Apple Tree Red Peshn

  • Autori: Švajčiarsko
  • Chuť: Rovinné, podobá sa ľahká zmes lesných plodov
  • Aróma: Vyjadrený
  • Hmotnosť plodu, g: Až do 150
  • Začiatok krému: 2 roky
  • Načasovanie dozrievania: Jeseň
  • Odnímateľná splatnosť: Koncom augusta
  • Krvácanie: Do konca októbra
  • Účel: Čerstvá forma
  • Rastúce regióny: Ukrajina Rusko

Pozrite si všetky charakteristiky

Po zasadil obvyklé jablkové stromy a hrušky na nádvorí súkromného domu alebo v krajine, záhradník určite chcel pestovať akýkoľvek strom s neuveriteľne chutnými ovocím, nezvyčajným a krásnym. Jedným z nich je Apple Tree Red Peshn, ktorý nielenže dáva voňavé ovocie, ale tiež zdobia záhradu.

História odstraňovania odrôd

Dekoratívne a ovocie Apple odrody Red Peshn sa stal výsledkom plodnej práce švajčiarskych chovateľov. Nie je to tak dávno, začalo masívne rásť v Rusku, ale dokázal vyhrať lásku milovníkov a poľnohospodárov, rastúcich stromov v priemyselnom meradle.

Popis odrôd

Apple strom je stredne veľký strom, ktorého výška nepresahuje 2,5 metra. Má jasnú korunu sférického tvaru so svetlými červenými listami. Neuveriteľne, strom vyzerá ako v období kvitnutia, keď Krona spí s tmavými ružovými kvetmi. Apple Tree Red Peshn patrí do neskorých jesenných odrôd, ktoré sú charakterizované nezabudnuteľnou arómou a chuťou.

Funkcie, profesionálov a nevýhody

Apple Grade má mnoho funkcií, vďaka ktorým hrozí záhradníci a farmár. Výhody zahŕňajú dobrú odolnosť proti mrazu, imunitu ochorenia a škodcov, schopnosť prispôsobiť sa v akejkoľvek pôde, dobrý výťažok, ako aj vysoký obsah antioxidantov a cukrov, a nie v iných odrodách jabĺk.

Medzi nevýhody možno vyznačovať len, že stupeň nie je samozvačená, a preto vyžaduje pristátie v blízkosti opeľovačov stromov.

Dozrievanie a plodnenie

Doba kvitnutia spadá na apríl – máj. Počas tohto obdobia je Crohn veľké farby, a toto obdobie trvá niekoľko týždňov. Krépum začína v auguste – september a trvá až do prvého chladu. Po zbere jabĺk je potrebné si trochu ľahnúť, potom, čo činili a získali ešte výraznejší chuť. Uvedenie stromu, môžete počítať s plodinou na druhý rok, ale množstvo a kvalita ovocia bude príjemne prekvapiť.

Rastúce regióny

Kvôli rýchlemu prispôsobeniu sa rôznym klimatickým podmienkam, odroda sa v každom regióne výrazne rastie, či je to južný bar alebo severný. Okrem Ruska je trieda masívne pestovaná na Ukrajine a Bielorusku.

Výnos

Rôzne indikátory stupňa dosť vysoké. Odovzdávanie všetkých pravidiel starostlivosti a načasovania pristátia s Apple Tree je možné zbierať do 30-40 kg ovocia.

Ovocie a ich chuť

Hmotnosť ovocia až 150 gramov sa vyznačuje svetelnou ružovou buničkou, tenkou kožou a neuveriteľnou arómou lesných plodov. Farba ovocia je tmavá červená s sotva z viditeľných škvŕn a pruhov a chuť sladkej kyslej, stručne odlišnej od iných odrôd. Kvôli hustote a pevnosti kože, okrúhle ovocie si zachovávajú formu a prepravu aj počas prepravy.

Vlastnosti pestovania

Aby ste pestovali tento jablko vzhľad, je potrebné zvoliť si pozemok, ktorý je dobre pokrytý slnečným svetlom, ako aj chránené pred návrhmi a silným vetrom. Pred výsadbou sadeníc je potrebné presne pôdu, čistiť z burín, zvlhčovať a potom pripraviť špeciálne jamy. Pôda musí byť prepláchnutá, priedušná, fertilná a bez stagnácie vody. Výsadné sadenice je možné na jeseň a na jar.

Opeľovanie

Rozmanitosť Red Peshn nie je samočinná, takže je ľahké byť opelené s inými stromami, kvitnúca a plodne naraz s týmto zobrazením Apple. Opelenie s inými odrodami sa môže vyskytnúť aj vo vzdialenosti 200-300 metrov.

Podriadený

Kŕmenie stromov sa vyskytuje v štandardnej schéme – počas tvorby obličiek, v období kvitnutia a plodovania. Najužitočnejšie sú organické hnojivá. Okrem kŕmenia je potrebné poskytnúť mierne zavlažovanie, ako aj spustiť staré vetvy a tvorbu koruny stromu.

Odolnosť proti mrazu

Odolnosť proti mrazu na odrody je taká veľká, že strom je schopný nosiť drsné zimy dobre, pri ktorom sa teplota znižuje na -20.30 stupňov. V špeciálnych prípadoch je potrebná izolácia koreňového systému s mulčovaním.

Choroby a škodcov

Imunita stromov je vysoká, schopná chrániť pred mnohými chorobami a nevhodnými škodcami. Na odrody, dobrá ochrana proti zloľiteľným rosám a bankám je však prevencia vzhľadu chorôb a škodlivých organizmov povinná. Osobitné prostriedky sa uplatňujú ako preventívne opatrenia.

Recenzie Recenzie

Napriek tomu, že odroda je relatívne nová, existuje veľa názorov. Väčšina záhradníkov je charakterizovaná Apple Tree Red Peshn ako výnos, noncain, rýchlo prichádza v rôznych pôdach. Mnohí oslavujú nezvyčajnú chuť a vôňu ovocia, ich dlhodobú ochranu, ktorá vám umožní vychutnať chutné jablká celú zimu. Okrem toho, strom, najmä počas kvitnutia, vykonáva dekoratívnu funkciu, zdobenie pozemku alebo záhradu.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenie )
Zdieľať s priateľmi
Vybudova.info - výstavba a opravy, dacha pozemok, byt a vidiecky dom, užitočné tipy a fotografie
Pridať komentár