Apple Tree Gloucester

 • Autori: Nemecký výber
 • Chuť: Sour-Sweet
 • Aróma: existuje
 • Hmotnosť plodu, g: 140-170
 • Plná veľkosť: priemer
 • Výnos: Vysoká
 • Frekvenčná frekvencia: Výročný
 • Načasovanie dozrievania: Zima
 • Odnímateľná splatnosť: V druhom desaťročí septembra
 • Krvácanie: Do februára, v chladničke až do mája

Pozrite si všetky charakteristiky

Ak chcete rásť na jeho stránke, trieda jabĺk s vysokou ochutnávkou, potom gloucester je jednou z najlepších možností. Nie je zverejnené, nevyžaduje veľa starostlivosti a je k dispozícii aj pre začiatočníkov v oblasti výroby plodín.

História odstraňovania odrôd

Gloucester je celý výber nemeckého výberu. Získa sa pri prechode takýchto jabloniek, ako je červené delises a glockenapfel.

Popis odrôd

U dospelého stromu nie je koruna veľmi hrubá, má pyramídovú formu. Apple Tree rastie až 9 metrov, ak záhradník nerobí včasné orezávanie. Malý počet výhonkov zvyčajne opustí hlavný trup. Všetky pobočky rastú pod akútnym uhlom vo vzťahu k trupu.

Okrúhle lístie, tmavé, bohaté zelené. Veľkosť je malá, hustá, s množstvom vrások. Na jednej strane, povrch matnej, na druhej strane je kanón. Kvety, keď je otvorené, demonštrujú jemný ružový odtieň. Dokonale vonia, takže tam je vždy toľko včiel okolo jabĺk. Kvitne strom v polovici mája.

Funkcie, profesionálov a nevýhody

Uistite sa, že hovoríte o výhodách a nevýhodách odrody.

Pros:

 • Testery si veľmi ocenili odrody kvality chuti;
 • Ovocie sa môžu prepravovať na dlhé vzdialenosti;
 • Odroda je veľmi mimateľná;
 • Vysoký výnos.

Minusy:

 • bez orezania zberu je ťažké;
 • Jablká sú slabo pripevnené k odrezkom, takže rýchlo padajú.

Dozrievanie a plodnenie

ZIMA PRE ČASOVÚ ROZMUNU ROZDELENSTVU DOSIAHNUTIE DOPRAVUJÚCICH. Ovocie každý rok.

Rastúce regióny

Južne od Ruska a severného Kaukazu sa považujú za najlepšie regióny pre pestovanie stromu jabĺk tejto odrody.

Výnos

Toto je vysoká odroda. So vhodným poľnohospodárskym inžinierstvom môžete zbierať od 42 do 75 kg ovocia.

Ovocie a ich chuť

Plody glostu sa konzumujú čerstvé. Majú atraktívnu ružovú červenú farbu s malým červenaním. V ovocí, zaoblený-kužeľový tvar, veľa jabĺk – od 140 do 170 gramov. Koža má lesklý trblietky, je to hladká, stredná hrúbka. Tam je viac bodov pod kožou, ktoré sú jasne viditeľné.

Chuť, ako väčšina jabĺk, sladká, ale s ľahkosťou. Aróma je úžasná, vyslovovaná. Po zbere, jablká môžu lietať na chladnom mieste až do februára, a ak znížime teplotu, potom pred májom.

Vlastnosti pestovania

Prerezávanie – neoddeliteľnou súčasťou starostlivosti o Apple Tree. Postup by sa mal vykonávať na kontrolu tvaru a veľkosti rastliny. Mŕtve, poškodené alebo choré vetvy sa z času na čas. Okrem toho odstránia výhonky, ktoré sa navzájom prekročili alebo rástli vo vnútri smerom k hlavnému trupu. Najlepší čas na orezávanie – neskoro zima a leto.

Pravidelne napojené, ale nelepte si stromy. Jablko stromy milujú mokrú, dobre odvodnenú pôdu, ale konvergencia môže viesť k vzniku koreňového hniloby. Podporovať závod počas obdobia plodovania, použite napadnutie alebo piliere.

Mulčovanie môže pomôcť udržať vlhkosť a teplotu pôdy, ale vrstva pod stromom je nevyhnutne odstránená v jeseň po zbere, takže myši v ňom nestrihli a nezničili kôru.

Opeľovanie

Popísaná odchýlka je čiastočne samočinná, takže je potrebné zasadiť opeľovačky do 30 metrov. Patrí medzi ne iné odrody, ako napríklad Spartan, Gala a Jonathan.

Podriadený

Cítite mladý jablkový strom s vyváženým tekutým hnojivom každé 2 týždne počas vegetačného obdobia. Aplikovať akékoľvek komplexné organické a minerálne hnojivá, keď sa strom stane starším. Začnite rezať množstvo kŕmenia od konca jesene a prestať dávať v zime.

Stromy môžu pociťovať stres po zbere, takže je tiež potrebné hnojivá po zbere. Je veľmi dôležité, aby som ich robil v pôde a vlhkosti. Pôdne hnojivá sa majú vyhnúť v teplých a suchom lete. Množstvo zavedených minerálnych látok by sa malo určiť analýzou pôdy a listového tkaniva.

Záhradníci často používajú plodovaciu metódu, keď sú hnojivá zmiešané s vodou v zavlažovacom systéme odkvapkávania. Veľmi účinná metóda.

Odolnosť proti mrazu

Zimné stupne. Prístrešok vyžaduje len veľmi mladé stromy. Trunk okolo Apple Tree je potiahnutý mulčovačom.

Choroby a škodcov

TLL, Mole, Apple-Blade Weevil, Pass, Mildw, Brown Rot – To sú problémy, ktoré má záhradník čeliť. Ak má opísaná odroda vysoká odolnosť voči plesňovým ochoreniam, potom je ovplyvnený párom. Apple pasáž – hubová infekcia, ktorá je spôsobená sporom semi-biotrofického húb, vetra, dažďového alebo živočíšnych telies, kým neprichádzajú do styku s vaším závodom.

Ak sa Apple strom ochorel, potom nečakajú, kým sa infekcia zhoršuje, a okamžite prijať opatrenia. Sprej s jablkovými stromami s tekutým medeným vitriolom a fungicídom na báze síry, hneď po objavení prvých príznakov. Pokračujte v opačnom procese s intervalmi v 7 (mokrého počasia) alebo 10 (suché počasie) dní, kým nie sú jablká pripravené na zhromažďovanie. Odporúča sa tiež rezať listy, ktoré spadajú zo stromu a napáliť, aby sa zabránilo ďalšiemu šíreniu sporov.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenie )
Zdieľať s priateľmi
Vybudova.info - výstavba a opravy, dacha pozemok, byt a vidiecky dom, užitočné tipy a fotografie
Pridať komentár