Slúchadlá Marshall Mode

Urobil2 miesto poradie:

NAJLEPŠIE SLÚCHADLÁ DO UŠÍ V STREDNEJ CENOVEJ KATEGÓRII

Prejsť na hodnotenie

Funkcie slúchadiel Marshall Mode

Hlavné parametre

Typ zariadeniaslúchadlá s mikrofónom
Zobraziťv slúchadlách, zatvorené
Typdynamický
Prehrávaný frekvenčný rozsah20 – 20000 Hz
Citlivosť99 dB
Impedancia39 ohmov

Dizajn

Priemer membrány9 mm
Počet vodičov1
Typ montážebez pripojenia
Typ káblasymetrické

Pripojenie

Konektor pre slúchadlámini jack 3.5 mm
Tvar konektora slúchadielV tvare písmena L

Dodatky

Funkcievymeniteľné náušníky
Počet párov vymeniteľných náušníkov4
Ďalšie informáciediaľkové ovládanie

Recenzie slúchadiel Marshall Mode

Výhody:Dobré slúchadlá, silné basy.
Nevýhody:Ale zlomil, bohužiaľ, po 3 mesiacoch používania. Pravé slúchadlo sa odpojilo.

Bardin Sergej


Výhody:Zvuk. Drôt. Zostavenie. Hmotnosť.
Nevýhody:Zvuková izolácia
Nevýhody:Zvuk je dobrý, nie že ach, nie je vhodný pre vášnivých hudobných fanatikov. Nízke tóny sú mierne, nie zlé stredy, vysoké tóny sú rezané. Zvuková izolácia nie je v skutočnosti, keď ju nasadíte, počujete všetko okolo seba, je to dobré aj zlé. Na ulici je to dobré – nemôže vás zraziť auto, doma je to zlé – tam, kde nie sú autá, ale bolo by fajn byť izolovaný.

Pavel Gorgulov


Výhody:Zvuk, hmatový pocit náhlavnej súpravy vo všeobecnosti
Nevýhody:Strata zvuku v pravom uchu po 2 mesiacoch. Niečo sa opotrebuje. Nepríjemné prekvapenie pre takúto spoločnosť..

Dmy Yuri


Výhody:Dobrý zvuk. A všetky
Nevýhody:V druhom týždni sa jedno slúchadlo zlomilo. Ale to je čisto subjektívne, môže to byť príliš veľa alebo niekde vytrhnuté. Veľmi nepríjemný šuštiaci drôt.

Akutin Andrey


Výhody:Dobrý zvuk, dobre vyrobený
Nevýhody:Drôt je pri trení o oblečenie hlučný
Nevýhody:Prvýkrát si musíte zvyknúť na veľké štuple do uší, ale to je vlastnosť všetkých slúchadiel s clonou. Mimochodom, stojí za to pozrieť sa na EQ-verziu týchto slúchadiel, ak vás nemýlia zlaté vložky.

Používateľ skryl svoje údaje


Výhody:Skvelý zvuk pre slúchadlá za 3200 Euro, veľmi tesné basy, ktoré sú zriedkavé pre špunty do uší, dobre zapadajú do uší, málo sa zamotávajú
Nevýhody:Potrebuje trochu zahriať, trochu ťažko sa dostáva z uší
Nevýhody:Skvelé slúchadlá. Ak necítite silné basy, vymeňte si slúchadlá za svoju veľkosť (slúchadlo by malo sedieť v uchu veľmi dobre).

Muhin Sasha


Výhody:Žiadne sykavky – na rovnakých skladbách, ktoré iné slúchadlá niekedy rezali ucho, sa tieto slúchadlá správajú jemne bez nastavenia ekvalizéra. Basové „kotlety ok“, najviac basov zo všetkých mojich slúchadiel. Dokonca by som si prial, aby mal menej basov. Na hranie hier a sledovanie filmov to nie je zlé – slúchadlá dokážu nájsť basy a vyhladiť ostré zvuky. Pocit ako v kine (ale lacný, bez 3D zvuku). V poriadku pre verejnú dopravu, kde nie sú dôležité detaily, ale izolácia hluku, hojdacie basy a menič skladieb.
Nevýhody:Nie je zábavné ich počúvať v tichých situáciách. 1) relatívne hlúpe slúchadlá. Najvyššie frekvencie sa namiesto šumenia menia na syčanie. Menej vysoké (6-9 kgz) zvuky ako pri bežných slúchadlách z telefónu. Basy sú všade, ale sú príliš rušivé a tlmené – akoby hudba prichádzala z vedľajšej miestnosti. Nízke stredné a vyššie basy nie sú detailné – nevhodné pre elektronickú hudbu. Hlas neznie zaujímavo, stredný rozpočet. Ekvalizér nie je liekom. 2) Panoráma je trojica. Počuť hrajúce nástroje, ale bez pocitu hlasitosti, bez dozvuku. Aj zdroj zvuku je ľahko identifikovateľný – je zrejmé, že vychádza zo slúchadiel a nie je tu žiadny pocit ponorenia. 3) v hudbe príliš veľa basov. Kvalita je nahradená kvantitou. 4) rýchlo sa pri počúvaní nudíte kvôli rušivému dunivému zvuku. 5) mierny mikrofónny efekt už v plusovej teplote 6) malé praskanie v slúchadlách pri pohybe konektora v konektore
Nevýhody:Vs Sony MDR 650 a Fiio Ex1 (aka Dunu Titan). Fiio je presným opakom Marhsall, žiadne sub-basy s niektorými nezdravými prehreškami v jasnosti a „punč“ basového boxu. Ťažko povedať, čo je lepšie, vzhľadom na to, že Fiio sú naopak takmer nepoužiteľné pre metro a hlučné miesta a ideálne pre tiché miesta. Sony – nie je prémiový, ale je lepší a lacnejší ako Marshall. Stred. Na každý deň som si ich vybral. Ak ste si predtým nekúpili slúchadlá za viac ako 1500 eur, budete v podstate spokojní s. Ak ste už mali 3 až 5k slúchadiel, potom je otázka vkusu, aké máte šťastie.

letterbox2k


Výhody:Zvuk, pohodlie
Nevýhody:V dopravných prostriedkoch a na hlučnej ulici počujete svoje okolie (ale nepočujete bežnú konverzáciu ľudí), čo môže byť mínus aj plus – nezrazí vás s nimi auto.
Nevýhody:Skvelé slúchadlá, najmä pre niekoho, kto robí prvé kroky k dobrému zvuku. Cenovka je viac ako adekvátna tomuto zvuku. Pohodlné pripevnenie na oblečenie. Potešila vás škála vymeniteľných náušníkov: od najmenších po obrovské. Sú to skvelé slúchadlá, najmä pre niekoho, kto práve začína svoju cestu za dobrým zvukom… Nie sú tak skvelé za 3000r, takže ak chcete skvelý zvuk, ale nie ste pripravení minúť 7000+, toto je vaša voľba.

Samsonov Alexander


Výhody:Zvuk, pohodlné diaľkové ovládanie, pohodlné slúchadlá.
Nevýhody:Používali ste dva páry slúchadiel, v jednom páre zlyhalo pravé slúchadlo po mesiaci používania, v druhom páre zlyhalo ľavé slúchadlo po šiestich mesiacoch.
Nevýhody:Po mesiaci neaktívneho používania sa zvuk v pravom slúchadle stratil. Išiel do oficiálneho servisu, tam deň rozpoznať továrenskú vadu a dal záver. Slúchadlá so záverom obchod prijal (kuriér prišiel na druhý deň) a bez akýchkoľvek otázok odovzdal rovnaké nové slúchadlá. V nich za 6 mesiacov zlyhalo ľavé slúchadlo. V tej istej službe uznali výrobnú vadu, ale nedali stanovisko hneď, vzali ich na záručnú opravu a urobili ich po 45 dňoch.

Šapajev Alexej


Výhody:Zvuk, materiál, dizajn
Nevýhody:Spoľahlivosť
Nevýhody:Boli by to dobré uši, keby to nebolo pre ľavé ucho, ktoré prestalo fungovať po 3 mesiacoch.

fav0r1t

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: