Prešívané posteľná bielizeň

Veľmi často pre výzdobu postele a ochranu posteľnej bielizne z prachu používajú rôzne štýlové plaidy alebo posteľná bielizeň. Táto sezóna je obzvlášť obľúbená u prešívaných tkanín. Zvážte viac ako to, čo spôsobilo, že táto popularita je vlastnosťou výroby a aké funkcie majú takéto výrobky.

Čo to je?

Prešívané posteľná bielizeň sa navzájom prechádzajú cez dve plátna, medzi ktorými existuje tenká izolácia medzivrstva. Takéto posteľnosti sú veľmi husté a teplé, takže je celkom vhodné, aby sa zakryl a schovával sa pred chladom. Málo ľudí vie, že proces výroby prešívaných produktov nosí špeciálny názov – Quilting.

BEDSPREAD slúži na pokrytie akéhokoľvek povrchu, postele, pohovky, pohovky – akýkoľvek atribút nábytku určený na spánok a odpočinok. Samostatný lôžko bude nielen funkčný produkt, ale aj štýlový dekoratívny interiérový doplnok.

Výhody

Podobne ako akýkoľvek iný produkt, prešívaný posteľná bielizeň má rad výhod:

 • Atraktívny vzhľad. Linka robí povrch presnejšími a elegantnými, takže aj úplne obyčajný lôžko s hladkým povrchom môže byť krásny a štýlový s stehov.
 • Upevňovacie plnivo. Často sa stáva, že plnivo deky alebo postele môže byť vyradený v hrudoch, čo vedie k poškodeniu a disentingom. Steh zabraňuje tomu, pretože spoľahlivo opravuje vnútorný obsah.
 • Praktická a kompaktnosť. Produkt s stehom je oveľa ľahšie obrátiť sa a v zloženej forme to má menej miesta ako výrobok s hladkým povrchom.

Názory

Existuje niekoľko typov prikrývkov, ktorých povrch závisí od možnosti stehu. Dovoľte nám zvážiť podrobnejšie aké druhy sú najobľúbenejšie, než sa líšia a aké charakteristické vlastnosti sú určité typy:

 • Krásny vzhľad Prešívané kryty s valcovaním okolo okrajov. Zvyčajne takéto výrobky majú dosť elegantný, jemný vzhľad, ale majú nejaké nevýhody. Napríklad, lôžko by malo striktne zodpovedať veľkostiam povrchu, na ktorom bude umiestnený, pretože inak bude trenie ošklivé a nehanebne zavesiť.

 • Vychutnajte si populárny Bilaterálne prešívané posteľná bielizeň, Strany, ktoré sú vyrobené z tkanív rôznych odtieňov s na rozdiel od seba. Vďaka tejto funkcii je možné jednoducho zmeniť dekor, bez zmeny krytov pre nový.

 • Pekný nezvyčajný vzhľad Modely 3D, Povrch, ktorý je zdobený úžasne realistických výtlačkov. Môže to byť image pre zvieratá, mestské druhy, jednoduché zvieratá tlač alebo klasická kvetinová farba.

 • Okrem toho sa produkty rozlišujú a typ stehov. Klasická verzia je povrch, šité štvorce. Dekoratívny steh môže byť vykonaný vo forme polkruhov, vaječníkov, malých farieb, trojuholníkov a iných geometrických tvarov.

Štýly

Výrobky s stehom sa môžu líšiť v štýle, v ktorom sú vyrobené:

 • Najjasnejší štýl, pre ktorý je výroba prešívaných pokrytých Patchwork, čo je patchwork detailov. Patchwork štýl je posteľná bielizeň vyrobená z rôznych oddelených častí, ktoré nemusia mať len iný vzor, ​​ale tiež vyrezané z rôznych materiálov. Povrch postele sa získa neobvyklé a nehomogénne, ale vyzerá veľmi zaujímavé.

 • Výrobky vyzerajú veľmi krásne Východný štýl. Jasné, farebné odtiene, doplnené s najtvrdšími výtlačkami s obrazom takzvanej východnej uhorky, ktoré sú ľudia nazývaní „zadok“, rovnako ako rôzne elegantné vzory, pomôžu ozdobiť interiéru každej spálne.
 • Veľmi atraktívny vzhľad Klasické výrobky.
 • Modely vo francúzskom štýle Pomôžte sústrediť pozornosť na milosť častí a výtlačkov zobrazujúcich veľké farby a Rowan Bushs odkazuje na zdroje ruského štýlu.

Rozmery

Pre krásny a elegantný vzhľad postele by ste si mali vybrať produkt zodpovedajúcich veľkostí. Štandardná dvojlôžková izba je napríklad vhodná pre lôžka s veľkosťou 160×220 a 150×200 cm. BedsPread – 200×220 cm. Je celkom vhodné pre manželské postele príslušnej veľkosti. A pre príliš veľké povrchy je veľkosť euro-max – 230×250 cm.

Tkanina

Na výrobu krytov tohto typu sa používajú rôzne tkaniny, ktorých textúra sa priamo odráža v vzhľade hotového výrobku:

 • Napríklad, Silk modely veľmi príjemné na dotyk, vyzerať neuveriteľne krásne. Svetlo tkaniny priťahuje pozornosť sám, čím sa vytvára vizuálny pocit rafinovania a elegancie.

 • Lesklý povrch SATIN produkt Vyzerá to celkom dobre, ale v niektorých odtieňoch nemusí vyzerať celkom vhodné, pretože v kombinácii s určitými časťami interiéru, to vyzerá vulgárne.

 • Kožušina – skutočný dekoratívny prvok. Ale aby bol jasne viditeľný efekt stehov, povrch kožušiny by mal mať veľmi malú hromadu.

 • Docela zaujímavý pohľad má Linkovaný produkt, ktorý je okrem toho veľmi praktický. LEN má mnoho dobrých vlastností: je dobre vetrané, odolné voči škvrnám, je dobre čistenie a umývanie a je tiež pomerne silné.

 • Nezvyčajne vyzerať Denim Products, ale Modely zo saténu neuveriteľne krásne. Okrem toho sa na výrobu používajú materiály ako jacquard a hustý mláďa.

Farby a kresby

Obrázok a farby majú značný vplyv na výskyt výrobkov, ako aj na ňom Stylistické vlastnosti:

 • Napríklad monofónny výrobok svetla alebo tmavých tónov z klasického farebného gamesu sa môže dobre zapadnúť do rámu minimalizmu. Ale produkt mäkkého krému alebo šťavnaté burgundové odtiene, s nenápadným tlačovým tlačím – je celkom vhodná pre popis klasického štýlu.
 • Biely produkt bude vyzerať krásne v každej miestnosti, hlavnou vecou je postarať sa o vhodný doplnok – Vyberte si nezvyčajné jasné vankúše alebo mäkké hračky, ktoré pomôžu mierne zdobiť snehobiely povrch.
 • BLUE BLEDSPREAD, V závislosti od tieňa, bude mať určitý typ a prírodu. Napríklad, svetlý Cornflower Product bude vyzerať veľmi čerstvý a odstupuje aj tie najtvrdšie interiéru, na rozdiel od temnejšej, viac zdržanlivého tieňa.
 • Hnedý model bude vyzerať atraktívny v každom tkaninovom výkone. Najmä štýlovo čokoládový odtieň, ktorý je vizuálne príjemnejší.
 • Veľmi štýlový vzhľad má produkt Patchwork štýl pozostávajúci z tyrkysových, zelených a modrých štvorcov, pričom povrch každého z nich je zdobený malými kvetmi.

