Ako môžem spojiť papriky v skleníku?

Sladké bulharské korenie – jedna z najpopulárnejších rastlinných plodín. Keď sa kultivuje v skleníku dnes používa hranice. Ako relevantné a ako správne pozastaviť zeleninu, čítať ďalej.

Ako môžem spojiť papriky v skleníku?

Potreba postupu

Väzba tvarovania zeleniny je jedným z kľúčových štádií starostlivosti. V tomto ohľade nie je korením výnimkou. Na podväzok sa uchýlili k oprave. Peppers vertikálna štruktúra: Na základe jeho odrody môže dĺžka kmeňa dosiahnuť 1,5 m. Spodná nad zemou je dosť ťažká. Avšak, horná hmotnosť prudkého ovocia sa nesmie vyrovnať s hmotnostným zaťažením. Takže sa nerozbije, uchyľuje sa k poklepaniu stonku. Toto je miera prevencie deformácie rastlín. Stáva sa to, že dlhé kríky, bez vyrovnávania s hmotnosťou ovocia, riadia.

Ako môžem spojiť papriky v skleníku?

Posuňte papriky v skleníku z polykarbonátu, aby ste im poskytli správny obeh užitočných živín. Najlepšie je, že sa to stane, keď je kmeň vo vertikálnej polohe. Mnohé dačky sú presvedčení, že podväzok rozhoduje o otázke rastúceho výnosu a je jednou z dôležitých poľnohospodárskych diel. Nie je to však potrebné pre všetky odrody korenia.

Napríklad nepotrebuje, ak sa v skleníku pestuje nízko korenie. Jeho silné a dobre rozvinuté stopky odoláva hmotnosti malých plodov, bez toho, aby sa ohýbali a nestabilizovali. Plody, spravidla, majú takéto kríky trochu. Podväzok je potrebný na papriky vysokého alebo hybridného typu.

Ako môžem spojiť papriky v skleníku?

Najčastejšie sa na každom kríku, asi 15-25 plodov sú zviazané. V takýchto prípadoch je fixácia stonku potrebným opatrením. Okrem nej, niekedy musíte vytvoriť ďalšiu podporu a ovocie.

Hranice zlepšuje mikroklímu pre skleníkové rastliny. Zvyšuje svetelné inžinierstvo medzi kríkmi. Zlepšuje cirkuláciu vzduchu uľahčuje starostlivosť o kultúru, vrátane uvoľnenia, ponorenia, zavlažovania a výroby kŕmenia.

Ako môžem spojiť papriky v skleníku?

Metódy podväzky

Správna hranice kultúry zeleniny zahŕňa niekoľko nuansy. Kmeň musí byť pozastavený takým spôsobom, aby sa zachovala prirodzená prirodzená poloha. Preto musí byť podväzok prevažne vertikálny. Kvôli tomu, inflexie a rozdelenie stonky. Opravte ho v okamihu, keď je semeno rýchly po transplantácii a ešte nezadal fázu vyvrátenia. Niekto je zameraný na to, ako Bush začína zdvihnúť na boku. Typicky sú stonky zviazané, keď Bush rastie na 35-40 cm. Samotná podväzka závisí od odrody a počtu kefiek. Spravidla sa snažte bezpečne pozastaviť každú papriku.

Ako môžem spojiť papriky v skleníku?

Základný princíp podväzky zahŕňa upevnenie na laná. K tomu, v okrajoch, priečok je inštalovaný alebo zviazaný záhradný drôt (lano), ku ktorým budú v budúcnosti pripojené iné laná. Na základni každého kríka z lana robia slučku. Pre toto použitie povraz alebo špeciálny vláknitý materiál. Uzol na slučke by nemal byť tesný. Je potrebné urobiť všetko, aby v prípade potreby mohlo byť uvoľnené. Potom je lano vytiahnuté, slabo vykrmované stopky rastliny. Je upevnený na hornom priečnom paneli takým spôsobom, že lano nemá žiadne úspory. Zároveň je neprijateľné silné napätie.

Ako môžem spojiť papriky v skleníku?

V skleníkoch z polykarbonátu nie je potrebné pripojiť podporu a priečky. V tomto prípade sa hranice vykonáva bez stávok. Drôtové alebo povrazové skleníky do skleníkových vzorov. Podväzok v tvare V je podobný tradičnému. Jej jediným rozdielom je použitie dvoch lán pre jedného puzdra (jedinca pre každý stonok a umiestnený na horizontálnej šnúre s rovnakým krokom).

Ako môžem spojiť papriky v skleníku?

Technika pohodlnej a rýchlej rozpočtovej techniky – podväzka na šarže a tyče. Aby ste to urobili, v blízkosti každého hlavného kmeňa je nosná kolóna pripevnená, na ktorú je krídlo zviazané pomocou Capron alebo textilné pásky. Oba materiály sú neškodné pre rastliny, ako zbytočné, rýchlo odstránené a zabezpečujú re-aplikácie na budúci rok. Dotknite sa, že stonky potrebujú správne, upevnenie zvýšenia silných nití.

Slabé výhonky sa ich nedotýkajú, aby mohli získať silu. Počas podväzky nemôžete zabudnúť na tvorbu papriky. Je dôležité odstrániť výhonky v čase, pestovanie vnútri kríkov.

Ako môžem spojiť papriky v skleníku?

Jedným z vyhľadávaných spôsobov vytvorenia podpory je použitie kovových kolíkov a drôtu. Pre taký podväzok s háčikom na konci, držte ho v blízkosti kríka. Odrežte malú plochu drôtu (montážny hliníkový drôt), na konci ohybu, tvorba háčik. Po tom, každá vetva visí na drôte, vytvára podporu pre všetky ovocie. Pre túto techniku ​​si môžete udržiavať horné vetvy.

Ako môžem spojiť papriky v skleníku?

Drôtené háčiky a povrazy môžu byť použité pre podväzok. Niekto používa staré zbytočné elektródy na tieto účely. V neprítomnosti elektród, môžete si vziať ťažké dosky, bary, tehly. S touto technikou nie je podväzok náchylný na samotný kmeň. Lano je viazané na háku, kravatu na hornú tyč s pohyblivým uzlom pre ďalšie nastavenie napätia. Číslo palice vedľa bush, mierne ťahanie lana a bičovanie horného v 1 kruhu. Utiahnite lano môže ako business a tvorba ovocia. Potom bude záťaž viac.

Ako môžem spojiť papriky v skleníku?

Takáto podväzka je vhodná pri sledovaní pri vytváraní v 1 stonku. Pri vytváraní Bush v 2 stonkách je to dosť na pridanie ďalšieho lana do PEG, presunúť ho na vrchole na bare. Technika je vhodná pre tie prípady, keď rozdelenie stonku nad obvyklým. V tomto prípade, s množstvom ovocia, Bush jednoducho nebude stáť ich zvýšenie hmotnosti. Ak je Bush tvorený v 3 stonkách, môžete zvýšiť počet stávok na sadenice.

Ako môžem spojiť papriky v skleníku?

Užitočné poradenstvo

Včasná podväzok papriky v skleníku umožní vysoký výnos vybraných mäsitých plodov. Je potrebné ju vykonať v súlade so všetkými pravidlami agrotechnológie, pretože zdravie kríkov závisí od. Pri výbere konkrétnej podväzkovej schémy je riadený pohodlím technológií a jeho vlastných preferencií. Najobľúbenejší typ fixácie je hranice na princípe horizontálneho cholerru. Zároveň je lano alebo drôt napnutý pod strechou a laná sa už kráčajú. Výhodou technológie je posuvné uzly, ktoré poskytujú výmenu úrovne upevňovania.

Ako môžem spojiť papriky v skleníku?

Pri výbere podväzky pomocou bahnatí, musíte zostreliť svoje dno. S dlhými lôžkami, len niekoľko stávok je poháňaných na dĺžku, ťahanie lana medzi nimi pre gablikovanie kríkov pre stonky. Opravte lano na kmeňu je potrebné úhľadne, nie stláčanie a nepoškodzovanie trupu. Najlepšie je zviazať ho s „ôsmimi“ uzlom. Je neškodné, aby sa páli a ľahko sa uvoľnilo. Podväzok sa vykonáva pre zdravé rastliny.

Ako môžem spojiť papriky v skleníku?

Aby nedošlo k poškodeniu koreňovej rastliny rastlín, keď používate techniky so stávkami, sú umiestnené pre pár centimetrov ďalej z hlavného kmeňa. Takáto technika sa niekedy používa pri vystrašení sadeníc.

Príležitostne sa uchyľujú k kruhovej podväzke. Je vhodný na striekajúce kríky a zahŕňa pripevnenie všetkých kefiek do PEG.

Po montáži zberu, všetky podväzkové štruktúry demontujú a spracúvajú, odstránia až do budúceho roka.

Ako môžem spojiť papriky v skleníku?

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenie )
Zdieľať s priateľmi
Vybudova.info - výstavba a opravy, dacha pozemok, byt a vidiecky dom, užitočné tipy a fotografie
Pridať komentár