Zakryté AMORE MIO

Dobré vysoko kvalitné posteľná bielizeň na posteli sú schopní nielen transformovať interiér spálne a pridať nezvyčajné, originálne poznámky do neho, ale aj zahreje majitelia v chladných noci. Živý príklad takejto multifunkčnej látky – zakrytý Amore Mio, už mal čas nájsť veľa fanúšikov medzi znalcami lacných, ale kvalitných vecí.

Zakryté AMORE MIO

Zakryté AMORE MIO

O spoločnosti

Obchodná značka Amore Mio bola vytvorená s podporou ruskej skupiny spoločností s dlhoročnými skúsenosťami TexruPublic. To produkuje produkty na čínskych textilných továrňach. V rámci novej značky spoločnosť vyrába najlepšiu kvalitu deluxe kvality. Okrem pokrytého, sortiment AMORE MIO obsahuje prikrývky a posteľnú bielizeň.

Práca na trhu od roku 1993., Texrupublics v čele rohu kladie kvalitu výrobkov všetkých svojich značiek so zameraním na dopyt spotrebiteľov. Starostlivý výber vysoko kvalitných dodávateľov materiálov, profesionality všetkých zamestnancov, odvážne riešenia dizajnu a flexibilné cenové politiky sú tie „tajomstvo“, ktoré spoločnosť vykonávajú v dopyte a populárne. Nová ochranná známka Amore Mio nezostala, ktorých názov je preložený ako „Moja láska“ a hovorí, že každá výrobná jednotka je vytvorená s láskou a môže dať skutočný komfort domácnosti.

Zakryté AMORE MIO

Zakryté AMORE MIO

Charakteristické znaky produktov

Jednou z hlavných vlastností produktov značky AMORE MIO sa považuje za jeho všestrannosť – pokrytá krásne zdobeným obalom môže byť nielen zisková akvizícia pre váš vlastný domov, ale aj veľký darček pre každú oslavu.

Okrem toho, zahrnuté výhody zahŕňajú:

 • Veľký výber farieb a textúr.
 • Trvanlivosť farieb – produkty sa neučia pri praní a nie sú vyblednuté pod vplyvom slnečného svetla.
 • Skrinenosť – príjemná na dotykový povrch, ktorý nespôsobuje nepohodlie, nespôsobuje podráždenie na koži.
 • Schopnosť efektívne zachrániť teplo.
 • Hypoalergénnosť.
 • Neslušná starostlivosť.
 • Pevnosť a trvanlivosť.

Zakryté AMORE MIO

Zakryté AMORE MIO

Zakryté AMORE MIO

Zakryté AMORE MIO

Zakryté AMORE MIO

Zakryté AMORE MIO

Zároveň sa ceny za takéto postele vždy ukladajú v priemernom rozsahu, čo je k dispozícii pre širokú škálu spotrebiteľov.

Jedinou nevýhodou produktov AMORE MIO možno zvážiť, že nie sú vhodné pre znalcov prírodných tkanív, ako je vyrobené úplne zo syntetických materiálov.

Zakryté AMORE MIO

Zakryté AMORE MIO

Materiál

Platí výroba pokrytá AMORE MIO:

 • Mikrovlákna (mikrovlákna). Inovatívna 100% syntetická tkanina vyrobená z najlepších polyesterových vlákien. Hrúbka každého vlákna je stovky časov menších ako vlasy človeka. Výroba mikrovlákna – viacstupňový high-tech proces, počas ktorého sa vytvorí svetlo. Každý materiál z vlákna má veľký počet mikroskopických pórov, podporuje zvýšenú hygroskopickosť a rýchle sušenie, uchovávanie tvaru a odolnosť proti opotrebeniu.
 • Umelý satén. Základom pre jeho výrobu je polyester. Vo svojich vlastnostiach blízko prirodzeného analógu – rovnaký hladký na dotyk a brilantný. Obsahujúci umelý satén nie sú rozdrvené, nebudú náhle a nevyžadujú osobitnú starostlivosť.

Zakryté AMORE MIO

Zakryté AMORE MIO

 • Syntetický velúr. Prakticky nie je horší ako prirodzený velúr, má rovnaký zamatový povrch, dokonale si zachováva teplo, zatiaľ čo dobrý prechádzajúci vzduch, dáva pohodlie a pohodlie počas spánku a odpočinku.
 • Akrylový. Dobrá alternatíva k vlnenému posteľniu. Tepelné akrylové výrobky si nedržia horšie ako vlnené, ale nevyžadujú takú starostlivú starostlivosť. Okrem toho nespôsobujú alergie a dlhé roky nestratia svoje počiatočné charakteristiky.

Zakryté AMORE MIO

Zakryté AMORE MIO

Napriek umelejšej použitých materiálov spoločnosť zaručuje svoju plnú bezpečnosť pre dospelých a deti.

Rozsah veľkosti

Značka Amore Mio ponúka posteľná bielizeň rôznych veľkostí:

 • 160×220 cm – pre jednodopánkové lôžka;
 • 200×220 cm – pre štandardné dvojité;
 • 220×240 cm (veľkosť eurose) – pre veľkoplošnú posteľ.

Zakryté AMORE MIO

Zakryté AMORE MIO

Zakryté AMORE MIO

Okrem toho, v riadku modelu sú pletené akrylové posteľná bielizeň vo veľkosti 130×160 cm. Odporúčajú sa však používať len ako deku počas spánku – aby sa položila posteľ, nie sú vhodné.

Farba a textúrovaná odroda

Amore Mio produkty sú prezentované v širokej palete farieb. Sortiment predstavuje:

 • Jednotlivé výrobky z mäkkých pastelových tónov do jasných nasýtených odtieňov.
 • Modely s rôznymi ornamentmi, medzi ktorými kvetinové motívy zaberajú osobitné miesto.
 • Pokryté geometrickými a abstraktnými vzormi.

Zakryté AMORE MIO

Zakryté AMORE MIO

Zakryté AMORE MIO

Nemenej rôznorodá a textúra modelov: od úplne hladkej na zamat. ŠPECIÁLNE MIESTOUJÚCE PRODUKTY Z VEĽKOSTI S TERMÝMI MODELOM VO FORMU. Použitie tohto typu stehu dáva lôžku nezvyčajnú textúru a krásny originálny vzhľad.

Zakryté AMORE MIO

Zakryté AMORE MIO

LineUp

Rozsah pokrytý AMORE MIO je neustále aktualizovaný a dopĺňaný, zostávajúci veľmi rôznorodý a početný. Najobľúbenejšie modely sú:

 • Deco. Single-Knight vzorky zo syntetického velúr s tepelným modelom vo forme ruží. Takýto model pridáva romantické poznámky do dizajnu spálne a transformovať akýkoľvek interiér.

Zakryté AMORE MIO

Zakryté AMORE MIO

 • Alba. Obojstranná ružová s zeleným lôžkom z mikrovlákna. Vzhľadom k tomu, že na jednej strane je namaľovaná v jemnej ružovej farbe, a na druhej strane, v zelenej, lôžko umožňuje vytvoriť inú atmosféru v spálni – v závislosti od nálady. Okrem ružovej a zelenej, môžu sa použiť aj iné kombinácie farieb.

Zakryté AMORE MIO

Zakryté AMORE MIO

 • Sapporo. Model zo syntetického saténu s jasnými farbami vo forme kvetov orchidea. Posteľ s takýmto lôžkom bude „zvýraznenie“ interiéru spanie a vytvorí útulnú a veselú atmosféru.

Zakryté AMORE MIO

Zakryté AMORE MIO

Okrem modelov s pravidelným vzorom, Amore Mio predstavuje a produkty s objemovým 3D obrazom, vytvoreným pomocou špeciálnej modernej tlače metódy na tkanine.

Zakryté AMORE MIO

Zakryté AMORE MIO

Hodnotenia zákazníkov

Mnohé recenzie O AMORE MIO KRYTY UČÍTAJÚ, ŽE NAJVYŠŠIE PRACUJE ZAPOJENÝCH AKÉHOKOĽVEK. Kupujúci si poznamenali, že odpočinok a spanie s takýmito posteľmi sa stal oveľa pohodlnejším. Pod nimi nie je žiadne horúce, ani studené, sú príjemné pre telo a ani nie sú obťažujú kožu detí.

Zakryté AMORE MIO

Spotrebitelia sú obzvlášť oceňujú, že výrobky značky nie sú na dlhú dobu nosené a nevyžadujú osobitnú starostlivosť – kryty sú ľahko vymazané a sušené rýchlo.

Zároveň nepatria, neplač a nerobte. No, samozrejme, teší kupujúci cena, ktorá sa môže líšiť v závislosti od materiálu, ale vždy zostáva k dispozícii.

O textilu a závesoch z Amore Mio v interiéri, pozrite si ďalšie video.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenie )
Zdieľať s priateľmi
Vybudova.info - výstavba a opravy, dacha pozemok, byt a vidiecky dom, užitočné tipy a fotografie
Pridať komentár