Apple Tree Danila

  • Autori: Sverdlovsk Výberová stanica, L.ALE. Mačiek
  • Chuť: Sour-Sweet
  • Aróma: existuje
  • Hmotnosť plodu, g: 110-130
  • Plná veľkosť: Veľký
  • Výnos: 277 c / ha
  • Frekvenčná frekvencia: Výročný
  • Načasovanie dozrievania: Jeseň
  • Odnímateľná splatnosť: v septembri
  • Krvácanie: Do marca

Pozrite si všetky charakteristiky

Jablká – veľmi užitočné a chutné ovocie. Milujú a pestujú po celom svete. Chovatelia mnohých krajín sa snažia dosiahnuť odstránenie stromu s ideálnymi vlastnosťami – s odolnosťou voči chorobám, dobrým divokým a dlhodobým skladom.

Apple Strom Danil je možné pripísať takto. Ihneď po eliminácii priťahovala pozornosť svojim úžasným vlastnostiam nielen DACMS nováčikov, ale aj profesionálov.

História odstraňovania odrôd

Danilový stupeň bol prvýkrát prijatý. ALE. Cotv, Chovateľ pracujúci v Sverdlovsk Výberová stanica. Tento druh má tiež iný, vedecký názov – VM Žltá.

Popis odrôd

Apple strom tohto druhu – veľmi pozdravil a dostatočne vysoký. Môže rásť až 6 metrov. Jej rast sa vyskytuje v prvých 8 rokoch. Stromy tejto odrody majú hrubú hustú korunu oválneho tvaru. Ich pobočky sú navzájom dosť blízko.

Lístie má svetlú zelenú farbu a listy pozdĺžneho oválneho tvaru a mierne ohybujú na koncoch. Povrch listu nie je lesklý, matný. Pri prúdení, jablkový strom je pokrytý veľkými svetlými ružovými kvetmi v tvare.

Funkcie, profesionálov a nevýhody

Výhody Apple Strom Danil možno pripísať dobrým výhľadom na produkt, veľkú veľkosť a pomerne veľkú hmotnosť jabĺk. Ako aj vynikajúca chuť, vysoká prepravovateľnosť a dlhodobý trvanlivosť.

Apple Strom Danil je dobré ovocie v rôznych podmienkach a vyznačuje sa veľkým výnosom. Táto odroda je odolná voči mnohým typom chorôb.

Viditeľné nevýhody neboli nájdené. Je to dosť nenáročné v starostlivosti o odrody, ale stále pri raste je potrebné poznať určité nuansy a dodržiavať pravidlá agrotechnológie.

Danilla Rôzne jablká majú vysoký čas skladovania – až 150-170 dní. Tiež sa tento druh charakterizuje dobrou vinou – ovocie sa zhromažďujú na jeseň, počas septembra a sú veľmi dobre skladované až do marca a dlhšie.

Ochutné hodnotenie tejto odrody je 4,5 bodu. Zvýšená reakcia na choroby a rôzne plesňové patogény vložili na vedúce miesto na svete okrem iných odrôd jabĺk.

Dozrievanie a plodnenie

Danil označuje stredne zriedkavé odrody. Jeho dátumy dozrievania sa vypadnú na jeseň. Dobrá úroda je možné zozbierať v septembri. Dokonale plodné každý rok. Tento stupeň jabĺk je považovaný za vlhký.

Rastúce regióny

Vhodné pre pestovanie vo všetkých regiónoch našej krajiny iv zahraničí. Vzhľadom k jeho odolnosti proti mrazu a nenáročnosť k klimatickým podmienkam je rovnako plodná v južných regiónoch a na severe.

Výnos

Charakterizované zvýšeným výťažkom. Apple Tree je schopný dať úrodu počas jesene, každý rok. Výnosy tvoria 277 c / ha. Je možné poznamenať, že podľa miesta na strome na každej pobočke sa jablká nachádzajú rovnomerne.

Ovocie a ich chuť

Plody veľkej veľkosti, okrúhly tvar, slnečná žltá farba s malým ružovou červenaním na bokoch. Majú kyslú sladkú chuť s výraznou arómou. Niektoré videom poznamenávajú, že existujú jemné tóny ananásu v chuti, takže príjemná kyselina dopytu.

Tieto jablká majú veľmi šťavnatú a hustú buničinu, ktorá v priebehu času nemení svoje vlastnosti. Vintage môže byť uložený do marca. V ovocí, hmotnosť sa líši od 110 do 130 g.

Danilla Rôzne je široko používaná pri varení, a to pri príprave rôznych džemov, džem. Compote ovocie, stlačiť šťavu. Dobre vyhovuje tomuto typu sušenia jabĺk.

Vlastnosti pestovania

Pri pristátí stojí za to zvážiť zloženie pôdy, ktoré plánované sadenice. Apple Strom Dancile sa hodí na plodnú pôdu s hlinitou. Kyslosť pôdy by mala byť veľmi nízka, takmer neutrálna.

Treba mať na pamäti, že tento druh jabĺk stromov miluje osvetlené sekcie na pestovanie. Prípustné len úplne tieňovanie.

S dobrou starostlivosťou sú stromy vyžadované včasné zavlažovanie a prerezávanie pacientov a mŕtvych vetiev.

Opeľovanie

Tento typ jabĺk nevyžaduje donory peľu. Odroda dáva zber nezávisle bez preplatku s inými druhmi, takže nie je nutné zasadiť v blízkosti iných odrôd jabĺk stromov, čo je veľký plus.

Podriadený

Pri pristátí v zemi sa prehlbuje, v ktorom sa pridáva rašelina a humus. Aby sa zabránilo popáleninám koreňovej časti stromu, čerstvým hnojom a minerálnym kŕmením.

Hnojivá obsahujúce minerály pridávajú len rok po pristátí, v jarnej sezóne. Bezprostredne po pristátí je pôda stále pomerne úrodná k získaniu užitočných látok sadenice a bez ďalších hnojív.

Odolnosť proti mrazu

Danila je veľmi zimný stupeň, ktorý mu umožňuje zasadiť a rásť v severných regiónoch krajiny. Studená podnebie nemá vplyv na kvalitu plodiny tejto odrody.

Choroby a škodcov

Táto odroda má zvýšenú imunitu na drone nátek a pleseň. Má vysokú odolnosť voči pašérom, ako aj vynikajúcu odolnosť voči rôznym iným iným plesňovým ochoreniam a škodcom.

Prevencia chorôb však stále stojí za to. Na tento účel môžete zvládnuť sadenice s medi energickým. Vhodné bylinky sú vhodné na varenie tabaku, korenie a strmeňové drevo.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenie )
Zdieľať s priateľmi
Vybudova.info - výstavba a opravy, dacha pozemok, byt a vidiecky dom, užitočné tipy a fotografie
Pridať komentár