Blízko Grapes Darček v blízkosti

  • Autori: Pavlovsky evgeny Georgiecich
  • Účel: Tabuľka
  • Bery: Tmavo fialová červená
  • Chuť: Muscata
  • Čas dozrievania (filter): Veľmi skoro
  • Čas dozrievania, dni: 95-100
  • Odolnosť proti mrazu, ° C: -22
  • Hmotnosť BUCHY, G: 512
  • Typ kvetu: OBOY
  • Smútok: Bezvýznamný

Pozrite si všetky charakteristiky

Hrozno je vynikajúcou dekoráciou akejkoľvek oblasti výberu. Majitelia krajín, ktorí chcú získať nádhernú zber veľkých a lahodných bobúľ, stojí za to platiť pozornosť hybridnej odrody darček.

História odstránenia

Toto hrozno vybralo Evgeny Pavlovsky v G. Novoshakhtinsk Rostovský kraj. Ak chcete získať dar námorníctva, boli prekrížené formy, ktoré majú ženský typ kvetov – talisman a hybridnú krásu. Prvý by mal preniesť nový typ charakteristík hustoty a vynikajúcu produktivitu. Z krásy „dcérskych“ druhov bolo získať veľký vkus, nasýtené farbenie a zber. V dôsledku kombinácie týchto dvoch odrôd, dar bradavky nezískal vysokú odolnosť voči nízkym teplotám a odolnosti proti plesňovým ochoreniam. Charakteristiky nového typu získaného v dôsledku prechodu týchto odrôd mu umožnili dobyť sympatie milovníkov hrozna.

Popis

Hrozno neopustenému daru sa vyznačuje bohatými rastúcimi krídlami, ktorých vinice sa vyznačujú komplexnou a silou. Drevený kmeň Busha je mimoriadne masívny. Listy rastlín môžu byť stredné a veľké veľkosti. Farba piatich klinových listov je blízko k tmavozelenému odtieňu a má vzor vo forme webu, charakterizovaný svetelný tón. V geografii distribúcie sa darček pestuje v priebehu Ruska, ako aj v krajinách CIS.

Čas dozrievania

Hrozno tejto odrody sú považované za skoro, pretože dozrieva na konci júla – začiatkom augusta. V priemere si dozrievanie trvá približne 100 dní od vzhľadu prvých rozmazaných obličiek. Kvitnúce Bush začína na začiatku prvého letného mesiaca.

Bozk

Zväzky darov nie sú charakterizované kužeľovou tvarovou formou, v zriedkavých prípadoch môžu byť vo forme valca. Priemerná hmotnosť zrelého hrozna na partii je 512 gramov. Avšak, s opatrným dodržiavaním agrotechniky, je možné pestovať partiu 1000-1500 g.

Bobule

Stupeň má bobule, ktoré majú správnu oválnu formu, ktorej hmotnosť sa líši od 8 do 14 gramov. Berry mäso pokryté hustou škrupinou, ktorá má tmavú fialovú červenú farbu. Vďaka zvláštnemu pádu na sukni, pripomínajúcej vosk, shell sa cíti, keď jesť bobule.

Prečítajte si viac  Jahoda Capri

Chuť

Darček bradavky má jemnú voňavú chuť, ktorá kombinuje sladké nutmereg poznámky a malú sourness. Takáto kombinácia vám umožňuje vychutnať si pôvodnú kyticu.

Výnos

Hybridná odroda je známa vysokými výťažkami, ktoré môžu dosiahnuť 25 kg z jedného viniča. Bobule nie sú rozlíšené priemernými ukazovateľmi prepraviteľnosti, takže preprava plodiny by mala byť starostlivo, aby nemala prasknúť.

Výber výsadbového materiálu

Záhradníci s skúsenosťami odporúčajú nováčikov, aby si odrezávali odrezky a sadenice pre tých, ktorí ich robili z ich viniča a je zapojený do výroby takýchto materiálov profesionálne.

Cherenci

Môžete vyhodnotiť kvalitu, ktorá znižuje malé množstvo kôry. Pri pestovaní kríka z rezania a dodržiavania pravidiel agrotechnológií je miera prežitia približne 90%, vysoko kvalitné zariadenia sú prakticky zaručené. Existuje schopnosť kontrolovať rozvoj hrozna vo všetkých etapách.

Viac informácií

Schody

V súlade s pravidlami Agrotechnológie je miera prežitia približne 100%. Skriny by mali byť zdravé. Venujte pozornosť neprítomnosti poistky, rastu a iných príznakov chorôb.

Viac informácií

Vlastnosti pestovania

Aby sa dosiahlo vysoké výnosové rýchlosti z jedného kríka raberatívneho darov, stojí za to starostlivo odkazovať na poľnohospodárske inžinierstvo jeho pestovania: zdvih na zimu, vykonať normalizáciu. So správnym prístupom môžete získať bohatú zber bobúľ s nádhernou chuťou.

Pristátie

Stupeň môže byť zasadený na jar alebo jesenný čas. Bude však vhodnejšie vyhovieť závodu na jar, čo umožní puzdrá vykonávať dobré zakorenenie a obťažovať na novom mieste. Busky vysadené v tomto čase budú môcť posilniť a absorbovať užitočné prvky, s ktorými budú ľahko odoslať zimný mráz.

Pristátie

Aby sa do 3 rokov stal, vinič dáva zber signálu, je potrebné vziať do úvahy súbor faktorov – od typu pôdy na pozemku do neďalekých rastlín.Najlepší čas na pristátie Väčšina odrôd – jeseň a v chladných regiónoch, prípravy na pristátie začínajú v auguste. Survovanie sa prenesú na zem na konci septembra alebo za 1 desaťročie októbra. Na jeseň pristátie sú vhodné len rastliny s smiešnymi viničmi, s vyvinutým koreňovým systémom as 8-10 očami.Tipy pre začiatočníkov pomôžu zistiť optimálne schémy pre umiestnenie sadenice a odrezkov, ako aj v iných jemnosti tohto procesu.

Prečítajte si viac  Hrozno Adel

Viac informácií

Typ pôdy

Hrozno pestované na piesku, čiernej zeme a hlinené pôdy. Pre každú z možností zloženia pôdy sa proces prípravy výrazne líši.

Viac informácií

Výsadba vegetatívnych stromčekov

Základné pravidlá sú rovnaké pre podivné a rastlinné sadenice. Zeleninové volanie sadenice získané skleníkom.

Viac informácií

Pristátie Cherenkov

Odrezky – procesy bez vlastného koreňového systému. Sú vždy zakorenené na jeseň. Postup začína po tom, čo bude lístie.

Viac informácií

Rastliny-susedia

Nasledujúce rastliny majú priaznivo ovplyvniť hrozno: Siderats, uhorky, jahody, cibuľa a cesnak, ruže, skoré triedy bielej kapusty a zelených.

Viac informácií

Opeľovanie

Hrozno majú kvety oboch pohlaví, takže nevyžaduje ďalšie opelenie. Veľmi uľahčuje starostlivosť o túto odrodu.

Orezávanie

Kultúrne prerezávanie sa vykonáva každý rok. V dôsledku tohto postupu by mali byť odstránené mrazené alebo choré pobočky. Okrem toho stojí za to orezať niektoré zdravé vinič, aby sa znížilo zvýšené zaťaženie kríka.

Zalievanie

Kultúry zalievanie v lete by sa mali pustiť hojne. Hrozno, ktorí majú rozsiahle skúsenosti, sa odporúča vykonať tento postup aspoň trikrát týždenne. Bude optimálne nainštalovaný odkvapový zavlažovací systém. Stojí za zmienku, že zavlažovanie musí byť zastavené počas vegetačného obdobia, ako aj pár týždňov pred zberom zrelých bobúľ.

Systémy zavlažovania

Aby boli bobule veľké a šťavnaté, je potrebné organizovať plné zavlažovanie a kŕmenie. Všetky normy musia byť upravené na poveternostné podmienky a rýchlosť odparovania tekutiny.

Čerstvé dúhovky

S častým systémom zavlažovania sa zvlhčovanie odporúča raz za dva týždne (to znamená dvakrát mesačne počas kvitnutia a vzhľadu bobúľ) toľko, takže pôda je impregnovaná 50 cm hlboko do rastliny, takže rastlina nie je Prepnite na povrchové (dewn) korene. Táto suma môže byť znížená, ak je slama mulčovanie.

Viac informácií

Zriedkavý poľsky

S vzácnym systémom zavlažovania, výber veku a času dozrievania hrozna môžete použiť štandardy uvedené v tabuľke v inom článku.

Viac informácií

Podriadený

Undercalinks sú dôležitou udalosťou starostlivosti o akúkoľvek kultúru. GRAPES DARČNOSŤ NEPOUŽÍVAJÚCE. Prvý podávač trávi v druhom roku svojho života. Ak chcete stimulovať rast, stojí za to použiť hnojivá obsahujúce dusík a priviesť ich na jar. V jesennom období, hrozno vyžaduje hnojivo z fosforu a draslíka, čo pomôže dostať rastlinu s užitočnými prvkami pre dobré zimovanie.

Prečítajte si viac  Vlastnosti a systém pristátia na jeseň

Odolnosť proti mrazu a potrebe prístrešia

Grape Bush Dar je schopný odolať zníženej teplote, dosiahnutiu -22 stupňov Celzia. Šírenie tejto rastliny v regióne s teplou klímou nebude schopný obávať jeho prístrešia a v chladnejších klimatických zónach by nemali opustiť toto hrozno na zimu bez izolácie.

Choroby a škodcov

Darček Mostbath má nádhernú imunitu, ktorá nie je hrozné oidium a plesne. Okrem toho je trieda takmer nevystavená plesňovým infekciám, ako aj účinky šedej hniloby.

Prehľad všetkých chorôb a škodcov

Ak sú hrozno vystavené akémukoľvek chorobu alebo hmyzu, vždy sa odráža vo svojom vzhľade. Môže trpieť ako samostatné časti rastliny a celú kultúru ako celok.Hrozné obličky sú zvyčajne väčšina z nich trpia parazitmi.Poškodenie bobule sa objavujú hlavne v prítomnosti plesňových ochorení. Listy sú vždy ovplyvnené vo väčšej miere, mnohé choroby sú okamžite rozpoznané.

Viac informácií

> „>

Mildu >>

Najdôležitejšou znakom ochorenia je prítomnosť bielej naklápanej vlny v spodnej časti plechu.

Viac informácií

> „>

Oidium >>

Symptómy ochorenia sa prejavujú z hornej časti plechu – žlté škvrny s popolným šedeným kvetom, a to aj s bežeckým odtieňom.

Viac informácií

> „>

Gray GNIL >>

Hlavné príznaky šedej hniloby: vzhľad na lístie a bobule hnedých škvŕn a sivého plaku, výskyt hnedých rozvodov a sivého postreku na viniči.

Viac informácií

> „>

Antraznóza >>

Na listoch sú hnedé škvrny s tmavým farebným puzdrom. Časom, vzhľadom k tomu, že tkaniny z rastlín zomrie, otvory sa objavujú na listoch.

Viac informácií

Uskladnenie

Rozmanitosť často ukazuje skoré charakteristiky, takže zber padá v auguste. Husté bobule môžu byť uložené v chladničke alebo chladnej miestnosti. Čas použiteľnosti v takýchto podmienkach nepresahuje 3 týždne. Bobule sú dokonale vhodné ako hlavná zložka pre šťavu alebo kompómy. Hrozno majú obrovské množstvo užitočných prvkov, ktoré možno získať v dôsledku použitia bobúľ v čerstvej forme.

Grapes Darček v blízkosti dostal veľkú distribúciu v súkromných stránkach a priemyselných váhách. Mnohé hrozno oslavuje vynikajúce vlastnosti tejto odrody, pretože ich poteší s vysokým zberom chutných a voňavých bobúľ.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: