Apple Tree darčekový graf

 • Autori: All-ruský výber a technologický ústav záhradníctva a škôlky, v. V. PIN, N. G. Morozova a B. Ns. Yagunov
 • Chuť: Sour-Sweet
 • Aróma: slabý
 • Hmotnosť plodu, g: Až 350
 • Plná veľkosť: Veľké a veľmi veľké
 • Výnos: hojné, 40-75 kg zo stromu
 • Frekvenčná frekvencia: Pravidelný
 • Začiatok krému: 5-6 rok
 • Načasovanie dozrievania: Koncom septembra
 • Odnímateľná splatnosť: v septembri

Pozrite si všetky charakteristiky

Pre mnoho záhradníkov Sibíri a na Ďalekom východe Apple Grafy Grafs sa stal skutočným nálezom. S Krutými klimatickými podmienkami bolo ťažké získať slušnú úrodu jabĺk, ale vďaka práci domácich chovateľov si obyvatelia chladných oblastí môžu tiež vychutnať čerstvé a voňavé ovocie pestované vo vlastnej sekcii.

História odstraňovania odrôd

Apple Tree Darčeková grafika vybraná na základe ALL-RUSE Selection Institute Horticulture a Nursery. Keď sa vytvorí, odborníci používajú ako na základe dvoch odrôd: Viscousovka a Hybrid D101 Premium kvalita od amerického štátu Indiana. V štátnom registri bol Graf Graf Zoradiť v roku 2001. Pracoval na jeho vytvorení domácich chovateľov. Kein, B. Yagunov, N. Morozova.

Popis odrôd

Apple Tree Darčeková grafika sa vyznačuje zvýšenou zimnou ťažkosťou. Výnos udržiava na pomerne vysokú úroveň, ale od roku do roku spadá. Apple strom je prakticky nie je náchylný na infekčné choroby a lézie huby. Odroda sa nelíši v bahno. Dozrievanie jabĺk padá na neskorú jeseň, ale zároveň majú vynikajúcu fantasticitu a s výhradou správnych podmienok skladovania, sú dokonale ležiace až do začiatku jari.

Tento ovocný strom dosiahne výšku 7 m. Kmeň a hlavné vetvy sú silné, tvoria zaoblené alebo voňavé korunky. Krone má priemerné zahusťovanie. Listy podlhovastý, vlnitý, tmavo zelený. Nachádzajú sa na Middleweight. Blossom bohatý, biely-ružový, malé kvety, ale veľmi voňavé. Záhrada z Apple Trees Darčeková grafika priťahuje mnoho opeľovačov s jeho vôňou.

Prečítajte si viac  Paradajka ruština bogatyr

Funkcie, profesionálov a nevýhody

Charakteristickým znakom grafického darčeka – vynikajúca zimná ťažkosť. Apple Tree dokonale vykonáva v strednom pruhu a v chladnejších regiónoch. Ale súčasne sa však neskoré zrenie často ukáže byť veľmi úzko, pretože v oblastiach s prevahou studenej klímy, jablká nemajú čas na rast pred nástupom mrazov.

Mnohí záhradníci považujú znevýhodnenie odrody po dozrievaní, takže je dôležité sledovať tento proces a vziať ovocie z vetiev v čase. Jablká vyvolané zo zeme majú zlé divoké.

Dozrievanie a plodnenie

Darčeková grafika odkazuje na neskorú triedu, takže jablká dozrievajú v októbri. S priaznivým počasím alebo kultiváciou kultúry v strednom pruhu a na juhu je možné skoršie dozrievanie – od konca augusta.

Výnos

Apple Tree Darčeková grafika je vysoká odroda. Z jedného stromu s náležitou starostlivosťou môžete strieľať na sezónu na 75 kg ovocia. Ak nerobíte veľa úsilia v kultivácii tejto kultúry ovocia, potom približne 40 kg jabĺk pre sezónu bude musieť byť splnená. Množstvo úrody závisí od mnohých faktorov, vrátane:

 • opelenie;
 • dostatočné zalievanie;
 • Včasné kŕmenie;
 • Priaznivé klimatické podmienky.

Ovocie a ich chuť

Jablká Darčeková grafika majú nádhernú chuť a vynikajúce horiace, tak dobre vhodné na čerstvú spotrebu. Ich chuť je sladká, s ľahkosťou sourness, mäso, svetložlté, len šťavnaté, priemerné vytvrdzovanie. Jeho takmer jemnozrnná štruktúra nie je príliš dobrá na varenie džemu a kompómy na zimu.

Plody majú pomerne slušnú hmotnosť – až 350 g. Farbenie fialovej červenej, je tu prúžok. Koža má priemernú hrúbku, je žltá as malým voskom.

Vlastnosti pestovania

Pre darček na jablko je graf dokonale vhodný pre graf s pôdami Chernozem. Hĺbka umiestnenia v pôde podzemnej vody by mala byť nízka, pretože tento ovocný strom netoleruje zvýšenú pôdnu vlhkosť a mokradí. Ak je nemožné vylúčiť, potom, keď je zrušený, musíte urobiť drenáž. Optimálna kyslosť pôdy pre odrody Apple Tree sa pohybuje od 5-7,6 pH, obsah humusu by mal byť na úrovni 2-3%.

Prečítajte si viac  DIVO DIVO TOMAKO

Zblízka count a na jar a na jeseň. S jarným pristátím, najlepší čas na to je marci, pred začiatkom nasadenia. Je dôležité zabezpečiť, aby boli obličky semenní opuchnuté, ale v žiadnom prípade nie sú suché.

S jesenným pristátím stojí za to stráviť po čistení celej plodiny na webe. Okolo jamiek by nemali byť falošné listy, suchá tráva, zvyšky rastlín. Často skrývajú hmyz škodcov a patogénnych mikróbov, ktoré sa môžu ľahko usadiť v rýchlej dedine. Aby ste predišli po vylodení, môžete obťažovať barel sadeníc.

Na pristátie Apple Orchard sa odporúča používať 6-metrový diagram 6. Pri príprave jamy je potrebné vziať do úvahy veľkosť rhizomov: mala by byť úplne umiestnená. Optimálna hĺbka studne – 70 cm, priemer – asi 60 cm.

Na zachovanie hojného plodovania je potrebné pravidelne vykonávať sanitárne orezávanie koruny, odstránenie sušených vetiev. Tento postup bude priaznivo ovplyvniť rast a počet nekonečných, pretože všetky sily Apple Stromu strávia priamo na nich.

V procese pestovania jabĺk si vyžaduje periodické zavlažovanie. Bude to dosť 3-5 vedier vody týždenne. Od koreňového systému v Apple Tree Rozvetvený a ide dosť hlboko, bude to hlavná výživa z podzemnej vody. Ale ak sušené grafy stali viditeľnými na špičkách listov, potom bude potrebovať zavlažovanie viac. Je tiež dôležité navyše navyše voda Apple, ak bol suchý rok. To bude podporovať jeho životaschopnosť a budúci rok pomôže zachovať výnos na slušnej úrovni.

Podriadený

Dospelý strom potrebuje kŕmenie len vtedy, ak pôda, kde rastie, chudobní na všetky látky. Ale mladé sadenice pravidelne potrebujú kŕmiť organické a minerálne hnojivá, aby urýchlili svoj rast a pomohli sa prispôsobiť na novom mieste.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: