Apple Tree Candil Sinap

 • Autori: Ukrajina
 • Chuť: sladký
 • Aróma: Vyjadrený
 • Hmotnosť plodu, g: 120-140
 • Plná veľkosť: Veľké alebo stredné
 • Výnos: Vysoká
 • Začiatok krému: na bitúnkoch na 1-2 rok, v priemere – 2-3 rok, na sadenice 6-7 rokov
 • Načasovanie dozrievania: Jeseň
 • Odnímateľná splatnosť: Koncom augusta – začiatku septembra
 • Krvácanie: Až do apríla

Pozrite si všetky charakteristiky

Candil Sinap – jedinečný krymský stupeň, nie sto rokov. Kultivované v tých časoch, keď výnosy považujú za libry, a nie kilogramy. Takmer neznáme moderné ovocie žijúce mimo Krymu. Má vysoký výnos a dobrú prepravu, ale vyžaduje si dôkladný vzťah k odstráneným plodom. Dezertová chuť sa považuje za určenú na spotrebu v čerstvej forme, ale je to dobré v zmrazení a na obrobkoch.

História odstraňovania odrôd

Apple strom je považovaný za výsledok ukrajinského chovu, najmä rastie len tam a v priľahlých oblastiach s podobnou klímou.

Popis odrôd

Vysoko odolné drevo charakterizované pomalým rastom a úzkoprúdom koruny. Vyznačuje sa zvýšením plodov na ovocné zvraty, ktoré rastú vo veľkých množstvách, ako aj na kopíroch a komplexných krúžkoch. Táto trieda zaväzuje plodnosť, aby sa postarala o podporu tenkých rovných výhonkov a pobočiek odchádzajúcich od trupu pod akútnym uhlom. Veľkoobchodné výhonky sú charakterizované vzácnymi a malými šošovitými a stredne dlhými intersticiálnymi. Maľované v hnedej s načervenalým odtieňom. Lancelové listy jabĺk majú výraznú formu oválneho, šedej zelenej farby. Tip listu je uvedený, niekedy predĺžená. Plechová doska sa skladá vo forme lode s hrán pilín, drží na krátkych slabých farbách.

Funkcie, profesionálov a nevýhody

Vzhľadom na to, že trieda môže byť bezpečne pripisovaná jedinečným, funkciam, ako aj profesionálom, má veľa. Napríklad – svietnik sinap rastie na nudných a v závislosti od pevnosti rastu, niektoré charakteristiky sa menia.

Prečítajte si viac  Hrozno Everest

Ostatné rozdiely:

 • Nezvyčajná forma ovocia – predĺžená valcová;

 • vosk RAID (PRUUU) na ovocí, ktoré im dávajú vizuálny a hmatový tuk;

 • Buničina ovocia je šťavnatá, ale voľná, s nesprávnym skladovaním schopným stať sa „zemiakmi“;

 • BIG PLUS, to je schopnosť ovocia, ktoré majú byť udržiavané bez chladničky až do uprostred pružiny, špeciálne obchody so zeleninou môžu podporovať kandidylu synap v perfektnom stave až do ďalšieho zberu;

 • Vysoká predajnosť, neskôr a dlhý kvet, ktorý chráni ranu z vratných mrazničiek a zvyšuje percento opelenia.

Minusy zahŕňajú dlhý čas pred začiatkom plodovania – až 15 rokov. To je dôvod, prečo odborníci radia, aby pestovali sinapovú sinap na odvolanie rôznych typov, potom začiatok plodovania prichádza oveľa skôr: (na bitúnkoch po dobu 1-2 rokov, v priemere – 2-3 roky, na sadenice 6-7 rokov , Na trpaslíkov – 3 roky). Tendencia k postroju, neúplné tenké vetvy pri veľkých zberech môžu byť tiež považované za dobrú kvalitu, ako aj frekvenciu plodovania. Okrem toho je preprava možná len s použitím špeciálnych metód na zachovanie ovocia – ochranného balenia alebo používania sieťovín, lepením papiera alebo čipov.

Dozrievanie a plodenie

Dozrievanie jeseň, nástup odnímateľnej zrelosti – posledné desaťročie augusta, prvé desaťročie septembra. Dospelý strom dáva 200-300 kg.

Rastúce regióny

Rastú stupeň výlučne na Kryme, môže rásť v susedných územiach, ale podobné klimatické podmienky sú potrebné pre dobré plodenie.

Výnos

V škôlkach, kde sú vytvorené perfektné podmienky, sviečka sinap poskytuje 10-15 c / ha. Použité M9Lolar.

Ovocie a ich chuť

Veľké alebo stredné podlhovasté-valcové zelenožlté ovocie sú pokryté tenkou lesklým kože, zjavným tukom a krásnym rozmazaním rozmazaných hraníc. Hmotnosť 120-140 g. Šťavnaté a jemné telesné mäso má sladkú dezertovú chuť a vyslovenú jablkovú vôňu. Vynikajúce indikátory krvácania zaručujú bezpečnosť plodiny až do stredu pružiny.

Prečítajte si viac  Mikado ružové paradajky

Vlastnosti pestovania

Hlavnou črtou je kultivácia sviečkového sinapu. Odroda vyžaduje úrodnú pôdu bohatú na humus. Úroveň kyslosti závisí od väzby – od 5,5 do 6,5 pH. Miesta na pristátie sú zvolené s dobrým osvetlením a ochranou proti silným a studeným vetrom. Bitúnky budú vyžadovať inštaláciu podpory, na ktorú môžete následne viazať ohnuté konkurenčné výhonky, čím sa zabráni budúcim chybám.

Vzdialenosť medzi jamkami a riadkami je udržiavaná do 3-4 metrov. Veľkosti 40×80 cm. Drenáž (štrk, kamienky, rozbité tehly, plátky hrubých hrbole sú položené na spodnej strane jamy). Načrtnuté zeme je obohatené o organické (vlhké, komposty, vtáčie vrh) a minerály, ako je superfosfát. V prípade potreby je inštalovaný v dobre vopred s podporou, na ktorú je viazaný kmeň. Po pristátí je pôda utiahnutá, starostlivo po koreňovom krčka maternice na zemi. Rolling Circle je dôkladne rozliate, opakuje tento postup v prvých týždňoch, ak existuje počasie. Ďalšia starostlivosť spočíva v zavlažovaní, preventívne spracovanie, tvorbu korún, sanitárne orezávanie.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: