Vankúše pre záhradný nábytok: Čo šiť a vyblednúť?

Pri hľadaní príslušenstva pre maximálny komfort, mnohí zabudnúť na takúto položku ako obvykle pohovka vankúš. S jednoduchým, zdá sa, že tvaruje, môže to urobiť príjemnejšie. Najmä relevantné pre použitie takýchto objektov v krajine, ak je potrebné opraviť stupeň coziness z plastu alebo dreveného nábytku.

Požiadavky na príslušenstvo

Vankúše pre záhradný nábytok sú trochu odlišné od bežných analógov pohovky.

Požiadavky na ne sú prísnejšie, mali by:

 • byť odolný voči vyhoreniu pod slnkom;
 • Rozdielna sila na mechanické poškodenie;
 • byť odolné voči deformácii;
 • majú rezistentné farbivá, nie poškodzujúce oblečenie;
 • Rôzne odolnosť plniacej štruktúry vzhľadom na hmotnostné zaťaženie.

  Dôležitým nuancom je nedostatok malého dekor, ktorý môže spôsobiť nepohodlie. Tlačidlá sú vylúčené, pletené vrhané, ktoré môžu byť náhodne držať.

  Ponuka by sa mala vykonať na príjemnom sfarbení a originálnom formulári. Aby bol produkt vyzerať čo najviac, niekoľko identických vankúšov. Najmä harmonický pohľad na všetky stoličky s rovnakým príslušenstvom.

  Výber materiálu

  Materiál pre vankúše a SIDS vyberte na základe viacerých nuans. On musí:

  • byť príjemné pre telo, ale dosť husté a trvanlivé;
  • vždy, keď je to možné, zmiešané nite (obsahujú rovnako prírodné a syntetické vlákna);
  • odlišné v špeciálnej impregnácii, čím sa zabezpečuje odolnosť voči vlhkosti;
  • byť ľahko starostlivosť
  • Prístup k zmesi krajiny;
  • S hypoalergéziou, inak je použitie výrobku nemožné;
  • byť esteticky atraktívny;
  • Vykonáva vo forme odnímateľného krytu, ktorý umožňuje čistiace plnivo a textilné umývanie.

   Nevyhovujú požiadavkám pokožky a jeho syntetických analógov. V tepla prinesú nepohodlie zvyšku. Dôležitým ukazovateľom je účelom vankúša. Ak je to umiestnené pod chrbtom, je povolená veľká sloboda materiálovej voľby. Ak je to vankúš matrac alebo Sidushka, malo by to byť vyrobené z hustých textílií. Pre kryty môžete použiť bavlnu s impregnáciou, fleecom, mikrovlákna, gobelín, vlákniny, plátno alebo tkaniny nábytku. Neprijateľný hodvábny a ľan, pretože mandát. Silk porušuje faktúru v prvý deň prevádzky (vzhľad výparov). Je potrebné vylúčiť materiály s dlhou hromadu a kožušinou: na umývanie je dosť ťažké.

   Prečítajte si viac  Vyberte si Tapestry TurnCloths

   Ak sú doma patchwork, zvyčajne sa snaží používať. Zároveň sú zvolené fragmenty budúceho vankúša, takže zloženie klapky je identické: odstráni deformáciu tkaniva.

   V niektorých prípadoch sa staré mikiny používajú na vankúše. Takýto materiál už neposkytuje zmrštenie a nevykonáva len estetickú funkciu, ale môže tiež udržiavať teplo.

   Formulár

   Vankúše a SID pre nábytok sa často vykonávajú vo forme štvorca alebo obdĺžnika. Výber tvaru príslušenstva pre záhradný nábytok, môže byť odpudzovaný z tvaru nábytku. Pre sedadlo stoličiek – je to častejšie štvorcové, pre chrbát lavičiek – dva alebo tri štvorcové moduly, pre slnečné lôžko – obdĺžnik. Často pre sedadlá, aby vankúše vo forme kruhu. Turecké vankúše vyzerajú zaujímavé.

   Spolu s klasickými formami sa vyrábajú valce, ktoré sú doplnené modelov s lakťovými opierkami alebo matracmi. Takéto príslušenstvo vám umožní pohodlnejšie ubytovať vonku, ak chcete, napríklad, opaľovanie alebo NAP. Neobberajte pozornosť a deti. Pre nich sa vankúše vyrábajú vo forme srdca, listov, kvetov, cukríkov a dokonca aj hračiek podľa princípu tilda alebo valčeka.

   Výplň

   Pre záhradné vankúše, matrace a valce aplikujú rôzne typy balenia. Zvyčajne používajú synteps: má prijateľné náklady, dostupné na predaj, vytvára objem s malým množstvom surovín. Ak je v obchode holofiber, môžete ho použiť. Takéto vankúše budú svetlé. Avšak, pre moduly sedadiel a navyše, nebudú namontovať matrace, pretože rýchlo zmiznú pri pravidelnom používaní.

   Nežiaduce používať polystyrénové gule na vyplnenie vankúša. Sú celkom špecifické, pretože s hmotnosťou loptičiek sa pohybujú, čím sa vytvára účinok pádu.

   Tento typ balenia nemôže byť nazývaný príjemný, keď sa dotknete. Aj keď vynecháte opozíciu voči zloženiu, používajte na sedenie a ležanie.

   Ideálny materiál je latex. Keďže prírodná možnosť nie je taká jednoduchá, môžete si kúpiť umelé. Toto plnivo sa používa na balenie matracov vrátane ortopedických modelov. Nie je pamätať s významnou a pravidelnou hmotnostnou hmotnosťou, trvanlivým, nefunguje s časom a umožňuje čistenie.

   Prečítajte si viac  HallofaYber vankúš

   Ak nie je takýto materiál v obchode, môžete si kúpiť obyčajnú penu. Jeho vlastnosti však budú trochu horšie. Jeho životnosť je nižšia, ale s jeho úlohou to bude vysporiadať aspoň niekoľko rokov. Ak máte starý detský matrac s ortopedickými vlastnosťami, môžete ho použiť plniva. Napríklad, ak aplikujete coconut Coir pre matrac, môžete robiť sviatky vonku nielen príjemné, ale aj užitočné.

   Čo chcete zvážiť?

   Urobte si vankúš s vlastnými rukami, musíte odpudzovať z konkrétneho krajského nábytku. Ak ste založené na plastových stoličkách (napr. Ak je nábytok vyrobený z poľa, môžete urobiť textilné vankúše na chrbte, kravatu ich na bokoch na strun. Pre lavičku, model bez strunov.

   Výber materiálu, pozri tak, že nie je klzká, inak vankúš nedáva pohodlie. Predtým, než sa vychutnať výrobok, vykonajte dojčenie: lietanie nových textílií s parou. Z toho môže dať zmrštenie, ale v budúcnosti je deformácia vylúčená. Žehliaca hmota cez tenkú tkaninu z nesprávnej strany, aby sa nenachádzala na povrchu LAS.

   Nepoužívajte bavlnenú vlnu zo starého matraca alebo prikrývky. Pokrmované plnivo môže tvoriť hrbole, ktoré dokonca vankúš a bočné. Toto pravidlo sa vzťahuje na staré kožušiny: nie sú vhodné na balenie a môže byť škodlivé pre zdravie. Urobte si vankúš na chrbát, nepotiahnite ho s rôznymi plninami, ak jeden druh chýba. Pri načítaní vytvorí iný tlak na telo, čo môže poškodiť pozíciu.

   Ako urobiť dekoratívny vankúš s vlastnými rukami, pozrite sa na nasledujúce video.

   Hodnotiť článok
   ( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
   Pridať komentáre

   ;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: