Vankúše pre záhradný hojdač

Každé dieťa miluje hojdať na hojdačke a vníma túto jednoduchú zábavu s radosťou. Koľko radosti prináša pocit letu! Roztrhať, ako vták, a potom je tu sila. Hojdačka milujeme za to, že nám dávajú krátky moment pocit letu a úplnej slobody.

Ale nikto nehovoril, že hojdačka je vhodná len pre deti. Čoraz častejšie v záhradných miestach možno nájsť swing nielen pre deti, ale aj pre celú rodinu. Koniec koncov, je veľmi príjemné relaxovať na konci náročného dňa, pohodlne sa usadil na hojdačke. Moderní dizajnéri ponúkajú mnoho vynikajúcich možností pre záhradné hojdačky: z dreva alebo kovu, veľké alebo malé, zakúpené alebo hotové s vlastnými rukami.

Tam sú dokonca hojdačky a hojdačky. Nemenné satelity záhradných hojdačiek – vankúše. Budú vytvoriť pocit pohodlia, bude váš pobyt s nimi pohodlný a bezpečný, stanú sa jasným prízvukom dizajnu modernej letnej chaty.

  Vankúše pre záhradný hojdač

  Vankúše pre záhradný hojdač

  Vankúše pre záhradný hojdač

  možnosti

  Na trhu tovaru pre záhradu, môžete splniť veľa ponúk na hojdačku ruských a zahraničných výrobcov. Ak ste šťastný majiteľ kúpnej modely, potom, spravidla získate hojdačku spolu s množstvom príslušenstva (matrac, vankúše alebo špecifické dizajnové kryty). V tomto prípade sa okamžite pripravíte, krásne zdobené možnosti pre vaše stránky. Výrobcovia takýchto tovarov sa snažia čo najjednoduchšiu starostlivosť o výrobky.

  Vankúše sú dodávané s vymeniteľnými krytmi bleskov, ktoré môžu byť odstránené a balenie, ak sú kontaminované. Ak chcete zachrániť vankúše a hojdať sa od zlého počasia, ponúkajú špeciálne oblečenie odevného nábytku. Vankúše sami najčastejšie obdĺžnikový tvar, veľkosti jednej strany od 50 do 100 cm. Sú vyrobené z materiálov, ktoré nepatria na slnku, nie sú hrozné ani dážď, ani prach. Náklady na hojdačky s vankúšmi, krytmi a inými príslušenstvom sú zvyčajne veľmi vysoké.

  Ale nie všetky Dachas majú možnosť stráviť na takýchto drahých možnostiach. Niekto robí swing a nezávisle.

  A preto doplnky v tomto prípade bude musieť šiť vlastné ruky, ako štandardné spôsoby cesty, a existuje riziko, že sa nezmestia do veľkosti.

  Vankúše pre záhradný hojdač

  Vankúše pre záhradný hojdač

  Vankúše pre záhradný hojdač

  Aký materiál si vybrať?

  Pri výbere materiálu na šijacie kryty na vankúšoch Je potrebné vziať do úvahy:

  • Musí byť odolný voči mechanickým účinkom;
  • Tkanina by nemala vypáliť na slnku, zdvihnúť alebo natiahnuť;
  • Materiál vankúš by mal byť bezpečný a ľahko sa starať.

  Vankúše pre záhradný hojdač

  Vankúše pre záhradný hojdač

  Vankúše pre záhradný hojdač

  Tkanina pre pouličné záhradné vankúše Je lepšie si vybrať zo zmesi prírodných a syntetických vlákien. Prírodné vlákna zabezpečia bezpečnosť a pohodlie, syntetickú – pevnosť, elasticitu a odolnosť voči vlhkosti.

  Ak ste podporovateľom ekologických materiálov, vyberte si tapetystry Canvas. Sú hustá, a sfarbenie možnosti sú dosť rôznorodé. Môžete si vybrať materiály z umelej kože alebo jeho náhradu. Takéto vankúše sa neboja zlé počasie, ale na horúcich dňoch sú veľmi horúce a sedí na nich nie je veľmi pekné.

  Ak sú vankúšové kryty odnímateľné, výrazne uľahčuje starostlivosť o výrobku.

  Vankúše pre záhradný hojdač

  Plniace vankúše

  Ak chcete naplniť vankúše, použite rôzne materiály, prirodzené aj umelé.

  • Porolón – najbežnejší materiál na takéto účely. Je lacná, vyrobená v hárkoch rôznych hrúbky. Jednoduché, mäkké, ale v rovnakom čase elastický materiál, ktorý sa dá umývať a čistiť. Takéto plnivo nestratí svoju formu na dlhú dobu.
  • Hollofiber – Porézny a viacvrstvový materiál, veľmi elastický a jednoduchý. Dobre udržiava teplo, vlákno je trvanlivé. Vankúš z takejto materiálu nestratí svoju formu na dlhú dobu. Vydané v rôznych verziách: Hollofiber v guľách, List alebo Rolls. Akákoľvek možnosť je vhodná ako plnivo pre záhradné vankúše. Výrobky z neho možno vymazať manuálne a v práčke.
  • Syntetón – oboznámený s každým a každým lacným izolovaným netkaným materiálom. Používa sa ako plnivo pre prikrývky, vankúše, mäkké hračky a ako izolácia na oblečenie. Dostupné kanyly rôznej hustoty a hrúbky. Jednoduchý, elastický, odmerný materiál, ktorý sa dá premyť pri teplote 40 stupňov. Jediná nevýhoda – časom je spojená (vlákna sú zhutnené a hrúbka materiálu klesá).

  Vankúše pre záhradný hojdač

  Vankúše pre záhradný hojdač

  Vankúše pre záhradný hojdač

  • Silikónový – Najinovatívnejšie plnivo svetelných polyesterových vlákien skrútených v guľách. Tento materiál je rôznym stupňom elasticity. Je šetrný k životnému prostrediu a nespôsobuje alergie, veľmi objemné a elastické, dobre udržiava teplé a udržiava v poriadku. V porovnaní s inými plninami vám bude slúžiť dlhšie ako všetko. Jediná nevýhoda je vysoká cena.
  • Upevniť – Plnivo je podobné Hollofaybeerovi a Synthpuuch. Lacný, ľahký, hypoalergénny materiál. Môže sa umyť, je to veľmi trvanlivé.
  • Polystyrénová pena v guľách – Veľmi často používané ako plnivo pre mäkké sedadlá. Napriek malým veľkostiam je každá guľôčka veľmi elastická, trvanlivá a zároveň veľmi ľahká častica.

  Pre hojdač s veľkým matracom pozostávajúcim z jedného alebo viacerých vankúšov, je lepšie vybrať penu alebo silikón ako plnivo. Ak sa rozhodnete vykonávať malé vankúše – palice alebo valce, potom HollOFIBER, SINTEPON alebo POTREBNÝ.

  Filtračné polystyrénové gule budú vhodné pre vankúše na jednotlivé hojdačky.

  Vankúše pre záhradný hojdač

  Vankúše pre záhradný hojdač

  Vzorky vankúšov a krytov

  Na internete nájdete mnoho možností pre vankúše. Urobili sme pre vás malý výber.

  • Kryty Poporone vankúš. Čísla dobre ilustrujú proces vykonávania krytov. Nezabudnite používať svoje veľkosti.
  • Prawlone matracy.
  • Vložte vankúš – valček a rôzne možnosti.
  • Vzor obvyklého štvorcového vankúšu – DUMA.

  Vankúše pre záhradný hojdač

  Vankúše pre záhradný hojdač

  Vankúše pre záhradný hojdač

  Vankúše pre záhradný hojdač

  Vankúše pre záhradný hojdač

  7

  Fotografia

  Krásne možnosti dizajnu

  Fotografie prezentované v tejto časti vám pomôžu určiť návrh záhradných vankúšov.

  Vankúše pre záhradný hojdač

  Vankúše pre záhradný hojdač

  Vankúše pre záhradný hojdač

  Prečítajte si viac o tom, ako aktualizovať kryty na záhradných hojdačkách, naučíte sa z nasledujúceho videa.

  Hodnotiť článok
  ( Zatiaľ žiadne hodnotenie )
  Zdieľať s priateľmi
  Vybudova.info - výstavba a opravy, dacha pozemok, byt a vidiecky dom, užitočné tipy a fotografie
  Pridať komentár