Rozmery deku „Euro“

Tam je pestrý výber prikrývok. Nedávno, prikrývky veľkosti „euro“ použitia vo veľkom dopyte. Ich veľké veľkosti budú môcť potešiť mnoho kupujúcich. Tieto výrobky budú prerokované v našom článku.

Výhody

O pohodlnom spánku povedať, že je zárukou zdravia. Pre uvoľnený a príjemný spánok potrebujeme pohodlnú posteľ, mäkký vankúš, a samozrejme, prikrývka, ktorá sa budete cítiť pohodlne a môžete rýchlo spať. Aby ste si vybrali produkt pre uvoľnený a sladký spánok, musíte prísť so zodpovednosťou, pretože dobrý spánok ovplyvňuje produktivitu pracovného dňa. Výber prikrývok v našom čase je veľmi veľké. Tu si musíte vybrať správnu veľkosť, materiál a plnivo.

Veľké výhody majú štandardné deky. Pozostávajú v skutočnosti, že plne nastavujú lôžko veľkej veľkosti a osoba, ktorá má vysokú výšku, bez akýchkoľvek problémov ich môže úplne skryť.

Názory

Euro prikrývky majú rôzne formy. V podstate sú štvorcové alebo obdĺžnikové, takáto forma je najpohodlnejšia.

Prikrývky sú odlišné na sezóne: Zima, leto, promonant. V zime, v podstate použiť zimné hrubé prikrývky. Impathes sú stredné hrúbky a leto – ten najmenší.

Ale veľká chyba bude počítať, že čím hrubšia je, že je to teplejšie. Napríklad tenký rúcho vlny sa zahrieva rovnaký ako hrubý chmýří.

Dole, vlnená, bavlna, bambus, hodváb, syntetické a veľmi nezvyčajné – s exotickými plninami eurostandard prikrývok určite nájdu svojho kupujúceho.

Ak ste si vybrali dole výrobok, malo by byť stenázované kosoštiny, v tomto tvare nebude chmýří, a bude trvať dlhšie.

Takéto výrobky sú ideálne pre zimné obdobie. Život ich prevádzky je asi 20 rokov.

Existujú aj prikrývky Typ kazety. Jeho plnenie je rovnomernejšie rozložená v bunkách a plnivo nikdy nezradí v rohoch. Je to veľmi spoľahlivé a trvanlivé. Medzi látkou, oddiely a manuálne oddelene oddelene do každej výplne v taške-kazety a prešité tkaniny. Tak, chmýří sa nezhromažďuje na jednom mieste a má prázdnotu v inom.

Stále je nazývaná deka Kaarostete. Táto nezvyčajná vec, kde je výkres vyšívaný, a je naplnený výplňom.

Ľudia trpiaci rôznymi alergickými chorobami, neodporúča sa kúpiť euro prikrývky s prírodnými plninami, ako je chmýří, vlna a iné.

Hoci vlnená môže vytvoriť masážny efekt a ich život je asi 15 rokov. Na zabránenie alergickým reakciám sa odporúča, hypoalergénne tkaniny a plnivá. Nejednoduchá možnosť v tomto prípade sú prírodné bambusové alebo hodvábne prikrývky. Budú stáť viac, pretože vzduch dokonale prechádza, udržiavať teplo a život z nich asi 12 rokov. Pamätajte, že výrobky hodvábu vyžadujú osobitnú pozornosť.

Môžete si vziať euro deku z bavlnenej tkaniny, ale jeho hmotnosť bude mať oveľa viac ako vyššie uvedené produkty. Výrobky z bavlny vám budú slúžiť dlhšie. Môže sa používať v lete alebo offseason. Tento materiál absorbuje vlhkosť a dobre prechádza. Spať pod ním bude veľmi pohodlné.

Veľmi jednoduchá euráreň so syntetickým výplňom (syntetické stromy). Jeho hlavnou výhodou je, že v práčke je dokonale vymazaná.

Prikrývky Eurostandard s nezvyčajnými plnivami prídu s rýchlymi ľuďmi. Eukalypt ako plnivo prispeje k dobrému dýchaniu. Riasy, Svätý John’s wort, duša, žihľava a iné bylinky pomôžu zlepšiť dych a blahobyt.

Veľkosti Eurostandartov

Štandardné prikrývky sú jednoduché, dvojzriadostné a dvojité. Veľkosť eurákových prikrývok vás príjemne prekvapí. Oni sú o niečo viac ako štandardné veľkosti, ku ktorým sme zvyknutí:

 • Euro Štandardné rozmery: 200x220cm, 212×225 cm; 200×240 cm; 240×260 cm. Veľkosť výrobku musí byť uvedená na obale, ako aj všetky ostatné funkcie: Plnivo, prevádzkové pravidlá, starostlivosť a tak ďalej. Keďže jednotlivé modely a dva-zložky majú takmer rovnaké veľkosti, potom kupujúci si vyberú euro dva roky. Je to pohodlnejšie, takáto deka sa nazýva rodina;
 • Euro Half-One má veľkosť 155×215 cm, stále existuje mierne väčšia veľkosť euro, je to 160×215 cm alebo 160×220 cm;
 • Detské deky euro 160×205 cm;

 • Zvyčajne sa rozmery na manželskej posteli od 175×190 cm. a 175×205 cm. Z veľkosti euro prikrývky najobľúbenejšie sú rozmery 200×220 cm. Takáto veľkosť je vhodná pre väčšinu lôžok;
 • Existujú eurá výrobkov na dvojlôžkovej lôžku neštandardnej veľkosti 195×215 cm, sú menej pravdepodobné, že budú v dopyte;
 • Najvhodnejšou veľkosťou eura bude však euro Maxi, jeho veľkosť je 200х240 cm alebo 220×240 cm, je tu aj kráľovská veľkosť produktu so šírkou 240 cm a dĺžkou 260 cm (240×260 cm).

Môžete sa rozhodnúť o potrebných dekaných parametroch pomocou tabuľky tabuľky Eurostand Table.

Materiál

Existuje veľký výber prikrývok Eurostandard z rôznych materiálov. Materiály sú umelý a prírodný pôvod.

Plnivá

Každé plnivo má svoje vlastné pozitívne a negatívne strany.

Pukhovo

PAO FILLER Dokonale udržiava teplo vášho tela a prispieva k dobrým cirkulácii vzduchu. Ak si vyberiete dolu-euro deku, bude to veľké, ale veľmi vzduch, svetlo a príjemné pre vaše telo.

Ale existujú aj nevýhody. Faktom je, že alergie sa môžu objaviť z reálnych plnív, a ak máte vlhkosť v miestnosti, POIH odpovie a vrstvu.

Vlnený

Pozitívny vplyv na ľudské telo bude mať vlnu euro.

Ak je vyrobený z ťavy alebo ovčej vlny, bude to ťažšie ako, napríklad, cashmere alebo vkvakkovej prikrývky. Neexistujú žiadne skleníkové účinky z vlny, kvôli tomuto cirkulácii vzduchu je veľmi dobrá, ktorá má priaznivý vplyv na vaše telo.

Plnivo musí byť dobre a pevne položené. Vlnené produkty vám budú slúžiť značný čas.

Negatívna strana bude to, čo môžu spôsobiť alergie. Takáto deka vyžaduje časté umývanie.

Bavlna

Bavlnená deka Euro Standard pekný na vrece a hypoalergénne. Nebude hromadiť prach, a aj keď sa objaví, môže ho ľahko umyť v písacom stroji. Ak sa váš produkt skladá z jednej bavlny, bude to jednoduché a perfektné pre letné obdobie.

Cena takejto deku nebude „poraziť“ na vrecku.

Prakticky nie sú žiadne mínusy. Ak ste nezakupili euro deku s bavlnenou plníkom. Potom vlna v ňom môže jazdiť v hrudkách.

Bambus

Bamboo euro deka – len skladom všetkých užitočných! To nespôsobuje podráždenosť, alergie a najlepšie prechádza vzduchom. Čo je dôležité, Bambusová deka je veľmi jednoduchá.

Žiadne negatívne strany. Hlavnou vecou je uistiť sa, že výrobok je naplnený bambusovými vláknami, a nie syntetický.

Hodvábny

Pre všetky sezóny je vhodné prirodzené hodvábne deku. Rýchlo sa absorbuje a dokonale odparuje zbytočnú vlhkosť. Ak si pramení plnivo, rýchlo obnoví jeho formulár čo najviac. Pamätajte, že v takomto produkte nebude nikdy čelené parazitmi a kliešťami.

Negatívna strana hodvábnej eurozóny – vysoké náklady. Potrebuje veľmi dôkladnú starostlivosť.

Nie je možné ho uložiť v nízkej teplote miestnosti, môže stratiť jeho mäkkosť. Nie je možné ho vymazať v práčke pri vysokej teplote.

Syntetický

Syntetická euráková deka dokonale šetrí svoju formu. Jeho objem sa nezmení ani po mnohých stykoch. Syntetické plnivo je veľmi teplé a neabsorbuje nepríjemné pachy. Vnútri mikroorganizmov a húb nie sú tiež hrozné.

Negatívna skutočnosť je zlá cirkulácia vzduchu.

Pokrývky

KÚPIŤ DOWN-ZLEPŠÍZUJÚCEHO POTREBUJÚCEHO NÁKLADU EURO STANDARDA Je potrebné uistiť sa, že prípad je šitý z hustého tkaniva, takže perie a chmýří sa z neho nedostali:

 • Pre vlnenú deku je dôležité, aby bol kryt vyrobený z prírodnej tkaniny. Je potrebné sa uistiť, že všetky vlákna v prípade sú na mieste, a vlnené vlákna nelepia z švov;
 • Pri nákupe bambusovej prikrývky triedy eurozóny musíte skontrolovať dostupnosť pozícií na obvode prípadu. Je žiaduce, aby sa kryt opatrne zamyje, a plnivo sa nevypadlo von;
 • V kryte pre hodvábnu deku musí byť európsky štandard spona, cez ktorý si môžete uistiť, že autentifikácia hodvábneho vlákna. Nekontrolované hodvábne vlákno bude mať bielu alebo žltkastú farbu. Ak vo vnútri deku si všimnete kučeravé vlákna, potom je to umelý hodváb. Môžete sa tiež pokúsiť nastaviť trochu vlákna, nemali by vykazovať vôňu bledo vlny;
 • Kryt eura, bavlnená deka musí byť vysokokvalitná a hustá;
 • Prikrývka zo syntetických tkanín nie je vždy príjemná pre vaše telo. Je žiaduce, aby kryt bol z prírodných tkanín. Takýto kryt bude prospešný pre spanie.

Ako si vybrať?

Pri výbere triedy euro deku, takže to trvá dlhšie, musíte veľa:

 • Určite, akú veľkosť produktu potrebujete;
 • Vyberte farbenie produktu vhodného pre vašu spálňu;
 • Náklady na tovar by nemali byť veľmi nízke. Úplne podhodnotená cena by mala byť zmätená. Vzhľadom k tomu, že v tomto produkte môže existovať manželstvo alebo plnivo iné ako ponúkaný tovar;
 • Skontrolujte svoju deku! Pozrite sa na štítok, zvážte výkres, zobrazte všetky švy a uistite sa, že nie je zbytočné vlákno;
 • Kryt musí byť odolný a výhodne bez syntetiky, takže sa nevyskytuje statická elektrina;
 • Naučte sa, ako uniknúť tento produkt.

Aj na balení euro prikrývok sú špeciálne markerové body, najviac z nich päť kusov. Označujú stupeň tepelných výrobkov. Markerové body sú vhodné pre euro produkty s jedným typom plniva.

Odporúčané prikrývky v závislosti od teploty:

 • od + 6 ° – veľmi teplé (5 bodov);
 • Od + 8,5 ° – teplé (4 body);
 • Od + 10 ° – prázdne (3 body);
 • Od + 15 ° – svetlo (2 body);
 • Od + 19 ° – Jednoduché leto (1 bod).

Nanešťastie, nie všetci výrobcovia sa používajú na balení prikrývok, preto jeho teplo môže byť určené hustotou plniva. Pre zimnú deku zodpovedá plnive s hustotou 420 gr / m², pre celú sezónu – s hustotou 220-350 gr / m², na leto – s hustotou menej ako 200-220 gr / m². Takéto kritériá sú relevantné pre všetky plnivá, s výnimkou syntetického a umierania.

Ďalšie informácie o tom, ako si vybrať deku, môžete zistiť, keď sa pozriete na nasledujúce video:

Ako používať a skladovať

Po kúpaní produktu triedy euro, ktorá spĺňa všetky požiadavky, musíte ho správne používať a uložiť.

 • Starať sa o Za vlnenou deku Nie je to tak jednoduché. Takáto vec, ktorú potrebujete na to, aby ste sa často otrasli, a nie je možné umyť, najmä v teplej vode. Tiež nemožno použiť na čistenie chlóru alebo ju trieť, môže byť poškodený. Ak ste sa ešte rozhodli umyť takú vec, potom je malý trik. Ak chcete urobiť vlnený produkt lepší, môžete pridať 2 lyžice octu na 30 litrov vody alebo octu, aby ste nahradili niekoľko lyžičiek čerstvej citrónovej šťavy.

Suché nie je pod pravým slnečným lúčom a musíte sa šíriť na rovný povrch v tieni. Skladujte na suchom mieste s taškou mol.

 • Ak je to nevyhnutné Produkty Môžete umývať v práčke inštaláciou „jemné umývanie“. Keď umývanie prechádza, bude lepšie vyhodiť niekoľko loptičiek, ako je tenis, takže dole šľahané pri umývaní. Nezabudnite ho poraziť aspoň raz týždenne;

 • Chválka Pre hodvábne výrobky Trieda Euro, v žiadnom prípade ho nevymažte v strojovom stroji. Ak sa stáva ťažkým, potom suché môže byť v ňom absorbovať veľa vlhkosti. Suché v prípade priameho slnečného žiarenia, periodicky bičovanie. Žehlenie hodváb, ktoré je potrebné parou;

 • Starať sa o Za bambusovým deku Jednoduchšie, ale pri umývaní v stroji, vystavte tiež „delikátny režim“. Teplota vody by nemala presiahnuť 30 °. Ak sa váš výrobok skladá z bambusových vlákien, potom použite menej pracieho prášku, aby ste sa vyhli veľkému množstvu peny. NEZAPÍNAJTE NIEKOĽKO, AKO ROKOVÉ UMÝVANIE V STROJEČOSTI;

 • Syntetická vec Môžete umývať v práčke, ale musíte použiť veľmi malý prášok. Po umytí by sa malo prijať, aby sa zabránilo vzhľadu hrudiek. Tento produkt sa raz alebo dvakrát ročne umyte. Ale častejšie vetraním a triasť.

Berúc do úvahy všetky vyššie uvedené, môžete ľahko z obrovského množstva prikrývok Eurostandard vybrať ten správny pre vás. Pred zakúpením euro produktov si prečítajte štítok, kde sú uvedené pravidlá prevádzky, údajové údaje, plnivo a veľkosť. So správne vybraným deku bude váš spánok sladký a silný.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: