Apple Strom IDARED

  • Chuť: Sour-Sweet
  • Aróma: slabý
  • Plná veľkosť: Veľký
  • Výnos: V centrálnej časti Kuban je mnoho rokov výnosov 300-400 c / ha. Pomenované výnosy v 500 c / ha
  • Začiatok krému: Priemerné riedenie na 5-6. rok
  • Načasovanie dozrievania: Zima
  • Odnímateľná splatnosť: Posledné desaťročie septembra
  • Krvácanie: 150-180 dní pod umelom chladenia
  • Účel: V najnovšom formulári, cooking compotes, varenie džem
  • Rastúce regióny: Juh od Ruska, Ukrajina

Pozrite si všetky charakteristiky

Apple Tree Igared – dobrý stupeň, populárny na juhu krajiny. Má univerzálne vlastnosti na pestovanie na predaj.

História odstraňovania odrôd

Apple Tree Idadred je odstránený z odrôd Jonathan a Wagner v roku 1935 chovateľmi z USA. WAGNER POUŽÍVAŤ ako donor stromu na opelenie, aby získal kvalitný zber.

Popis odrôd

Tieto stromy nie sú príliš vysoké. Hlavný rast ich je prvýkrát 10 rokov, zatiaľ čo jablko je stále mladé. Stromy dospelých sa môžu dosiahnuť na výšku 3,2 metra.

Crohni má rozptýlený okrúhly sférický tvar. Odvetvia šedej hnedé rastú, medzi nimi a barel 45 stupňov. Umiestnenie plodov na pobočkách je vždy jednotné.

Tmavo zelené lístie. Listy majú podlhovastý tvar, základom z nich je poukázal na dobre vyslovený tip. Kvety ružové kvety, tvar podobný malým taniere.

Funkcie, profesionálov a nevýhody

Výhody tejto odrody zahŕňajú vysoké výnosy, dobrú komoditu, atraktívny výhľad a veľkú veľkosť ovocia.

Minusy zahŕňajú zlú odolnosť voči určitým chorobám. Ako napríklad malikous rosa a prejsť. A skutočnosť, že tento druh netoleruje mráz.

Dozrievanie a plodenie

Idedred je považovaný za neskorú rôzne jablká. Jeho plodnenie spadá koncom septembra. Načasovanie dozrievania je zima. Po pristátí začína Apple Strom, ktorý začne byť Fron o 5-6 rokov, dosahuje stredné veľkosti.

Rastúce regióny

Rastie v južných regiónoch, s pomerne teplou klímou. Táto odroda v Poľsku sa uskutočnila veľmi dobre, je to najobľúbenejšie pre pestovanie na vývoz. Rastie tento typ na Ukrajine a na juhu našej krajiny – na území Krasnodar. Rast vo svojej vlasti, v USA.

Výnos

Vysoké výnosy. Pravidelne ovocie. Hmotnosť ovocia je dosť veľká. Každá vetva jabĺk je jednotne spať s jablkami. Dospelé stromy dávajú plodinu s hmotnosťou do 100 kg. V Kubane sú výnosy 300-400 c / ha.

Ovocie a ich chuť

Jablká zaoblený tvar s kužeľovým okrajom, svetlo zelená farba s dobre vyslovenými karmínovými pruhmi a ťahmi. Pomerne veľká veľkosť. Majú sladkú sladkú chuť, so slabo vyslovenou arómou. Dužina ovocných šťavnatých, hustých v čase zberu ovocia, sa stáva jemnozrnným a na konci času skladovania – celkom voľné. Hmotnosť jedného jablka dosiahne 170 g.

Tieto jablká sú dobré nielen v čerstvej forme, ale aj na výrobu džemov, džemov a kompómov. Rovnako ako pre sušené ovocie.

Vlastnosti pestovania

V procese pestovania jabĺk, trvá z času na čas, aby uvoľnil pôdu medzi pristátiami a koreňmi. To vytvára dobrú výmenu vzduchu a buriny sú zničené. Ak chcete získať kvalitné zber, je potrebné stráviť včasné zavlažovanie bezprostredne po výsadbe mladých sadeníc a už pri dospelých jabloniach počas počasia. A tiež by sa mal urobiť a boj proti škodcom.

Starostlivosť o IDARED zahŕňa orezávanie, aby sa znížila hrúbka koruny a aby sa odstránili zlé, zlomené alebo choré pobočky.

Opeľovanie

Peľ v kvetoch tejto rôznych jabĺk je pomerne životaschopný, ale na získanie vysokokvalitného včasného výnosu je potrebné umelé opelenie. Sám tento druh nemôžu byť dobré ovocie. Pre opelenie svrbenie v blízkosti iných odrôd jabĺk. Najlepšie zo všetkého, Wagner a Red Delises sú vhodné pre toto, rovnako ako Kuban Spring.

Podriadený

Po pristátí asi rok, sadenice nič neposkytujú a neoptrajujú. V pôde je stále dosť živín pre ďalší rast. Čerstvý hnoj nemôže byť pridaný do pôdy pri pristátí, môžu sa vyskytnúť korene stromu.

Potom v pružine sa síranom draselným. Mladé stromy na jeseň a pružinové napájané dusíkové kŕmenie a spracovanie mimo koreňov stopovými prvkami. Treba poznamenať, že nie je možné, aby korene minerálnych hnojív.

Poppack Pridajte rašelinu a humus, deje sa na jeseň.

Odolnosť proti mrazu

Táto rôznorodosť jabĺk je priemernou úrovňou odolnosti proti mrazu. Netoleruje studené klimates a nízke teploty. Moroz negatívne pôsobí na tento druh jabĺk. Ak chcete zachovať dobrú plodinu počas surového a studeného leta, musíte urobiť dostatok úsilia a času.

Choroby a škodcov

Má dobrú odolnosť voči takejto chorobe, ako je svetlé miesto. Ale takmer neboli protiľahlé a plesne.

Na zničenie škodcov a prevencia chorôb, stromy sa spracúvajú s medenou energickým, „fundazolom“, Burgundovou tekutinou. Rovnako ako neformálne bylinky, ako je napríklad červené drevo, korenie.

Ovocie Yidredy Apple Tree majú dobré prsia a vysoký čas skladovania – až 150-180 dní v dodatočných chladiacich podmienkach. Rovnako ako hustota a veľká veľkosť prispievajú k ich distribúcii na celom svete. Obchodovateľnosť týchto jabĺk je 88-92% z nich 50% z prvej triedy a 10-15% prémiových plodov. Idelovaný je ideálny pohľad na prechod a prijímanie nových odrôd jabĺk.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: