Bylinná infúzia pre paradajky

Mnohé zjazdovky sa snažia použiť prevažne prírodný nástroj pre paradajky. Medzi takéto fondy patria k bylinnej infúzii, ktorá dnes bude hovoriť. V tomto článku vám povieme, že môže dať závod, ako aj na zvláštne prípravy a použitie.

Zmes

Bylinná infúzia je ľudový liek, ktorý sa často používa na kŕmenie paradajok. Je šetrný k životnému prostrediu a je úplne bezpečný pre ľudské aj životné prostredie.

Rôzne byliny počas ich rastu sa absorbujú zo zeme a vzduchu užitočné a živiny, akumulujú ich vo všetkých ich častiach. Riešenie založené na takýchto rastlinách obsahuje veľa dusíka. Keď sú kultúrne vykládky nasýtené touto zložkou, začnú aktívne prijímajú vegetatívnu hmotu a stanú sa silnejšími v pláne imunity. Tieto tinktúry tiež obsahujú veľa draslíka, čo má veľký vplyv na koreňový systém paradajok, na ich kvitnutie a ovocie.

Trávnaté podávače sú užitočné pre pôdu. Sú nasýtené jej nutričným prvkom, ktoré prispievajú k plodnosti av dôsledku toho dobrý rast paradajok. Okrem toho, vzhľadom na reakcie alkalických hnojív, pôda sa vyskytuje, ktorá má priaznivý účinok na mnohé kultúrne rastliny, zle reagovať na vysokú kyslosť Zeme.

Ako zriediť?

Pre to Na prípravu zelenej tinktúry budete potrebovať vedro, z ktorých 2/3 potrebujete naplniť trávu. A nezáleží na tom, čo budete používať: žihľavka, zmáčanie, púpava alebo iná nemecká zelení – to všetko bude rovnako užitočné pre pristátie. Všimli sme si však, že na infúziu rastlín, ktoré boli fúkané a schopné dať semená, to nestojí. Mnohé z semien burín rastlín sú schopné preniesť fermentáciu, potom môžu začať klíčiť.

Na zeleniny potrebujú pridať 0,5 litrov dreveného popola. Táto zložka je známa vysokým obsahom draslíka a fosforu, ktoré sú obzvlášť užitočné v štádiu vegetácie paradajok. Okrem toho priaznivo ovplyvňujú stav koreňového systému a tiež prispievajú k aktívnemu kvitnutiu a vyvráteniu paradajok.

Ak plánujete kŕmiť armatúry na konci júla, môžete pridať superfosfát do roztoku. V tomto prípade je potrebné dodržiavať proporcie. Takže, na 1 hŕstku látky, bude musieť pridať 10 litrov tekutiny.

Ďalej v vedre musíte pridať vodu, ale nie na okraj. S tinktúrou sa riešenie začne blúdiť, čím sa vytvorí penová čiapka, pre ktorú bude potrebný. Všimnite si, že ak používate vodu z vodovodu, je potrebné ho odstrániť, aby ste z neho eliminovali chlór.

Prečítajte si viac  Tomato Volgogradz

Všetky komponenty sú potrebné na miešanie, potom, čo potrebujete pevne uzavrieť kapacitu s vekom tak, že fermentačný proces infúzie prešiel bez vzduchu.

Ďalej musí byť vedro na deň v tme, ale teplé miesto. Nasledujúci deň by tinktúra mala tinkture vytvoriť penový uzáver, a preto sa roztok musí znova zmiešať. Ďalej sa rýchlosť prípravy roztoku závisí výlučne na teplotu: čím vyšší je, tým rýchlejšie. V lete, 3-4 deň, je plne pripravený na použitie.

Ako zadať?

Na vykonávanie koreňového kŕmenia paradajok je potrebné zriediť roztok v pomere 1 až 10, to znamená liter roztoku a 10 litrov vody. Zároveň je zalievanie každé paradajkové puzdro je potrebné ako liter kvapaliny.

Nemalo by už byť žiadna koncentrácia, pretože to môže znamenať nadmerný súbor zelených hmôt, čo následne nedáva najlepší spôsob, ako ovocie.

Pre ťažobné kŕmenie bez zavlažovania budete potrebovať zriediť 0,5 litra hotovej tinktúry 10 litrov vody. Potom je možné striekať listy pristátia.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: