Ako si vybrať dámsku kabelku

Známi módni návrhári po celý čas tvrdili, že kamkoľvek dievča ide, vždy si so sebou berie tašku – je to najfunkčnejší prvok jej odevu, ktorý zároveň slúži ako univerzálny doplnok. Preto dnes môžete vidieť celé supermarkety, ktoré predávajú len tašky a kabelky na všetky príležitosti, a navyše si žiadny módny dom nedovolí tento doplnok ignorovať – každá nová kolekcia oblečenia zodpovedá určitej sérii kabeliek.

Ako si vybrať tašku podľa účelu použitia

Ako si vybrať tašku podľa účelu použitia

Nebudeme dlho špekulovať o kombinácii farieb, tvarov a veľkostí v súvislosti s oblečením – to si musí určiť každé dievča samo. Namiesto toho sa budeme venovať jednému z naozaj dôležitých kritérií pri výbere tašky: jej účelu. Keďže všetky dostupné možnosti sú navrhnuté na rôzne účely a pre rôzne situácie, oplatí sa pozrieť sa na každú z nich osobitne.

  1. Práca.Taška na výber: mala by poňať nielen kozmetickú taštičku a zápisník, ale aj malú krabičku na obed a niekoľko pracovných dokumentov, zvyčajne vo formáte A4. Odborníci odporúčajú, aby ste v tomto prípade neboli príliš múdri: vyberte si diskrétnu tašku-portfólio – je to pohodlné aj statusové. Na pracovnej taške nešetrite. Zvoľte nenápadné farby.
  2. Strana.Tu potrebujeme spojku, ktorú si mnohé dievčatá mýlia s veľkou kabelkou. Do spojovacej tašky by sa mala zmestiť peňaženka, telefón, kľúče, trochu make-upu a iné drobnosti, ktoré sú zvyčajne vo vreckách – spojovaciu tašku by ste mali nosiť len k šatám, ktoré nemajú mať žiadne vrecká. Spojková kabelka môže buď ladiť so šatami, alebo vytvoriť kontrast pridaním bielej kabelky k čiernym šatám.
  3. Plážová taška. Najjednoduchšie príslušenstvo: musí byť farebné, polstrované a priestranné, s dostatočným priestorom na plavky, uterák, prehoz a veľkú fľašu na vodu. Niečo svetlé a námornícke, ale nie príliš výrazné.
  4. Taška na každý deň. Mala by to byť stredne veľká kabelka s dvoma držadlami a bez tvrdej škrupiny (ale ani nie úplne mäkká)!) a s množstvom vreciek. Je to taška na nákupy, do supermarketu alebo na prechádzky, preto sa nazýva „taška na každý deň“. Pokiaľ ide o farbu, vyberte si niečo neutrálne a univerzálne.

Vyššie uvedené informácie vám pomôžu rozhodnúť sa, aký typ tašky si chcete kúpiť, a správne sa rozhodnúť na základe vlastností vášho budúceho príslušenstva.

Ako si vybrať tašku na mieru?

Ako si vybrať tašku na svoju postavu

Teraz by nebolo zbytočné povedať vám o druhom kritériu, ktoré je potrebné zohľadniť pri kúpe tašky pre dievča – sú to zvláštnosti postavy. Povedzte niekoľko slov o troch najobľúbenejších príležitostiach:

  1. Vysoké, chudé dievčatá. Žiadny problém, môžete si vybrať široké modely s krátkou výškou a stredne dlhými až dlhými rukoväťami. Vysoké tašky s krátkymi rúčkami preto nie sú pre vás, pretože táto kombinácia je príliš predlžujúca.
  2. Štíhle dievčatá. Len stredné a malé modely s krátkymi rukoväťami, inak podceníte svoju nízku postavu.
  3. Bacuľaté dievčatá. Taška sa zmestí do stredne veľkej kabelky (so stredne dlhými rúčkami) v jasnej farbe a vzorovanými vzormi na látke.

Pri výbere tašky nezabudnite, že by mala byť vždy nielen pekná, ale aj pohodlná – až potom skutočne pochopíte všetky výhody tohto príslušenstva. Žite každý deň v harmónii so sebou a svojím šatníkom!

V nasledujúcich článkoch vám prezradíme, ako si vybrať pančuchy, tajomstvo výberu skvele vyzerajúcej pančuchy a ako si vybrať skvele vyzerajúcu podprsenku.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: