Cherry Bull Heart

 • Formulár: Plochý kruhový tvar, externe podobný srdcu
 • Autori: Domáci výber
 • Typ rastu: stredný odolný
 • Účel: Pre všetky druhy spracovania, v čerstvej forme
 • Výnos: Vysoká
 • Koruna: stlačené, pyramídové, stredné batožiny
 • Epishers: Priama, svetlohnedá farba
 • HárokVeľká veľkosť, tmavo zelená
 • Plná veľkosť: Veľký
 • Hmotnosť plodu, g: 7-10

Pozrite si všetky charakteristiky

Sladká čerešňa sám o sebe je milovaná záhradkami a spotrebiteľmi, a skoro je skutočným darom chovateľov. Hybrid Cherry Cherry Srdce je charakterizované skorým a hojným plodovaním, vysokým antioxidantom a chutným plodom. Berry má univerzálny účel, ktorý sa používa na spotrebu v čerstvej forme, na hlboké zmrazenie. Compote, džemy a čerešňové džemy sa vyznačujú nezvyčajne krásnou a nasýtenou tmavou farbou Ruby, rovnako ako skvelý vkus.

História odstránenia

Autorstvo pri odstraňovaní novej hybridnej odrody patrí k chovateľom zo subtropickej Gruzínska, počas vzhľadu rôznej časti časti ZSSR.

Popis odrôd

Priemerný (3-5 m) strom sa vyznačuje vysokou mierou rastu – o päťročný vek, rastlina má už dobre tvarované pyramídové stredne alternatívne korunky. Výhonky svetlohnedého tieňa nie sú príliš odchýlené od kostrových vetiev, čím sa vytvorí elegantný a celkom kompaktný zotrvajúci (vzhľad).

Výhody hybridu:

 • výnos;

 • Veľkosti;

 • cesto-, zimná ťažkosť;

 • atraktívny vzhľad;

 • Vyvážené chemické zloženie;

 • Silná imunita, vynikajúca chuť a obchodovateľnosť.

Nevýhody hovädzieho srdca:

 • Berry je náchylný na praskanie, keď je zber plodín oneskorenie;

 • Ovocie zle tolerujú dlhodobú dopravu;

 • nemožnosť skladovania čerstvého;

 • Dance.

Krone rastliny majú priemerný stupeň žiaduca. Veľké lakelové listy tmavo zelenej farby sú charakterizované zaoblenou základňou, špicatom hrotom a čerstvo okrajmi. Každý list je pripojený k odolným skrátením. Stredo veľkosti snehovo biele kvety majú jemnú arómu, zozbieranú v dvoch, trojfarebných kvetenstvo, ovocné ochranné známky sú vytvorené na účtovaných pobočkách.

Ovocná charakteristika

Veľké (7-10 g) ovocie sú charakterizované plochým kruhovým tvarom, podobným srdcom, ktorý vysvetľuje názov. Berry má bohatú tmavú farbu Ruby, v jasnom slnku nadobúda takmer čierne odtiene. Koža hladká, s lesklým leskom, kosť je celkom dobre oddelená od buničiny, má priemer tohto ohľadu na to. Zo suchého. Bohužiaľ, napriek hustote šupky, v čerstvej forme môžeme udržať v chladničke nie viac ako 2-3 dni. Pre dlhodobé skladovanie je vhodné hlboké zmrazenie alebo konzervovanie.

Chuť vlastnosti

Šťavnaté tmavé červené mäso má hustú konzistenciu a vyvážený sladký dezert chuť s nejakou hrdzavosťou. Šťava z bobúľ má rovnaké odtiene ako mäso. Ovocie sladkého cherry Hearts dostal najvyššiu hodnotenie ochutnávky – 5 bodov.

Dozrievanie a plodnenie

Hybrid označuje AMP – pravidelné plodenie začína 4-5 rokov po pristátí. Berry strednej triedy je pripravená zbierať v druhej polovici júna, v južných regiónoch môže byť použitá už na konci mája.

Výnos

Býčko sa vzťahuje na hybridy s vysokým podávaním – až 60 kilogramov z jedného stromu.

Rastúce regióny

Ak pôvodne bola trieda určená na subtropickú atmosféru v Kaukaze, potom dokonale prispôsobil v regiónoch Ústredného výboru a centrálneho regiónu Ruska. Dodržiavanie požiadaviek poľnohospodárskych zariadení zaručuje stabilné a vysoko kvalitné plodiny.

Self-trvanie a potreba opeľovačov

Balské srdce sa vzťahuje na čiastočne odrody Samopidal, avšak krížové opelenie má pozitívny vplyv na jeho výnos. Vhodné v načasovaní kvitnutia odrody opeľovačov ipt a Ovstye ťah.

Pestovanie a starostlivosť

Cherry potrebuje veľa slnečného svetla, takže je potrebné pre jej dobre osvetlené časti s ochranou od severného vetra a návrhy. Neplatné vrstvy podzemnej vody bližšie ako 3 metre na povrch Zeme. A rastlina netoleruje nízko-temperamentné mokradí. Bullhigh srdce umiestni vysoké požiadavky na pôdnu štruktúru. Zem musí byť fertilná, voľná, priedušná, s neutrálnou kyslosťou. Kyslé pôdy podliehajú povinnej dezografii dolomitovej múky, kriedy, vápna.

Optimálne dátumy pre cherry pristátie – táto jarná sezóna. Jesenné výsadby je možné len v južných regiónoch. Vzdialenosť medzi koreňmi 3 metrov, v uličke, ak je priemyselná kultivácia, 5 metrov. Pristávacia jama je pripravená v dvoch alebo troch týždňoch. Hĺbka jamy musí presiahnuť dĺžku koreňov dvakrát, priemer 60-65 cm. V spodnej časti usporiadajte povinnú drenážnu vrstvu a nainštalovanú podporu.

Horná úrodná vrstva obohacuje organickú (vlhké, komposty, vtáčie vrh), superfosfát a drevený popol. V hustej ťažkej pôde pridať riečny piesok. Tretia časť Zeme sa naleje do otvoru a na povrchu výsledného Kholmik jemne maľuje korene rastliny, potom zostávajúce Zem zaspí. Pri pristátí, musíte starostlivo sledovať koreňový krk – by mal zostať nad povrchom. Okolo atraktívneho kruhu je organizovaná barliace násypka a zavlažovaná s 2-3 vedierkami teplej vody.

Ďalšia starostlivosť leží v súlade s jednoduchými, ale povinnými agrotechnickými pravidlami.

 • Zalievanie. Dokonca aj dospelá rastlina potrebuje štvorhodnotové zavlažovanie za sezónu. „Mladí“ napomáhali oveľa častejšie, podľa potreby. Pre každé stromček sú tri lyžica vody, s výnimkou dotiahnutého daždivého počasia. Dospelý strom účty až pre 6 vlhkostných lyžíc.

 • Plač. Weeds berú lev podiel živín v mladých rastlinách, takže ich odstránenie – postup je pravidelný. Nemenej dôležité uvoľnenie, ak sa mulčovacia metóda neuplatňuje. Voľná ​​pôda poskytuje prístup kyslíka do koreňového systému. Mulčovanie zabraňuje odparovaniu vlhkosti, tvorby kôry a praskanie.

 • Podriadený. Uvedenie živín začínajú od druhého alebo tretieho roka. Na jar, hnojivá dusíka prispievajú, po zbere – potaš-fosforečné liečivá, na jeseň, valcové colts sa naliata hrubá vrstva.

Koruna je vytvorená v prvých rokoch rastu, potom len vyčnievajú vyčnievajúce výhonky a tiež monitoruje kvalitu vnútra. Sanitárne orezávanie sa koná na jar, keď odstránia staré, poškodené, suché vetvy a praženie ošípaných.

Odolnosť voči chorobám a škodcom

Vlastniť silnú imunitu, býčie srdce je dokonale proti hubovým chorobám, je prakticky nezabudnutá Coccquomskóza, úspešne odoláva škodcom útokom. Sladké Berry miluje vtáky, tvorí konkurenčný muž v zbere. Pomáha v tomto prípade mriežka z vtákov.

Stabilita na pôdne klimatické podmienky

Strom má vysokú odolnosť proti mrazu a dokonale toleruje zníženie teploty na -23 ° C, čo umožnilo kultivovať svoju kultiváciu v centrálnych oblastiach. Tiež, sladká čerešňa toleruje krátkodobý nedostatok dažďa, ale s dlhým (viac ako mesačným) suchom je potreba dodatočného zavlažovania. Vintage môže zničiť návrat zamrznutí počas kvitnutia – negatívne teploty „zabiť“ ovocné značky.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: