Andromeda Zlaté paradajky

 • Autori: MASKALK A. ALE., Mashtakova A. Ns., Strelnikova T. Ročník., Mashkops N. ALE.
 • Rok predpokladov: 2005
 • Kategória: Hybrid
 • Typ rastu: Determinanty
 • Účel: Čerstvé použitie
 • Čas dozrievania: Skoro
 • Načasovanie dozrievania, dní: 105-107
 • Podmienky rastu: Pre otvorenú pôdu, pre filmové skleníky
 • Obchodovateľnosť: Vysoká
 • Prepravovateľnosť: Áno

Pozrite si všetky charakteristiky

Determinant Tomato Andromeda zaberá jednu z vedúcich pozícií medzi zástupcami paradajok vo svetových zbierkach. Hybrid má vysoký výťažok, odolnosť proti mrazu, nenársnosť a nádherná chuť. Kombinácia všetkých uvedených parametrov vysvetľuje vysoký a neustály dopyt po semenách. Ovocie sa používajú v rezerve, ich chuť je dokonale kombinovaná s inou zeleninou, zeleňou a dokonca ajo ovocím.

História odstránenia

Na pracujúcich chovateľov je potrebných vzhľad nádherného hybridu záhradkárov a poľnohospodárov. ALE. Mashtakova, A. Ns. Mashkykova, T. Ročník. Strelnikova, N. ALE. Mashtakov. Rok predpokladov na použitie 2005.

Popis odrôd

Výkonný, dobre-Humpovaný Bush do 80 cm vysoko v otvorenej zemi a vyššie v skleníkoch, sa vzťahuje na skupinu detervínových paradajok. Rastlina je pokrytá pravidelným peristra stredne veľkými listami, tmavozelenými, s miernym strieborným nádychom. Žlté kvety sú zostavené v jednoduchej kvetenstve, ktorá je položená po piatom plechu. Všetky nasledujúce sú vytvorené po 1-2. V kefke sa zvyšuje z piatich až sedem paradajok pripojených k formulovaným ovocím. Ovocie sa vyznačujú vysokou prepravovateľnosťou a dobrou komoditným názorom s prístupom na 99%. Rastlina sa vyznačuje krátkou dobou vegetácie, priemerným počtom výhonkov a musí byť nasekaný rastovým bodom. Paradajka sa pestuje na podporu alebo na Chopler. Simultánne dozrievanie plodov vám umožňuje strieľať plodiny celé kefy.

Hlavné kvality ovocia

Ovocie zaoblené alebo ploché kruhové vrstvy s hmotnosťou 64-100 gramov natreté vo fáze technickej a konečnej zrelosti do intenzívneho zlatého oranžového tieňa, ktorý je vysvetlený vysokým obsahom beta karoténu.

Charakteristiky

Pokryté hustými, mastnými kožnými paradajkami sa vyznačujú vyváženou sladkou chuťou s ľahkou kyslosťou a príjemnou mäkkou arómou. Množstvo suchých látok v percentách dosahuje indikátor 4-5.3, index kyseliny cukru je 1,7-3,2%.

Dozrievanie a plodnenie

ANDROMEDA sa vzťahuje na ranné kategórie – uvedené nastavené dátumy 105-107 dní. Úroda sa postupuje v polovici júla – polovica septembra.

Výnos

V otvorenom pozemku sa zozbiera 6-7 kg, v skleníkových podmienkach 9-11 kg od meter štvorcového.

Termíny pristátia na sadenice a pristátie v zemi

Siatie semien na sadenice sa konajú v marci, zasadené v skleníku v apríli, v otvorenej pôde v máji, ak hovoríme o južných regiónoch, pre ktoré bol hybrid a bol vytvorený.

Hlavné štádiá rastúcich sadeníc doma

Príprava semien

Základné spôsoby prípravy: otepľovanie, dezinfekcia, namáčanie v rastových stimulanciách, prebublávanie, vytvrdnutie, klíčenie. Títo technici sú zamerané na rôzne výsledky a majú iný účel.

Viac informácií

Semená

Podľa odborníkov môže predbežná namáčanie zvýšiť výnosy o 30%. Trvanie namáčania sa stanoví v závislosti od použitého roztoku a kvality semien.

Viac informácií

Aký druh pôdy si vybrať pre sadenice

Pozemok na výsadbu semien paradajok by nemal byť prevzatý zo záhrady. Pôda pre sadenice paradajok by mala mať dobrú priedušnosť, poskytnúť potrebnú úroveň vlhkosti a úroveň kyslosti pH by mala byť približne 6,5 jednotiek.

Viac informácií

Výsadba

Sadenice sú vysadené podľa 3 koreňovej schémy na meter štvorcový alebo so vzdialenosťou 60×40 cm.

Pestovanie a starostlivosť

Na pestovanie v otvorenom mieste sa pripravuje slnečné miesto, dobre odvodnená pôda s neutrálnou hladinou kyslosti pôdy. Výsadné sadenice sa vykonávajú 55-60 dní po vzniku zárodkov, pripravuje pristávacie studne podľa prijatej schémy. Odstráňte Zem obohatenú organickými a komplexnými minerálnymi hnojivami. Pites kopanie na bajonetových lopatách okamžite nainštalujú podiely, ak rastliny pestujú na podporu. Po vylodenie, pôdne kompaktiky, rozliať dobre a deň neskôr. Ďalšia starostlivosť leží včas zavlažovanie pred výskytom obdobia dozrievania, burín, uvoľnenia, tvorby puzdra v 1-2 úteku, parenie, kŕmenie.

Pokiaľ ide o dodatočnú výživu, táto udalosť sa vykonáva najmenej trikrát:

 1. Hnojivá dusíka sú uvedené v období zvyšovania vegetatívnej hmotnosti;

 2. Počas bootonizácie sa používajú lieky fosforu-draslík;

 3. Počas plnenia ovocia, paradajky napájajú fermentujúcu tinktúru netrtles a burín s pridaním zvyškov chleba.

Počas jeseň Poppill je zem obohatený o humus, chernozem, kompost. Môžete, a to je ešte žiaduce nahradiť mulčovaním, ktoré nielen chráni pôdu pred vysychaním a praskaním, ale tiež zabraňuje odparovaniu vlhkosti.

Ako a ako kŕmiť paradajky?

V každej fáze rastu sú potrebné rôzne stopové prvky. Všetky hnojivá môžu byť rozdelené do dvoch skupín: minerálne a organické. Ľudové opravné prostriedky sa často používajú: jód, kvasinky, vtáčie vrh, vaječný plášť.

Je dôležité dodržiavať normu a obdobie kŕmenia. To platí aj pre ľudové opravné prostriedky a organické hnojivá.

Viac informácií

KvasinkaKyselina boritáJódPopolVápnik selitrakyselina jantárováSérumPeroxid vodíkaKuracie vrhSódaSpievaťMultifunkčný

Odolnosť voči chorobám a škodcom

Paradajka má dobrú odolnosť voči vírusovej tabakovej mozaike (VTM), ale tolerantu pre mnoho ďalších ochorení, takže je potrebné vykonávať včasnú preventívnu liečbu antifungálnymi liekmi.

Spracovanie a prevencia z chorôb a škodcov

Choroby a škodcovia paradajok v skleníku

Počas kultivácie paradajok v skleníku sú často choroby z dôvodu porušenia teploty a nadmernej vlhkosti. Najbežnejšie ochorenia sú plesňové (fytoofluoróza, kalavaróza, hniloba).

Viac informácií

Choroby a škodcovia paradajok v otvorenej pôde

Bojové choroby a škodcovia paradajok v otvorených oblastiach sú dosť zložité. Je to spôsobené tým, že strúhacia je vystavená rôznym patogénom a hmyzom škodcov.

Viac informácií

PhytofluoroNafúknutý rosaVrcholClapporiosŠedý ganilTobacco mozaikový vírus

Odolnosť voči nepriaznivým poveternostným podmienkam

Andromeda pekná dobre toleruje krátkodobé chladenie.

Rastúce regióny

Hybrid je prispôsobený na pestovanie v severnom Kaukaze a regiónoch strednej Zeme.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenie )
Zdieľať s priateľmi
Vybudova.info - výstavba a opravy, dacha pozemok, byt a vidiecky dom, užitočné tipy a fotografie
Pridať komentár