Apple Tree Dcéra Papinov

 • Autori: S. Ns. Kedrin (SAMARA Skúsená záhradná stanica)
 • Chuť: Sladký kyslý
 • Aróma: slabý
 • Hmotnosť plodu, g: 79-90
 • Plná veľkosť: podpriemerný
 • Výnos: Vo veku 8-11 rokov, v priemere 4 roky dostal plodinu 62 c / ha
 • Začiatok krému: 4-5 rok
 • Načasovanie dozrievania: Leto
 • Odnímateľná splatnosť: 5-15 august
 • Krvácanie: 10-12 dní

Pozrite si všetky charakteristiky

Jeden z najčastejších ovocných stromov s obrovskou škálou odrôd je považovaný za jablko. Táto kultúra ovocia môže potešiť akýkoľvek záhradník. Apple stromy sa môžu pochváliť nielen chuťou ich ovocia, ale aj nenáročných v starostlivosti. Dcéra papitácie – jedna z týchto odrôd.

História odstraňovania odrôd

Domáci stupeň stiahnutý chovateľmi chovateľov v Samare v roku 1937. Nad odstránením Apple Strom pracoval so svojím zamestnancom KEDRIN. Ns. Pre výber boli odobraté stupne a ANISE ALLEY.

Popis odrôd

Dcéra papitácie – letný stupeň, ktorý začína ovocie. Tieto nádherné vlastnosti ho dostali od rodičov. Vysoké stromy dosahujú výšku na 7,5-8 metrov. Hutná koruna stromu má okrúhly alebo široký rám. Pobočky sa nachádzajú v niekoľkých úrovniach. Každý z nich je reprezentovaný 5-6 výkonnými vetvami, ktoré rastú na kmeň v uhle 55-60 stupňov. Mladé výhonky sú mierne publikované, majú priemernú hrúbku, maľbu v hnedej sivej tieni. Listy široké, mierne zúžené. Svetlé ružové kvety sú vytvorené na prstencovej, ovocnej twist alebo kopec.

Funkcie, profesionálov a nevýhody

Hlavným rysom odrody je prírastok pobočiek, ktoré v priemere rastú o 50 cm.

Výhody tohto stromu Apple sa zvažujú:

 • začiatkom letného dozrievania ovocia;

 • šťavnaté a husté telo;

 • vynikajúca chuť jabĺk;

 • Vysoký výnos;

 • Neslušná starostlivosť.

Prečítajte si viac  Ako chovať hrozno s odrezkami?

Nevýhoda len jedného – s bohatými plodmi môže byť v poriadku.

Dozrievanie a plodnenie

Prvý ovocný Apple Tree prináša 3-4 roky po pristátí. Zrenie plodov začína po 15. júli, v severných regiónoch sa to deje v auguste. Ročník. Okuliare plody pevne držia na vetvy a prakticky sa neobjavujú, čo umožňuje záhradkárom ľahko zostaviť úrodu.

Rastúce regióny

Dcéra papitácie v Rusku sa pestuje takmer všade. Hlavnou oblasťou pestovania je centrálnym okresom Ruska. A kultúra v Uraloch av strednej valcovej oblasti je rozšírená.

Kvôli odolnosti proti mrazu sa trieda osvedčila v severných regiónoch.

Výnos

Dcéra dcéra stromy dávajú vysoké vinobranie. Z jedného stromu môžete zbierať až 55 kg lahodného ovocia. V južných oblastiach je výnosová sadzba ešte vyššia. Tam záhradkári zbierajú až 130 kg jabĺk z jedného stromu.

Ovocie a ich chuť

Jablká stredného veľkosti, ich hmotnosť sa pohybuje od 79 do 90 g. V južných regiónoch ovocie väčšie. Jablká uhlový alebo zaoblený tvar, často môžete nájsť oválne, mierne zadržané vzorky.

Chuťové jablká sú sladké, so sourness, ktorá im dáva sofistikovanosť a pôvodnú chuť. Šťavnaté a husté mäso pokryté hustotou ôk. Zrelé ovocie získajú svetlo zelený tieň.

Vlastnosti pestovania

Osobitná pozornosť by sa mala venovať riadnemu orezaniu stromov a tvorbou koruny.

Mladé sadenice rastliny na jar alebo začiatkom jesene. Je potrebné, aby sa nástup mrazom. Pre výsadbu, vyberte si slnečný graf, ktorý je chránený pred vetrom. Úrodná pôda by mala byť zabezpečená vodou. Stromy závod vo vzdialenosti 5,5-6 metrov od seba. Pre dobré plody by sa podzemná voda nemala priblížiť k koreňovému systému bližšie ako 1 meter.

Na pristátie, jamy 65 cm v hĺbke a 60 cm na šírku. Na spodnej strane poiem nalejte 1/2 časť vedro humusu, môžete použiť rašeliny alebo minerálne hnojivá. Drevený popol bude dobré hnojivo. Semenádlo je umiestnené v jame a zaspíte zem. Potom bohato zavlažovaný a zakryte zem so suchou trávou. Táto metóda pomôže udržať vlhkosť v koreňovom systéme dlhšia.

Prečítajte si viac  Gooserry North Captain

Opeľovanie

Strom je opelený hmyzom. Svetlé voňavé kvety priťahujú pozornosť nielen včely a OS, ale aj iný hmyz.

Podriadený

Veľmi často, stromy tejto odrody oplodnú extraxanle kŕmenie. Toto je nová metóda, v ktorej hnojivá prechádzajú listy.

Hnojivá obsahujúce dusík sú vhodné ako privádzanie koreňov, ktoré by sa mali pripraviť na jar. Dobre používanie preťaženého hnoja.

Odolnosť proti mrazu

Dcéra triedy Papitis dokonale toleruje mrazy až -26 stupňov. V južných regiónoch v útulku nepotrebuje.

Choroby a škodcov

Extraktívny podávací systém nielen pomáha stromu dostať živiny, ale tiež chráni pred škodcami a škodcami hmyzí. Po zbere sa strom rozprašuje roztokom močoviny (5-6%). To prispieva k udržateľnosti kultúry na rôzne typy cestovín.

V prípade porážky výhonkov s limetou chloridózou, používajú železné energie (0,6-0,8%).

Riešenie síry zinočnatého sa používa na boj proti mellulárnemu a padajúcemu listy.

V prípade umierajúceho konca vetiev sa stromová striekacia boritá alebo presahuje. Tento proces sa vykonáva počas kvitnutia alebo tvorby púčikov.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: