Apple Tree ANTEI

 • Autori: Bielorusko, Belnap, G.Na. Kovalenko, B.G. Kovalenko, B.M. EVDOKIMENKO, G.Na. Solonets, I.V. Yaroshevich
 • Chuť: Sour-Sweet
 • Aróma: priemer
 • Hmotnosť plodu, g: 250
 • Výnos: Vysoké výnosy (až 45 t / ha)
 • Začiatok krému: Pre 3. ročník po pristátí v záhrade pre sklade 62-396 a 4. rok na semeno
 • Načasovanie dozrievania: Zima
 • Odnímateľná splatnosť: Koniec septembra
 • Krvácanie: 3,5-4 mesiace
 • Trvanie spotrebného obdobia: December-marec

Pozrite si všetky charakteristiky

Pred zasadením vo vašej záhrade, nejaká kultúra, Gardenover musí nutne oboznámiť so svojimi zvláštnosťami a pravidlami pestovania. V opačnom prípade nemôžete nielen zostať s ničím na jeseň, ale aj na zničenie rastliny. Tento článok zavedie nezvyčajné množstvo jabĺk ANTERY, ktoré môžu byť uložené v roztrhanej forme niekoľko mesiacov.

Popis odrôd

Apple Tree Antey sa vzťahuje na zimné odrody. Zdá sa, že vzhľadom k prekročeniu niekoľkých podobných odrôd: Newstosh, Babushkino a Bieloruština Raspberry. Jej eliminácia bola zapojená do autorov z Bieloruska – Belnaiip. Strom sa líši od iných jablín. Je to nízka, koruna má ošetrovateľstvo. Na prvý pohľad pripomína pyramídu. Hnedé hnedé vetvy. Keď mladé výhonky, potom majú tmavohnedú farbu. Zelené a veľké listy. Vo forme oválu, ale na konce špicatých, na okrajoch sú tiež ostré zuby. Po pristátí by mali byť tri roky, keď sa semeno začína ovocie. Ročne Apple Tree dáva bohatú úrodu.

Vintage dozrieva na jeseň bližšie ku koncu septembra. Po zhromaždení za dva mesiace začínajú obťažovať. Spotrebiteľské obdobie trvá do decembra, v zriedkavých prípadoch až do marca.

Funkcie, profesionálov a nevýhody

Niekoľko vlastností odrody.

Aby sa rast nepodarilo spomaliť, strom by mal rásť na pozemku, kde je malý tieň. Predtým, ako si dáte semená, musíte sa uistiť, že vybrané územie je dobre osvetlené.

No nie viac metra, v hĺbke 90 centimetrov. Umiestnite hnojivo zmiešané s pôdou, veľa. Miesto na pristátie je pripravené na jeseň, závod na jar.

Mali by existovať vzdialenosť 4 metrov medzi jablkami.

Vedľa SAPLIFTATE, ktorému sa musíte valiť špeciálnu palice, ku ktorej bude strom testovaný v budúcnosti. Odstráňte ho len na tretí rok.

Stupeň potrebuje veľa vody. Voda s 35 litrami.

Kyslosť pôdy by nemala prekročiť 7 pH.

Každý produkt má svoje výhody, ANTATE APAPLE APPLE ANTEREA NIE JE NIEKTORÉ:

 • Plody sú dlhodobo skladované, neohrajte sa, prenášateľné;

 • naďalej rásť aj do ťažkých mrazov;

 • vždy ovocie;

 • Nepodložené chorobám;

 • Vysoký výnos.

A vždy bude existovať nejaký menší mínus – v tomto prípade je to hungácia s nízkym odporom.

Dozrievanie a plodnenie

V prvom období pristátia na strome sa objavuje kvet. Niekedy malé jablká. Na tretí rok jablko prináša ovocie. Z tohto bodu začína pravidelne ovocie. Pre prvý čas bude červené plody takmer 15 kilogramov.

Doba kvitnutia spadá na máj. Začína od stredu a až do konca jarného mesiaca. Kvety krásneho bieleho alebo jemného ružového odtieňa, veľa výpustných. Je žiaduce ich spracovať s riešením obsahujúcim veľa vápnika.

Za rok, strom rastie viac ako 12 centimetrov. S takýmto pomalým rastom za päť rokov života, strom stále prinesie takmer 70 kilogramov ovocia. Jedno ovocie môže byť uložené 6 mesiacov. Aby to urobili, musia byť v dobre vetranej miestnosti bez slnečného svetla.

Výnos

Výnosy s vysokou odrodou. Boli prípady, keď záhradník má jeden strom v správnej starostlivosti 55 kg.

Ovocie a ich chuť

Close-veľkosť jablká. Ich hmotnosť je 250 gramov. Okrúhly tvar, ukázal na dno. Peel nie je tuk, ale hustý. Je pokrytý prirodzeným voskom RAID. Farba väčšinou zelená. Ale červená červená pokrýva takmer celý povrch ovocia. Obsahuje aj burgundsky tón.

Buničina smotanového odtieňa so zeleným prepadom. Je to veľmi šťavnaté a jej chuť je kyslá a sladká, hustota je priemer.

Ako súčasť jedného ovocia je:

 • Prírodný cukor;

 • Ascorbická a titrovaná kyselina;

 • proteín;

 • sacharidy;

 • pektín;

 • P-účinné látky.

Skóre ochutnávky 5 je 4.3.

Ovocie sa môže spotrebovať ako v čerstvej forme av recyklovaní.

Vlastnosti pestovania

Pre výsadbu sadenice sú dvakrát z roku: jar, keď obličky sa nezobrazili na rastlinách, a na jeseň, po leaffall. Ale Apple Tree of Antea viac uprednostňuje jeseň, pretože veľa času sa dá starať o pozemok. Hlavnou vecou je vybrať si mačký deň. Na jar, všetka životná energia ide do rastu, plus veľa užitočných prvkov vyžadujú obličky. Vzhľadom na nedostatok síl na strome sa koreňový systém nevytvorí.

Územie musí byť bohaté na slnečné svetlo. Úrodná pôda. Ak je na Zemi kapusta alebo reďkovka, potom je vhodné odmietnuť pristáť na tomto mieste. Zeleninové plodiny boli prevzaté z pôdy všetky výživné a minerály. Apple Tree sa splní. A tiež na pozemku sú nežiaduce vysoké podzemné vody. S častým kontaktom s nimi sa koreňový systém začne hnilobiť. To zničí všetok strom.

Pred výsadbou sadenice v zemi musí byť znížená do vody. Korene by mali oceniť vlhkosť. Pit dole ide na 80-90 centimetrov, jej priemer 1 meter. Vrstva s pilou. Jeho hnojená pôda je naskladaná. Potom nainštalujte ďalšiu podporu. Budúci jablkový strom veľa.

Pestovať túto odrody len. Hlavnou vecou je zabrániť tomu, aby Zem bola suchá. Drevo potreba vody obzvlášť často v suchu. A tiež kŕmiť pôdu, spracujte trup pred škodcami, vysušením a mŕtvych vetiev. Okolo stromu v horúcom počasí voľná pôda. Je to potrebné, aby sa korene nepohybovali a burina netvorili.

Kŕmenie sa vyskytuje trikrát v jednej sezóne.

 • Keď je doba kvitnutia dokončená. Hnojivá musia obsahovať fosfor a dusík.

 • Formácia. Kŕmenie obnovuje minerálne komponenty.

 • Zber ovocia. Potravinárske drevo pre budúcu sezónu.

Keď sa na pobočkách objavujú plody, musia sa liečiť vápnikom každé dva týždne.

Na jarnom čase, extra vetvy odstrániť zo stromu. Už nie sú prospech, ale len si vyžadujú nutričné ​​zložky. Ale odstrániť nie viac ako jednu tretinu. Tvorba koruny korunky na jeseň. Akonáhle posledná leták zmizla, môžete začať produkovať aplikované sanitárne čistenie. Je dôležité si uvedomiť, že centrálny únik by mal zostať nad zvyškom pobočiek. V spodnej časti pobočky je dlhšia ako na vrchole.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenie )
Zdieľať s priateľmi
Vybudova.info - výstavba a opravy, dacha pozemok, byt a vidiecky dom, užitočné tipy a fotografie
Pridať komentár