Apple Tree Memory Warrior

  • Autori: E. N. Sedov
  • Chuť: Sour-Sweet
  • Aróma: slabý
  • Hmotnosť plodu, g: 100-200
  • Plná veľkosť: priemer
  • Výnos: 50-60 kg
  • Frekvenčná frekvencia: Výročný
  • Začiatok krému: 3-4 rok
  • Načasovanie dozrievania: Zima
  • Odnímateľná splatnosť: V druhom desaťročí septembra

Pozrite si všetky charakteristiky

Mnohí záhradníci a poľnohospodári sa snažia zasadiť na pozemku Apple Tree, ktorý dáva vysoké výnosy s dlhodobým. Jednou z nich je spomienka na bojovníka, ktorý odkazuje na triedu neskorých ovocných plodín a vyznačuje sa vysokou biologickou hodnotou.

História odstraňovania odrôd

Táto odroda bola odvodená z dôvodu úsilia chovateľov All-ruského výskumného ústavu prestávok ovocných kultúr, v čele. N. Sedov, v sedemdesiatych rokoch a zahrnutý v štátnom registri v roku 1997. Výhľad Apple bol získaný križovatkou Westi a Antonovki. Zoronovaný v centrálnej oblasti čiernej krajiny (Kurskaya, Lipetsk, Orlovskaya, Tambov a Voronezh región).

Popis odrôd

Apple Tree Memory Warrina je pomerne veľký a majestátny strom, ktorý dosahuje výšku 3,5 metra. Vyznačuje sa ovocnou kultúrou prevrátenej formy koruny v mladom veku, ktorý počas fázy omračovania získa sférický vzhľad. Crohn s miernym tímom vyzerá veľmi krásne, pretože sa rozlišuje smaragdová farba lístia.

Funkcie, profesionálov a nevýhody

Ovocné stromy tohto druhu sú charakterizované mnohými funkciami, vďaka čomu majú radi zvýšený záujem medzi záhradkárov a poľnohospodárov, ktorí rastú spomienku na bojovníka na priemyselné účely.

Medzi hlavné výhody odrody môžu byť indikované vysokou chuťou kvality ovocia, dobré popáleniny (za správnych podmienok do 5-6 mesiacov) a prepravy, stabilné a hojné výnosy rastúce v priebehu rokov, ako aj odolnosť voči pašérom.

Mínus kultúry by mal zahŕňať neskoršie plodnice a obrovské rozmery stromov, ktoré vyžadujú veľký priestor.

Dozrievanie a plodnenie

Počas aktívneho obdobia kvitnutia je koruna pokrytá veľkými, svetlými ružovými kvetmi s jasnou arómou. Strom kvitne asi 10 dní (koniec máj – začiatok júna). Väčšina ovocia je vytvorená na raketách. Od zimnej odrody, obdobie plodnia spadá do septembra av niektorých regiónoch, dokonca aj začiatkom októbra. Zivenie jabĺk Uniform. Okrem toho, plody sú dobre udržiavané na nohách a neobjaví sa.

Rastúce regióny

Rozmanitosť bola zobrazená na pestovanie v regióne Strednej Black Zemi Ruska, avšak v posledných rokoch, Apple Strom sa dokonale vyrástla bojovník na iných miestach.

Výnos

Prvá úroda môže byť ochutnávka 3-4 roky rastu dreva. V súlade so všetkými pravidlami starostlivosti a priaznivého klímy, dospelý strom dosahuje až 50-60 kg plodov za sezónu. Plody sa vyznačuje pravidelnosťou a starším stromom, tým vyššie je výnos.

Ovocie a ich chuť

Oválne jablká, a niekedy trochu mierneho tvaru, obdarený sotva viditeľným stuhou, výrazné chute a priemerné veľkosti (hmotnosť 100-200 gramov).

Farba jablká zlatú žltú s viditeľnými škvrnami a beetrálnymi prúžkami. Plody sú plody kyslé a sladké, šťavnaté a mierne voňavé, bez cudzieho charakteru. Koža ovocia je silná, ktorá zaisťuje bezpečnosť jabĺk a bez výrazného plaku. Chudé-mliečne ovocie mäso, niekedy s postriekaním. Táto odroda jabĺk je charakterizovaná obrovským obsahom vitamínu C a pektínov v plodoch.

Vlastnosti pestovania

Pred výsadbou semien na úrovni jabĺk sa odporúča vybrať správnu oblasť. Malo by byť dobre pokryté slnkom a podzemná voda stanovuje hlboko. Pôda je dobre opitá, ktorá zlepší priepustnosť vzduchu, čistená od burín a sústreďuje hnojivá. Optimálne miesto je považované za plodnú čiernu pôdu alebo hlinku.

Sadenice môžu byť vysadené na jar, keď pôda nákladu, ale obličky ešte nie sú opuchnuté, alebo na jeseň, 15-20 dní pred stabilnými mrazmi, pretože koreňový systém bude potrebovať čas na prispôsobenie. Ideálne pre pristátie sa považujú za ročné stromy, pretože sú tak rýchlo prispôsobené pôde.

Opeľovanie

Tento typ ovocného stromu označuje triedu seba-vizuálnej, takže bez operáli nemôžu robiť. Farmové stromy by mali byť umiestnené od Apple Strom vo vzdialenosti 2-3 metra a kvitnúce súčasne s touto odrodou. Ideálne darcovia pre takúto kultúru ovocia sú považované za Antonovka obyčajné, Welcy, Strameding.

Podriadený

Kŕmenie stromov je jednou z komponentov potrebnej ovocnej kultúry. Tento typ Apple Tree nie je náročný na časté kŕmenie. Optimálne vyvážený diagram kŕmenia sa skladá z toho, že je včasná jarná nitroammofoski pod stromom, privádzanie dreveného popola počas aktívneho kvitnutia a tvorby reťazcov, ako aj nasýtenia komponentov fosforu-potaš na jeseň. Bazén odráža na striekanie lístia s minerálmi.

Je to jesenný podávač, ktorý dobre pripraví strom dobre a jeho koreňový systém do zimného obdobia. Blízke zóna by mala byť dobre namontovaná s ihlmi, pilín a slamou.

Odolnosť proti mrazu

Zimná hadnosť Apple Tree je dobrý (dokonale toleruje teplotu na -35 stupňov), takže sa rýchlo prispôsobí v poveternostných podmienkach strednej a centrálnej zóny Black Zem Ruskej federácie. V regiónoch s ťažšími zimami sa odporúča rásť v zime.

Choroby a škodcov

Imunita pre briske stromu je veľmi vysoká, ale nezabudnete na preventívne opatrenia. Keď sa objaví škodca, je potrebné vykonať striekanie pomocou špeciálnych riešení. Najčastejšie je strom podlieha invázii Apple-Tree Frozing, Silkworms, Hawker, Saory.

Niekedy je strom vystavený horkým dcéram, z toho, čo pomôže striekanie chloridu vápenatého. S výskytom húb-bubon, je potrebné starostlivo znížiť infikované oblasti kôry a vykonať dezinfekciu pomocou medi.

Recenzie Recenzie

Apple odroda pamäť bojovníka sa často nachádza na domácich pozemkoch, ako aj v záhradách, kde sa rozrástli komerčné účely, pretože plody majú vynikajúce zobrazenia produktu, vysoká chuť a dobré vyhorenie (až 150 dní) za správnych podmienok ukladania. Väčšina záhradníkov poznamenáva nenáročnosť starostlivosti, rýchle adaptáciu na pôdu a klimatické funkcie, ako aj ochranu pred cestovinami.

Mnohí majitelia priťahuje všestrannosť odrody, pretože jablká sú vynikajúce prázdne miesta vo forme bundu, marmelády, džúsov, sušenie. Jediná vec, ktorá kritizuje záhradkárov, je neskoré obdobie plodnice, ale aj množstvo plodiny a chuti jabĺk vyhladzuje túto chybu.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenie )
Zdieľať s priateľmi
Vybudova.info - výstavba a opravy, dacha pozemok, byt a vidiecky dom, užitočné tipy a fotografie
Pridať komentár