Apple Tree Altai Ruddy

 • Autori: Sibírsky záhradníckeho výskumného ústavu. M. ALE. Lisenavenko, M. ALE. Lisenvenko, L. Yu. Zharbrovskaya, I. Ns. Kalinina, T. F. Kornienko, 3. ALE. Grrantina.
 • Chuť: sladký sladký
 • Aróma: slabý
 • Hmotnosť plodu, g: 55-90
 • Plná veľkosť: Malý
 • Výnos: 19-20 kg zo stromu
 • Frekvenčná frekvencia: Výročný
 • Začiatok krému: 4-5 rok
 • Načasovanie dozrievania: LATELY
 • Odnímateľná splatnosť: uprostred a koniec augusta

Pozrite si všetky charakteristiky

Apple Tree Altai Rudic – Pekný strom pre záhradu. Toto je nádherná možnosť pre nováčik záhradníka. Odroda je rozšírená v Rusku.

História odstraňovania odrôd

Výskumný ústav záhradníctva Sibír. M. ALE. Lisenavenko. Sa objavili pri prekročení odrôd Ranketka Northerkhan a Melba, ako aj Beltherfler-Čína.

Popis odrôd

Toto je hromada výhľad na kolo, vzácnu a malú korunu. Veľké lístie, má tvar vajca. Prostredníctvom obyvateľov v strede listami. Majú matné, tmavo zelené. Okraje majú malú vlnu, môžete vidieť mierne opomenutie nižšie.

Strom vetvy šikmo vertikálne, veľký, sivý hnedý tieň. Výhonky sú vytvorené skrátené. Sú v priereze zakrivené, majú krátke medzery. Na výhonkoch je malý delo.

Funkcie, profesionálov a nevýhody

Hlavné výhody:

 • univerzálnosť ovocia;
 • Kompaktná koruna;
 • environmentálna udržateľnosť;
 • Zimná ťažnosť;
 • Odolnosť voči Pasche;
 • Pravidelné plodenie.

Nedostatky trochu, hlavný – malé ovocie, ktoré nie sú uložené.

Dozrievanie a plodnenie

Ak hovoríme o dozrievaní, Altai Ruddy patrí do neskorých rokov známky. V auguste prichádza odnímateľná zrelosť plodov. Apple Tree spustí ovocie 4-5 rok.

Rastúce regióny

Táto odroda sa nachádza v území Altai, v Urals, Ďalekom východe a dokonca aj v západnom Sibíri.

Výnos

V období plnej zrelosti stromu s ním môžete zbierať od 19 do 20 kg jabĺk.

Ovocie a ich chuť

Ovocie sú univerzálne, čo znamená, že môžu mať nielen, ale aj pripraviť komposy, džemy, džem. Majú tmavú krém, mierne oranžovú farbu. Tam sú tmavé červené dotyky na povrchu kôry. Všetky jablká sú symetrické, forma môže byť opísaná ako zaoblené. Hmotnosť sa môže pohybovať od 55 do 90 gramov.

Jablká majú sladkú a sladkú chuť so slabou vôňou. Vnútri žltej, nie veľmi husté a šťavnaté mäso. Tieto plody môžu ležať do dvoch mesiacov. Na strome, ak nezhromažďujete včas, creep.

Vlastnosti pestovania

Dajte stromy v hodnote, keď na ulici je stále cool. Vyhnite sa pristátiu počas ťažkých mrazov, sadenice by sa mali dať do zeme uprostred jesene alebo na začiatku zimy. Pristátie je vyrobené na jar. Pred vynechaním vypnutia sa odporúča namočiť korene stromu na niekoľko hodín vo vode.

Pristávacia jama by mala byť dvakrát širšia ako priemer koreňov rastliny a hĺbku aspoň metra. Čím väčšia je diera, tým lepší je strom. Tieto stromy potrebujú priestor. Medzi sadenice, odporúčajú dva metre, korene vyvinuté správne. Vzdialenosť podporuje a tvorí korunu.

Opeľovanie

Pred vykresľovaním sadeníc pre pristátie, skontrolujte okolie. Zdroj peľu by mal byť vo vzdialenosti 100 metrov od Apple Tree, ktorý si zasadiť. Len tak môžete zabezpečiť injekciu peľu na strome. Ak neexistujú žiadne poliatory, potom existuje niekoľko rôznych odrôd na pozemku, a nie sa počítať s hmyzom, ktoré v nepriaznivom počasí a dažde nelietajú.

Podriadený

V prvých troch rokoch života Apple stromu je dôležité stimulovať dobrý rast koreňa. Tento prístup pomôže stromu root a vyvinúť plnohodnotnú sieť, ktorá bude kŕmiť strom so všetkým potrebným. Každý rok okolo jablonového stromu tvoria kruh kompostu v 6 centimetroch hrubých. Z trupu musí mať táto vrstva nevyhnutne vzdialenosť 6 centimetrov vo vzdialenosti.

Priestor krycie plodiny, ktoré dávajú dusíkom a inými živinami v záhrade. CLOVER, snáď, bude najlepšia možnosť. Dokonale dodáva pôdu s dusíkom.

Odolnosť proti mrazu

Altai Ruddy vysoká úroveň odolnosti proti mrazu. Na pokrytie kultúry nie je potrebná.

Choroby a škodcov

Dve hlavné ochorenia postihujúce jablká – je to jablkový priechod a hniloba. Najjednoduchší spôsob, ako sa tomuto problému vyhnúť, je zasadiť stabilnú odrodu. Taká je opísaná. Ako prevencia, stojí za to udržať územie čisté. Padlé ovocie a listy, orezané vetvy a buriny po celý rok sú odstránené z miesta a horenia.

Z hniloby a iných chorôb dokonale pomáhajú fungicídom. Z hmyzu sa môžete ľahko zbaviť biologickej kontroly alebo insekticídu.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenie )
Zdieľať s priateľmi
Vybudova.info - výstavba a opravy, dacha pozemok, byt a vidiecky dom, užitočné tipy a fotografie
Pridať komentár