Ako na kŕmenie paradajok v júni?

Všetci záhradníci a záhradníci sú veľmi užitočné vedieť, čo paradajky v júni. Kŕmenie na začiatku, polovica a koniec mesiaca môže byť kvalitatívne odlišné. Ale len vyrážka, ako striekať paradajky s organickými a inými hnojivami, môžete sa vyhnúť mnohým fatálnym chybám.

Ako na kŕmenie paradajok v júni?

Preskúmanie hotových hnojív

Medzi organickými hnojivami pre paradajky, superfosfát a nitroamhosy sa hrajú. Môžete použiť superfosfát a potrebovať v akomkoľvek štádiu vývoja závodu. Aj keď asi polovica jeho zloženia chemikov charakterizuje ako predradník, z hľadiska záhradníka, to všetko je naozaj užitočné a potrebné látky.

Je potrebné jasne rozlíšiť medzi jednoduchým a „dvojitým“ superfosfátom, pretože medzi nimi je významný rozdiel.

Ako na kŕmenie paradajok v júni?

Prvý typ sa používa na alkalickej alebo inej neutrálnej reakcii pôdy a druhá je oveľa efektívnejšia, kde je kyslosť vyššia.

NitroMofoska má tiež široký dopyt medzi záhradkami. Typický dovolenkový formulár – Grey granule. Ako súčasť hnojiva dusíka, draslíka a fosforu v rôznych množstvách. Môžete tiež použiť AMMOPHOS, t.j. zmes 52% fosforu a 12% dusíka s inými látkami. Takéto kŕmenie bude asimilované bez akýchkoľvek problémov, môže zintenzívniť rozvoj koreňov a zlepšiť vlastnosti plodiny.

Ako na kŕmenie paradajok v júni?

Ľudové opravné prostriedky

V prospech takýchto kompozícií označujú:

 • Najprirodzenejšie a jemné chemické zloženie;
 • Nedostatok rizika pre prírodné prostredie;
 • Žiadne nebezpečenstvo pre ľudí a zvieratá;
 • Celkom dlhé obdobie akcie po záložke v pôde.

Ľudové opravné prostriedky však nemajú nevýhody, ktoré im neumožňujú, aby sa považovali za absolútne univerzálne riešenie. Najmä určité typy hnojív sa budú pomaly absorbovať a môžu „nemajú čas“ na určený termín „.

Ako na kŕmenie paradajok v júni?

Nedostatočne rozdelené mikroelementy, ktoré sú súčasťou čerstvého hnoja, často nadmerne aktívne biologicky a poškodzujú kultúry v záhrade alebo priťahujú nebezpečný hmyz.

Je absolútne nemožné a presný výpočet potrebnej potrebnej (ako v prípade z výrobných zmesí). Najčastejšie používajte:

 • jód;
 • vajcia;
 • drevený popol;
 • pekárenské droždie;
 • Kuracieho hnoja;
 • Sérum vyrobené na mlieku;
 • Škaredé pivnice;
 • Nasharem.

Ako na kŕmenie paradajok v júni?

Vlastnosti Subcord

Nakŕmiť paradajky v júni na začiatku mesiaca – ak 11-14 dní odovzdali od pristátia – je to potrebné. Počas tohto obdobia sa snažte položiť základ pre ďalší plný rast. Existujú dva hlavné prístupy. V prvom prípade sa používa kombinácia kompozícií dusíka a fosforu-potaš. V druhom – radšej udržiavať rovnováhu medzi minerálmi a organickými.

Tomatoes môžete zaobchádzať s kombináciou zlomeného hnoja s nitroamih. 0,03 kg firemného hnojiva je chované v 15 litrov vody. Potom 0,5 kg hnoja.

Takáto kombinácia sa používa na spracovanie tyčí. 2 L Zmesi v priemere dostatočne pre 5 puzdier, ale ak je pôda dosť vyčerpaná, používajú sa na 4 puzdrách.

Ako na kŕmenie paradajok v júni?

V polovici mesiaca, zvyčajne aktívne kvitnúce. V tomto bode je špeciálna potreba prísad fosforu-potaš. Je to predovšetkým o:

 • Drevený popol;
 • kyselina boritá;
 • Pekárenské droždie;
 • superfosfát.

Na konci mesiaca, keď začína proces plodovania za priaznivých podmienok, je primárne potrebné vyrovnať sa s nedostatkom medi. Veľmi dobre pomáha striekať s medenou silou. Je vopred rozpustený vo vode, pričom sa usiluje o koncentráciu 0,1 alebo 0,2%. Prekročenie tejto úrovne sa neodporúča, pretože môžu existovať toxické účinky.

Ako na kŕmenie paradajok v júni?

Sprej paradajky sú vhodné večer, ak sa ukáže, že to urobí len počas dňa, potom si musíte vybrať momenty s zamračené počasie.

Môžu byť tiež použité stimulanty a nárastové korektory. Ich dávkovanie by sa však malo udržiavať pri minimálnych hodnotách. V opačnom prípade môžu byť dôsledky veľmi nepríjemné. Namiesto prvého kŕmenia je tiež povolené striekanie, ale už riešenie močoviny. Keď sa zistí bledosť listu, do tohto roztoku sa dodatočne pridá malé množstvo síranu horečnatého (približne 1,5 g na 1 liter vody).

Ako na kŕmenie paradajok v júni, vyzerať ďalej.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenie )
Zdieľať s priateľmi
Vybudova.info - výstavba a opravy, dacha pozemok, byt a vidiecky dom, užitočné tipy a fotografie
Pridať komentár