Alycha júl Rosa

  • Autori: G.V. Eremin, S.N. Oblodyna (Krymská pilotná výbežná stanica ALL-RUSE RUSE Research Institute of plodín. N.A. Vavilov)
  • Názvy synonymá: Jún Rosa, COMET skoro
  • Rok predpokladov: 1999
  • Typ rastu: stredný odolný
  • Čas dozrievania: Skoro
  • Self-rýchlosť: Čiastočne samostatne
  • Plná veľkosť: stredne veľké alebo veľké
  • Výnos: Vysoká
  • Účel: Pre konzervovanie, na spotrebu v čerstvej forme
  • Obchodovateľnosť: Dobré

Pozrite si všetky charakteristiky

Rozmanitosť Alyci júla Rose neexistuje žiadne prvé desaťročie. Získala popularitu medzi záhradkami vďaka svojej vysokej prispôsobivosti na kultivácie. Pokiaľ ide o meno, táto odroda je tiež známa ako júnová ruža a kométa skoro.

História odstránenia

Narodil sa na začiatku 90. rokov minulého storočia na Krymskej pilotnej stanici v All-Russianskom výskumnom ústave plodín. N. A. Vavilov vďaka chovateľom g. V. Eremino a S. N. Obv. Odišiel Alychu s pomocou voľného opelenia Kuban Comet už existujúce v čase a celkom populárnej odrode. Na štátnom trhu je uvedené od roku 1999. Na rozdiel od jeho „rodič“ sú bobule z júla predstierajú skoro.

Popis odrôd

Podľa typu rastu, stredný strom sivej s hladkým a sivým strabom. Má skromné ​​veľkosti. Krone je charakterizovaný strednou batožinou, plochým kolom. Sito v priemere hrúbky, od 25 do 35 milimetrov, sú horizontálne umiestnené, slabo rozvetvené. Letáky v tvare sa podobajú oválnemu, veľmi veľké. Horná strana listu má zelenú farbu, na dotyk hladký a trblietka.

Ovocná charakteristika

Vo forme bobúľ podobných vajíčku, veľkosť sa pohybuje od priemeru do veľkých – 41x37x37 mm. Zvážte plody približne 32 gramov a môžete si všimnúť ľahký stojan vosku. Bobule z júla vzrástli vo farbe žltej, povlaku farby Alay s ružovým odtieňom. Pod kožou je priemerný počet žltých bodov. Brušné švy sotva viditeľné. Koža ponúka elasticitu.

Buničina má slnečnú farbu, zrno-vláknitú, strednú hustotu, nízko výkonovú konzistenciu. Okrem toho, vo vzduchu stmavne ďaleko. Chuť sa cíti. Kosti sú oddelené od buničiny, nie na koniec a strednú veľkosť. Ovocie majú strednú kyslosť a ten istý cukor.

Bobule obsahujú 9,80% suchých látok: cukry – 7,0%, kyseliny – 2,3%, kyselina askorbová – 6,67 mg / 100 g. Index kyseliny cukru 3.0.

Chuť vlastnosti

Milovníci tejto odrody Alychi oslavujú, že bobule sú sladké, s príjemnou kyslosťou. Profesionálne tastráci odhadujú chuť čerstvých plodov v 4,4 bodu. Zber bohatého úrody z júla Rose, hosteska robí chutné a nie zbavené používania prázdnych miest na zimu – džem, Compot, Juice s mäsom.

Dozrievanie a plodnenie

Ovocný pravidelný a bez skokov sa vyskytuje na malých vetvičkách, ktorého život trvá niekoľko rokov. Kvety v júli vzrástol na jar – v prvých dňoch apríla. Kvety sú malé, každá veľkosť 18-20 mm. Vzhľad bobúľ tiež nerobí čakať, ich sezóna spadá na konci júna.

Výnos

Treba poznamenať, že výnos z júla Alychi je bohatý a pravidelný. Dosiahnutie veku 8 rokov je strom schopný priniesť najmenej 10 kg bobule.

Rastúce regióny

Táto odroda dostala najrozšírenejšiu v regióne North Caukaz (Krym, Alanya, Rostovský kraj a iné okresy).

Potreba polieračov

Tento typ Alchi patrí do čiastočne Samopidal. To naznačuje, že na zvýšenie produktivity a kvality bobúľ musí byť strom overí. Polintátor môže vykonávať ďalšiu odrodu Alychi, ktorá s ňou kvitne naraz (nájdené, cestovateľ).

Pestovanie a starostlivosť

Rastlín na mieste chránenej akoukoľvek prekážkou z studeného vetra, ale tieň prekážok by nemal padnúť na strom. Pôda musí byť zvolená voľná, s neutrálnou reakciou. Je prísne zakázané mať množstvo mokradí. Grade júl Rosa rastlín skoré jar. Podľa pravidiel, musíte vyhodiť fossa, dať tam semená a kravatu ho na drevený kolík. Po tom, pôda a naliať.

Táto odroda má silnú imunitu chorôb.

Odborníci však radia nezabudnúť na preventívne opatrenia zamerané na boj proti hubovým infekciám.

V prípade, že sa táto odroda vyžaduje dodatočné zavlažovanie.

Pre Alyci sa v júli Rose vyznačuje vysokou zimnou odolnosťou, ale odolnosť voči suchu v rôznych priemeroch, ktorý sa niekedy označuje ako odrody.

Recenzie Recenzie

Preskúmania tejto triedy Alyci môžu byť opísané ako celok ako pozitívne. Záhradníci poznamenávajú, že bobule je lahodné, šťavnaté, dáva veľkú úrodu a nespôsobuje extra nepríjemné, keď rastie.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenie )
Zdieľať s priateľmi
Vybudova.info - výstavba a opravy, dacha pozemok, byt a vidiecky dom, užitočné tipy a fotografie
Pridať komentár