Burzový

 • Autori: N. A. Pavlova (vnir im. N.A. Vavilov)
 • Sa objavili pri prekročení: Oheň úrodný x Caston hrad
 • Rok predpokladov: 1965
 • Načasovanie dozrievania: skoré dozrievanie
 • Typ rastu: stredný odolný
 • Výnos: Vysoká
 • Účel: Univerzálny
 • Hmotnosť bobúľ, g: 0,5
 • Epishers: Pestovanie – stredná hrúbka, v hornej časti jasne ružovej, s zriedkavým vstupom; Tkané – rovné, škodlivé, sivasté
 • Hárok: stredná veľkosť, zaoblená, tmavo zelená, matná, s dobre vyslovenými piatimi lopatkami

Pozrite si všetky charakteristiky

V roku 1949 bola odstránená rôzne červené ríbezle. Počas niekoľkých desaťročí sa táto odroda zoznámila s väčšinou záhradníkov a šíri sa po celej krajine. Rozlišovacie charakteristiky odrody sú považované za vynikajúce výťažok a príjemnú chuť.

Popis odrôd

Mid-odstupňované rastliny dosahujú výšku 1,8 metra. Súhrnné kríky husté a výkonné, zaberajú veľa miesta v záhradnom pozemku. Iskry medtósku. Zber – Universal. Hrúbka úteku – priemer. Horná časť pestovateľských výhonkov je maľovaná do bohatej ružovej farby a buriny sa stávajú sivou. Výhonky nie sú krehké a rovné.

Zaoblené listy, stredne veľké (4-7 centimetrov). Farba – tmavo zelená. Povrchový matný. Každá plechová doska pozostáva z piatich vyslovovaných čepelí. Kvety sú malé a elegantné, vo forme misy. Kefy malé a husté. Dĺžka – približne 6 centimetrov. Každé formuláre od 8 do 10 bobule.

Charakteristické pre bobule

Zrelé bobule získavajú svetlovú šarlátovú farbu. Hmotnosť každého bobule v priemere je 0,5 gramov. Stredné rozmery. Formulár – zaoblené. Vnútri veľkých semien v množstve od 3 do 7 kusov.

Chuť vlastnosti

Chuť je príjemná, mierne kyslá a osviežujúca. Množstvo cukru je 6,9%, objem suchých látok je 17,8%. Kyslosť – 3%. 100 gramov bobúľ obsahujú 44 miligramov kyseliny askorbovej.

Dozrievanie a plodnenie

Veľkorysá odroda patrí do odrôd s predčasným dozrievaním plodín. Ovocné kríky od júna do júla.

Výnos

Kvôli vysokému výnosu, jeden rastlín tvorí 3 až 4 kilogramy ovocia. V priemyselnom meradle sa zhromažďuje 170 centov s hektármi lokality.

Pristátie

Pristátie vykonáva na jar alebo na jeseň. Pri výbere prvej možnosti sú kríky napojené 2-3 krát týždenne počas prvých mesiacov po transplantácii. Výživa potrebuje koreňový systém pre aktívny vývoj. Pre ovocné kultúry zvolené solárne grafy. Ríbezle preferuje nutričnú pôdu nasýtenú organickou. Pri pestovaní v nefermentačnej pôde musí byť naplnená hnojom alebo kompostom.

Červené ríbezle zle toleruje náhle zmeny teploty, takže pre jeho kultiváciu si vyberte územia s živým živým plotom vo forme stromov. Rovnako ako z návrhov alebo silných porovnávaní veterných kríkov chrániť steny vysokej budovy.

Pre pravidelné ovocné a rýchle zakorenenie by sa malo zabezpečiť optimálna úroveň vlhkosti pôdy. Scarletové bobule obsahujú veľké množstvo vody (82%). K kríky sa cítia pohodlne, musíte vykopať montážovú jamu príslušnej veľkosti. Malo by to byť trochu širšie ako koreňová guľa. Približné rozmery – 30-40 centimetrov v šírke a rovnakej dĺžke.

Proces vyhľadávania:

 • pristátie v suchom počasí;

 • V každej jamke položená polovica kompostu;

 • Vypadol z jamy, zem sa mieša s 0,5 lyžicami kompostu;

 • PEG je inštalovaný v diere, semená sa na neho zviaže;

 • Sadenie sa opatrne odoberá z nádrže a umiestni sa do pristávacej jamy;

 • Cez ihrisko sú plné plne naplniť jamu;

 • Zem okolo trambetu trupu;

 • Rastlina je zviazaná mäkkým materiálom, ktorý nebude poškodený strieľať.

Pestovanie a starostlivosť

Objem a kvalita plodiny priamo závisí od zavlažovania. Zavlažovanie by malo byť pravidelné, ale nie nadmerné. Začnite zvlhčovať pôdu s príchodom jari. Postup sa vykonáva raz týždenne. Väčšina záhradníkov si vyberie metódu odkvapkávania. To je pohodlný a praktický systém, ktorý jemne zvlhčí zem, neumožňuje ho vyschnúť.

Červené ríbezle nemá rád studenú vodu, a vďaka odkvapkávaniu vody sa rýchlo zahrieva na požadovanú teplotu. Deň po daždi alebo zavlažovaní, oblasť voľná. Všetky rastliny buriny sa objavujú na pozemku, musíte okamžite odstrániť. Rýchlo vyrastú a užívajú užitočné stopové prvky zo Zeme. Pravidelné uvoľnenie je potrebné, že kyslík dosiahol korene.

V procese vývoja sa kríky odoberajú zo Zeme užitočné látky, ktoré musia byť naplnené hnojivám. Pred ich zavedením musíte vziať do úvahy stav rastlín. Ak sa kríky rýchlo vyvíjajú, tvoria silné stonky a veľké množstvo lahodnej úrody, môžete urobiť bez ďalšieho kŕmenia.

V opačnom prípade sa používajú vysoké fosfor, draslík a dusíkové prípravky. Každá zo zložiek má určitý vplyv na kultúru. Niektoré komponenty pomáhajú budovať listy, iné – bobule. Na začiatku pružiny sa používajú podávače dusíka. Draslík a fosforu prispievajú v procese zberu.

Niektorí záhradníci si môžete vybrať v prospech organistov, napríklad ohromených. Rozpustený vo vode a kríky sú zavlažované na začiatku marca (4 kilogramy hnoja na vodnom veže). Druhýkrát sa zloženie používa v júni.

Jesenné kríky (1 litra) alebo superfosfát (120 gramov). Tieto látky prispievajú pod krídlom. Ak je to žiaduce, zložky môžu byť rozpustené vo vode.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenie )
Zdieľať s priateľmi
Vybudova.info - výstavba a opravy, dacha pozemok, byt a vidiecky dom, užitočné tipy a fotografie
Pridať komentár