BlackBerry Nebo môže počkať

 • Chuť: sladký
 • Aróma : existuje
 • Hmotnosť bobule, g: 4-6
 • Veľkosť bobule: Stred
 • Bery: Fialový
 • Obdobie plodovania: Od polovice júna
 • Odolnosť proti mrazu, ° C / zimná ťažkosť: Stred
 • Prítomnosť hrotov: Nie
 • Zalievanie: priemer
 • Odolnosť voči nepriaznivým poveternostným faktorom: Vysoká

Pozrite si všetky charakteristiky

Blackberry nebesia môžu čakať schopný prezentovať ľudí veľa príjemných prekvapení. Avšak, má niektoré nuansy kultivácie. Stojí za to prezerať načasovanie dozrievania a výber územia, jeho prípravu, starostlivosť o rastliny.

História odstraňovania odrôd

Blackberry nebesia môžu čakať na alternatívny názov – neba môže čakať. Rozvoj rastliny bol vedený, pretože nie je ťažké pochopiť, zahraniční chovateľov. Americký hybrid je stále veľmi mladý. V roku 2013 bol prezentovaný na svete v Arkansase. Napriek „mládeži“ sa nová kultúra charakterizuje pôsobivou populariou, ale v Rusku je tento hybrid stále veľmi málo.

Popis odrôd

Všimnite si túto povinnosť BlackBerry. Pri raste v tieni sa však plodnosť zníži. V prospech závodu označuje absenciu hrotov. Minusy sú krehkosť kvetenstva a vystavenie útokom hlodavcom. Je do značnej miery odôvodnené:

 • intenzívny rast výhonkov;

 • sebadôvera;

 • spôsobilosť ovocia na spracovanie;

 • Vynikajúca odolnosť voči antracnose a hrdzaveniu;

 • Sýtosť ovocia s vitamínmi a antioxidantmi.

Načasovanie dozrievania

V úradnej reklame je dôraz kladený na veľmi skorú tvorbu ovocia a na malú závislosť na poveternostných podmienkach. Môžete čakať na vzhľad bobúľ v polovici júna (o pokynoch iných zdrojov – v polovici júla). BlackBerry Blossom začína v máji. Stojí za zmienku, že záhradníci musia byť trpezliví – len odstránenie dozrievaných bobúľ až do konca, môžete dosiahnuť pozitívny účinok. Ak sú stále tvorené, sklamanie je nevyhnutné. Krépum v norme bude pokračovať od 30 do 45 dní.

Výnos

Slušná plodnosť poskytuje výkonné výhonky s 2 metre alebo viac vertikálne. Ale presne posúdiť výšku poplatku v domácich podmienkach, bráni nedostatočnej praxi. Doteraz môžete povedať, že plody sú viac alebo menej ako rovnaké.

Bobule a ich chuť

Hmotnosť jedného bobule môže byť od 4 do 6 g. Ich povrch je natretý vo fialovom tóne. Telo sa rozlišuje príjemnou hustou konzistenciou. Je tu vôňa, ale nie je príliš vyslovené. Chuť BlackBerry Byby môže čakať v tom istom čase kyslé a sladké, niektoré žaluby dokonca vyhlasuje, že je to najchutnejším z existujúcich odrôd.

V podstate je táto BlackBerry navrhnutá pre okamžité stravovanie. Skladovanie, dokonca aj v chladničke, už neodporúča. Ak potrebujete ponechať plodinu na dlhšie obdobie, malo by byť zmrazené. Zber sa vykonáva, keď bobule získajú trblietky, ale ich telo stále zostáva hustá. Krátkodobé skladovanie je možné na chladnom suchom mieste.

Vlastnosti pestovania

Výber miesta a prípravy pôdy

Na pristátie takýchto rastlín sú užitočné ako kyslé pôdy a pôdu normálnej kvality. Nie sú zlé možnosti sa tiež môžu stať čiernou pôdou a pieskom. Solárna alebo čiastočne tieňovaná platforma – tu sú ideálne podmienky pre pestovanie. Intervaly oddeľujúce kríky by mali byť od 1 do 1,5 m. Je potrebné si vybrať suchú zem.

Zlepšenie zloženia pôdy je potrebné od jesene. Veľmi dôležitá úloha zohráva zavedenie humusu a superfosfátu. A tiež potrebujú potaš drogy. Veľkosť fossa na rovine 50×50 cm. Jeho hĺbka je určená s prihliadnutím na parametre koreňového systému rastliny.

Orezávanie

BlackBerry Nebo môže počkať na horizontálnu schému. Postup sa musí uskutočniť ročne, pretože kultúra sa vyznačuje aktívnym rastom. Eliminácia nasleduje a pacienti a deformované, a len zahusťovadlo Bush strieľa. Pobočky sa objavili v aktuálnej sezóne, aktivovať rozvetvujúci graf na začiatku leta.

Zavlažovanie a kŕmenie

Nebo môže čakať – relatívne odolné voči suchám. Avšak, je to stále potrebné na vodu v horúcich dňoch. Zosilnené zavlažovanie je tiež potrebné na pozadí kvitnutia a pri vytváraní bobúľ. DÔLEŽITÉ: Nadmerné zavlažovanie kontraindikované. Vysoko hydratácia Zem spôsobí nepriaznivý účinok.

Odolnosť proti mrazu a príprava na zimu

Odroda sa rozlišuje stredným studeným odporom. Preto je lepšie prúdiť aj v strednom pruhu. Prekonfigurovať nelishybya a v južných regiónoch. Najlepší vytvrditeľný materiál je poľnohospodársky. Použitie slamy a ihličnatej tkaniny je možné, ale ohrozuje vzhľad hlodavcov, ktorý je sotva užitočný.

Choroby a škodcov

Stupeň pekne osobné osobné priestupky. To však neruší potrebu preventívneho spracovania. Annnza, pleseň, výplň a siv. Zabrániť ich vzhľadu pomáha spracovaniu linkovej kvapaliny vo forme 1% roztoku. Je potrebné ho použiť v prísnom kruhu predtým, ako sa objavia obličky.

Niekedy sa kríky liečia s liekmi „TriphohoDermín“. Optimálna koncentrácia roztoku je 0,1%. Mali by sa konať 10-dňová pauza medzi spracovaním. V niektorých prípadoch sa na spracovanie používa 5% medený baldachýn. Bez ohľadu na zvolený spôsob boja, všetky postihnuté výhonky a listy musia byť spálené.

Reprodukcia

Na šírenie BlackBerry Byby môžu čakať, je najlepšie použiť výhonky. Na konci mája alebo v prvom júnovom desaťročí sa pobočka ohýba na Zemi. V tejto polohe je upevnená s držiakmi a navyše posypte pôdu. Môžete očakávať zakorenenie na jeseň. Toto je signál, ktorý môžete pristáť kultúru na trvalé miesto.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenie )
Zdieľať s priateľmi
Vybudova.info - výstavba a opravy, dacha pozemok, byt a vidiecky dom, užitočné tipy a fotografie
Pridať komentár