Apple Tree Cliff

  • Autori: All-Ruse Research Institute genetiky a výber ovocných drevín. A. V. Michurina, Autor – N. A. Sviatok
  • Chuť: Sour-Sweet
  • Aróma: Ľahký, nádherný
  • Hmotnosť plodu, g: 150-200
  • Plná veľkosť: Veľký
  • Výnos: Vysoká, viac ako 250 c / ha, až 200 kg z dreva
  • Začiatok krému: 5-6 rok
  • Načasovanie dozrievania: Jeseň
  • Odnímateľná splatnosť: September – október (I – Dekáda)
  • Krvácanie: Až 3 mesiace

Pozrite si všetky charakteristiky

Apple Tree je ovocná kultúra, ktorú záhradníci rastú na domácich pozemkoch, v Dachách, ako aj poľnohospodárov v priemyselnom meradle. Najobľúbenejšie sú odrody s vysokými výťažkami, ktoré sú rýchlo prispôsobené rôznym poveternostným podmienkam. To zahŕňa rôzne skaly.

História odstraňovania odrôd

Pracovná práca na odstraňovaní novej škály skaly sa konala vo výskumných ústavoch. Michurina. Skupina Savelyev Savelyev. A. Druh bol odvodený v dôsledku kríženia dvoch plodín – Michurinskaya a Prima. V štátnom registri v roku 2001. Pôvodne zónovaná odroda bola v 6 oblastiach, ako napríklad Tambov, Lipetsk, Kursk, Orlovskaya, Voronezh a Belgorod.

Popis odrôd

Apple Tree Cliff je vysoký strom s mocným kmeňom a stredne silnou korunou okrúhleho tvaru. Strom dosiahne výšku 5-6 metrov, zatiaľ čo nezaberá veľký priestor, pretože vetvy sú zamerané hore. Ročný nárast pobočiek malého. Druh jesene, stôl, ktorý dáva lahodné plody univerzálnej destinácie – jedenie v čerstvej forme, konzervovanie, mrazenie, sušenie.

Funkcie, profesionálov a nevýhody

Táto jesenná odroda má svoje vlastné charakteristické vlastnosti, medzi ktorými existuje vynikajúca chuť, vysoký výnos, zimná rezistencia, rýchle prežitie v rôznych pôdach, nenársnosť starostlivosti, ako aj zvýšený obsah kyseliny askorbovej v ovocí, v dôsledku ktoré jablká sa stanú najužitočnejším pre ľudské telo. Čo je charakteristické, po dozrievaní plodov sa nezobrazujú s pobočkami, napriek veľkým veľkostiam.

Spolu s výhodami má odroda niektoré nevýhody: malé popáleniny (až 100 dní) a slabá imunitná ochrana proti chorobám a invázii škodcov.

Dozrievanie a plodnenie

Blossom začína v polovici mája a trvá až 11 dní. Počas tohto obdobia sa Krone transformuje, biele ružové kvety s nasýtenou arómou sa objavujú na ňom. Krépum začína v septembri a pokračuje až do polovice októbra. Prvé kvety sa objavujú na druhom roku rastu stromu a ovocie začína v piatom roku.

Rastúce regióny

Rast a dať dobré výnosy Apple Tree Cliffs schopný všetkých klimatických zón, pretože je charakterizovaný vysokou odolnosťou proti mrazu, prispôsobenie sa suchám a teplom. Hmotnostná kultivácia tejto kultúry ovocia sa vyskytuje v Rusku, Bielorusku, Ukrajine.

Výnos

Indikátor vysokého výnosu. Ovocie na rôznych ročných, bez prestávok. Bezvýznamné zníženie výťažku je pozorované, ak strom zaznamenal silné mrazy. V priemere môže jeden dospelý strom môže dať až 200 kg plodov za sezónu. Aby bola plodina vysoká, prvé 4 roky biológov odporúčajú roztrhnúť všetky rozpočtové budovy.

Ovocie a ich chuť

Plody sú veľké (hmotnosť 150-200 gramov) pravej zaoblenej podlhovanej formy s krásnou zelenou žltou farbou pokrytou lesklými. Jablká tenká koža, husté a šťavnaté mäso so svetlou ovocnou arómou. Chuť ovocných plodov a sladkej zeleniny. Na niektorých jabĺk môžete vidieť ústredné a pásy načervenalé. Po zbere jabĺk sa zdajú byť nadmerne kyslé, ale po krátkom skladovaní (asi 2 týždne) majú príjemnú sladkosť.

Vlastnosti pestovania

Ideálne miesto pre výsadbu sadeníc bude hlinitou alebo piesočnatou plodnou pôdou, ktorá dobre dýcha, je dosť oplodnená, a tiež vymazaná z burín. Miesto pristátia by malo byť pokryté slnečným svetlom, chrániť pred silným vetrom a návrhmi, a tiež preč od priechodu podzemnej vody.

Pristátie môže byť vyrobené na jar, jeseň alebo leto. V lete sa pristátie vykonáva ako posledná možnosť a vyžaduje si bohaté zavlažovanie. Jesenné pristátie sa vykonáva počas 30-45 dní pred prvým mrazom, umožní, aby sa koreňový systém prispôsobil. Jarné pristátie prechádza s dobre vlasovou pôdou.

Opeľovanie

Rock je samozviditeľný názor, ktorý vyžaduje, aby deličatá darcovia, ktorého kvitnúce by sa malo úplne zhodovať s obdobím vzhľadu kvetov z tejto odrody. Pre krížové opeľovanie, takmer akýkoľvek druh jabĺk, zasadený v jednej časti.

Podriadený

Špeciálne hnojivá pre odrody Apple sa nevyžadujú, ale odporúča sa platnosť. Na jar musíte stimulovať vegetatívny systém pomocou hnojív obsahujúcich dusík. V lete si môžete pridať fosforu-potaš hnojivá a na konci jesene nie je bez organického kŕmenia. V prvom roku rastu stromu hnojív nie je potrebné uplatniť.

Odolnosť proti mrazu

Na odrody záviďte zimnú ťažnosť, vďaka ktorej strom je dokonale zažíva mrazy na -40.45 stupňov. Okrem toho sa obličky jablka nebojí jarných mrazov. V prípade potreby zimné obdobie je zóna mulčovaná okolo valca.

Choroby a škodcov

Prítomnosť VF-génu poskytuje strom s absolútnou ochranou z pasty, ale niekedy sa objavujú škodlivú rosu a horkú dáffleness. Boj s chorobami a inváziou škodcov pomôže striekať.

Recenzie Recenzie

Vzhľadom na záhradkári si môžete byť istí, že samotná rozsah jabĺk je nenáročná ovocná kultúra, ktorá konzistentne poteší s vysokým zberom, bez toho, aby si vyžadujú špeciálne klimatické podmienky a špeciálne pôdy.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenie )
Zdieľať s priateľmi
Vybudova.info - výstavba a opravy, dacha pozemok, byt a vidiecky dom, užitočné tipy a fotografie
Pridať komentár