Vlnené prikrývky

Plany sú nepostrádateľné príslušenstvo. Môžu byť zabalené v nich a relaxovať, zabudnúť na všetky naliehavé problémy. V moderných bláznivých každodenných detailoch sú takéto podrobnosti jednoducho potrebné. Najobľúbenejšie a vyhľadávané sú mäkké a veľmi teplé vlnené plany.

Vlastnosti, výhody a nevýhody

Vysoko kvalitné vlnené prikrývky sú veľmi úspešnou symbiózou kreativity človeka a prírody. Takéto výrobky sa vyznačujú vysokou praktickosťou a výhodou výhod. V prvom rade stojí za zmienku nádherných tepelných vlastností vlny plaidov. Táto kvalita je obzvlášť dôležitá v podmienkach drsnej ruskej zimy a hier na jeseň.

Takéto modely nielen dobre zahrejú svojho používateľa, ale tiež udržiavajú optimálnu cirkuláciu vzduchu, takže pod nimi nie je príliš horúce a dusno.

Vlnené prikrývky zostávajú vždy suché, napriek tomu, že vlhkosť a vlhkosť dokonale absorbujú. Takéto veci sú absolútne bezpečné pre zdravie. Nemajú prachové kliešte, ktoré sa nakoniec objavujú v mnohých lôžkoch. Tieto neviditeľné parazity majú negatívny vplyv na ľudské telo. Ak dlho budete zdieľať posteľ s takýmito „nezverejnenými hosťami“, potom môžete zarobiť vážnu alergiu alebo dokonca astmu.

Mnohí spotrebitelia, ktorí majú plany, poznajú si ich neprekonateľné anti-stresové schopnosti. Keď sa pozrel na vysoko kvalitný a teplý produkt z vlny, môžete si oddýchnuť, odstrániť napätie a zbaviť sa nepríjemného pocitu. Nie je možné uviesť terapeutický účinok vlneného plaidla. Majú priaznivý vplyv na kĺby a svaly. Takéto veci sa môžu liečiť chorobami, ako je osteochondróza alebo reumatizmus. Môžu odstrániť bolesť v kĺboch ​​a chrbtici.

Vysokokvalitný výrobok z vlny nepriťahuje prach a nezachráni ho v jej štruktúre. Toto je jedna z charakteristík, vďaka ktorým sa v takýchto výrobkoch nečistia prachové kliešte.

Odborníci odporúčajú nákup podobných vzoriek len v overených a vysoko kvalitných obchodoch, aby sa nestiahli do základnej a nestarnej možnosti. Lacné náhradníci budú slúžiť svojim majiteľom na krátky čas a rýchlo strácajú atraktívny vzhľad v porovnaní s vysoko kvalitnými keidom z prírodných materiálov.

Vlnené prikrývky nevyžadujú komplexnú starostlivosť. Nemusia často vymazať alebo poslať na suché čistenie. Leví podiel takýchto vecí má jednoduché a kompaktné veľkosti. Môžu byť vzaté s vami na dovolenke alebo na výlet. Mnohí používatelia udržiavajú vlnené prikrývky v malých zásuvkách bielizne.

Prírodné výrobky z vlny sa stanú vynikajúcim darom pre blízku osobu prakticky na akejkoľvek oslave. Dnes v mnohých obchodoch Predaj výrobky v špeciálnom darčekovom balení na zips. Takéto darčeky vyzerajú veľmi roztomilé a atraktívne a tiež vyjadrujú obavy.

Ako viete, veci bez nedostatkov neexistujú a vlnené plaidy nie sú výnimkou. Hlavnou nevýhodou takýchto vecí sú Kat. Tieto malé častice sú vytvorené v dôsledku vlny valcov. Ale nemali by ste sa báť takýchto defektov. Možno sa vyhnúť, ak poskytnete referenčnú starostlivosť a správne ju udržiavate.

Prísne z prírodného materiálu nesmie hodiť ľudí trpiacimi alergiami. To však môže nastať len za podmienok individuálnej neznášanlivosti na určitý typ vlny.

Odrody

Každý platený je jedinečným a užitočným produktom s jeho prevádzkových charakteristík a vlastnosťami. K dnešnému dňu sa útulné veci z prírodnej vlny líšia v type použitých vlákien a podľa spôsobu ich spracovania.

Z vlny Merino

Takýto prírodný materiál sa odstráni z kohútikov jemných oviec. Podobné vlákna sú vysoká hustota a elasticita. Majú nádherné tepelné vlastnosti. Prírodné plaidy z Merino vlny nespôsobujú podráždenie na koži a sú neuveriteľne mäkké.

7

Fotografia

Z ťavej vlny

Z tohto materiálu sa považuje za normy kvality. Môžu sa pochváliť prírastkom hmotnosti a úplným nedostatkom nedostatkov.

Hlavnou výhodou plnív z ťavy vlny je vynikajúca funkcia termoregulácie. V lete, pod takýmito plátno nie je horúce, a v zime neumožňujú užívateľovi zmraziť.

Malé výrobky sa môžu pochváliť jedinečnou schopnosťou absorbovať toxíny vo vonkajšom prostredí. Tak, vec z ťavy vlny absorbuje toxíny a elektromagnetické polia. Zabalené v takomto pládení, môžete si oddýchnuť a rozptyľovať od pochmúrnych myšlienok. Je to spôsobené skutočnosťou, že ťavá vlna má priaznivý vplyv na ľudský nervový systém. Takéto modely si môžete kúpiť nielen pre dospelých, ale aj pre dieťa.

Špecialisti tvrdia, že najúspešnejšie možnosti pre malých používateľov sú najúspešnejšie možnosti.

Cashmere Plaids

V takýchto verziách sa používa prírodná chmýří horskej kozy. Zaberajú vedúce miesto v mäkkosti. Existujú však takéto keids sú dosť drahé. Cashmere veci sú hypoalergénne a najpohodlnejšie v prevádzke.

Výber vysoko kvalitného keportu z chmýří horskej kozy, je potrebné starostlivo čítať do jeho kompozície aplikovanej na štítok. Často sa takéto možnosti vykonávajú pomocou syntetických vlákien

Z Alpaca a Lama

Podobné vzorky na mnohých vlastnostiach sú podobné vysoko kvalitné plaidne od ťavej vlny. Hlavnou výhodou týchto produktov je absencia valcov aj po dlhom a pravidelnom používaní.

Ale sú veci a ich nevýhody. Výber krytej Alpaca alebo Lama kožušiny, je potrebné pripomenúť, že sa takmer nikdy nenašiel v čistej forme. Vzhľadom k príliš tvrdým vláknam vlnené prikrývky s Alpacketom v kombinácii s inými vláknami, ktoré sú mäkšie. Takéto keids by sa mali skladovať v prítomnosti levandule alebo cédru.

Z ovčej vlny

Ovlastná vlna je najobľúbenejším a relevantným materiálom. Podiel leva na vlnených výrobkoch je presne z takýchto surovín. Ovčej vlny je lacná a je k dispozícii.

Kvalitná a prírodná ovčej vlny sa môže pochváliť nádhernou kvalitou termoregulácie. Dokonale si zachováva teplo, takže v deku z takéhoto materiálu sa môžete dokonca zahriať v silnom mráz, ale nie prehriate v horúcej sezóne. Podobné plaidlo majú terapeutické vlastnosti. Vo svojom zložení (vo vláknach) je lanolín, ktorý má protizápalový účinok. Má tiež priaznivý vplyv na kožu pokožky a má omladzujúci majetok.

Hlavnou výhodou takýchto planovín je ich životné prostredie a úplná absencia akýchkoľvek toxínov.

Ovčej vlny je priedušná a prechádza dobre. Preto sú plany z tohto materiálu viac hygienické a trvanlivé.

Minusy v takýchto výrobkoch nie sú toľko. Napríklad lanolín v zložení ovčej vlny je alergén. Ale tu stojí za zmienku, že takýto typ alergie je veľmi zriedkavý.

Okrem toho, ovčej vlny miluje krtko. Uchovávajte výrobky z takéhoto materiálu sa odporúčajú na miestach chránených pred týmito škodcami.

Ak ste si zakúpili vlnené výrobky s nízkou kvalitou, potom to bude hrubý na dotyk a možno sa narodiť. To môže viesť k podráždeniu na koži, napriek tomu, že terapeutický účinok ovčieho plažedu a leží v tomto balení.

Z yak kožušiny

Takéto lochmálne plany môžu byť porovnávané len s možnosťami cashmere. Sú drahé a sú neuveriteľne jemné. Pokryté z vlny alebo chmýří Yak sa vyznačujú zvýšenou odolnosťou voči opotrebeniu a trvanlivosťou. Srdečne teplý v chladnom období a zachovávajú si nákladový pohľad na dlhú dobu. Takéto výrobky spravidla majú tmavé farby.

Z Nového Zélandu vlny

Táto trieda ovčej vlny je jedným z najlepších. Spočiatku má tento materiál biely a je veľmi mäkký, jemný a jednoduchý. Zákonuje takúto vlnu s pasážou oviec na pastvinách Nového Zélandu (teda názov odrody).

Napoly

Takéto odrody plany sú v ich zložení 100% prírodnú vlnu. V nich sa materiály kombinujú a percento prírodných živočíšnych surovín môže byť 50-70%. Najčastejšie sa vlna kombinuje s takýmto materiálom ako akryl, najmä v pletené verzie.

Ako si vybrať?

Je potrebné pristupovať k výberu takéhoto tehovaného produktu veľmi zodpovedne. Nekupujte príliš lacné možnosti s drsným povrchom. S najväčšou pravdepodobnosťou sú vyrobené z materiálov s nízkou kvalitou a majú nie všetky spektrum užitočných vlastností.

Najobľúbenejšie sú plaid z lacnej ovce a ťavy vlny, rovnako ako Merino a Alpaca vlny. Podobné vzorky sú vynikajúcou voľbou pre skutočný znalec vysokokvalitných a ekologických materiálov.

Vyberte si posteľnú bielizeň, ktorej veľkosť by vyhovovala rozmery vašej postele alebo pohovky. Najbežnejšie sú modely so šírkou a dĺžkou 160×200 cm.

Z kmeňa by nemali pokračovať nepríjemným chemickým zápachom. Takáto vada by mala naznačovať nízko kvalitné veci a možné toxické látky v jeho zložení. Pred nákupom sa uistite, že ste skontrolovali povrch a švy vlnenej deky. Nemalo by sa zobraziť škody, lepenie nití a dokonca aj najmenšie otvory.

Nezabudnite na interiérový dizajn. Pilulku musí byť zvolená v takomto farebnom dizajne, ktorá by bola vhodná pre situáciu, v ktorej bude vec.

Starostlivosť a skladovanie

Vlnený plaidlo vám bude slúžiť mnoho rokov a nebude stratiť komoditný pohľad, ak ho poskytnete správnej starostlivosti:

  • Prírodné podsievky ihneď po nakupovaní sa odporúča dobre čistiť dobre v čerstvom vzduchu. Najlepšie je opustiť vec v takých podmienkach niekoľko hodín. Vďaka takýmto jednoduchým akciám môžete zachrániť predbežné pachy, ktoré tak ľahko absorbujú vlnu.
  • Podobné produkty môžu byť sušené čistenie. Môžete to urobiť sami alebo ju odstrániť v suchom čistení. Potom by sa to malo použiť aj.
  • Ak plánujete umyť vlnený platený, potom je lepšie obrátiť sa na umývanie rúk. Začať, namočiť vec v teplej vode (nie vyššia ako 30 stupňov) s vopred určeným detergentom. Zväčšiť Príslušenstvo Nemusíte nie viac ako 5-10 minút.
  • Jednoduché takéto výrobky najlepšie využívajú špeciálne fondy, ktoré obsahujú lanolín alebo šampón.

  • V žiadnom prípade sa nevzťahujú na prášky s bieliacim alebo tónovacím účinkom. Takéto látky môžu pokaziť plaid a zmeniť svoju farbu nie pre lepšie.
  • Na konci umývania vlnenej deky musíte opláchnuť dvakrát v teplej vode a dať mu odtok. Takéto výrobky nemožno trepať, stlačiť alebo natiahnuť, pretože sa môžu ľahko natiahnuť a stratiť formulár.
  • Sušené plaid z vlny potrebnej v nasadenom formulári. Odporúča sa jemne usporiadať ho na ideálne hladký povrch v dobre vetranej miestnosti. Nevracajte na sušenie. Nevzťahujte na pomocné prostriedky na sušenie materiálu. Kvôli tomu sa môže deformovať a stať sa hrubým.

Ak ste sa stále rozhodli, že na tento účel sa na to bude vhodný len režimy „jemné umývanie“ alebo „vlna“. Neodporúča sa ich stlačiť v centrifúge. Vlnené prikrývky nemôžu byť mŕtvica. To môže viesť k poškodeniu vzhľadu a štruktúry vlákien vlny. Odborníci odporúčajú uložiť podobné výrobky v špeciálnom bavlnenom balíku. Keďže prírodná vlna často zničí mól, môžete dodatočne dať špeciálne prostriedky z týchto hmyzích.

Pozri nižšie.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: