Apple Tree Spartak

 • Autori: SAMARA Skúsená rastlina v záhradníctve, autor – s. Ns. Kedrin
 • Chuť: Sweet-Sweet (Sourness je prakticky necíti)
 • Hmotnosť plodu, g: 90-130
 • Plná veľkosť: priemer
 • Výnos: Vysoká
 • Frekvenčná frekvencia: Výročný
 • Začiatok krému: 3-4 rok
 • Načasovanie dozrievania: Jeseň
 • Odnímateľná splatnosť: Ku koncu augusta alebo v prvej polovici septembra
 • Trvanie spotrebného obdobia: Od druhej polovice septembra do 15. novembra

Pozrite si všetky charakteristiky

Lahodné a šťavnaté jablká z ich záhrady – je to vždy užitočné, preto mnohí ľudia chcú pestovať ovocný strom na vlastnej sekcii. Pre odrody Spartak sa nevyžaduje veľa miesta, ale potrebujete vedieť, ako sa o neho starať.

História odstraňovania odrôd

SAMARA Skúsená záhradnícka stanica bola zapojená do prevádzky odstraňovania Spartak. Sejačky voľného znečistenia šarlátu.

Popis odrôd

Tento atraktívny strom má hustú široko hnedú korunu s rovnými hnedými červenými výhonkami, na ktorých je mierne opomenutie. Vetvy, ktoré sa považujú za kostrové, odchádzajú z kufra v uhle od 50 do 80 stupňov.

Lístie podlhovasté a zároveň oválnu formu. Na základni sa plechová doska zúživa a špička je mierne natiahnutá a skrútená.

Funkcie, profesionálov a nevýhody

Popisovanie Spartaku je nemožné nehovoriť o svojich nepochybných výhodách. Táto odroda patrí do kategórie migračiek. Výhody všimnite si nádhernú chuť jabĺk a vysoký, stabilný výťažok.

Má nevýhody: napríklad Spartak má nízku imunitu na brumsáku. Preto je dôležité viesť k spracovaniu stromov včas.

Dozrievanie a plodnenie

Pokiaľ ide o zrenie, opísaná odroda patrí na jeseň. Plody splatnosti dosiahnuté do konca augusta alebo začiatkom septembra. Spotrebiteľské obdobie je dlhé, pokračuje zo stredu prvého jesenného mesiaca a do polovice novembra.

Do 3-4, záhradník môže už žať plody svojich diel a vychutnať si chutné jablká.

Rastúce regióny

Hlavné regióny, kde sa Spartak pestuje, oceľ:

 • Meshnevian;
 • Ural;
 • Východný sibírsky.

Výnos

Táto odroda sa vzťahuje na vysoko výnos. V najlepších rokoch od stromu sa zhromažďuje až 100 kilogramov ovocia.

Ovocie a ich chuť

O plodoch stojí za to samostatne. Sú univerzálne ochutnať kyslé sladké, ale kyselina sa takmer nikdy necítila. Jablká majú atraktívnu žltú farbu, na povrchu je ťažké si všimnúť svetlo červenať, ktorý, ako ovocie, je ľahké vylepšiť. Jablká majú rovno zaoblený tvar, hmotnosť každého plodu sa môže pohybovať od 90 do 130 gramov.

Pokiaľ ide o pokožku, je to trvanlivé, ale nie príliš hrubé. Na povrchu je vosk. Tam sú tiež subkutánne body, ktoré malé a slabo vyriešili. Spartak ovocie môžu byť prepravované na dlhé vzdialenosti, zatiaľ čo si zachovávajú svoje odvolanie.

Vlastnosti pestovania

Stromy si vyžaduje bubon, dobre odvodnenú pôdu s neutrálnym pH. Pred nástupom na stravovanie je vhodné stráviť test pôdy. Najlepšie je urobiť úpravy minerálneho zloženia pôdy 8-12 mesiacov pred pristátím. Spartak je lepší presadiť blízko svojho partnera pre operátora, ale ďaleko od lesa a iných vysokých stromov.

Na zvýšenie produktivity, ako aj o škodcov a chorobách je potrebné pristátie spoločníci pre Spartacus. Apple stromy tejto odrody sú kompatibilné s cibuľou, šumivom, cesnakom, koriandrom, bazalkou, feniklom, narcisou, kalenou, chvostom a nastrutiom. Stromy sú zle rastú, ak sú zasadené zemiakmi, pretože šíri rôzne bakteriálne a plesňové ochorenia.

Orezať strom Apple na konci zimy alebo na jar. Ak si všimnete poškodené výhonky, môžete ich znížiť a v lete. Odstráňte všetky mŕtve vetvy a tie, ktoré poskytujú krížový rast. Ak záhradník robí nesprávne, je možné znížiť výrobu ovocia.

Jedným z najdôležitejších požiadaviek počas kultivácie Apple Strom je slnečné svetlo. Apple Tree Spartak Získajte svoju energiu zo slnka a pri výrobe vysoko kvalitných plodov konzumujú veľa energie. Solárne tepelné sušia listy a pomáha predchádzať vzhľadu chorôb. Pre túto odrody by malo byť slnko na pozemku od 10:00 do 16:00.

Spartaka stromy sú vysadené vo vzdialenosti 3,6 m od seba. Je to veľmi potrebné pre normálny rozvoj koruny a rizómov.

Opeľovanie

Aby ste dosiahli úspešné opelenie, musíte mať minimálne 2 rôzne odrody jabĺk na mieste, ktoré kvitnú naraz. Spartacus kvety aktívne priťahujú muchy, včely a iné hmyz, ktoré prenášajú peľ z tyčiniek na stil. Avšak hmyz v zlom a daždivom počasí sa nesnažia so svojou prácou a množstvo plodín klesá.

Skúsení záhradníci uprednostňujú krížové opeľovanie, čo vám umožní získať viac sladkých a lahodných plodov. Môžete začať niekoľko záberov včely alebo robiť očkovania na mladom strome. Vakcinácia zahŕňa kombináciu zásob a danej odrody. S ním môžete získať požadovanú úrodu.

Podriadený

Spartak Stromy úspešne dozrievajú kvôli vysokému obsahu fosforu a draslíka, ako aj iných mikro a makroelárov. Je veľmi dôležité kŕmiť tieto ovocné stromy. Granulované hnojivá kopírka s deficitom prvkov potrebných na rast a plodenie.

Uplatňovanie kŕmnych stánkov v marci, máji, júli a septembri. NEPOUŽÍVAJTE TÝKAJÚCE SA SASTRATÍVNA TRUGU: Radne rastie a berie všetky živiny, že záhradná rastlina leží do pôdy pre strom. Okolo trupu stojí za to odstrániť unavený trávu vo vzdialenosti 70 cm.

Odolnosť proti mrazu

Tento parameter sa odhaduje ako vysoko.

Choroby a škodcov

Škodcovia: Apple Larva, ovocné lietanie, kliešte a problémy.

Choroby: Listy škvrnité, Apple Tree Fall, Rust, Puffy Rosa a Phytofluoróza.

Odolnosť proti vášni a iné choroby môžu byť nazývané médium. Bez preventívnej liečby fungicídov.

Na zvládnutie škodcov, používať špeciálne finančné prostriedky dostupné v supermarketoch. Insekticídne mydlá, infúzia cesnaku. Pridanie potravinovej sódy, vaječného plášťa a octu do pôdy umožňuje škodcovia vystrašiť.

Je dôležité vykonávať profylaktickú liečbu sadeníc opísanej odrody. Nemá zmysel Striekať ich v daždi, pre postup je vhodný výlučne. Fungicídy a insekticídy sprej na začiatku jari, kým sa obličky neodhalí. O desať dní neskôr sa postup opakuje a viac ako raz. Spracovanie sa vykonáva pred začiatkom úrody.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenie )
Zdieľať s priateľmi
Vybudova.info - výstavba a opravy, dacha pozemok, byt a vidiecky dom, užitočné tipy a fotografie
Pridať komentár