Vankúše Antistress

V modernej situácii sú často stresujúce situácie. V práci, doma, na ulici, osoba je vystavená stresu a je v konštantnom napätí. Zároveň trpí nielen ľudský nervový systém, ale aj telo.

Antistresový vankúš dokonale pomáha zmierniť napätie a zlepšiť odpočinok. Môžete spať na ňom, vyriešiť vo svojich rukách, nechať dieťa hrať a pre interiér, taká vec bude zdobená.

Zvláštnosť

Názov vankúša je Antistress môže povedať, čo to je. Vyzerá to, že je to obvykle, ale jeho hlavnou črtou je plnivo a textúra, ktorá s hmatovým kontaktom umožňuje upokojiť, ovplyvniť nervové zakončenie.

V závislosti od plniva a foriem existuje vplyv na rôzne časti tela – hlava, krk, dolný chrbát, ramenný pás, dlaň. V prekvapení sa takéto vankúše nazývajú „MUNHOSHMI“, pretože sú pekné do MIVE a vyriešiť v rukách špeciálnych granúl, ktoré vankúš je naplnený.

Vďaka plnivemu vankúš má prirodzenú anatomickú formu, ktorá prispieva k pohodliu.

Kryt „Mnuški“ je najčastejšie reprezentovaný pohodlnou a príjemnou látkou 80% Lycra – svetlé, horiace a opotrebované BIFXUS rezistentné. Sa tiahne a ľahko berie zdrojový formulár. Je ľahké umývať, a pri umývaní sa tkanina nesedí a netiahne, zostane v počiatočnom stave. Ďalšia pozoruhodná kvalita – vlhkosť sa nezhromažďuje v takomto vankúši a rýchlo sa suchá. Tiež táto tkanina chráni pred prachovými kliešťami a alergiami.

Odrody

Odrody hmotnosti proti stresu vankúše. Preto sa ľahko zvolia pod každým užívateľom a tkanivom na puzdre a na plnive a na dekoratívnom dizajne. Antistresové vankúše – Mnuški upravené v rôznych častiach vlastností tela a veku:

 • Detský model vždy vo veľkosti menej a jasnejšie. Takéto vankúše robia z prírodných materiálov. Hlavná vec pre deti – bezpečnosť a hypoalergénnosť výrobku. Je lepšie vylúčiť príslušenstvo z jemného krytu, pretože dieťa ho môže poškodiť a prehltnúť gule.
 • Pre spánok Vhodná veľká veľkosť. Aj keď modely s guľôčkami vnútri spánku nie sú veľmi pohodlné. Ale môžete si vybrať iné plnivo, čo vám umožní pohodlne relaxovať celú noc.

 • Pre krk Vhodné vankúšové goliery. Je nevyhnutná na ceste, najmä na diaľkových výletoch. To môže relaxovať alebo spať, špeciálna forma šetrí pohodlnú polohu hlavy a neumožňuje. Aj výrobok môže byť použitý s vertikálnou dovolenkou, sedí v stoličke na TV.
 • Opierka hlavy – malé mäkké príslušenstvo pod hlavou. Vhodné pre deti. Dospelí pomôže relaxovať s krátkym odpočinkom po práci alebo na sedavnej práci vám umožní uvoľniť telo, ak sa o neho opierate o pár minút.
 • Veneto vankúše. Špeciálne ortopedické vankúše. Dekoratívna časť v nich nestačí, ale na zlepšenie krku, chrbta a zbaviť sa bolesti hlavy – to je vynikajúca možnosť.

Typy plniva

Plnivo a tkanina, z ktorej je vankúš vyrobený môže byť rôznorodý. Okrem BEFLEX, pre kryty často používajú tkaninu s uhlíkovými vláknami. Akumulujú statickú elektrinu, dávajú pokojné relaxáciu a spánok.

Bezpečnosť môže byť syntetický a prirodzený:

 • Silikónové gule poskytovať údržbu pôvodného formulára, mäkkosti a možnosti maximálneho hmatového kontaktu. Sú hypoalergénne a ekologické. Antibakteriálny povlak chráni pred prachom kliešťom a uľahčuje vymazanie a rýchlo vankúš.
 • Vlna ťava – Príjemné mäkké plnivo, nie akumulovať statickú elektrinu a moderné spracovanie, prevenciu alergických reakcií. Jemne masáže, vďaka, ktorým odstraňuje bolesť hlavy, bolesť v krku a chrbtici, ktorá je ideálna pre ľudí, ktorí trpia artrózou, reumatizmom.

Je to preventívny nástroj z chorôb nosa a hrdla, keď vlna obsahuje lanolín – prírodný vosk tukovej vlny.

 • Pohánka – prírodné plnivo, ktoré sú zvyšky jadra pohánky. Uvoľňuje svaly krku a chrbta, zlepšuje krvný obeh, pomáha z chrápania. Slabá strana – tuhosť, hluk a priepustnosť voči vlhkosti. Takýto vankúš je dôležitý na udržanie suchosti.
 • Penové gule. Ich veľkosť nepresahuje 1 milimetr, ktorý umožňuje posilniť masážny účinok. Neabsorbujú cudzie pachy a vlhkosť. Mäkší ako silikónový analóg. Balls sú príjemné na dotyk a udržiavať teplé, ale nepríjemná strana je šušká. Hoci pre túto kvalitu má upokojujúci účinok.

 • S granulmi. Polystyrénové granule sú dokonale vhodné na protipínacie vankúše, čo im umožňuje ich priviesť čo najviac k tvaru tela. Majú pamäťový efekt. Pre nich ľahko sa starajú.
 • Bambus – Bambusové vlákno z bambusových stoniek tiež odkazuje na prírodné materiály. Balenie vyzerá ako bavlna, berie tvar tela a pomáha relaxovať. Antistatické a hypoalergénne. Mínus v scenári a sušenie po umytí.
 • Bylinný. Ekologický, ale nebezpečný pre alergie. Dokonale odstráňte napätie v dôsledku plniacich a aromatických vlastností. Základom plniva môže byť mäta, harmanček, hrbole chmeľu, levanduľa, komory. Dokonale pomôcť s nespavosťou.

Rozmery

Rozmerová séria tohto príslušenstva je veľká – od najmenších pre deti a vankúše na krk až po najväčšie variácie – vosková hračka, na ktorej môžete sedieť alebo zasiať na ňu alebo špeciálny vankúš na plný rast pre tehotné ženy, ktoré opakuje tvar tela.

Little Pad je vhodný, pretože to dokáže to všade – v aute, v prírode, na prechádzky s detským dieťaťom. Veľké miesto na relaxáciu doma, a môžete zostať na ňom so všetkými mojimi telom a utopiť sa v pohodlí a mäkkosti, ktorá nepochybne prinesie len pozitívne emócie a príjemnú relaxáciu.

Dekor

Dekorácia vankúšov môže byť najrozmanitejšie.

Hlavnou vecou je, že vždy vyzerajú vysoko kvalitné a štýlové:

 • V prípade jasného dizajnu a provence sú vhodné vankúše vankúše (patchwork šitie).
 • Baby a dospievajúce vankúše zdobené pruhy vo forme nápisov s obľúbenými skupinami, zaujímavými frázami, animovanými postavami. Stripe tiež vytvára masážny účinok. V vankúšoch typu oblečenia alebo minion dekoratívnej časti je tvar – rukoväte, nohy, oči a ďalšie príslušenstvo – vrecká, kabelky a podobné prvky.

 • Pre milovníkov jasu a flitra, výrobca ponúka podložky s flitrami, striebornými závitmi, flitrami. Flitre môžu byť bilaterálne – trávia prst na ne, a tým sa otáčajú po sekvencovi, aby zmenili farbu vankúša alebo vytvoril zaujímavý kreslenie. Vynikajúca možnosť nálady. Strieborné vlákna môžu byť šité do hlavnej tkaniny, a vytvoriť krásnu dekoratívnu mriežku okolo, napodobňovanie vankúša. To isté platí pre flitre.

Mínus taký brilantný zástupcovia – kvíz. Ale stále sa výrobcovia naučili zmäkčiť tieto materiály a urobiť vankúš čo najpohodlnejšie.

 • Jasná farba pre protipísanie vankúše má vysokú kvalitu, preto sa neučím a nebráni dlho, odolný voči mechanickému poškodeniu, čo znamená jemne vhodné deti.

Modely a formuláre

Model vankúša môže byť vybraný v rámci interiéru: štandard Stylistiky, valček s logom; Farba Design – Zebra, Leopard, Patchwork – Všetko, čo je vhodné pre štýl vašej izby

Ďalší aspekt pri výbere môžu byť koníčky majiteľa, jeho znamenie zverokruhu, milované zviera. Rybári ocenia takéto formuláre, ako sú ryby, šťuka, studgargeon, veľryba. Pre milovníkov zvierat – sova, Raccoon, Panda, Catics. A na narodeniny sú dobre, zodiacálne formy sú vhodné – rakovina, škorpión, lev.

Pre deti si môžete vybrať zaujímavé variácie Muushki – Cartoon postavy, Zvieratá, rastliny, „Masha a medveď“, „Migon“, Superhrdinovia, Fox, Krava, Hare, Doggy, Flower, Car. A pre najmenší je vankúš na spánok – bábika za to, že spí, ktorý dokonca napodobňuje mama dych.

Populárne a vankúše špecifickej humornej povahy a vo forme populárnych hrdinov z internetu – šiška, rogs, kote, rogliam, memy. Takéto modely sa stanú vynikajúcim darom a zdobia interiér tínedžerskej izby. Zaujímavý model – objímanie robota vo forme muža.

Výber modelov a tvarov je bohatý. Takže každý môže nájsť vankúš.

Tipy na výber

Pri nákupe vankúša antistresu, musíte vziať do úvahy, pre ktoré ho získate pre obe izby:

 • Klasický vankúš je vhodný v obývacej izbe. Pokojné tóny a jednoduché tvary – štvorec, dlhý, valček. Plnivo môže byť. V spálni si môžete vyzdvihnúť vankúš vo forme hračky, aby to mohlo byť objímanie a zahrievať. Pre spánok sa zmestí mäkké vankúš prírodných plnív.
 • Ak dostanete vankúš pre darček, potom vyberte formulár a farbu na hostitelia majiteľa, veku. Deti urobia jasnú hračku vankúšiku vo forme karikatúry alebo zvieraťa. Dospelí zábavná forma – ryby, zlosť, nástroje, kvet a podobne.
 • Zároveň alergie nezlučujú prírodné plnivá. Napriek tomu sa dnes syntetické plnivá vykonávajú čo najbezpečnejšie. Je dôležité zvoliť si taký materiál a plnivo, ktoré môžete umývať a rýchlo sušiť.

 • Nie je to zlé, ak je v vankúšu tajne vankúš s zipsom, ktorý vám umožní vysušiť plnivo, vetrané alebo zmenené. To tiež umožňuje ovládať množstvo plniva pod každým používateľom. Ak je v vankúšikoch viditeľný zips, potom pre deti je nebezpečné. Koniec koncov, zvedavý výskumník ho môže otvoriť, skúste ochutnať, dýchať.
 • Pre tehotné ženy vankúš-mushka bude vynikajúcou možnosťou pre rekreáciu. Opakuje tvar tela, ušetrí z edému a tečúcou končatín. V takýchto modeloch sú gule väčšie, aby sa zabezpečil maximálny masážny účinok. Vankúš môže byť vybraný v plnom raste alebo malých pre nohy a krk.

Recenzie

Pushhushka vankúše získali lásku a prestíž medzi užívateľmi. Aj keď sa objavili relatívne nedávno, ale ľahko zachytil lôžkový trh.

Pre dospelých je to skvelá možnosť relaxovať a relaxovať vďaka masážnemu efektu. Po náročnom pracovníkovi alebo s dlhými cestami na vozidle sa anti-stresový priateľ stane Spasiteľom. Deti milujú hrať s takýmito zaujímavými vankúšmi. Zabudujú tvar a hmatové pocity. Ukazuje sa, že hranie, dieťa funguje jemnú motilitu a upokojuje.

Ďalšou veľkou výhodou pre používateľov – MNUSH môže byť nádherným darom pre príbuzných a blízkych a dieťa na dovolenku.

Medzi slabé stránky anti-stresových vankúšov, užívatelia hovoria, že dráždi šuchnutie. Tiež starostlivosť o prírodné plnivo nie je najjednoduchšie. Mali by ste vždy sledovať sušenie vankúše, nie sú ľahké ich umyť. Ale Big Plus sa oslavuje vankúše, ktoré majú špeciálny skrytý zips, ktorý vám umožní získať plnivo a ľahko vymazať puzdro.

Treba tiež poznamenať, že prirodzené plnivo, čím vyššia cena vankúš. Avšak, pre vlastnú bezpečnosť, kupujúci sú pripravení zaplatiť takú užitočnú vec.

Antistresové vankúše získali vynikajúce recenzie a dobre etablované, aby zlepšili rekreáciu a ľahko sa priviedli do poriadku bez toho, aby sa vstávali z pohovky. Toto je masér a hračka a pohodlný spánkový priestor a vec na zvýšenie nálady.

Ďalej, mladý pán ukáže, ako urobiť antistresový vankúš s vlastnými rukami.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: