Apple Tree Ananás

  • Chuť: Sladká so sourness
  • Aróma: Ananás
  • Hmotnosť plodu, g: 150 – 200
  • Výnos: Vysoká
  • Začiatok krému: 3 roky po pristátí
  • Načasovanie dozrievania: Meškanie
  • Odnímateľná splatnosť: Ku koncu septembra
  • Trvanie spotrebného obdobia: Od septembra do februára
  • Účel: Univerzálny
  • Prepravovateľnosť: Áno

Pozrite si všetky charakteristiky

Ak chcete rásť na mojich stránkach Apple Strom s jedinečným vkusom, je potrebné pozrieť sa na štaninu, ktorý má všetkým vysokú odolnosť voči niektorým bežným ochoreniam ovocných stromov.

Popis odrôd

Ananasan Apple Tree rastie 3,5 metra. Koruna je tvorená hrubá, čisté, zaoblené-pyramídové.

Funkcie, profesionálov a nevýhody

Jednou z hlavných výhod tejto odrody je chuť jabĺk. Nie je ťažké poznamenať príjemnú odpadu Ananás. Okrem toho, ananás sa nebojí jarných mrazov, dokonale sa vyrovná s kolísaním teploty. Výhody tiež odborníci poznajú vysokú odolnosť voči pasšom a plesne. Ovocie môžu byť uložené asi 4-5 mesiacov. Okrem toho, plodiny prinášajú každý rok.

Ale táto odroda má svoje nevýhody. Kvôli vysokej výške stromu nie je ľahké sa o neho starať. Tiež označená nízka odolnosť proti léziám hmyzom a inými chorobami.

Dozrievanie a plodnenie

Ananás – najnovší druh, s odnímateľnou zrelosťou na konci septembra. Spotrebiteľské obdobie pochádza od septembra do februára. Ovocie už môžu zbierať 3. rastúce jablko.

Výnos

Stupeň výnosov tejto odrody sa odhaduje ako vysoko.

Ovocie a ich chuť

Z ovocia ananásu si môžete pripraviť kompómy, variť džem, sú spotrebované v čerstvej forme. Atraktívny zlatý žltý odtieň niekedy pokrýva svetlo červenať.

Koža jabĺk je hustá, má atraktívny lesk a ľahký vosk. Chutia sladké, ale je tu malá kyselina. Malá dužina, šťavnaté. Aróma je podobná vôňm ananásu.

Ovocie je možné prepravovať, zatiaľ čo oni sú zachované.

Vlastnosti pestovania

Mladé ananásové stromy, ktoré sa používajú na vertikálnu kultiváciu, musíte skrátiť jednu tretinu na jednu tretinu, až kým nedosiahne vrcholy TRELLIS. V dôsledku takejto orezávania, strom získava dokonalú formu.

Hlavné bočné výhonky sú odstránené na konci jesene až 3 obličky z hlavného vertikálneho kmeňa, a všetky vedľajšie výhonky – do jedného / dvoch obličiek.

Na jar, druhý rok opatrne odstrániť predčasné kvety, ako sa objavujú, nechávajú koreňové listy neporušené. Je potrebné urobiť len na druhý rok po pristátí.

Od polovice leta pred začiatkom jesene, všetky zbytočné bočné výhonky až tri listy sú odrezané.

Opeľovanie

Pri pestovaní akéhokoľvek stromu jabĺk je ľahké premýšľať o opeľovačoch. Hmyz, ako napríklad včely a motýle, sa vždy nedokážu s úlohou správne. Môže to byť veľa dôvodov. Napríklad zlé poveternostné podmienky alebo záhradník používali insekticíd, ktorý nie je včas, z ktorého utrpeli opeľovače.

Ak chcete získať stabilný zber, lepšie na pozemku, do 30 metrov od ananásu, dajte jablkový strom inej odrody. Je potrebné, aby kvitne naraz s rastlinou.

Podriadený

Dospelé stromy môžu byť celkom dobre neplodné bez hnojív, ale výkon sa zlepší s ročným využívaním vysoko kvalitných kompozícií s bohatým minerálnym komplexom.

Pekne hovoril Apple Tree Ananás pre ohromený hnoja a humus. Môžu byť použité minerálne prísady s pomalým uvoľňovaním mikro a makroprinácií. Sú naskladané okolo stromu pre mulčovanie. Pri zavlačení požadovaného množstva draslíka, bóru, horčík sa uvoľní do zeme, čím sa vytvára rastlina.

Odolnosť proti mrazu

Druhy odolné voči mrazom a jarným mrazom.

Choroby a škodcov

Na ochranu stromu pred chorobami a škodcami stojí za to s použitím fungicídov a insekticídov. Prvé spracovanie sa vykonáva na jar, kým sa obličky nespí. Potom sa postup opakuje každých 7-10 dní, ale nevyhnutne nie v daždivom počasí. Počas zberu nie je možné zvládnuť rastlinu.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenie )
Zdieľať s priateľmi
Vybudova.info - výstavba a opravy, dacha pozemok, byt a vidiecky dom, užitočné tipy a fotografie
Pridať komentár