma, pena, vyznačujú sa účinkom pamäte, ako aj latexu. Tieto vankúše sú pozoruhodne prispôsobené akékoľvek telá. Takýto vankúš proti spani bude rovnomerne distribuovať tlak, ktorý je vytvorený hmotnosťou ľudského tela. S takýmto produktom bude každý pacient vhodnejší byť nielen v bežnom lôžku, je vhodný pre invalidný vozík.

 • Najčastejšie v obchodoch nájdete anti-tričkové vankúše, Plnivo, pre ktorý je Porolón. V podstate – tento materiál je syntetický latex. Termín jej prevádzky je menší ako prirodzený latex, ale zároveň taký penový guma pomáha odstrániť pretlak v určitých oblastiach na tele.
 • Populárne antireirefront ProductsZ prírodného latexu. Toto je vysoko kvalitné plnivo, ktoré sa vyznačuje elasticitou, je to veľmi elastické. Môže efektívne znížiť tlak, kde konajú kosti, tento materiál dokonale prechádza vzduchom.
 • Tam sú tiež produkty proti lôžkom, vykonávanéz polyuretánu. Toto plnivo je podobné peny, ktorý je charakterizovaný pamäťovým efektom. Tento materiál je veľmi často vybraný pre firefares proti podstielke.

Sám je to elastický materiál, ktorý sa stáva miernym pod vplyvom tepla tela pacienta človeka a úplne opakuje jeho obrysy.

Účinok s pamäte tvaru dáva výrobku možnosť kvalitatívne distribuovať hmotnosť osoby, čím sa znižuje tlak v najproblematickejších zónach na nulu.

 • Často v každodennom živote používajú nafukovacie anti-žiarivé vankúše. Takéto výrobky sú naplnené vzduchom, na umiestnenie, ktorého sú poskytnuté špeciálne bunky. Tento airbag je vhodný na umiestnenie ležiaceho pacienta – s pravým výberom jeho plnenia.
 • Mnoho spoločností robí vankúše proti lôžkom, Kombinácia všetkých druhov komponentov na lepšie využitie ich kvalitatívnych charakteristík. Vašu pozornosť môžete zaplatiť na anti-runaway polyuretán vankúš, ktorý má špeciálne gélové vložky (v poliach najväčšieho tlaku).
Prečítajte si viac  Ortopedické vankúše na sedenie na stolici

 • Ďalšou veľmi populárnou možnosťou jePolyuretán s malými vzduchovými bunkami. Pena zaručuje stabilnú polohu výrobku a jednoduchosť prevádzky. Na ochranu pokožky sú potrebné vzduchové články, ktoré sú v najvyššej tlaku.
 • Anti-Ballen antialergénny produkt, ktorého plnivo jeLuzga Millet, Dnes má tiež populárne. Opakuje dobre tvar tela ľudského tela a je anti-alergia vďaka semenám Milleta. Luzga je taká malá škály, vďaka ktorým sa plnivo ľahko pohybuje vo vankúši.

 • Dnes môžete nájsť rôzne vankúše s anti-face efekt aPoužitie kameňa (jade) alebo magnety. Jade masážny vankúš môže obnoviť a priniesť pacienta ľudskú energiu do normálu, bude zlepšiť krvný obeh, bude dobre ovplyvniť prevádzku kostnej drene, pomôže sa zaoberať problémami spojenými s slezinou, odstránia vnútorné zápaly a vonkajšie podráždenie kože.

Takýto produkt zaobchádza s hemoroidmi, ekzémom a zbaviť, dnes mnohé čínske spoločnosti predávajú masáž a antireirefrol vankúše s Jade. Možnosti s magnetmi sú tiež veľmi v dopyte na trhu zdravotníckych služieb.

Konštantný účinok magnetického poľa poskytuje pozitívny vplyv na celé ľudské telo, čím sa zvyšuje množstvo kyslíka v bunkách, čo ovplyvňuje pokles zápalu, ktorý má anti-etnický účinok.

Účel

Výrobky pre ležiace pacientov budú brať do úvahy všetky znaky ľudského tela, pre ktoré sú určené. Zvyčajne sa tieto výrobky kombinujú a vhodný na ochranu bokov, chrbta, lakte a nôh pacienta. Sú ideálne pre jeho hlavu.

Špeciálne produkty na sedenie bude chrániť pacientov a pripútaných k stoličke zdravotne postihnutých z vredu v oblastiach panvy, pásu, prstov nôh, čepelí. Môžu byť umiestnené na päty a používať na ochranu lakťov.

Obľúbené modely a: Značky

Americká spoločnosť Anti-Gumová produkt ROHO Veľmi populárny medzi spotrebiteľmi. V takomto produkte existuje dostatočný počet fotoaparátov, pre ktoré sa vykonáva pohyb vzduchu. Je to tento efekt, ktorý umožňuje najviac distribuovať tlak tela pacienta, znížiť opuch a zlepšiť prítok krvi na orgány.

Každé bunky tohto vankúša majú svoj samostatný prípad. Rozmery týchto komôr sa líšia v závislosti od potrebného účinku – od prevencie na lekársku úroveň.

Ďalší model vankúša proti postele spoločnosti ROKHO s názvom Quadtro zvoľte Low Určené pre ľudí na invalidnom vozíku. Jeho forma je možné zmeniť jedným pohybom. Je to vďaka tejto funkcii, že osoba, ktorá sa pohybuje v invalidnom vozíku, bude môcť zmeniť polohu tela bez pomoci. Tento produkt poskytne pozoruhodnú podporu a optimálne ubytovanie.

Prečítajte si viac  BEEDSPREAD A EURO-SEACH

Anti-gumový vankúš Mozaika Odporúča sa získať na prevenciu. Je tiež veľmi účinný v prvých štádiách prejavu vredov. Tento produkt pomáha rovnomerne distribuovať zaťaženie problémových oblastí ľudského tela. Použitie takéhoto vankúša môže zabrániť prejavu vredov na koži – buď výrazne znižuje veľkosť už existujúcich vredov.

Tipy na výber

Rozsah moderných anti-rýchlych modelov je veľmi široký Mali by byť známe osobitné pravidlá pre ich výber:

 • Potrebujete presne vedieť, ktoré miesta na telo osoby sú rizikové zóny pre rozvoj pred spaním. Je potrebné vybrať produkty striktne podľa ich stretnutia.
 • Veľkosť výrobku musí úplne spĺňať určité parametre (rast, hmotnosť) osoby, ktorá ju použije v konštantnom režime. Mal by byť známy presne tam, kde je potrebné použiť vankúš – na stoličke, postele alebo invalidný vozík.
 • Je potrebné vybrať produkt, ktorý váži viac ako 1 kg.
 • Uveďte svoje preferencie týmito modelmi, ktoré sú vyrobené z anti-alergií, priedušných a vlhkosti rezistentných materiálov.

 • Vankúš proti lôžkom by mal byť tak pohodlný v starostlivosti, mal by mať odnímateľný prípad, ktorý sa dá ľahko umyť, dezinfikovať alebo dokonca utrieť vlhkou handričkou so špeciálnymi čistiacimi prostriedkami.

Kontraindikácie pri použití takýchto vankúšov. Napríklad každý špecialista odporučí, aby nekupoval podobné výrobky bez rady s účasťou lekára. Nesprávne zvolený vankúš môže zhoršiť stav človeka.

AIRYRY vankúš v žiadnom prípade nie je možné použiť na prevádzku na invalidných vozíkoch, pretože jeho povrch nie je veľmi stabilný (kvôli pohybu vzduchu vo vnútri výrobku). Osoba, ktorá sedí v kočíku, bude mimoriadne ťažké udržať rovnováhu, ktorá môže byť nebezpečná.

Recenzie

Veľmi dobre spotrebitelia reagujú na vankúš WC-G-C gél (čínska výroba), ktorá má tesnú penu a silikónový gél ako plnivá. V tomto modeli sú upevňovacie prvky, existuje protišmykový povlak. Cena produktu je celkom cenovo dostupná.

Produkt Vita starostlivosti má malú hmotnosť, je veľmi pohodlná. Anti-Lure účinok sa získa v dôsledku vysoko kvalitnej polyuretánovej peny, charakterizovanej elasticitou, ktorá má schopnosť „zapamätať“ formu, ako aj vzduchové kamery vo vnútri tohto produktu.

Špeciálne vytvorené ROHO skupinové vankúš bude chrániť chrbát a cochetické.

Pre podrobnejší prehľad pre vankúš proti rozhodnutiu nájdete v nasledujúcom videu.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: