Veľkosti vankúša

V sen, strávime tretiu časť života. Náš sen závisí od stvorenia pohodlia počas zvyšku a s ním a dobre. Jeden z faktorov vysoko kvalitných relaxátov je veľkosť vankúša.

Veľkosti vankúša

Výber vankúš pre vankúš, je dôležité vziať do úvahy, pre ktorých je atribút postele konkrétne zakúpený. Musíte poznať parametre tejto osoby, ako aj podmienky používania vankúša. Pred výberom, musíte merať vankúš vo výške a šírke (vertikálne a horizontálne) pridaním dvoch centimetrov s každou zo strán, pretože sú šité s nízkou presnosťou pre bezplatnú údržbu a ďalšiu výmenu vzduchu.

Štandardný štvorcový vankúš 70×70 cm sa vypočíta pre vankúš 68×68 cm, ktorý je vhodný na spánok na zadnej väčšine ľudí. Sú zamerané na anatomické vlastnosti: vzdialenosť (dĺžka) od začiatku ramena a na okraj vankúša. Ľudia majú široký ramenný pás Vyberte veľké veľkosti modelov.

Vankúše 60×60 cm bližšie k štandardu, dobre podpora krku a hlavy, s najväčšou pravdepodobnosťou sa použije na vankúše pre dospelých a deti, ktoré uprednostňujú relaxáciu na chrbte.

Zahraniční výrobcovia prispeli k ruskému lôžkovým trhom pojem „euro“. Táto charakteristika sa týka každej jednotlivej krajiny, jeho vlastnosti, kde boli vydané textilu. Obdĺžniková euro štandard je 50 až 70 cm pre vankúš 48×68 cm vhodný pre tých, ktorí spia v rôznych polohách.

Veľkosť 40×60 cm sa používa v materských školách, Vankúš je zvolený s rezervou 3-4 cm, takže vankúš nie je zostrelený počas spánku alebo odpočinku.

Veľkosti 40×40 a 35×35 cm Fit na posteľ v postieľe a kočíky. Dospelí ich môžu používať na ich požiadavke alebo ako dekor, najmä na transformáciu interiéru domu, bytov.

Výber vankúš

Pri nákupe bielizne, predovšetkým, musíte navigovať veľkosť dostupných vankúšov. Funkcia vankúš – ochrana nášho tela od plniva. Je dôležité venovať pozornosť švaám a ich realizácii: nesmú sa zbierať, hladké, tenké, neprechádzajú otvormi z ihly alebo vzácnych vlákien stehov, chmýří, perie, prachu a tak ďalej.

Pre vysoko kvalitnú rekreáciu je dôležitá spôsob, ako uzatvárať vankúše. Najčastejšie je, keď je jeden okraj vankúša v inom. Zip spona je vhodná, ak je to dobrá kvalita, šité elegantne double steure, bez držania nití. Dnes je veľmi zriedkavé vidieť zips v publicoch, vyrobené pomocou tlačidiel. To je viac rozlíšené vysoko kvalitné značkové posteľnej bielizne alebo prispôsobené vlastné.

Dizajnér Podrobnosti o vankúšoch vo forme kŕčov, hranách, ponáhľa sa, stuhy, výšivky by nemali zasahovať do tváre a ovplyvniť ich pohodlie.

Tkanina

Posteľná bielizeň je vybraná na základe jeho vlastností: prirodzenosť vlákien, absorpcie vlhkosti, ľahkosť, priedušnosť, odolnosť proti opotrebeniu.

Najprístupnejšie a lacnejšie budú vankúš z CITZ. Postupom času sa prejavuje prevádzka výrobkov z tejto tkaniny, nevýhoda sa prejavuje: Po premytí sa produkt zdĺhavý zmrští a s častým použitím sa vymaže výkres.

Satin spodná bielizeň je drahšie, ale listy príjemné hmatové pocity – tkanina je hladká, takmer neberie to, slúži jeho majiteľovi na dlhú dobu, udržuje farbu.

Linové plátno sú vybavené vynikajúcimi prírodnými vlastnosťami, ale takýto vankúš má hrubý povrch, sa zdajú byť drsné, najmä po premytí, je ťažké zdvihnúť.

Moderné technológie ponúkajú Microfibra, vankúšik, z ktorých majú takmer všetky vlastnosti bavlny. Okrem toho sa líšia v mäkkej štruktúre, udržiavajte teplo.

Vankúše z prirodzených alebo materiálov blízko k nim vytvorí všetky podmienky na užívanie spánku, obnoviť sily.

Ako si vybrať pravú posteľnú bielizeň, pozrite sa na nasledujúce video.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: