Apple Tree Brandy Madzhik

  • Aróma: Nasýtené jablko
  • Názvy synonymá: Malus Brandy Magic
  • Dekoratívny: Áno
  • Výška: 4-6 M
  • Koruna: Široko rozptýlené, voľné
  • Pobočky: Doručené
  • Kvety: ružový, semi-stupeň
  • Farba: Žltá s jasným oranžovým povlakom
  • Formulár: Plane-Core
  • Veľkosť plodu, mm: 40-60 mm

Pozrite si všetky charakteristiky

Na každom letnej chate, ako aj na nádvorí súkromného domu, hostitelia sa snažia zasadiť jablko stromy, ktoré nielenže dávajú chutné a užitočné ovocie, ale tiež vykonávajú dekoratívnu funkciu, zdobenie územia. Jeden z týchto druhov je považovaný za dekoratívny Apple Tree Brandy Magic.

Popis odrôd

Funkcie, profesionálov a nevýhody

Dekoratívne Apple Tree Brandy Magic je dekorácia akejkoľvek záhrady alebo krajiny, ktorá bola nedávno stiahnutá, ale rýchlo sa stala populárna a populárna medzi záhradkami kvôli svojej kráse a nenáročnom opatrnosti. Mini-strom s frotickými kvetmi a miniatúrnymi plodmi je charakterizovaný kompaktnosťou, pretože jeho výška nepresahuje 4-6 metrov, posunutím farby listov – od šťavnatej zelenej do Golden-Red, rovnako ako jedlé ovocie.

Plusy stromu by mali obsahovať jeho mrazu odolnosť, jednoduchosť starostlivosti, ako aj neuveriteľne krásne jasné ružové kvety veľkej veľkosti (priemer 3-4 cm) a koruna v tvare kolonu. Nevýhodou tohto druhu možno pripísať len vysokým nákladom na sadenice stromu.

Dozrievanie a plodnenie

Prvé kvety na strome sa objavujú v neskorom jar – polovici mája a malých, mierne plochých jabĺk – od augusta a na najchladnejšie. Udržujte ovocie na pobočkách už dlhú dobu.

Rastúce regióny

Je možné pestovať dekoratívny strom s veľkolepými farbami, listami a ovocím v akejkoľvek oblasti, pretože stupeň je odolná voči mrazu, dokonale prenesie teplo, čo je najdôležitejšie, si vybrať miesto na pôdu a pripraviť pôdu.

Výnos

Ukazovatele výnosu tejto odrody sú celkom dobré, vzhľadom na to, že kultúra je dekoratívna a pristála ako dekorácia stránky, park, uličky.

Ovocie a ich chuť

Apple Tree Brandy Magic dáva malým plochým grilovaným žltým plodom. Pod vplyvom horiace strany jabĺk, berú oranžový červenať. Chuť jabĺk je nasýtená – medová sladkosť je doplnená sotva viditeľná kyselina a neuveriteľne jasná aróma. Veľkosť plodu dosiahne 4-6 cm.

Vlastnosti pestovania

Dekoratívny Apple Tree je svetlo milujúca kultúra, takže je potrebné ju vyrastať na dobre osvetlené pozemky. Okrem toho by sa malo vyhnúť konceptom, ktoré sa tiež nepáči strom.

Rastlina nebude rásť na močarých pôdach s nadmernými solimi. Pôda musí byť zvlhčila, úrodná a dobre vyčerpaná. Optimálna možnosť – Suddy a Sugonde pôda. Pred výsadbou je miesto dobre opité, zavlažovanie a hnojení.

Spravidla, na jar, sanitárne orezávanie, ako aj tvarovanie, na úkor, z ktorých Krone strom získa krásny formulár.

Opeľovanie

Dekoratívne jablko je vynikajúci opeľovač. Predpokladá sa, že pre opelenie odrody si vyžaduje niekoľko typov opeľovačov, pretože sa vzťahuje na krížové znelečné druhy.

Podriadený

Dekoratívne rastliny potrebujú kŕmenie. Podpis by sa malo striedať – jeden mesiac je vyrobený humusom a rašelinou a druhý sú superfosfáty a dusičnan amoniaku. Okrem toho, dekoratívny jablkový strom dokonale prenesie zavedenie organických a minerálnych hnojív.

Odolnosť proti mrazu

Apple Tree má dobrú odolnosť proti mrazu, takže to trvá veľkú zimu a rastie v oblastiach, kde sa indikátory teploty znížia na -20 v zime.30 stupňov.

Choroby a škodcov

Veľkoplošná rastlina sa vyznačuje vysokou imunitou ochoreniami a inváziami škodcov, ale mali by sa vykonať preventívne opatrenia. Najčastejšie striekajúce insekticídy. Rozmanitosť je prakticky imúnna voči panchers a plesne.

Recenzie Recenzie

Dekoratívne Apple Tree Brandy Magic je široko používaná pri zdobenie záhrad, uličiek, oblúkov a nažive živých plotov, takže je zasadený a v podmienkach mesta, a na stránkach krajiny. Väčšina záhradníkov označuje neuveriteľnú krásu mini-stromov, nezvyčajného tvaru koruny a silnú arómu jabĺk. Mnohí charakterizujú odroda ako rozmarné, pretože je potrebné starostlivo vyzdvihnúť pôdu pre obec padnúť, vykonajte tvarovacie orezávanie, chrániť pred návrhmi.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: