Pletené deti

Pletené deti Plaids – Špeciálne vyšívanie Témy. Napriek tomu, že v obchode dnes si môžete kúpiť čokoľvek, a pomerne vysoko kvalitné vykonávanie, nič porovnáva s jedinečným produktom vytvoreným vlastnými rukami s vloženou časťou lásky k vášmu dieťaťu. To je presne tajomstvo takýchto výrobkov, ktoré sa líšia od textilných analógov smerom von a jeden z jeho vzhľadu vytvára špeciálnu atmosféru pohodlia.

Vlastnosti a výhody

Pletené detské plaidy – jedinečné výtvory. Sú určené pre deti, zdobia miesto na spanie a dať mu elegantný, exkluzívny vzhľad. Okrem estetického zaťaženia sú multifunkčné.

V závislosti od veku dieťaťa môžu takéto výrobky:

 • chrániť miesto na spanie z mechanického poškodenia, kreativity detí, striekaním tekutín;
 • Byť mäkký a teplý kocoon sveter, zakárený dieťaťom v stoličke alebo na pohovke pri čítaní kníh, spoločenských hier, plnenie lekcií;
 • slúžiť ako druh hromadnej plienky, nahradenie deku, keď deti babes;
 • byť prvým rozvojom koberec, keď sa naučil plaziť;
 • byť vrh na podlahe, keď sa dieťa naučí chodiť;
 • nahradiť malú deku v lete alebo v offseason.

Takéto výrobky sú rôznorodé a majú veľa výhod. Oni sú:

 • sú vyrobené z priadze prírodného, ​​umelého pôvodu alebo ich zmes;
 • sú určené pre deti rôznych vekových kategórií (od novorodencov k adolescentom) a pohlavia (pre dievča a chlapec);
 • sa líšia v variabilite série veľkostí, čo vám umožní vybrať alebo vykonať produkt na existujúci nábytok, pričom sa zohľadní jeho rozmery;
 • majú veľký výber farebných riešení, ktoré sú vhodné a prispieva k úspešnej kombinácii takýchto výrobkov s existujúcim nábytkom a ďalšími detailmi interiéru;

 • Sú jasné akcenty detskej izby alebo prepojenia položiek štýlu, môžu indikovať myšlienku dizajnu alebo prispôsobiť sa pre konkrétny objekt miestnosti;
 • V závislosti od zvoleného vzoru môže byť do priestoru zavedený pocit svetla a priestoru;
 • Vykonávanie novorodencov a detí škôlky nepotrebujete kombináciu kvetov s interiérovými predmetmi;

 • viac vyrobené s háčikom alebo hovoril, aj keď je línia „stroje“ analógov, ako aj zmiešanú techniku, v ktorej sa používajú háčik a pletacie ihly;
 • Materiály sú vyrobené z rôznych textúr, čo vám umožní vytvárať produkty s otvoreným právom, skromným vzorom alebo veľkou úľavou;
 • zďaleka vždy potreboval veľa surovín na výrobu;
 • V závislosti od typu párenia sa množstvo priadze a veľkosti plátna, sa líši v rôznych celkových nákladoch na vnorených surovín.

Okrem hlavného materiálu, pri výrobe detských plemenných plany používajú rôzne dekor. Častejšie je tempon, viacfarebný okraj, kefy, pletené čipky. Modely pre deti v školskom veku môžu byť zdobené postupnejšie: v slučkach vtipné korálky, ktoré tvoria určitý vzor. Avšak, taký príjem je raritou, pretože hlavným účelom výroby je poskytnúť teplo a pohodlie.

Bohužiaľ, s najvýhodnejšími deferskými deškami vyžadujú veľa času na výrobu. Tento proces je dosť pracný a vyžaduje nielen presnosť a zosilnenie: výkon slučiek a vzor by mal byť jednotný, inak bude tento nedostatok premýšľať o vzhľade hotového výrobku.

Na iné minesy pleteniny pre deti zahŕňajú svoju váhu. Ak si malé plátno môžu byť stále prirovnávané k textilným náprotivkom, výrobky pre deti deti nie sú tak ťažké. Nie vždy, ale môže to spôsobiť nepohodlie, provokovať odolnosť dieťaťa z takej veci ako deku.

Preto, pred vykonaním každej deky detí, je potrebné vedome pristupovať k výberu priadze: musí byť ľahká a objemná (napríklad bylinná).

Okrem hmotnosti majú prikrývky takúto vlastnosť, ako je elasticita. Je to dobré pre sveter, ale nie je vždy vhodné pre tankovanie postele alebo pohovky, pretože je potrebné ju namontovať bez rušenia vzoru plátna, záhybu a trik.

Podľa typu dizajnu môžu byť pletené deti detí:

 • Klasický plán, štandardný obdĺžnikový alebo štvorcový tvar;
 • Neštandardný tvar (vo forme kruhu, oválny, kosoštvorca, poslušný veľkosť postele);
 • Model-transformátor kombinujúci funkciu plaidla a vývojového motora.

Prvé produkty sú tradičnejšie, môžu mať pozdĺžny alebo priečny vzor (v závislosti na tom, ako ich pliesť), séria nad, tvoria jednodielne plátno alebo z jednotlivých fragmentov (štvorcov) identických veľkostí, pripojenie háčikom alebo ihly s vláknami. Neštandardné modely sa môžu líšiť v kruhu alebo diagonálnom, spustení rohového vzoru.

Materiály a farba

Priadza na pletenie detských detí. Avšak, s bohatstvom voľby pre takéto výrobky, používajte pľúca a, ak je to možné, tenké nite s dutou štruktúrou vlákien a veľkou vzdialenosťou medzi nimi: prispôsobte končatinu, tráva, bavlnu, cashmere, vlnené, polo-vlny vlákna , akrylový, polyamid, wedoft. Môžete prepojiť plaidlo zo špeciálnej priadze továreň „limmbaga“. Tieto vlákna sú ekonomické a špeciálne: modely spojené od limitu, po umývaní sa stanú objemom.

Výber závitu V obchode, môžete venovať pozornosť poznámke „Detské“: Takáto priadze je charakterizovaná mäkkými textúrami, prakticky sa nie sme sami a má pestrú textúru.

Toto je známa skrútená niť a vlákno s zahusťovaním, hromadu, vrkočom s pompomom a inými typmi. Okrem toho označenie vždy označuje merar a počet lúčov: bude užitočná na vytvorenie deku a zjednodušiť výber materiálov.

Čo je potrebné venovať pozornosť?

Vykonanie plaidla pre dieťa, mali by ste si vziať na vedomie niekoľko tipov:

 • Príliš volumetrický článok nie je vždy pohodlný pre deti (nemali by ste vyrezať na výrobu zvierat a hračiek, vážiacim jeho hmotnosť);
 • NEPOUŽÍVAJTE NEPOUŽÍVAJTE PLÁNOVANÉ MUSINY VZOROVKY A DOSTUPNOSTI: Je to škaredé, zbavuje produkt krásy a zmyslu pre štýl;
 • Vyšívanie na pletené plátno utesní textúru materiálu;

 • Neodkrutkujte na okrajoch tenkého nite na pletenie obrúsky: vzor nebude viditeľný, ak nie je škrob;
 • Obrázok modelu je vhodnejší vybrať si symetrický: takže to bude vyzerať harmonicky a dokončené;
 • Vzor z zvyškov rôznych priadze na textúre môže narušiť integritu textúry webu, ktorá ovplyvní vzhľad kidity;
 • Malý kontrastný vzor vyvoláva výskyt vlniek v očiach: stane sa nepríjemným faktorom a môže spôsobiť negatívny postoj k produktu.

Ak chcete otočiť tenké plátno v plnohodnotnom plachetnici, môžete urobiť textilnú podšívku (napríklad z fleece). Pripojenie s tkaninou, plaidlo sa stáva teplejšie a môže byť použitý ako úplná deka.

Treba však zapamätať si: Textílie musia byť bihylastické a príjemné pre telo, nie akumulovať statickú elektrinu.

Rozmery

Pobytové parametre však môžu byť akékoľvek, že stojí za to odpudzované z veku a rastu dieťaťa:

 • Pre dieťa pletené výrobky 100×100 alebo 80×100, 70×125 cm (vhodné pre kočík alebo kolísku);
 • Na pokrytie detí je lepšie pliesť obdĺžnikové modely 100×140, 110×140 cm (pohodlnejšie), meranie dĺžky a šírky existujúcej deku;
 • Dĺžka a šírka modelu musí zatvoriť povrch na spanie;
 • Produkt pletený s maržou na zvýšenie, pretože deti veľmi rýchlo rastú, a veľa času pôjde do stvorenia.

Pletenie techniky a vzory

Možno len zažili remeselníkovi poznať počet techník, ktoré možno aplikovať na pletenie pletenému dieťaťu. Po workshope pre detskú pletenú deku, absolútne akýkoľvek vzor sa môže blížiť (pletenie súborov, kotol, škandinávsky ornament, bavorský technika, tunisské pletenie).

Pletenie štýlov Mass. Každý z nich prispieva niečo zvláštne a jedinečné. Môže sa použiť tak, že výrobok nie je len miestnosť raisin, ale aj harmonizovaná s celkovou myšlienkou dizajnu.

Úspešné motívy pre deti Plaidné sú štýly:

 • Braco – jednoduchá nedbanlivosť, s komfortom a slobodou, vykonávané výlučne z prírodných materiálov (vlna, bavlna), as neakceptuje syntetika;

 • Missoni – kontrastné horizontálne cikzags ako jednoduchý vzor as pridaním čipkových motívov;

 • Brumpstik – Peruánske pletenie s háčkovaným alebo hustým rotáčom, hladkým prútikom, susednou technikou z monofónovej alebo výmeny farby priadze tvoriaceho openwork vzor;

 • hojdačka – „čiastočné pletenie“, skrátené riadky, vlny, najrôznejšie rozmazané, vykonávané s použitím markerov vo forme pin (skvelý spôsob, ako používať zvyšky priadze).

Nápady

Pletené detské plachetnice – vynikajúcu príležitosť ukázať zručnosť a fantáziu. Môže byť zdobený plátnom textúrou, openwork vzorom alebo volumetrických prvkov.

Zaujímavým spôsobom, ako ozdobiť, je vytvoriť kresbu farebných nití.

Subjekt môže byť najviac odlišný: je to všetko druhy krásnych motívov so srdiečkami, medvedíkom, detskými kreslenými postavičkami alebo rozprávkami, kvety, jahňatá, zajačik. Vzor môže byť vytvorený iným spôsobom (obsah alebo z jednotlivých štvorcov s konfiguráciou určitého motívu

Krásny vzhľad a jeden výkres. Zvyčajne plátno zostáva obdĺžnikový, ale hlavné námestie zaberá veľké kreslenie vo forme hračky (plaid „zajačik“). Tí, ktorí milujú pracovať s jednou priadzou, si vyberajú vlákna s meničom farieb: takéto keids vyzerajú veľmi jemne. Stojí však za zváženie: vrkôčiky, postroje, priechodné slučky znižujú handričku na šírku. Preto pred prácou je preto potrebné vykonať výpočet slučky a pripojiť vzorku.

Je dôležité vziať do úvahy: Kreatívne modely z veľmi veľkých vlákien, ktoré tvoria vrkôčiky 20 cm na šírku, pre deti sú neprijateľné, sú veľmi ťažké a vyzerajú nevhodné.

O tom, ako spojiť lúče na dieťa, pozrite sa na nasledujúce video

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: