Swan Pú vankúše

Pretty Swan Púh – veľmi drahý materiál, takže vankúše a prikrývky z tohto plniva sú niekedy dosť drahé, a preto nie sú vlastne k dispozícii bežným bežným ľuďom.

Ale vďaka moderným technológiám sú výrobcovia veľmi obľúbeným umelým plnivám „Swan Pú“, ktorý má vynikajúce kvalitatívne charakteristiky a plne prijateľnú cenu a posteľná bielizeň z nej nie je horšia ako výrobky z prírodných surovín z neho.

Swan Pú vankúše

Swan Pú vankúše

Swan Pú vankúše

Klady a zápory

Akýkoľvek materiál, bez ohľadu na to – syntetické alebo prirodzené – má svoje výhody a nevýhody. Syntetická chmýří tu tiež nie je výnimkou a jeho každodenná operácia má svoje vlastné pozitívne aj negatívne body. Výhody produktov:

 • Takéto vankúše budú mať radi ľudí, ktorí sú náchylné na alergické reakcie alebo ľudí s veľmi jemnou kožou.
 • Umelé vlákno nie je dobré médium pre vývoj rôznych baktérií, takže v takomto vankúši nikdy nenájdete huby alebo roztoče.
 • Vankúše z takejto chmýří sú takmer beztrekové, ale zároveň celkom elastické, držia ich tvar dobre, dole v nich nikdy nedostanú a nezapadne s časom.
 • Pre takéto výrobky je veľmi jednoduché starostlivosť – podliehajú praniu stroja a nepotrebujú osobitné podmienky pre dlhodobé skladovanie.
 • Pú v týchto doplnkoch si nevyberie nepríjemné pachy a necíti sa.
 • Toto plnivo schne veľmi rýchlo.
 • Takéto vankúše budú dokonale uložené teplo.

Swan Pú vankúše

Swan Pú vankúše

 • Kvalitná výmena vzduchu v každom produkte od Swan Pooh.
 • Prípad z tkaniny sa ľahko podrží a nedovolí mu opustiť produkt.
 • Syntetické chmýří labuť oveľa lacnejšie ako prírodné.
 • Vzduchotesnosť a nízka hmotnosť. Okamžite si ceníte airbag.
 • Vďaka úplnej bezpečnosti môže byť toto plnivo používané v detských výrobkoch.
 • Štruktúra plniva umožňuje vankúše rôznych tvarov a všetkých veľkostí.
 • Dlhé obdobie prevádzky – až 5 rokov s dobrou starostlivosťou.

Swan Pú vankúše

Swan Pú vankúše

Swan Pú vankúše

Swan Pú vankúše

Swan Pú vankúše

7

Fotografia

Nedostatky spánkových zariadení z tohto populárneho materiálu nie sú takto:

 • Swan POOH absorbuje vlhkosť, takže takýto vankúš nebude vyhovovať obyvateľom, ktorí sa často potia počas spánku.
 • Pri prevádzke v teplej miestnosti môže spôsobiť prehriatie osoby.
 • Môže stiahnuť elektrickú energiu, a preto si vyžaduje niekedy liečbu antistatickým činidlom.

Rozmery

Pred výberom najvhodnejšieho vankúšu pre seba je potrebné presne zistiť, aké veľkosti z týchto produktov nájdete. Zároveň je potrebné spoliehať sa nielen na jeho preferenciách chuť, ale aj na veľkostiach vankúšov na vankúš v súprave vlastného spodného prádla na posteľ.

Dĺžka štandardného vankúša nemôže prekročiť šírku matraca, ak je to jedno posteľ alebo dva vankúše nemôžu byť väčšie ako šírka lôžka, na ktorej dve. Vysoko kvalitné výrobky na ich výške nemôžu byť širšie ako štandardné dospelé rameno – 14-15 cm.

Swan Pú vankúše

Dobré výrobky pre spánok najčastejšie vyrábaný vo forme obdĺžnika alebo námestia. Niekedy môžete stále vidieť vankúše s veľkosťou 700×700 mm, ale dnes takmer posunuli modely s rozmermi 500×700 mm, ako aj 400×600 mm a vankúše vo forme štvorcov 500×500 mm, 400×400 mm.

Väčšina ruských výrobcov nedávno začala zaujať príklad z Eurostandards a vyrábať väčšinu vankúša s rozmermi v 50×70 cm.

Materiál

Pekne pooh Zozbierané manuálne s hrudníkom alebo brušnou dospelými labutkami zvyčajne v sezóne známeho mletie týchto ušľachtilých vtákov. Kvalitatívne ukazovatele prírodných chmýří závisia od konkrétneho typu labute.

Iba 30-40 gramov chmýří odstrániť z jedného vtáka (preto hlavnou hmotnosťou prírodného plniva je pero). Z prírodných labutných chmýří produkujú kozmetické pufly a tovar pre domácnosť alebo teplé bundy s dole plnivo budú stáť veľmi drahé. Nákup umelej Floss pomáha chrániť životné prostredie.

Pôvodný vankúš POOH je vyrobený špecifickou technológiou: Fluff je rozdelený na „kompartmenty“, takže výrobok rýchlo obnovuje buď takéto spánkové zariadenie pozostáva okamžite z množstva vrstiev: pod krkom sa vydáva tvrdá vrstva, Pod zadnou časťou populácie je mäkká vrstva. V externej sérii je väčšinou mäkká chmýří, vo vnútorných radoch – zmes pera a chmýří.

Absorbovať akýkoľvek druh vlhkosti, dole vankúš nemôže suchý, a preto sa v ňom neustále začínajú na prach.

Swan Pú vankúše

Swan Pú vankúše

Syntetický chmýří je praktický, multifunkčný materiál. Princíp jeho výroby je veľmi jednoduchý. V procese výroby takýchto chmýří, tenký mikrovlákn. Oni sa zaoberajú a pre lepšiu životnosť a zvyšujú spotrebiteľské vlastnosti sa dodatočne spracujú silikónom.

Na výrobu takýchto chmýří užívajte polyesterové vlákno – môže sa získať zlúčeninou, kde mnoho hlavných kyselín. V rovnakej dobe, ušľachtilé vtáky nič nestratia a výrazne šetrí obyčajnú manuálnu prácu, ktorá je vážne zapojená na montáž labutu chmýří.

Dokončené výrobky sú získané husté a elastické, pretože typ prijatých vlákien neumožňuje, aby prešli textilnými na línii švov.

Swan Pú vankúše

Pripravené nástroje na spanie s takýmito materiálom majú celý rad vlastností potrebných na vytvorenie maximálnej inteligencie potešiteľ počas spánku a počas odpočinku. Zároveň vankúše s vnútorným materiálom zo syntetických chmýří a externe, a na dotyk sú veľmi podobné výrobkom z prírodných surovín. Dôležitou hodnotou materiálu, z ktorej je puzdro vankúš.

Vyberte si textil, ktorý vám bude príjemný, ktorý umožní pokožku, aby pokožka dýchať kvalitatívne a pomôže dobrú vlhkosť na značku. V kompozícii to musí byť prírodná tkanina: bavlna, bielizeň, hodvábne, vlna.

Každý z uvedených tkanív má svoje vlastné kladné vlastnosti:

 • bavlna – mäkké, hypoalergénne, lacné a ľahko udržiavané materiály a ľan, aj keď má nie je mäkký povrch, ale len skvelé pre horúce počasie;
 • hodvábny Je to dosť jemné a veľmi príjemné, keď sa dotknete, veľmi užitočné pre pokožku, ale príliš polovičný a vyžaduje jemný obeh. Vlnená tkanina môže ohriať telo, znižuje bolesť hlavy, ale vyžaduje si určité prostriedky pre vysoko kvalitnú starostlivosť.

Swan Pú vankúše

Swan Pú vankúše

Pri výbere materiálu pre ping, to nie je len surovina, z ktorej bude vytvorený tento materiál, ale aj typ väzby základne vlákien, to znamená, že typ samotnej tkaniny je dôležitá. Pre chmýří je potrebné použiť tesný oltár, takže jemné kanály nie sú prechádzajúce.

Z tohto dôvodu je, že ako základ prípadu sa používa na použitie bavlna, Vzhľadom k tomu, že tento materiál má najviac hustú textúru a hrúbku slušného vlákna. Prostredníctvom TIK nebude skĺznuť ani Perinka, a ďalšia tesná tkanina dá stabilný tvar pre ľahký vankúš z chmýří.

Je veľmi dôležité, aby takéto husté tkanivo držali len chmýří vo vnútri výrobku, ale tiež nedávali prach, aby vstúpil do vankúša – pretože niekedy je ťažké olizovať produkt z chmýří.

Zaškrtáva sa dokonale, aby ste sa držali chmýří v prípade: Ani fluff ani prach nebude chýbať pevne skrútené nite. Zároveň, rovnako ako všetky ostatné tkaniny z bavlnených materiálov, kliešť je príjemná, keď sa dotknete, hygroskopické a pomáha pokožku pokožky pokojne dýchať.

Swan Pú vankúše

Výrobcovia

Dostatočne veľký počet domácich spoločností sa zaoberá hromadnou výrobou vysoko kvalitných vankúšov z Swan PÚ, ktoré sú vo veľkom dopyte medzi spotrebiteľmi rôznych vekových kategórií.

 • Spoločnosť „Artdesine“ Ponúka mäkké a teplé produkty s názvom „ArtPostor“ z falošného labuť chmýří s neurovou od 100% teak. Spoločnosť tiež vyrába autorské práva so syntetickými vláknami.

Swan Pú vankúše

Swan Pú vankúše

Swan Pú vankúše

 • Spoločnosť „Pčeznenie“ Uvoľňuje vankúše, ktorej kvality plniva zodpovedá súčasnému POOH. Spoločnosť používa pokročilé technologické princípy na spracovanie vlákien chmýří a vyrába rýchloschnúcu handričku ako kryt.
 • Spoločnosť „Fleece“ Okrem rozšíreného výberu rôznych lôžkovín predstavuje vankúše série Atlantis, s ortopedickým účinkom. Prípad výrobky sú vyrobené z prírodnej bavlny. Tento vankúš používa obrysový firmvér, ktorý dá maximálny komfort a wellness spánok.
 • Textilná spoločnosť „Adele“ Z Ivanovo predstavuje vankúše z PÚHO SÉRIE „AVGAND“. Tieto výrobky vyzerajú skvele, nekreslite nepríjemné pachy, dosť elastických.

Swan Pú vankúše

Swan Pú vankúše

 • Spoločnosť „EKOTEK“ Známy s výrobkami pod značkou „LEBIAGIA POOH“. Vo svojich továrňach na uvoľnenie vankúše sa mikrovlákna používa pod názvom. Necht sa skladá zo 100% bavlnenej tkaniny (vyplievaný).
 • Výrobca s jasným menom „Vankúš“ Predstavuje výrobky zvané sneh. Mikrovlákna sa používa ako vnútorný materiál a Ninente obsahuje 100% bavlnu. Tieto vankúše sú vhodné pre dospelých aj deti.
 • Spoločnosť POJO-PEN „Agro-Don“ vyrába vankúše z chmýří vo forme silikonizovaných dutých nití. Váži takýto produkt 1.5 kg. Vankúš „Lady Lel“ od toho istého výrobcu poskytne pohodlie počas snov a voľného času kvôli „pamäťovému efektu“, s ktorým opakuje tvar krku, ramien a spánkových hláv.

Swan Pú vankúše

Swan Pú vankúše

 • Vankúše od výrobcu „Battk-textil“ Vhodné pre príručky s problémami cervikálnych stavcov. Spoločnosť sľubuje objem a pružnosť vnútorného materiálu, rýchle zníženie tvaru produktu, mnoho veľkostí, hypoalergénnosti.
 • Vankúš s dole z obchodného domu „Banosra“ pozostáva zo syntetického materiálu, ktorý sa podobá skutočným chmýří. Prípad je vyrobený zo 100% bavlnených tkanín. Môžete si tiež objednať modely z materiálu Jacquard.

Ako si vybrať?

V prvom prípade, keď si vyberiete dobrý vankúš, musíte venovať pozornosť jej oltáru. Napriek vynikajúcim vlastnostiam vnútorného materiálu nesmie byť spánkové zariadenie veľmi dobré, ak je jeho prípad vyrobený zo syntetiky. Z tohto dôvodu existujú naozaj dobré produkty, ktoré majú Bosie a Satin Case.

Swan Pú vankúše

Swan Pú vankúše

Swan Pú vankúše

Zvlášť dôležité môže mať výšku výrobku. Musí byť zvolený, zapamätanie si, v ktorom najčastejšie spíte.

Ak spať väčšinou na vašej strane, je najlepšie využiť produkt vyšší, ak chcete spať na chrbte, potom si musíte vybrať nízky produkt. Pre tých ľudí, ktorí menia pózu po celú dobu, je najlepšie si vybrať niečo spriemerované alebo spať okamžite s dvoma vankúšmi – a so stredným a nízkym.

Ak sa rozhodnete kúpiť nový vankúš na spanie, keď si vyberiete produkt v obchode, musíte ho držať vo svojich vlastných rukách, pričom sa spoliehate na vaše pocity z dotyku, aby ste neskôr cítili ako pohodlné a príjemné Spať na zvolenom modeli.

Swan Pú vankúše

Dôležitá je aj kvalita šitia, pretože nerovnomerné čiary, stehové krivky, výrečne hovoriť o nízkej kvalite výrobku. Zrušené vankúše pozdĺž celej dĺžky sa buď dvakrát prechádzajú švy na vonkajšej strane, alebo šev so švom medzi dvoma hranami tkaniny s dekoratívnou stuhou na vnútornej strane, aby to bolo mnohokrát.

Všetky vlastnosti výrobku by mali byť uvedené na štítku produktu: Akú tkaninu pozostáva z krytu, úplného zloženia jeho plniva, jeho hmotnosti a nie hmotnosť samotného výrobku, informácie o tom, ako sa starať o výrobok a údaje Tu bude umiestnený výrobca krajiny.

Swan Pú vankúše

Swan Pú vankúše

Veľmi často je voľba výrobku z chmýří ovplyvnená menom spoločnosti, ktorá vyrába tovar.

Rozlišovať zodpovedného výrobcu vankúšov, môžete dokonca na externej prezentácii výrobku. Vankúš musí mať vysoko kvalitné balenie, najčastejšie je to individuálny odolný balík plastového filmu. Len tak si môžete byť istí, že tento produkt bol vysoko prepravovaný a udržiavaný. Aj za normálnych podmienok to pomôže zachovať veľký pohľad a čistý typ produktu.

Swan Pú vankúše

Servisná životnosť spánkového zariadenia zo syntetického výplne, keď sú splnené všetky prevádzkové podmienky, uchovávanie a starostlivosť – 5-6 rokov.

Ako sa starať?

Vankúše s plnivom zo syntetických chuťových labutí v starostlivosti dosť jednoduché. Odporúčajú sa tak často, ako je to možné, AIRDOOR alebo na balkóne. A ak takáto potreba vzniká, potom tieto výrobky budú dokonale prežitia a prania a opláchnite v práčke.

Najdôležitejšou podmienkou je výber jemného režimu prania a nastavenie teploty nie je viac ako 40 stupňov. Malo by byť tiež známe, že prísne nastavenie je zakázané pre umývanie výrobkov z ušľachtilého chmýří, aby používali bieliace látky, ktorých kompozitná zložka je chlór.

Swan Pú vankúše

Swan Pú vankúše

Syntetické chmýří sa nepáči vysoké teploty a úzke zdroje priameho ohňa, z tohto dôvodu produkujúce sušenie výrobku najlepšie prirodzene – na lane na ulici.

Odborníci vám umožnia stlačiť veci z chmýří v centrifúge. „Obavy“ len naozaj agresívne druhy bielenia, pretože môžu narušiť štruktúru svojho mikrovlákna.

Po umývaní musíte potriasť prahovú vec, aby sa fluff nebral na hrudky. Pri skladovaní výrobkov vo vákuových priehľadných balíkoch, ich forma netrpí vôbec.

Toto video ukáže, ako utrieť dole vankúše v práčke.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenie )
Zdieľať s priateľmi
Vybudova.info - výstavba a opravy, dacha pozemok, byt a vidiecky dom, užitočné tipy a fotografie
Pridať komentár