Cherry Chernekorca

  • Autori: Ukrajina
  • Rok predpokladov: 1974
  • Typ trupu: krík
  • Typ rastu: stredný odolný
  • Koruna: Ploché jadro, klesajúce
  • Utiecť: svetlo zelené, médium, mať oválny tvar s ostrým hrotom a základňou
  • Kvety: Biela, veľká, široká
  • Plná veľkosť: Veľký
  • Formulár: Plane-Core
  • Maľovanie ovocia: Dark Burgundsko, takmer čierna

Pozrite si všetky charakteristiky

Medzi typicky kyslé čerešňové bobule sú odrody s veľkými, šťavnatými plodmi so slabo rozprešovanou kyselinou. Je to taká chuť, ktorú má Chernykorca posadnutý, s úspechom kultivovanými ukrajinskými a ruskými záhradkami od roku 1974.

História odstránenia

Grandkorca Rôzne – Experimentálny produkt profesionálnych chovateľov žijúcich na Ukrajine. Podarilo sa im pomerne výnosný čerešňový strom. Vzhľadom k tomu, že čerešňa umožnila používať a v súčasnom okamihu sa pestuje v rôznych ukrajinských a ruských regiónoch, najmä v okrese North Caukazs.

Popis odrôd

Strom čiernych značiek rastie až 2,5 metra na výšku a vyzerá ako veľký ker. Má lietadlový Krona, pokrytý svetlou zelenými oválnymi listami. Cherry Blossom pokrytý bielymi kvetmi. V jednej kvetenstve od 2 do 5 kvetov.

Ovocná charakteristika

Pod temným burgundskym, takmer čierna koža čerešňa skrýva bordeaux šťavnaté mäso. Vnútri malej kosti. Je dobre oddelená od buničiny. Cherry prístrešok je ploché, veľké, vážiace 4,0-4,5 g.

Chuť vlastnosti

Chuť profesionálov čerstvého ovocia sa odhaduje o 4,5 bodov z 5. Tesné mäso mierne sladidlá, upozorňuje nasýtený červená šťava.

Dozrievanie a plodenie

Scroping Grade prináša ovocie 3-4 roky od pristátia. Kvitnúce kultúra začína od konca apríla – začiatkom mája. Obdobie plodovania začína 20. júla. Vyznačuje sa natiahnutým znakom.

Výnos

V priemere z jedného čerešňového stromu ukazuje asi 30 kg bobule. Môžete dvojité výnosy pomocou správnej agrotechniky v optimálnych rastúcich podmienkach.

Self-trvanie a potreba opeľovačov

Cherry Cherkowkorca vstupuje do skupiny samo-vizuálnych rastlín, a tak, že plodina sa ukáže na hojnú a vysokú kvalitu, potrebuje susedstvo vhodných opeľovačov stromov. S touto úlohou sú čerešňové odrody vyrovnané do najlepšej: Lyuda, Nord Star, povolania a čerešňové stromy: Aelita, Don Star, Big Star, Yaroslavna.

Pristátie

Pri výbere mladého sadenice čerešní opísanej odrody by mali byť pod dohľadom nasledujúcich funkcií: Strom musí byť nadmorská výška metra, s aktívnym rozvinutým koreňom a niekoľkých čerstvých vetvičiek. Je dôležité skontrolovať, aby ste eliminovali akékoľvek indikátory ochorenia. Na krust a plechov by nemali byť videné a poškodiť všetky časti zdravého elastického ohovárania.

Rozhodovanie s vhodnou sapierkou, zostáva vybrať vhodné miesto na pozemku pre jeho pristátie. Pre hojné plodnice tejto odrody je potrebná veľa slnka a spoľahlivú ochranu pred preplachovaním studeného vetra. Najlepšie chrániť jej spoľahlivý plot alebo budovu.

Okrem toho je dôležité, aby od neho v priebehu 4 metrov od neho neboli žiadne iné stromy, pretože zástupca odrody Cherkokorca nehodí do blízkosti takejto susedstva. A tiež čerešňové sadenice by nemalo tieňové hroznové vinice.

Určité požiadavky Ukrajinské čerešne predstavuje zloženie Zeme. Optimálna bude hlinný substrát a nestabilné podzemné vody. Reakcia pôdy je potrebná neutrálna, do 6.5-7,0 pH, ale v každom prípade musíte oplodniť pôdu a periodicky.

Opísaná rastlina je vysadená do pôdy hneď, ako sa dostatočne zahrieva pod slnkom. Prípravné práce sa zaoberajú vopred. Najmä výcvik pristávacieho jamy začína mesiac pred predpokladaným výsadbou sadeníc.

Jeho veľkosti sú určené objemom rizómov. Aby sa uľahčilo semenádlo, aby sa zmestili na nové miesto, organické hnojivá sú umiestnené na dne jamy, zmiešané s superfosfátom a chloridom draselným v rovnakých pomeroch.

Pestovanie a starostlivosť

Rovnako ako u všetkých ostatných čerešňových stromov, včasné zavlažovanie, vysokokvalitné uvoľňovanie, periodické orezávanie a celý rad poľnohospodárskeho inžinierstva, stimulujúci harmonický rozvoj rastliny.

Prvýkrát rastu na nových miestach, zalievanie scoupingu sa má vyrábať často a pravidelne. O niekoľko mesiacov neskôr, keď je strom posilnený, bude dostatok vodných lopatiek 1-4 krát mesačne. Bližšie k jeseň sa má znížiť počet leštikov, a od septembra sú už úplne nič. Cherkokorca je vďačne reagovať na správnu starostlivosť o kňazstvo. V tejto zóne je potrebné pravidelne odstrániť všetky vážiace rastliny a vyrábať povrchové osoby pôdy.

Každý rok pred kvitnutím musí byť rastlina poháňaná minerálnymi komplexmi vo forme kvapalného močovinového roztoku, chloridu draselného a superfosfátu. Okrem toho, takmer akýkoľvek substrát by mal byť ďalej razený výrobou pozemného vápenca. Je možné ho nahradiť Dolomitou múkou a podiel látky je počítať s typom pôdy na pozemku.

Po kvitnutí čerešňou je organická ukázaná ako hnojivo: prírodné zložky alebo chemické zlúčeniny, ktoré sú k dispozícii v každom záhradníku, poľnohospodárske.

Zvyčajne hnojajú s ľuďmi alebo napojených riešením pôdy v atraktívnej oblasti. V jesennom období (po zbere bobule) na kŕmenie sa odporúča použiť akékoľvek priemyselné komplexy bez dusíka v kompozícii. Ale v nich musia byť draslíka a fosforu.

Prerezávanie pre čerešňa tejto odrody sa spolieha pravidelne. Nelíši sa od manipulácií, ktoré robia iné odrody s čerešňovými stromami.

Odolnosť voči chorobám a škodcom

Mnohí záhradníci sa deptlus skutočnosť, že Cherry Cherry Cherry Copubridge nemá dostatočnú imunitu vplyvu škodcov z oddelení hmyzu. A tiež trpí poškodením patogénnych mikroorganizmov. Rastlina často podlieha vývoju kokkomikózy.

Účinná metóda konfrontácie s bojovým strachom je včasná zbierka lístia lístia s jeho bezprostredným celkovým zničením. Potom má cherry strom, ktorý má striekanie antifungálnym fungicídnym liekom. Toto sa vykonáva v štádiu dokončenia obdobia kvitnutia a po zozbieraní ovocia.

Stabilita na pôdne klimatické podmienky

Cherkinka normálne reaguje do období suchého. Zavlažovanie je potrebné len vtedy, ak je dážď neprítomný na mesiac. O zimnej ťažkosti čerešňa tejto odrody možno povedať to isté – je to relatívne vysoké.

Recenzie Recenzie

Chernykorcorca Chernya oceníte pre vysokú odolnosť proti mrazu charakteristické pre všetky odrody Cherry. Ale existuje vysoká pravdepodobnosť poškodenia strieľa.

V tomto ohľade, o výsledku pádu, je vhodné starostlivo chrániť korene, mulchovať pôdu v zóne prioritného kruhu s ovocím koňom alebo pilín. Stoh zvyčajne utrite akýmkoľvek ochranným materiálom. Keď snehové kvapky v zime, slúži ako extra prírodná vrstva pre úkryt kultúry.

Ovocie čerešní tejto odrody sú najčastejšie konzumované v čerstvých potravinách, často používané vo forme komponentov na ochranu rôznych konštruktov, zaseknutého a tiež na varenie vína a lyoly.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenie )
Zdieľať s priateľmi
Vybudova.info - výstavba a opravy, dacha pozemok, byt a vidiecky dom, užitočné tipy a fotografie
Pridať komentár