Cherry Banka Ružová

  • Autori: Výber ľudí
  • Typ trupu: drevo
  • Koruna: Sharovid
  • Chladivo: Návykový
  • Utiecť: Smaragdovo zelená
  • Plná veľkosť: priemer
  • Formulár: zaoblené, mierne lesklé
  • Maľovanie ovocia: Jasná ružová
  • Hmotnosť plodu, g: 2-3
  • Dužina (konzistencia): Zalievanie

Pozrite si všetky charakteristiky

Rozmanitosť banky ružová je vysoký strom, na ktorom sa v polovici leta objavia krásne priesvitné ružové bobule. Kultúra sa nelíši dobrú odolnosť proti mrazu, ale nenápadná na zloženie pôdy. Ovocie zvyčajne používajú čerstvé, ale niekedy používané na konzervovanie, varenie dezerty.

História odstránenia

Rozmanitosť ruského ľudového výberu, rozšírená v regióne Volga. Opísané a zahrnuté v štátnom registri v roku 1947.

Popis odrôd

Strom rastie, dosiahne výšku 3-4 m. Crohn Schora, veľmi pokorný, sa rozptýlil s vekom. Upokojuje sú mierne, tenké a flexibilné, hnedé, s ľahkým strieborným nájazdom. Oválne podlhovasté listy, stredne veľké, smaragdové zelené. Kvety s veľkosťou 2,5 cm, v kvetenstve, ktoré sú zvyčajne 4 kusy. Blossom začína v máji. Ovocie sa objavujú na pobočkách sušienky. Rôzne sa často používa ako opeľovač pre vlastné druhy.

Ovocná charakteristika

CYSTAINS SEDNOSTI SIMPLOSTI, HASE je 2-3 g. Zaoblené, mierne blikajúce, jasne ružové. Dužina je mäkká, vodnatá, ružová žltá, tenká, hustá, priesvitná. Kosť je malá, dobre oddelená. Nastaviteľnosť Nízka.

Chuť vlastnosti

Chuť jemný, kyslé, osviežujúce. Obsah cukru – 10,2%, ovocné kyseliny – 1,3%, kyselina askorbová – 16,3 mg na 100 g.

Dozrievanie a plodnenie

Fľaša ružová začína ovocie po dobu 4 rokov po pristátí. Vintage športy v prvej polovici júla. Okamžité bonusy. Rizita je určená na lúmene: Kosť by mala byť viditeľná cez tenkú kožu.

Prečítajte si viac  Paradajková modrá hruška

Výnos

7-8 kg sa odstráni z čerešňa. Množstvo plodiny závisí do značnej miery na regióne: v oblasti Leningradu z 10-ročného stromu, asi 5 kg sa odstráni, a v Saratov – až 15-18 kg.

Rastúce regióny

Pohľad sa odporúča pre pristátie v severozápade, MersAthen Volga, Nizhnevolzh región. V praxi sa však odrody pestujú všade.

Self-trvanie a potreba opeľovačov

Samozviditeľná rastlina, Poliatry sú povinní získať plodinu: Polevie, Vladimir, Ružová banka.

Pristátie

Optimálny čas pristátia – apríl. Pre sadenice si vyberte dobre osvetlené miesto chránené pred vetrom, v blízkosti steny alebo hluchého plta, lepšie na výstupe. Pôda by mala byť pripravená vopred. Zvuk zvyčajne vápno: 400 g vápna pre 1 kV. m, organické prísady prispievajú k chudobným (15 kg hnoja alebo kompostu pre 1 kV. m). Piesok Pridať do ílu. Medzi limontom a zavedením ekologického, musí existovať obdobie 2-3 týždňov. Najprv držať vápno.

Medzi sadesaniami by mala byť vzdialenosť 6 metrov, medzi radmi – 4-5 m. Veľkosť pristávacej jamy je nasledovné: priemer – 80 cm, hĺbka – 60 cm. Rastliny rastliny rovnakým spôsobom ako iné čerešňové stromy.

Pestovanie a starostlivosť

Závod vyžaduje mierne zalievanie. Na zvýšenie výnosu sú stromy nevyhnutne napojené počas tvorby púčikov, v období vylievania ovocia a po ich odstránení. V októbri, vlhko zavlažované zalievanie tak, že rastlina je lepšie pripravená na zimu. Po veľmi chladných zimách sa výťažok kultúry môže znížiť.

Koruna je vytvorená na zriedkavo dlhoročnom systéme. Slabé a zastavili rastúce výhonky pravidelne odstrániť. Stmievacie vetvy odstrániť na jar počas obdobia prebudenia obličiek.

Odolnosť voči chorobám a škodcom

Odroda má strednú imunitu na množstvo chorôb a škodcov. Je stredná a kokkomikóza. Slabá je ovplyvnená sliznica. Cherry Elephant, Streľba Mole, Cherry Fly a Wave je možné pripojiť z škodcov. Z škodcov a na prevenciu plesňových ochorení v skorých jar a neskorých jesenných stromoch sa liečia s roztokom síranu meďnatého. Chrániť plodiny pred vtákov, ktoré sú pokryté špeciálnymi mriežkami.

Prečítajte si viac  Apple Tree Rosemarin

Stabilita na pôdne klimatické podmienky

Kultúra rozlišuje priemerný stupeň zimnej ťažkosti. Je odolajúci mrazom na -23 stupňa, vo veľmi chladných zimách mrazené drevo a kvitnúce obličky. V regiónoch s mrazivými zimnými zimami sa kmeň a vetvy odporúčajú zakryť hustým materiálom a oblasť praženia je mulčovaná vrstvou 15 cm. Rôzne toleruje rôzne poveternostné podmienky, nenáročné na zloženie pôdy. Najlepšia pôda je predmetná, bohatá na živiny, priepustné na vzduch a vlhkosť.

Recenzie Recenzie

Podľa Gardener Recenzie, banka ružová je rozmarná odroda, pretože je veľmi ťažké určiť životnosť plodiny. Vintage, dozrieva, okamžite začne rozpadať. Z ovocia sa ukáže veľmi krásny transparentný ružový džem.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: