Clea kryty

Clea kryty

Vytvorenie útulnej atmosféry, nielen steny stien, tvaru a farby nábytku, ale aj textilné príslušenstvo. Bez nich nie je možné vytvoriť spoločnú miestnosť. V zbierke čínskych spoločností vyrábajúcich CLEO’s BEEDSPREADS, nájdete vhodný model pre každú chuť a peňaženku.

Clea kryty

Clea kryty

Clea kryty

Výhody

Cleo pokryté na rozdiel od podobného textilného príslušenstva Mnohé funkcie a výhody:

 • Vďaka širokej škále rada si môžete vybrať model nielen pre spálňu, ale aj pre detskú, obývaciu izbu a dokonca si vybrať posteľnú bielizeň.
 • Okrem toho model vyrábaný spoločnosťou zapadá prakticky pre akýkoľvek interiérový štýl. Pre moderný štýl existuje modely monofónnych farieb alebo možností s prísnymi vzormi. Pre priestory v štýle Provence je posteľná bielizeň s kvetinovou potlačou v smotane, levandule, modré a ružové farby. Klasické izby vyžadujú špeciálne materiály. Pre takýto štýl existujú modely z mäkkého plyšu pod zamatom a možností zo saténu s vyšívanými vzormi. Pre módny koloniálny štýl sú produkty terakotov, čokolády, modrej a zlaté farby.

Clea kryty

Clea kryty

 • Cleo BEEDSPREADS sa líšia nielen farbám a štýlmi, ale aj v zložení a hustote materiálu. Ktorýkoľvek z materiálov ponúkaných spoločnosťou je to satén, jackard alebo akrylové kožušiny, sa vyznačujú vynikajúcou kvalitou a jednoduchosťou starostlivosti.
 • Dôležitou výhodou týchto produktov značky je široká škála veľkostí. Okrem štandardných krytov vhodných na 1.5 spálňa a 2 lôžka Existujú produkty s euroosize v niekoľkých verziách, ako aj posteľná bielizeň a prikrývky vhodné pre postieľky.
 • Vďaka širokému cenovému rozpätiu pokryté CLEO si môžete kúpiť lacné a vysoko kvalitné výrobky v súlade s vaším obsahom chuti.

Clea kryty

Clea kryty

Modely

Moderné materiály používané pri výrobe Cleo značky COILED and Plaids obsahujú vlákna bavlny, polyesteru a viskózy v rôznych percentuálny pomer. Každý z prezentovaných materiálov má svoje vlastné vlastnosti a vlastnosti. Brilantný a príjemný na dotyk satén má hladký povrch a má vynikajúce hygienické charakteristiky. V rôznych zbierkach sa bavlny pomer mení v rozsahu 65-100%.

Clea kryty

svitanie

Luxusná zbierka „Dawn“ vyrobená zo Satiny Jacquard je zastúpená v niekoľkých farebných riešeniach. Satin-Jacquard je charakterizovaný prítomnosťou deintovaných vzorov s hladkou štruktúrou, mierne týčiace sa cez zvyšok pozadia. Rovnako ako pravidlo, samotný vzor sa mierne odlišuje od tónu z hlavného pozadia.

Táto kolekcia je prezentovaná vo výške eura maxi (230×250 cm). Kompletné s lôžkom ide dva vankúš s veľkosťou 50×70 cm. Samotná tkanina sa skladá zo 100% bavlny, ktorá uľahčuje ľahko, hygroskopickosť a priedušnosť.

Vďaka najnovším high-tech vybaveniu, okrem Jacquard Satin, spoločnosť vyrába kryty od jedného fotónu saténu s výšivkou. Kvôli dvojitým tesným z nití a opakovanej väzby tkaniny sa hustota 150 g / m² líši nielen na odolnosť a odolnosť proti opotrebeniu, ale má tiež hladký hodvábny povrch. Kryté výšivkou má veľkosť 240×260 cm a je vhodná pre väčšinu dvojlôžkových lôžok.

Clea kryty

Clea kryty

Jacquard

Na výrobu zberu „Jacquard“ sa používa tkanivo, ktoré obsahuje bavlnené vlákna (85%) a viskóza (15%). Vďaka prítomnosti viskózy má produkt malú hmotnosť. Okrem toho viskózové vlákna poskytujú vnútornosti s vysokým hygienom ľan. Mäkké na dotykovú tkaninu, dobre drží teplo v zime a v pohode v lete, nekomumuluje statickú elektrinu, a preto prach láka menej ako iné, čo umožňuje atribútovať tkaniny na materiály, ktoré nespôsobujú alergie.

Okrem toho sa modely tejto série vyznačujú odolnosťou voči opotrebeniu a trvanlivosť na úkor špeciálneho tkania žakárov. V tejto sérii má veľkosť lôžku hodnotu 240×260 cm, spolu s lôžkom sú dva vankúš s veľkosťou 50×70 cm.

Clea kryty

Clea kryty

Barcelona

Zbierka „Barcelona“ sa vzťahuje na produkty určené pre semi-tiché a samostatné lôžka. Táto séria využíva tkaninu pozostávajúcu zo 100% bavlny. Vďaka bavlneným vláknam sa lôžko tejto série vyznačujú hygroskopickosťou, priedušnosťou a hypoalergiou.

Clea kryty

Victoria

Séria „Victoria“ sa líši od kolekcie „Jacquard“ o niekoľko ďalších zložení tkaniny. V tejto sérii má bavlna s viskózou rovnaký percentuálny pomer, konkrétne 50 až 50. V tejto sérii nie je žiadny vankúš, veľkosť potiahnutého 240×260 cm a 220×240 cm.

Clea kryty

Clea kryty

Florencia, Benátky a Andora

V zbierky „Florencia“, „Benátky“ a „ANDOR“ BEEDSPREADS sú vyrobené z tkaniny s polyesterovým vláknom v jeho zložení (100%). V páre s týmto syntetickým materiálom organického pôvodu ako plniva sa používa syntetón. Polyesterové vlákna dávajú produkty s nadbytok, neinhibit, odolnosť proti opotrebeniu a odolnosť voči vzniku rôznych znečistenia. Okrem toho sú všetky varianty týchto sérií odolné voči vzniku valcov.

Veľkosť výrobkov „Florencia“ a „Benátky“ označuje Eurostandards (230×250 cm). Incase S LEDSPREADU GO PRIHLÁNENIA. Kryty série „Benátky sú zdobené okolo obvodu tenkej elegantnej čipky.

  Clea kryty

  Clea kryty

  Séria „Andor“ má veľkosť 220×240 cm, na obvode, tieto výrobky sú zdobené elegantnými kučeravými rezmi.

   Clea kryty

   Artis

   Kryté série ARTIS s veľkosťou 240×260 cm a 220×240 cm šité z tkaniny, ako súčasti, ktoré okrem polyesterových vlákien (50%), sú tu bavlnené nite (50%). Bavlnené vlákna poskytujú priepustnosť tkanivového vzduchu a tiež znižujú elektrostatické vlastnosti plátna. Polyesterové vlákna zvyšujú pevnosť, odolnosť proti opotrebeniu a intenzívni sa vzťahuje táto séria.

   Clea kryty

   Okrem tradičných tkanín vyrába spoločnosť produkty z mikrovlákna. Microfiber patrí do materiálov novej generácie a má veľa výhod. Polyesterové a polyamidové vlákna, ktoré sú základom tohto tkaniva, dávajú to také vlastnosti ako trvanlivosť a odolnosť proti opotrebeniu. Umelé kvetinky, získané z mikrovlákna, sa rozlišuje mäkkým, vo vzhľade veľmi podobá prirodzenej kožušine.

    Modely vyrábané spoločnosťou z tohto materiálu s hustotou 280 gr / m² sú zvýraznené rôznymi farebnými riešeniami a ozdobami.

    Clea kryty

    Dz

    Výrobky série DZ majú veľkosť 220×240 cm vhodnú pre manželské postele a pre pohovky zodpovedajúcej veľkosti. Táto séria je vyrobená v štýle patchwork (touchwork technika), ktorá je dnes veľmi obľúbeným smerom. Spotreby tejto série budú dokonale v miestnosti zdobené v škandinávskom štýle, krajine, provence a dokonca aj v interiéri zdobených v klasickej verzii.

    V blízkosti tejto zbierky štýlu a ornamentov, na ktoré sa vzťahuje umelé kožušiny série TZ, sa vyznačujú charakteristickým geometrickým vzorom aplikovaným na celý povrch výrobku.

    Clea kryty

    Clea kryty

    Tipy na výber

    Pri výbere pozície Cleo je potrebné zvážiť niektoré nuansy a potom spálňa sa stane reálnym zariadením Rekreačný priestor:

    • V prvom rade je potrebné rozhodnúť o veľkosti výrobku. Spravidla sú posteľná bielizeň vybrané na základe veľkostí postele. Aby bolo možné pokryť nohy postele, je potrebné pridať do šírky lôžkového miesta aspoň 40-60 cm.
    • Pre veľkú dvojlôžko je vhodnejšia možnosť pokrytá hustou štruktúrou. Pre jedno posteľ si môžete vybrať viac ľahkých a tenkých výrobkov.
    • Pri výbere je potrebné si uvedomiť, či spálňa má malú oblasť, je lepšie, ak je tieň postelenia v jednej farebnej schéme s miestnosťou.

    Clea kryty

    Clea kryty

    Clea kryty

    Recenzie

    Väčšina kupujúcich, ktorí kúpili Cleo’s BEEDSPREADS zostal spokojný s ich nákupom. Mnohí oslavujú vynikajúcu kvalitu pokrytú a plaid na tejto spoločnosti. Svetlé a tenké posteľná bielizeň z umelej kožušiny nie sú elektrifikované a nie sú surové v procese intenzívnej prevádzky.

    Clea kryty

    Review Covered Cleo Pozri ďalšie video.

    Hodnotiť článok
    ( Zatiaľ žiadne hodnotenie )
    Zdieľať s priateľmi
    Vybudova.info - výstavba a opravy, dacha pozemok, byt a vidiecky dom, užitočné tipy a fotografie
    Pridať komentár