Výrobcovia

Pri výbere prešívaných produktov by ste mali venovať pozornosť pre výrobcu krajín, pretože nie každý z nich je známy pre dobrú kvalitu výrobkov a dodržiavania všetkých potrebných noriem vo výrobe.

Napríklad, Turecko produkuje celkom dobré výrobky, ale často sa šetrí na takéto drážky ako vlákna používané na výrobu stehov, takže výrobky sa často rozrastajú a musia byť opravené. Zaručuje kvalitu svojho tovaru Rusko, Ale tovar ruských výrobcov má tiež nevýhodu – nadhodnotené náklady, ktoré nie každý človek si nemôže dovoliť.

Ako si vybrať na posteli?

Vyberte si príslušný posteľ. Na uľahčenie úlohy sme sa Niekoľko neľútostných tipov, podľa ktorého môžete urobiť správnu voľbu:

 1. Výrobok musí zodpovedať veku, ktorého postele bude zdobiť. Napríklad, dospievajúci bedsprreage bude smiešne pozrieť sa na posteľ dospelých párov a naopak.
 2. Výrobok musí zodpovedať veľkosti postele alebo je to trochu viac. Nie je to desivé, keď sú hrany príliš zavesené – môžu byť vždy upravené, ale príliš malé pokryté na veľkom povrchu postele budú vyzerať len smiešne a nebude funkčné.
 3. Osobitná pozornosť by sa mala venovať pôvodu materiálu a zložením plniva. Najlepšie je, že podsievky boli vyrobené výlučne z prírodných tkanín, ktoré pri kontakte s pokožkou nespôsobí žiadne alergické reakcie.
 4. Okrem toho stojí za to zaplatiť pozornosť tomu, čo je posteľ vyrobená pri posteli a vyberte štýl podsvietenia na základe tohto.

Ako sa starať?

Keďže posteľná bielizeň je predmetom, ktorý je priamo spojený so spálňou, Malo by sa vyplatiť jeho čistotu a starostlivosť o to:

 • Prvým a najdôležitejším detailom v starostlivosti o posteľná bielizeň je to, čo je materiál. Mali by ste sa zoznámiť s charakteristikami tkaniny a zvláštnosti. Okrem toho stojí za zrejme, že niektoré výrobky tiež vyžadujú špeciálny obeh počas dennej prevádzky.
 • Ak to nie je možné použiť, nemôžete používať bieliace činidlá, ak to neumožňuje pokyny pre materiál.
 • Prešívané pozície nemožno namočiť, pretože môže nepriaznivo ovplyvniť vnútorný obsah produktu.
 • Jemný režim umývania by sa mal dodržiavať pridaním špeciálnych čistiacich prostriedkov a minimálnej rýchlosti.
 • Treba sa vyhnúť hrubému mechanickým sušením, pretože môže nepriaznivo ovplyvniť povrch výrobku a aplikovať nenapraviteľné škody.

Osobitná pozornosť by sa mala venovať teplotnému režimu, ktorý závisí od charakteristík tkaniny. Niektoré materiály sú prijateľné na používanie teplej vody, zatiaľ čo funkčnosť druhých je významne znížená o jeho vplyv.

Krásna spálňa Nápady na dizajn

Štýlový posteľná bielizeň v ružových farbách bude vynikajúcou dekoráciou pre posteľ s pokojnou kravatu v klasickom štýle. Výrobok je doplnený niekoľkými vankúšmi rovnakých odtieňov.

Štýlovo a farebne vyzerá produkt v štýle patchwork. Prevaha svetlých odtieňov dáva lôžka a spálňu živší a čerstvý vzhľad.

Vyzerá krásne súbor pozostávajúce z prešívaných posteľných bielizní a dvoch dekoratívnych vankúšov. Produkty majú mäkký odtieň a nenápadná tlač, vďaka ktorej veľmi dobre zapadajú do vnútra modernej spálne.

O tom, čo je patchwork a ako nastaviť deku, pozrite sa na nasledujúce video.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: